Slättängshallen

Adress
Industrigatan 1, LOMMA





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Skånemästerskapen Damer Grupp 1 135000005 Lomma FBC - VV-84 SK Bjuv
Skånemästerskapen Damer Grupp 1 135000008 Lomma FBC - Höllvikens IBF
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505007 Lomma FBC P13-1 - Eslövs IBF
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505008 Lomma FBC P13-2 - IBK Lund P13 NV
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505009 Eslövs IBF - IBK Lund P13 SÖ
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505010 IBK Lund P13 NV - Kävlinge IBK P13/14
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505011 IBK Lund P13 SÖ - Lomma FBC P13-1
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505012 Kävlinge IBK P13/14 - Lomma FBC P13-2
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505043 Lomma FBC P13-2 - Bjärreds IBK P12 svart
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505044 Lomma FBC P13-1 - Kävlinge IBK P13/14
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505045 Bjärreds IBK P12 svart - Eslövs IBF
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505046 Kävlinge IBK P13/14 - Bjärreds IBK P12 gul
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505047 Eslövs IBF - Lomma FBC P13-2
Pojkar C Västra Grön Nivå Knatteligan 134505048 Bjärreds IBK P12 gul - Lomma FBC P13-1
Skånemästerskapen Herrar Grupp 4 136003005 Lomma FBC - Åby IBK Klippan
Skånemästerskapen Herrar Grupp 4 136003008 Lomma FBC - Åstorp/Kvidinge IBS
Flickor A Grön Nivå Knatteligan 134001016 Gantofta IBK F11 - Malmhaug IBF F11
Flickor A Grön Nivå Knatteligan 134001017 Lomma FBC F11-12 - Munka-Ljungby IBK
Flickor A Grön Nivå Knatteligan 134001018 Malmhaug IBF F11 - Höganäs IBF F11/12
Flickor A Grön Nivå Knatteligan 134001019 Gantofta IBK F11 - Munka-Ljungby IBK
Flickor A Grön Nivå Knatteligan 134001020 Höganäs IBF F11/12 - Lomma FBC F11-12
Pojkar A Södra Grön Nivå Knatteligan 134302025 Lomma FBC (P11)-2 - IBK Genarp IBK F/P11-12 Röd
Pojkar A Södra Grön Nivå Knatteligan 134302026 Lomma FBC (P11)-3 - IBK Lund P11 S 2
Pojkar A Södra Grön Nivå Knatteligan 134302027 IBK Genarp IBK F/P11-12 Röd - IBK Lund P11 S
Pojkar A Södra Grön Nivå Knatteligan 134302028 IBK Lund P11 S 2 - IBK Genarp IBK F/P11-12
Pojkar A Södra Grön Nivå Knatteligan 134302029 IBK Lund P11 S - Lomma FBC (P11)-2
Pojkar A Södra Grön Nivå Knatteligan 134302030 IBK Genarp IBK F/P11-12 - Lomma FBC (P11)-3
Pojkar A Södra Grön Nivå Knatteligan 134302055 Gårdarike IBK P11/12 - Lomma FBC (P11)-2
Pojkar A Södra Grön Nivå Knatteligan 134302056 Malmö FBC P12 - Skurups IBK F/P11-12
Pojkar A Södra Grön Nivå Knatteligan 134302057 Lomma FBC (P11)-2 - IBK Lund P11 SÖ
Pojkar A Södra Grön Nivå Knatteligan 134302058 Skurups IBK F/P11-12 - Lomma FBC (P11)-3
Pojkar A Södra Grön Nivå Knatteligan 134302059 IBK Lund P11 SÖ - Gårdarike IBK P11/12
Pojkar A Södra Grön Nivå Knatteligan 134302060 Lomma FBC (P11)-3 - Malmö FBC P12
Pojkar A Västra Grön Nivå Knatteligan 134303019 Lomma FBC (P11)-1 - FC Helsingborg P11
Pojkar A Västra Grön Nivå Knatteligan 134303020 IBK Lund P2011 Dalby - FC Helsingborg P11/12
Pojkar A Västra Grön Nivå Knatteligan 134303021 Eslövs IBF - Lomma FBC (P11)-1
Pojkar A Västra Grön Nivå Knatteligan 134303022 FC Helsingborg P11/12 - Bjärreds IBK P11
Pojkar A Västra Grön Nivå Knatteligan 134303023 FC Helsingborg P11 - Eslövs IBF
Pojkar A Västra Grön Nivå Knatteligan 134303024 Bjärreds IBK P11 - IBK Lund P2011 Dalby
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404029 Lomma FBC (P12)-1 - IBK Landskrona P12-Vit
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404030 Burlöv HIBF - IK Stanstad P12
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404031 Kävlinge IBK P11/12 - IK Stanstad P13
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404032 Lomma FBC (P12)-2 - IBK Landskrona P12-Svart
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404033 IBK Landskrona P12-Vit - Burlöv HIBF
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404034 IK Stanstad P12 - Lomma FBC (P12)-1
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404035 IK Stanstad P13 - Lomma FBC (P12)-2
Pojkar B Västra Grön Nivå Knatteligan 134404036 IBK Landskrona P12-Svart - Kävlinge IBK P11/12
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301037 Lomma FBC P09 - IBS Svedala P09
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301038 Malmö FBC P08-10 Slottsstaden - Skurups IBK F/P08-10
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301039 Skurups IBK F/P08-10 - Lomma FBC P09
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301040 IBS Svedala P09 - Malmö FBC P08-10 Slottsstaden
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301041 Skurups IBK F/P08-10 - IBS Svedala P09
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301042 Lomma FBC P09 - Malmö FBC P08-10 Slottsstaden
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301157 Lomma FBC P09 - IBK Lund P09 L
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301158 Malmhaug IBF P09 - IBK Höllviken P10
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301159 IBK Höllviken P10 - Lomma FBC P09
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301160 IBK Lund P09 L - Malmhaug IBF P09
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301161 IBK Höllviken P10 - IBK Lund P09 L
Pojkar B Södra Blå Nivå Poolspel 133301162 Lomma FBC P09 - Malmhaug IBF P09
Pojkar C Sydvästra Blå Nivå Poolspel 133402049 Lomma FBC P10 - Åkarps IBK P10/11
Pojkar C Sydvästra Blå Nivå Poolspel 133402050 Malmhaug IBF P11-1 - IBK Lund P09 Sandby
Pojkar C Sydvästra Blå Nivå Poolspel 133402051 IBK Lund P09 Sandby - Lomma FBC P10
Pojkar C Sydvästra Blå Nivå Poolspel 133402052 Åkarps IBK P10/11 - Malmhaug IBF P11-1
Pojkar C Sydvästra Blå Nivå Poolspel 133402053 IBK Lund P09 Sandby - Åkarps IBK P10/11
Pojkar C Sydvästra Blå Nivå Poolspel 133402054 Lomma FBC P10 - Malmhaug IBF P11-1
Pojkar C Sydvästra Blå Nivå Poolspel 133402103 Lomma FBC P10 - Malmö FBC P10-12 Riseberga
Pojkar C Sydvästra Blå Nivå Poolspel 133402104 Malmhaug IBF P11-2 - IBK Landskrona P09
Pojkar C Sydvästra Blå Nivå Poolspel 133402105 IBK Landskrona P09 - Lomma FBC P10
Pojkar C Sydvästra Blå Nivå Poolspel 133402106 Malmö FBC P10-12 Riseberga - Malmhaug IBF P11-2
Pojkar C Sydvästra Blå Nivå Poolspel 133402107 IBK Landskrona P09 - Malmö FBC P10-12 Riseberga
Pojkar C Sydvästra Blå Nivå Poolspel 133402108 Lomma FBC P10 - Malmhaug IBF P11-2
Oktober
2020-10-03 00:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005007 Lomma FBC B - Teknologkårens IF
2020-10-04 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) Mellan Södra 131062005 Lomma FBC P08 - Västra Ingelstad IS F/P07-08
2020-10-04 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052002 Lomma FBC P06/07 - Palmstaden IK P05
2020-10-04 00:00 Damer Div 2 Skåne 132002005 Lomma FBC - Kävlinge AIK
2020-10-04 00:00 Pantamera Flickor A 132020003 Lomma FBC F04-06 - Åstorp/Kvidinge IBS F04
2020-10-17 00:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005023 Lomma FBC B - IBK Höllviken B
2020-10-18 00:00 Pantamera Flickor E 132024009 Lomma FBC F08/09 - Emmaljunga GOIF F07
2020-10-18 00:00 Damer Div 2 Skåne 132002015 Lomma FBC - Burlöv HIBF
2020-10-18 00:00 Pantamera Flickor A 132020014 Lomma FBC F04-06 - Bjärreds IBK F04/05 Gul
2020-10-25 00:00 Pantamera Flickor A 132020017 Lomma FBC F04-06 - Malmö FBC F04
2020-10-25 00:00 Damer Div 2 Skåne 132002019 Lomma FBC - Munka Ljungby IBK Akademi
2020-10-25 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052013 Lomma FBC P06/07 - IBK Höllviken P06 Orange
2020-10-25 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) Mellan Södra 131062015 Lomma FBC P08 - IBK Lund P07 D
November
2020-11-07 00:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005031 Lomma FBC B - Eslövs IBF B
2020-11-08 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) Mellan Södra 131062019 Lomma FBC P08 - Malmö FBC P07-08
2020-11-08 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052018 Lomma FBC P06/07 - Malmö FBC P06-2
2020-11-15 00:00 Damer Div 2 Skåne 132002028 Lomma FBC - Lönsboda IBK
2020-11-15 00:00 Pantamera Flickor A 132020026 Lomma FBC F04-06 - IBK Höllviken F03-04
2020-11-21 00:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005048 Lomma FBC B - IK Stanstad C
2020-11-22 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) Mellan Södra 131062028 Lomma FBC P08 - Bjärreds IBK P07/08 Svart
2020-11-22 00:00 Pantamera Flickor E 132024023 Lomma FBC F08/09 - IBK Osby F07
2020-11-28 00:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005053 Lomma FBC B - Burlöv HIBF
2020-11-29 00:00 Damer Div 2 Skåne 132002037 Lomma FBC - IBK Lund B
December
2020-12-06 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) Mellan Södra 131062037 Lomma FBC P08 - Malmhaug IBF P07
2020-12-06 00:00 Pantamera Flickor E 132024032 Lomma FBC F08/09 - FBC Engelholm F08
2020-12-06 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052034 Lomma FBC P06/07 - Kävlinge IBK P06
2020-12-12 00:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005065 Lomma FBC B - Västra Ingelstad IS
2020-12-13 00:00 Pantamera Flickor E 132024040 Lomma FBC F08/09 - Förslövs IF F07-09
2020-12-13 00:00 Pantamera Flickor A 132020045 Lomma FBC F04-06 - IK Stanstad F04/05
2020-12-19 00:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005069 Lomma FBC B - Skurups IBK B
Januari
2021-01-16 00:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005082 Lomma FBC B - Malmhaug IBF B
2021-01-17 00:00 Pantamera Flickor E 132024048 Lomma FBC F08/09 - Gårdarike IBK F07/08
2021-01-17 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052049 Lomma FBC P06/07 - Åkarps IBK P06/07
2021-01-17 00:00 Pantamera Flickor A 132020053 Lomma FBC F04-06 - FBC Engelholm F04/05
2021-01-24 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052054 Lomma FBC P06/07 - Hofterups IBF P05
2021-01-30 00:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005096 Lomma FBC B - IBK Lund B
2021-01-31 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052058 Lomma FBC P06/07 - Palmstaden IK P05
2021-01-31 00:00 Pantamera Flickor E 132024057 Lomma FBC F08/09 - Örkelljunga IF F07/10
Februari
2021-02-07 00:00 Pantamera Flickor E 132024064 Lomma FBC F08/09 - Åstorp/Kvidinge IBS F08
2021-02-07 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) Mellan Södra 131062067 Lomma FBC P08 - Oxie SK P07/08
2021-02-07 00:00 Damer Div 2 Skåne 132002067 Lomma FBC - Västra Ingelstad IS
2021-02-07 00:00 Pantamera Flickor A 132020069 Lomma FBC F04-06 - Lönsboda IBK F04
2021-02-13 00:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005106 Lomma FBC B - Palmstaden IK B
2021-02-21 00:00 Pantamera Flickor E 132024075 Lomma FBC F08/09 - IBK Lund F08/09 SÖ
2021-02-21 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052069 Lomma FBC P06/07 - IBK Höllviken P06 Orange
2021-02-21 00:00 Damer Div 2 Skåne 132002078 Lomma FBC - Malmhaug IBF
Mars
2021-03-07 00:00 Pantamera Pojkar C (P06) Södra 131052074 Lomma FBC P06/07 - Malmö FBC P06-2
2021-03-07 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) Mellan Södra 131062078 Lomma FBC P08 - Skurups IBK P07/08-2
2021-03-07 00:00 Pantamera Flickor A 132020080 Lomma FBC F04-06 - Skurups IBK F04-06
2021-03-13 00:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005125 Lomma FBC B - IBS Svedala B
2021-03-14 00:00 Pantamera Flickor A 132020082 Lomma FBC F04-06 - Häljarps SK F03
2021-03-14 12:00 Damer Div 2 Skåne 132002089 Lomma FBC - FBC Engelholm B
2021-03-21 00:00 Pantamera Pojkar D (P07) Mellan Södra 131062089 Lomma FBC P08 - IBS Svedala P07-1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis