Grindtorpshallen

Adress
Grindtorpsvägen 1A , 18332 Täby
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
December
2018-12-09 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308060 Täby FC (A) - Tyresö Trollbäcken IBK
2018-12-14 20:00 Juniorallsvenskan D Dam 580733032 Täby FC - Bele Barkarby IF IBF
2018-12-15 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325042 Täby FC (B) - Grimsta AIK (B)
2018-12-15 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322050 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF
2018-12-15 11:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310043 Täby FC - Bele Barkarby IF IBF
2018-12-15 12:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301042 Täby FC - Grimsta AIK
2018-12-15 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326018 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (C)
2018-12-15 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321050 Täby FC (C) - FBI Tullinge
2018-12-15 16:45 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025049 Täby FC (A) - Vendelsö IK (A)
2018-12-15 18:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370043 Täby FC - Järfälla IBK
2018-12-16 10:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt C 150317084 Täby FC (C) - FBI Tullinge (B)
2018-12-16 11:30 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034041 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF (B)
2018-12-16 13:00 Herrar division 4 norra 150005049 Erikslunds KF - Grimsta AIK (B)
2018-12-16 14:30 Herrar veteraner division 1 150019048 Täby FC (A) - Töjnan IBK
2018-12-16 16:00 Herrar veteraner division 2 norra 150020044 Täby FC (B) - Enebybergs IF
Januari
2019-01-06 11:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029057 Täby FC (C) - Rosersbergs IK
2019-01-06 13:00 Damer division 1 150012077 Täby FC (A) - Råsunda IS
2019-01-06 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324096 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF
2019-01-12 09:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt A 150319037 Täby FC (A) - Vaxholms IBF
2019-01-12 10:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331050 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B)
2019-01-12 11:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311046 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK
2019-01-12 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326047 Täby FC (C) - Silverdals IF
2019-01-12 14:15 Pantamera Damjuniorer division 1 150033049 Täby FC (A) - Huddinge IBS (A)
2019-01-12 15:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301046 Täby FC - Sigtuna IF IBK
2019-01-13 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334046 Täby FC (A) - Vaxholms IBF
2019-01-13 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Mellersta 150323047 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö
2019-01-13 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334047 Täby FC (C) - Sundbybergs IK
2019-01-13 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325046 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö (B)
2019-01-13 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324049 Täby FC (D) - Rotebro IS IBK (A)
2019-01-13 15:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370047 Täby FC - IK Frej Täby IBK
2019-01-13 16:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020048 Täby FC (B) - Centralvägens IBK
2019-01-19 09:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300072 Täby FC - IK Frej TäbyIBK
2019-01-19 10:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt B 150316042 Täby FC (B) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2019-01-19 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322060 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF
2019-01-19 13:30 Damer division 1 150012089 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (A)
2019-01-19 15:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt D 150332043 Täby FC (D) - Vendelsö IK
2019-01-19 16:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt C 150317083 Täby FC (C) - Värmdö IF
2019-01-20 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328054 Täby FC - IK Frej Täby IBK
2019-01-20 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321010 Täby FC (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2019-01-20 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308084 Täby FC (A) - Jakobsbergs IBF
2019-01-20 13:00 Damer division 2 Norra 150013052 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B)
2019-01-20 14:30 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034051 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2019-01-20 16:00 Herrar veteraner division 1 150019059 Täby FC (A) - FBI Tullinge
2019-01-25 18:30 Juniorallsvenskan C Herr 580702039 Täby FC - Danderyds SK IBF
2019-01-25 20:15 Juniorallsvenskan D Dam 580733038 Täby FC - Västerås IBS Ung
2019-01-26 09:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361092 Täby FC (A) - Ekerö IK
2019-01-26 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334069 Täby FC (C) - AIK IBF
2019-01-26 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334068 Täby FC (A) - Bromma KFUK-KFUM
2019-01-26 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326058 Täby FC (C) - Töjnan IBK
2019-01-26 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309058 Täby FC (A) - Grimsta AIK (A)
2019-01-26 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347153 Täby FC (E) - Töjnan IBK
2019-01-26 16:30 Damer division 1 150012091 Täby FC (A) - Huddinge IBS
2019-01-27 09:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår A 150364073 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2019-01-27 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342078 Täby FC (E) - Danderyds SK IBF
2019-01-27 11:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt A 150319046 Täby FC (A) - Åkersberga IBF
2019-01-27 12:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313052 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK Flickor Röd
2019-01-27 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325057 Täby FC (B) - Ängby IF (B)
2019-01-27 14:45 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314052 Täby FC (B) - FBI Tullinge (A)
2019-01-27 16:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311057 Täby FC (A) - FBI Tullinge (A)
2019-01-27 17:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310058 Täby FC - IK Frej Täby IBK
2019-01-27 18:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029068 Täby FC (C) - Grimsta AIK (A)
2019-01-27 20:00 Herrar veteraner division 2 norra 150020059 Täby FC (B) - Bro IK
Februari
2019-02-02 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348163 Täby FC (H) - Vallentuna IBK (B)
2019-02-02 10:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370058 Täby FC - Erikslunds KF
2019-02-02 12:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt D 150332051 Täby FC (D) - Salems IF
2019-02-02 14:00 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034061 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK
2019-02-02 15:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300084 Täby FC - Ingarö IF
2019-02-03 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Mellersta 150323058 Täby FC (B) - Högdalens AIS
2019-02-03 10:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt C 150317079 Täby FC (C) - Ingarö IF (A)
2019-02-03 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334057 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
2019-02-03 12:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305056 Täby FC - FBI Tullinge
2019-02-03 14:15 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025065 Täby FC (A) - Salems IF (A)
2019-02-03 16:00 Pantamera Damjuniorer division 1 150033065 Täby FC (A) - Sköndals IK
2019-02-03 18:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308048 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (B)
2019-02-09 10:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt A 150319055 Täby FC (A) - Sundbybergs IK
2019-02-09 11:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314062 Täby FC (B) - Sundbybergs IK
2019-02-09 12:45 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313062 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF
2019-02-09 14:15 Damer division 2 Norra 150013062 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B)
2019-02-09 15:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029079 Täby FC (C) - Arlanda IBK
2019-02-10 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328066 Täby FC - Åkersberga IBF
2019-02-10 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324065 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF
2019-02-10 12:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt B 150316058 Täby FC (B) - Huddinge IK
2019-02-10 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309083 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (A)
2019-02-10 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308096 Täby FC (A) - Farsta IBK
2019-02-15 20:00 Juniorallsvenskan C Herr 580702045 Täby FC - Rotebro IS IBK
2019-02-16 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325068 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (D)
2019-02-16 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309069 Täby FC (A) - Ekerö IK
2019-02-16 12:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300096 Täby FC - Farsta IBK
2019-02-16 14:15 Damer division 1 150012104 Täby FC (A) - AIK IBF
2019-02-16 16:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331070 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK/Töjnan IBK
2019-02-16 17:30 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034071 Täby FC (B) - Vallentuna IBK
2019-02-17 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322070 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B)
2019-02-17 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308108 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (A)
2019-02-17 11:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370069 Täby FC - Vaxholms IBF
2019-02-17 14:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311068 Täby FC (A) - Bro IK
2019-02-17 15:30 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025075 Täby FC (A) - Huddinge IBS (A)
2019-02-17 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321070 Täby FC (C) - Örby IS
2019-02-17 18:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310111 Täby FC - Åkersberga IBF (A)
2019-02-24 13:15 Herrar veteraner division 1 150019074 Täby FC (A) - Nyboda IBK
2019-02-24 14:45 Herrar veteraner division 2 norra 150020074 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK
Mars
2019-03-03 13:00 Damer division 1 150012117 Täby FC (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
2019-03-03 15:15 Damer division 2 Norra 150013072 Täby FC (B) - Sundbybergs IK (A)
2019-03-08 20:00 Juniorallsvenskan D Dam 580733051 Täby FC - Hagunda IF
2019-03-09 10:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt C 150317062 Täby FC (C) - Sköndals IK
2019-03-09 11:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt A 150319064 Täby FC (A) - Töjnan IBK
2019-03-10 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328077 Täby FC - Vallentuna IBK
2019-03-10 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324075 Täby FC (D) - Grimsta AIK (A)
2019-03-10 12:45 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313072 Täby FC (A) - Järfälla IBK
2019-03-10 14:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314072 Täby FC (B) - Huddinge IK (B)
2019-03-10 15:15 Pantamera Damjuniorer division 1 150033075 Täby FC (A) - AIK IBF (A)
2019-03-10 17:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310083 Täby FC - Huddinge IK
2019-03-15 19:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300108 Täby FC - Rotebro IS IBK
2019-03-16 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334079 Täby FC (A) - Vallentuna IBK
2019-03-16 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322080 Täby FC (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2019-03-16 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308120 Täby FC (A) - Huddinge IBS
2019-03-16 12:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311079 Täby FC (A) - Vallentuna IBK (B)
2019-03-16 14:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331080 Täby FC (B) - FBI Tullinge (B)
2019-03-16 15:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301079 Täby FC - Bele Barkarby IF IBF
2019-03-16 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300120 Täby FC - IBF Offensiv Lidingö
2019-03-17 09:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029102 Täby FC (C) - Stäkets IF
2019-03-17 10:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321080 Täby FC (C) - Västerhaninge IBK
2019-03-17 12:00 Damer division 2 Norra 150013082 Täby FC (B) - Vaxholms IBF
2019-03-17 13:30 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025085 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2019-03-17 15:15 Damer division 1 150012130 Täby FC (A) - Sköndals IK
2019-03-17 17:15 Herrar veteraner division 1 150019084 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
2019-03-23 10:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370083 Täby FC - Sigtuna IF IBK
2019-03-23 11:30 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313082 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
2019-03-23 12:45 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314082 Täby FC (B) - Värmdö IF (B)
2019-03-23 15:30 Pantamera Damjuniorer division 1 150033085 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK
2019-03-24 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334083 Täby FC (C) - Täby FC (A)
2019-03-24 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Mellersta 150323083 Täby FC (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2019-03-24 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326083 Täby FC (C) - Ängby IF (A)
2019-03-24 15:15 Herrar veteraner division 2 norra 150020084 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF
2019-03-30 09:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324110 Täby FC (D) - Rotebro IS IBK (A)
2019-03-30 11:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313086 Täby FC (A) - Ängby IF
2019-03-30 12:15 Damer division 2 Norra 150013086 Täby FC (B) - Högalids IF (A)
2019-03-30 13:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305089 Täby FC - Nacka Wallenstam IBK
2019-03-30 15:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331090 Täby FC (B) - Huddinge IK (B)
2019-03-30 16:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt D 150332002 Täby FC (D) - Tumba GOIF
2019-03-31 09:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt B 150316069 Täby FC (B) - Bro IK
2019-03-31 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321090 Täby FC (C) - Salems IF
2019-03-31 11:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314086 Täby FC (B) - Töjnan IBK (B)
2019-03-31 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328088 Täby FC - Bro IK
2019-03-31 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322090 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B)
2019-03-31 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308132 Täby FC (A) - Grimsta AIK
2019-03-31 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Svår 150300132 Täby FC - Erikslunds KF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis