November |
2023-11-19 10:00 |
Pojkar Blå 2/3 Gr.2 |
110353001 |
Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 |
|
2023-11-19 11:00 |
Pojkar Blå 2/3 Gr.2 |
110353002 |
Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 |
|
2023-11-19 12:00 |
Pojkar Blå 2/3 Gr.2 |
110353003 |
Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 |
|
2023-11-19 13:00 |
Pojkar Blå 2/3 Gr.2 |
110353004 |
Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 - Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 |
|
2023-11-19 14:00 |
Pojkar Blå 2/3 Gr.2 |
110353005 |
Bensby UFF PBlå 2/3 Gr.2 - Gammelstads IF PBlå 2/3 Gr.2 |
|
2023-11-19 15:00 |
Pojkar Blå 2/3 Gr.2 |
110353006 |
Team Kalix IBK PBlå 2/3 Gr.2 - Bergnäsets AIK PBlå 2/3 Gr.2 |
|
2023-11-25 09:15 |
Pojkar Grön 1/2 Gr.2 |
110501002 |
IBK Luleå PGrön 1/2 Gr.2 - Bergnäsets AIK PGrön 1/2 Gr.2 |
|
2023-11-25 10:00 |
Pojkar Grön 1/2 Gr.2 |
110501004 |
Sunderby SK PGrön 1/2 Gr.2 - IBK Luleå PGrön 1/2 Gr.2 |
|
2023-11-25 10:45 |
Pojkar Grön 1/2 Gr.2 |
110501006 |
Bergnäsets AIK PGrön 1/2 Gr.2 - Sunderby SK PGrön 1/2 Gr.2 |
|
December |
2023-12-10 13:15 |
Pojkar Grön 3 Gr.3 |
110504008 |
Luleå SK PGrön 3 Gr.3 - Bensby UFF PGrön 3 Gr.3 |
|
2023-12-10 14:00 |
Pojkar Grön 3 Gr.3 |
110504010 |
Gammelstads IF PGrön 3 Gr.3 - Luleå SK PGrön 3 Gr.3 |
|
2023-12-10 14:45 |
Pojkar Grön 3 Gr.3 |
110504012 |
Bensby UFF PGrön 3 Gr.3 - Gammelstads IF PGrön 3 Gr.3 |
|
Januari |
2024-01-13 10:00 |
Flickor Grön 1/2 |
110508008 |
Öjebyns IBF FGrön 1/2 Lag 2 - Team Kalix IBK FGrön 1/2 Lag 1 |
|
2024-01-13 10:45 |
Flickor Grön 1/2 |
110508010 |
IBK Luleå FGrön 1/2 - Öjebyns IBF FGrön 1/2 Lag 2 |
|
2024-01-13 11:30 |
Flickor Grön 1/2 |
110508012 |
Team Kalix IBK FGrön 1/2 Lag 1 - IBK Luleå FGrön 1/2 |
|
Februari |
2024-02-24 00:00 |
Pantamera Flickor Röd 1/2 |
110400023 |
Team Kalix IBK Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2 |
|
2024-02-24 00:00 |
Pantamera Flickor Röd 1/2 |
110400035 |
Team Kalix IBK Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2 |
|
Mars |
2024-03-23 09:00 |
Pojkar Grön 3 Gr.2 |
110503026 |
Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 - Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 |
|
2024-03-23 09:45 |
Pojkar Grön 3 Gr.2 |
110503028 |
Bensby UFF PGrön 3 Gr.2 - Wibax IBF Piteå PGrön 3 Gr.2 |
|
2024-03-23 10:30 |
Pojkar Grön 3 Gr.2 |
110503030 |
Öjebyns IBF PGrön 3 Gr.2 - Bensby UFF PGrön 3 Gr.2 |
|
2024-03-24 10:00 |
Flickor Grön 1/2 |
110508032 |
IBK Luleå FGrön 1/2 - Öjebyns IBF FGrön 1/2 Lag 1 |
|
2024-03-24 10:45 |
Flickor Grön 1/2 |
110508034 |
Öjebyns IBF FGrön 1/2 Lag 2 - IBK Luleå FGrön 1/2 |
|
2024-03-24 11:30 |
Flickor Grön 1/2 |
110508036 |
Öjebyns IBF FGrön 1/2 Lag 1 - Öjebyns IBF FGrön 1/2 Lag 2 |
|
2024-03-27 19:00 Uppskj. |
Pantamera Pojkar Röd 8 |
110305029 |
Team Kalix IBK Pröd 8/9 - Råneå BK Pröd 7/8 |
|