Slättängshallen

Adress
Industrigatan 1, LOMMA





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-19 14:00 Pantamera Pojkar E (P07) Västra 131073007 Lomma FBC P07 - Bjärreds IBK P07 Gul
2019-10-25 20:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004028 Lomma FBC H4 - Malmhaug IBF H4
2019-10-26 15:00 Herrar Div 3 Skåne 131002027 Lomma FBC H3 - Bjärreds IBK H3
November
2019-11-04 19:00 Pantamera Flickor B 132021012 Lomma FBC/Hofterups IBF F04 - Bjärreds IBK F04/05 Gul
2019-11-09 14:00 Damer Div 2 Skåne 132002024 Lomma FBC - Munka Ljungby IBK Akademi
2019-11-16 11:00 Pantamera Pojkar E (P07) Västra 131073015 Lomma FBC P07 - Eslövs IBF P06
2019-11-16 12:30 Pantamera Flickor B 132021025 Lomma FBC/Hofterups IBF F04 - Lönsboda IBK F04-05
2019-11-19 20:30 Juniorallsvenskan L HJ18 580711028 Malmö FBC/Lomma FBC - Bjärreds IBK
2019-11-22 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002045 Lomma FBC H3 - Åstorp/Kvidinge IBS H3
2019-11-23 13:30 Pantamera Pojkar E (P07) Västra 131073020 Lomma FBC P07 - Hofterups IBF P07-08 Svart
2019-11-23 15:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004043 Lomma FBC H4 - Teknologkårens IF
2019-11-24 15:00 Damer Div 2 Skåne 132002033 Lomma FBC - Häljarps SK
2019-11-29 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002049 Lomma FBC H3 - Båstads GIF
December
2019-12-01 15:00 Juniorallsvenskan L HJ18 580711037 Malmö FBC/Lomma FBC - Munka Ljungby IBK Akademi/Örkelljunga IF
2019-12-06 20:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004056 Lomma FBC H4 - IBK Stanstad
2019-12-13 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002062 Lomma FBC H3 - IBK Osby
2019-12-14 13:30 Pantamera Flickor B 132021043 Lomma FBC/Hofterups IBF F04 - FBC Engelholm F04
2019-12-14 15:00 Damer Div 2 Skåne 132002042 Lomma FBC - IBK Lund D2
Januari
2020-01-11 14:00 Damer Div 2 Skåne 132002047 Lomma FBC - FBC Engelholm D2
2020-01-16 20:15 Herrar Div 3 Skåne 131002075 Lomma FBC H3 - IK Stanstad H3
2020-01-18 14:00 Pantamera Flickor B 132021055 Lomma FBC/Hofterups IBF F04 - Malmö FBC F04
2020-01-18 15:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004076 Lomma FBC H4 - Hofterups IBF
2020-01-25 15:00 Herrar Div 3 Skåne 131002087 Lomma FBC H3 - Förslövs IF
Februari
2020-02-01 13:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004088 Lomma FBC H4 - FC Cimrishamn
2020-02-01 15:50 Damer Div 2 Skåne 132002063 Lomma FBC - Gårdarike IBK
2020-02-07 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002098 Lomma FBC H3 - IBS Svedala H3
2020-02-08 13:00 Pantamera Flickor B 132021062 Lomma FBC/Hofterups IBF F04 - Palmstaden IK F03-05
2020-02-14 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002103 Lomma FBC H3 - IBK Lund H3
2020-02-15 14:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004100 Lomma FBC H4 - Skurups IBK H4
2020-02-27 20:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004105 Lomma FBC H4 - Burlöv HIBF
2020-02-29 13:00 Damer Div 2 Skåne 132002074 Lomma FBC - Willands IBK
Mars
2020-03-01 13:30 Pantamera Flickor B 132021073 Lomma FBC/Hofterups IBF F04 - Åstorp/Kvidinge IBS F04
2020-03-01 15:00 Juniorallsvenskan L HJ18 580711078 Malmö FBC/Lomma FBC - Åstorp/Kvidinge IBS
2020-03-07 15:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004116 Lomma FBC H4 - IBK Lund H4
2020-03-09 19:00 Pantamera Flickor B 132021084 Lomma FBC/Hofterups IBF F04 - IK Stanstad F04/05
2020-03-13 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002122 Lomma FBC H3 - IBK Finn - Lund
2020-03-15 15:00 Damer Div 2 Skåne 132002085 Lomma FBC - Burlöv HIBF
2020-03-21 12:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131004129 Lomma FBC H4 - Västra Ingelstad IS

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis