Grindtorpshallen

Adress
Grindtorpsvägen 1A , 18332 Täby
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Herrar division 5 Norra 150009048 Täby FC (B) - Mariebergs SK (B)
Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308047 Täby FC - Danderyds SK IBF
Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324032 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK
Pantamera Flickor Blå Svår 150361050 Täby FC (C) - Ingarö IF/Sickla IF
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344055 Täby FC (C) - Nacka Wallenstam IBK (A)
September
2020-09-26 09:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375005 Täby FC - Vaxholms IBF
2020-09-26 11:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364001 Täby FC (B) - Åkersberga IBF
2020-09-26 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342001 Täby FC (D) - Täby FC (F)
2020-09-26 13:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361008 Täby FC (B) - Vendelsö IK
2020-09-26 14:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361009 Täby FC (C) - Vallentuna IBK
2020-09-27 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348002 Täby FC (C) - Bele Barkaby IF IBF (B)
2020-09-27 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347001 Täby FC (A) - Bele Barkaby IF IBF (A)
2020-09-27 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343008 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (B)
2020-09-27 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335006 Täby FC (C) - Högalids IF
2020-09-27 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338003 Täby FC (A) - Vallentuna IBK
2020-09-27 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339005 Täby FC (D) - Djurgårdens IF IBS
Oktober
2020-10-03 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357016 Täby FC (H) - Täby FC (E)
2020-10-03 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356010 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A)
2020-10-03 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344019 Täby FC (C) - Vallentuna IBK (D)
2020-10-03 14:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Mellersta 150379007 Täby FC (C) - Vendelsö IK (B)
2020-10-04 09:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342012 Täby FC (F) - Farsta IBK
2020-10-04 10:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335019 Täby FC (C) - IBF Offensiv Lidingö
2020-10-04 12:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340007 Täby FC (A) - Kungsängens IF
2020-10-04 13:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338007 Täby FC (B) - Väsby AIK
2020-10-04 14:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340012 Täby FC (B) - Stäkets IF
2020-10-10 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra 150367007 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
2020-10-10 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369011 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF
2020-10-10 11:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra 150367006 Täby FC (B) - Silverdals IF
2020-10-10 12:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333009 Täby FC (C) - FBI Tullinge (B)
2020-10-10 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349015 Täby FC (F) - Täby FC (E)
2020-10-10 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344028 Täby FC (A) - Täby FC (C)
2020-10-10 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347014 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A)
2020-10-11 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320022 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (C)
2020-10-11 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356017 Täby FC (I) - Järfälla IBK (A)
2020-10-11 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356024 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (A)
2020-10-11 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357019 Täby FC (F) - Vallentuna IBK (B)
2020-10-11 14:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364011 Täby FC (B) - Sundbybergs IK
2020-10-11 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342013 Täby FC (D) - Örby IS
2020-10-11 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338014 Täby FC (B) - Vallentuna IBK
2020-10-11 17:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338017 Täby FC (A) - Värmdö IF (B)
2020-10-11 18:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343030 Täby FC (B) - Erikslunds KF
2020-10-17 09:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375016 Täby FC - Hässelby SK IBK (A)
2020-10-17 10:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361007 Täby FC (A) - Värmdö IF
2020-10-17 13:30 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364005 Täby FC (A) - Silverdals IF
2020-10-17 17:30 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Mellersta 150379029 Täby FC (C) - Bro IK
2020-10-18 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348022 Täby FC (C) - Silverdals IF
2020-10-18 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343040 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A)
2020-10-18 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340020 Täby FC (A) - Väsby AIK
2020-10-18 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344037 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (C)
2020-10-18 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342024 Täby FC (F) - Älta IF (B)
2020-10-18 16:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361066 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (A)
2020-10-18 17:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339023 Täby FC (D) - IBF Offensiv Lidingö
2020-10-18 18:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340024 Täby FC (B) - Kungsängens IF
2020-10-24 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra 150368021 Täby FC (A) - Vaxholms IBF
2020-10-24 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369021 Täby FC (C) - Sundbybergs IK
2020-10-24 11:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra 150368022 Täby FC (B) - Väsby AIK
2020-10-24 12:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333015 Täby FC (C) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2020-10-24 13:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Mellersta 150379018 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF (A)
2020-10-24 14:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364016 Täby FC (A) - Duvbo IK
2020-10-24 16:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361036 Täby FC (A) - Silverdals IF
2020-10-24 17:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361034 Täby FC (C) - Nacka Wallenstam IBK
2020-10-25 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348031 Täby FC (D) - Ekerö IK (B)
2020-10-25 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347030 Täby FC (B) - Bro IK
2020-10-25 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344050 Täby FC (A) - Duvbo IK (C)
2020-10-25 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338028 Täby FC (B) - Värmdö IF (B)
November
2020-11-20 19:45   Uppskj. Herrar veteraner division 1 150019028 Täby FC (A) - Hammarby IF IBF
2020-11-21 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344078 Täby FC (A) - Ängby IF (B)
2020-11-21 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349054 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (C)
2020-11-21 11:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364031 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF
2020-11-21 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348047 Täby FC (D) - Väsby AIK (C)
2020-11-21 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347046 Täby FC (B) - Täby FC (A)
2020-11-21 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343072 Täby FC (D) - Vaxholms IBF
2020-11-21 15:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra 150367028 Täby FC (B) - Vaxholms IBF
2020-11-21 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309027 Täby FC (A) - Vaxholms IBF
2020-11-21 17:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342037 Täby FC (D) - Farsta IBK
2020-11-22 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra 150367029 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A)
2020-11-22 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320048 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B)
2020-11-22 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357045 Täby FC (H) - Jakobsbergs IBF
2020-11-22 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356046 Täby FC (C) - Rotebro IS IBK (A)
2020-11-22 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375038 Täby FC - Sigtuna IF IBK/Rosersberg Arlanda IBK
2020-11-22 15:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319044 Täby FC (A) - Väsby AIK (A)
2020-11-22 16:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316048 Täby FC (B) - Vaxholms IBF (B)
2020-11-22 17:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314045 Täby FC (B) - Ekerö IK
2020-11-22 18:45 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313048 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (A)
2020-11-27 19:45   Uppskj. Herrar veteraner division 2 norra 150020040 Täby FC (B) - Bro IK
2020-11-28 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369041 Täby FC (C) - Järfälla IBK
2020-11-28 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra 150368042 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK
2020-11-28 11:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra 150368041 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
2020-11-28 12:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333035 Täby FC (C) - Ängby IF
2020-11-28 13:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364038 Täby FC (A) - Sundbybergs IK
2020-11-28 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340048 Täby FC (B) - Väsby AIK
2020-11-28 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338056 Täby FC (A) - Ekerö IK
2020-11-28 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335045 Täby FC (C) - Ängby IF
2020-11-28 17:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra 150367033 Täby FC (A) - Väsby AIK
2020-11-29 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356049 Täby FC (I) - Töjnan IBK
2020-11-29 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320051 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (C)
2020-11-29 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357055 Täby FC (F) - Järfälla IBK (B)
2020-11-29 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356052 Täby FC (A) - Väsby AIK
2020-11-29 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324003 Täby FC (A) - Rosersberg Arlanda IBK
2020-11-29 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347055 Täby FC (A) - Enebybergs IF
2020-11-29 17:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340046 Täby FC (A) - Åkersberga IBF
2020-11-29 18:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338059 Täby FC (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2020-11-29 19:00   Uppskj. Herrar division 5 Norra 150009036 Täby FC (B) - Lokomotiv Kista IBF
December
2020-12-05 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra 150367039 Täby FC (B) - Täby FC (A)
2020-12-05 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357059 Täby FC (H) - Vallentuna IBK (B)
2020-12-05 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349070 Täby FC (E) - Hammarby IF IBF
2020-12-05 12:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361067 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B)
2020-12-05 13:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361068 Täby FC (A) - Älvsjö AIK IBF
2020-12-05 14:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310050 Täby FC (A) - Ängby IF
2020-12-05 15:30   Uppskj. Pantamera Herrjuniorer division 1 150025038 Täby FC (A) - Salems IF (A)
2020-12-06 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356061 Täby FC (C) - Täby FC (A)
2020-12-06 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357060 Täby FC (E) - Silverdals IF
2020-12-06 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339063 Täby FC (D) - Huddinge IBS
2020-12-06 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342049 Täby FC (D) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2020-12-06 15:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343076 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK (A)
2020-12-06 16:30   Uppskj. Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026038 Täby FC (B) - Farsta IBK (C)
2020-12-06 18:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Södra 150303076 Täby FC (B) - Nynäshamns IBK
2020-12-11 19:45   Uppskj. Herrar veteraner division 1 150019039 Täby FC (A) - IBF Offensiv Lidingö
2020-12-12 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra 150368051 Täby FC (A) - Täby FC (B)
2020-12-12 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369051 Täby FC (C) - IBF Offensiv Lidingö
2020-12-12 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349075 Täby FC (F) - Töjnan IBK (C)
2020-12-12 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348075 Täby FC (D) - Töjnan IBK (B)
2020-12-12 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347073 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A)
2020-12-12 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347076 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B)
2020-12-12 15:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Mellersta 150379043 Täby FC (C) - Värmdö IF
2020-12-12 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338069 Täby FC (B) - Ekerö IK
2020-12-12 17:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313065 Täby FC (A) - Väsby AIK
2020-12-13 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356070 Täby FC (A) - Sollentuna IBF
2020-12-13 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320069 Täby FC (D) - Norrtulls SK
2020-12-13 11:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364041 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK
2020-12-13 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344096 Täby FC (A) - Bromma KFUK-KFUM
2020-12-13 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308107 Täby FC - Åkersberga IBF (B)
2020-12-13 15:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Norra 150304040 Täby FC (A) - IBF Offensiv Lidingö
2020-12-13 16:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301075 Täby FC (A) - Älvsjö AIK IBF
2020-12-13 17:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325053 Täby FC (D) - Täby FC (B)
2020-12-19 09:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333045 Täby FC (C) - Norrtulls SK
2020-12-19 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra 150367043 Täby FC (A) - Töjnan IBK
2020-12-19 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357073 Täby FC (H) - Rotebro IS IBK (B)
2020-12-19 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357080 Täby FC (F) - Ängby IF (B)
2020-12-19 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320077 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (A)
2020-12-19 14:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Mellersta 150379047 Täby FC (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2020-12-19 15:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361083 Täby FC (B) - Vallentuna IBK
2020-12-19 16:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361082 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF
2020-12-19 17:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361084 Täby FC (A) - Vendelsö IK
2020-12-19 18:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338074 Täby FC (A) - Täby FC (B)
2020-12-20 09:45 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356075 Täby FC (C) - Enebybergs IF
2020-12-20 10:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Mellersta 150371069 Täby FC (D) - Älta IF (A)
2020-12-20 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344102 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (D)
2020-12-20 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342060 Täby FC (F) - Norrtulls SK (B)
2020-12-20 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335058 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (A)
2020-12-20 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340060 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK
2020-12-20 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340059 Täby FC (A) - Vallentuna IBK
2020-12-20 17:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339076 Täby FC (D) - Tungelsta IF
2020-12-20 18:00   Uppskj. Herrar veteraner division 1 150019042 Täby FC (A) - FBI Tullinge (A)
Januari
2021-01-08 18:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370023 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A)
2021-01-10 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356065 Täby FC (I) - Ängby IF (A)
2021-01-10 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369061 Täby FC (C) - Ingarö IF (B)
2021-01-10 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344091 Täby FC (C) - Hammarby IF IBF
2021-01-10 12:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra 150368061 Täby FC (A) - Åkersberga IBF
2021-01-10 13:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333049 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF (A)
2021-01-10 14:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra 150367046 Täby FC (B) - Töjnan IBK
2021-01-10 15:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra 150367047 Täby FC (A) - Silverdals IF
2021-01-10 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343112 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (A)
2021-01-10 17:00 Herrar veteraner division 1 150019046 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
2021-01-10 18:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342061 Täby FC (D) - Norrtulls SK (B)
2021-01-15 19:45 Herrar division 5 Norra 150009084 Täby FC (B) - Adelsö IF
2021-01-16 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320087 Täby FC (D) - Älvsjö AIK IBF (B)
2021-01-16 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357082 Täby FC (H) - Bele Barkarby IF IBF
2021-01-16 12:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361092 Täby FC (C) - Täby FC (A)
2021-01-16 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338088 Täby FC (A) - AIK IBF (A)
2021-01-16 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309055 Täby FC (A) - Töjnan IBK
2021-01-16 15:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317084 Täby FC (C) - Ekerö IK
2021-01-16 16:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314079 Täby FC (B) - Sköndals IK
2021-01-16 17:45 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313084 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2021-01-17 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349086 Täby FC (E) - Norrtulls SK
2021-01-17 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344114 Täby FC (A) - Ekerö IK
2021-01-17 12:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364055 Täby FC (A) - Åkersberga IBF
2021-01-17 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340062 Täby FC (A) - Täby FC (B)
2021-01-17 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339090 Täby FC (D) - Värmdö IF (A)
2021-01-17 16:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316084 Täby FC (B) - Värmdö IF
2021-01-17 17:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313083 Täby FC (A) - Enebybergs IF
2021-01-17 18:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020050 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF
2021-01-23 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320091 Täby FC (B) - Ekerö IK
2021-01-23 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356089 Täby FC (C) - Täby FC (I)
2021-01-23 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357094 Täby FC (F) - IK Frej Täby IBK (B)
2021-01-23 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349095 Täby FC (F) - Hässelby SK IBK (C)
2021-01-23 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348095 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (D)
2021-01-23 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375066 Täby FC - Väsby AIK
2021-01-23 15:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364056 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF
2021-01-23 16:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Mellersta 150379058 Täby FC (C) - FBI Tullinge (C)
2021-01-23 17:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361100 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF
2021-01-24 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343125 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (B)
2021-01-24 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra 150368072 Täby FC (B) - Vaxholms IBF
2021-01-24 11:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369071 Täby FC (C) - Högalids IF F11/10
2021-01-24 12:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra 150367058 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK
2021-01-24 13:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra 150367057 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK
2021-01-24 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347096 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK
2021-01-24 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347091 Täby FC (A) - Töjnan IBK (A)
2021-01-24 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344124 Täby FC (C) - Jakobsbergs IBF (B)
2021-01-24 17:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339096 Täby FC (D) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2021-01-24 18:00 Herrar veteraner division 1 150019057 Täby FC (A) - Enebybergs IF (A)
2021-01-29 19:45 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313096 Täby FC (D) - Täby FC (A)
2021-01-30 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348105 Täby FC (C) - Täby FC (D)
2021-01-30 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340072 Täby FC (B) - Töjnan IBK
2021-01-30 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338102 Täby FC (A) - Stäkets Idrottsförening
2021-01-30 15:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316096 Täby FC (B) - IK Tomtberga (A)
2021-01-30 16:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314092 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2021-01-30 17:30 Herrar division 5 Norra 150009096 Täby FC (B) - Järfälla IBK (B)
2021-01-31 09:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333065 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (B)
2021-01-31 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344132 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (D)
2021-01-31 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340067 Täby FC (A) - Stäkets IF
2021-01-31 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338099 Täby FC (B) - AIK IBF (A)
2021-01-31 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342072 Täby FC (F) - Täby FC (D)
2021-01-31 14:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361111 Täby FC (B) - Nacka Wallenstam IBK
2021-01-31 15:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361112 Täby FC (C) - Huddinge IBS
2021-01-31 16:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319091 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK
2021-01-31 17:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317096 Täby FC (C) - Huddinge IBS
2021-01-31 18:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020060 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK
Februari
2021-02-05 19:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Norra 150304070 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
2021-02-06 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369081 Täby FC (C) - Ängby IF
2021-02-06 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349115 Täby FC (F) - Hammarby IF IBF
2021-02-06 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348115 Täby FC (D) - Bele Barkaby IF IBF (B)
2021-02-06 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347109 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (E)
2021-02-06 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335078 Täby FC (C) - Älta IF (A)
2021-02-06 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338108 Täby FC (A) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2021-02-06 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325080 Täby FC (D) - Ekerö IK (A)
2021-02-06 16:15 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315097 Täby FC (C) - Värmdö IF (A)
2021-02-06 17:30 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313101 Täby FC (A) - Ängby IF (B)
2021-02-07 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra 150368082 Täby FC (B) - Silverdals IF
2021-02-07 11:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra 150368081 Täby FC (A) - Väsby AIK
2021-02-07 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375077 Täby FC - Silverdals IF
2021-02-07 13:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364061 Täby FC (B) - Vallentuna IBK
2021-02-07 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325076 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (A)
2021-02-07 15:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331067 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK
2021-02-07 16:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342073 Täby FC (D) - Kärrtorps IBK
2021-02-07 17:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311070 Täby FC (A) - Jakobsbergs IBF
2021-02-08 17:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029038 Täby FC (C) - Vaxholms IBF
2021-02-13 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356111 Täby FC (A) - Töjnan IBK
2021-02-13 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357108 Täby FC (F) - Täby FC (E)
2021-02-13 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320112 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (A)
2021-02-13 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349118 Täby FC (E) - Nacka Wallenstam IBK (E)
2021-02-13 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348121 Täby FC (C) - Töjnan IBK (B)
2021-02-13 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344146 Täby FC (C) - Ängby IF (B)
2021-02-13 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335079 Täby FC (C) - Norrtulls SK (A)
2021-02-13 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340080 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
2021-02-13 17:00 Herrar veteraner division 1 150019068 Täby FC (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2021-02-14 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320105 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö
2021-02-14 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343147 Täby FC (D) - Väsby AIK (B)
2021-02-14 11:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333075 Täby FC (C) - Värmdö IF
2021-02-14 12:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Mellersta 150379069 Täby FC (C) - Sickla IF/Ingarö IF
2021-02-14 13:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364067 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
2021-02-14 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340084 Täby FC (B) - Rosersberg Arlanda IBK
2021-02-14 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342084 Täby FC (F) - Kärrtorps IBK
2021-02-14 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338113 Täby FC (B) - Stäkets Idrottsförening
2021-02-20 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356113 Täby FC (I) - Vaxholms IBF (A)
2021-02-20 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357116 Täby FC (E) - Jakobsbergs IBF
2021-02-20 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357117 Täby FC (H) - Ängby IF (B)
2021-02-20 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349135 Täby FC (F) - Norrtulls SK
2021-02-20 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349128 Täby FC (E) - Mariebergs SK (B)
2021-02-20 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348135 Täby FC (D) - Silverdals IF
2021-02-20 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347127 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A)
2021-02-20 17:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339117 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK
2021-02-20 18:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338119 Täby FC (A) - Silverdals IF
2021-02-21 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343143 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B)
2021-02-21 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra 150368091 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (B)
2021-02-21 11:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra 150368092 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK
2021-02-21 12:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369091 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (A)
2021-02-21 13:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra 150367079 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A)
2021-02-21 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375088 Täby FC - Åkersberga IBF (A)
2021-02-21 15:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364071 Täby FC (B) - Täby FC (A)
2021-02-21 16:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361132 Täby FC (C) - Ängby IF (A)
2021-02-21 17:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361131 Täby FC (B) - Ingarö IF/Sickla IF
2021-02-21 18:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342085 Täby FC (D) - Sköndals IK
2021-02-21 19:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343154 Ängby IF - Täby FC (B)
Mars
2021-03-12 19:45 Herrar veteraner division 2 norra 150020080 Täby FC (B) - Lokomotiv Kista IBF
2021-03-13 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343169 Täby FC (D) - Enebybergs IF
2021-03-13 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349144 Täby FC (F) - Ingarö IF
2021-03-13 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342096 Täby FC (F) - Örby IS
2021-03-13 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340093 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK
2021-03-13 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339134 Täby FC (D) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2021-03-13 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340096 Täby FC (B) - Åkersberga IBF
2021-03-13 15:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316120 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF
2021-03-13 16:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317120 Täby FC (C) - Tyresö Trollbäcken IBK
2021-03-13 17:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314118 Täby FC (B) - Värmdö IF (B)
2021-03-14 09:15 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333085 Täby FC (C) - Sköndals IK
2021-03-14 10:15 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra 150367083 Täby FC (A) - Täby FC (B)
2021-03-14 11:15 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364078 Täby FC (A) - Ängby IF ( C)
2021-03-14 12:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348144 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (C)
2021-03-14 13:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348137 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (D)
2021-03-14 14:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344168 Täby FC (C) - Bromma KFUK-KFUM
2021-03-14 15:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347143 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK (A)
2021-03-14 16:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344163 Täby FC (A) - Duvbo IK (B)
2021-03-14 17:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309078 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A)
2021-03-14 18:30 Herrar veteraner division 1 150019079 Täby FC (A) - Västerhaninge IBK
2021-03-20 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra 150368101 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK
2021-03-20 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357122 Täby FC (F) - Åkersberga IBF (C)
2021-03-20 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375099 Täby FC - Enebybergs IF
2021-03-20 12:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364081 Täby FC (B) - Duvbo IK
2021-03-20 13:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Mellersta 150379083 Täby FC (C) - Huddinge IBS (B)
2021-03-20 14:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361152 Täby FC (C) - Värmdö IF
2021-03-20 15:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361151 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A)
2021-03-20 16:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361150 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B)
2021-03-20 17:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra 150367090 Täby FC (B) - Väsby AIK
2021-03-20 18:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026027 Täby FC (B) - Rosersberg Arlanda IBK
2021-03-21 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356125 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A)
2021-03-21 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320126 Täby FC (D) - Ekerö IK
2021-03-21 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342097 Täby FC (D) - Ingarö IF
2021-03-21 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338142 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF
2021-03-21 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338139 Täby FC (A) - Väsby AIK
2021-03-26 19:45 Herrar division 5 Norra 150009132 Täby FC (B) - Vällingby BK
2021-03-27 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra 150368106 Täby FC (B) - Täby FC (A)
2021-03-27 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356133 Täby FC (C) - IK Frej Täby IBK (A)
2021-03-27 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320131 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF (B)
2021-03-27 12:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364089 Täby FC (A) - Vallentuna IBK
2021-03-27 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347145 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (A)
2021-03-27 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344185 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (E)
2021-03-27 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340106 Täby FC (A) - Rosersberg Arlanda IBK
2021-03-27 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342108 Täby FC (F) - Sköndals IK
2021-03-27 17:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340108 Täby FC (B) - Silverdals IF
2021-03-27 18:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338146 Täby FC (A) - Åkersberga IBF P08A
2021-03-28 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356129 Täby FC (I) - Rotebro IS IBK (A)
2021-03-28 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357135 Täby FC (H) - IK Frej Täby IBK (B)
2021-03-28 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357134 Täby FC (E) - Vallentuna IBK (B)
2021-03-28 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335105 Täby FC (C) - Hässelby SK IKB (B )
2021-03-28 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344190 Täby FC (C) - Ekerö IK
2021-03-28 15:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317132 Täby FC (C) - IK Tomtberga (B)
2021-03-28 16:45 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314131 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF
2021-03-28 18:00 Herrar veteraner division 2 norra 150020090 Täby FC (B) - Kungsängens IF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis