Skjulstahallen A

Adress
Sättargatan 3, 632 29 Eskilstuna
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2019-08-24 15:00 Träningsmatcher Herr 169010029 Torshälla IBK U-lag - IK Råby Västerås H3
2019-08-25 15:00 Träningsmatcher Herr 169010007 Torshälla IBK U-lag - Kungsörs IBK H2
September
2019-09-17 19:30 Träningsmatcher HJ 169050008 Torshälla IBK HJ - Lillån IBK HJ
2019-09-30 18:30 Träningsmatcher Pojk 169030007 Mesta IBK P07 - Mesta IBK 08/09-Lag
Oktober
2019-10-12 Herrar Division 2 161110014 IK Standard - Onyx IBS
2019-10-16 19:30 Juniorallsvenskan C HJ18 580702018 Torshälla IBK - Storvreta IBK
2019-10-20 Herrar Division 3 161200012 Torshälla IBK U-lag - Strängnäs IBK U
2019-10-20 14:30 Herrar Division 2 161110023 Torshälla IBK U-lag - FBC Nyköping
2019-10-25 19:30 Damjunior 231100019 IK Standard - Solfjäderstaden IBK
2019-10-26 14:30 Pantamera Pojkar Röd G 165012006 Torshälla IBK Vit - Nykvarns IF Vit
2019-10-27 09:00 Pojkar Blå B 168005017 Torshälla IBK - Telge SIBK
2019-10-27 10:30 Pojkar Blå A 168000019 Torshälla IBK - Nykvarns IF Svart
2019-10-27 12:00 Flickor Blå A 168500007 IK Standard - Nykvarns IF
2019-10-27 13:30 Pantamera Pojkar Röd H 165014003 Torshälla IBK P06/07 - Järna SK
2019-10-27 16:30 Pantamera Pojkar Röd E 165008005 Torshälla IBK - Strängnäs IBK
2019-10-27 18:00 Pantamera Pojkar Röd C 165004005 Torshälla IBK Vit - Onyx IBS Orange
2019-10-30 19:30 Herrar Division 3 161200024 Torshälla IBK U-lag - Järna SK
November
2019-11-09 10:00 Pojkar Blå A 168000028 Mesta IBK - Torshälla IBK
2019-11-09 15:00 Pantamera Flickor Röd D 166004013 IK Standard - Onyx IBS
2019-11-10 09:00 Pojkar Grön C 167010016 Torshälla IBK - Strängnäs IBK Röd/Vit
2019-11-10 09:00 Pojkar Grön C 167010017 Mesta IBK Vit - IFK Gnesta
2019-11-10 09:25 Pojkar Grön C 167010019 IFK Gnesta - Torshälla IBK
2019-11-10 09:50 Pojkar Grön C 167010020 Strängnäs IBK Röd/Vit - Malmköpings IBF
2019-11-10 10:15 Pojkar Grön C 167010022 Malmköpings IBF - IFK Gnesta
2019-11-10 10:40 Pojkar Grön C 167010024 Torshälla IBK - Mesta IBK Vit
2019-11-10 10:40 Pojkar Grön C 167010025 Strängnäs IBK Röd/Vit - IFK Gnesta
2019-11-10 11:05 Pojkar Grön C 167010027 Mesta IBK Vit - Malmköpings IBF
2019-11-10 11:55 Pojkar Grön C 167010029 Strängnäs IBK Röd/Vit - Mesta IBK Vit
2019-11-10 11:55 Pojkar Grön C 167010030 Malmköpings IBF - Torshälla IBK
2019-11-10 13:00 Pantamera Pojkar Röd H 165014006 Torshälla IBK P06/07 - Nykvarns IF Svart
2019-11-10 14:30 Pantamera Pojkar Röd B 165002008 Torshälla IBK - Strängnäs IBK P03
2019-11-15 19:30 Juniorallsvenskan C HJ18 580702027 Torshälla IBK - Strängnäs IBK
2019-11-16 18:30 Pantamera Pojkar Röd EF 165009005 Eskilstuna Nyfors IK - Nykvarns IF
2019-11-17 09:00 Träningsmatcher Pojk 169030008 Torshälla IBK P08/09 - Eskilstuna Nyfors IK P09
2019-11-17 10:30 Pojkar Blå A 168000037 Torshälla IBK - Mesta IBK
2019-11-17 12:00 Flickor Blå A 168500013 IK Standard - Telge SIBK
2019-11-17 13:30 Pantamera Pojkar Röd GH 165013004 Torshälla IBK P06/07 - Onyx IBS
2019-11-17 15:00 Pantamera Pojkar Röd DE 165007004 Torshälla IBK - Telge SIBK
2019-11-17 16:30 Pantamera Pojkar Röd AB 165001006 Torshälla IBK - Nykvarns IF Vit
2019-11-17 18:00 Herrar Division 2 161110033 Torshälla IBK U-lag - Onyx IBS
2019-11-20 19:45 Pantamera Pojkar Röd B 165002011 Torshälla IBK - Telge SIBK Vit
2019-11-23 10:15 Pojkar Blå A 168000043 Mesta IBK - Strängnäs IBK Röd
2019-11-23 12:30 Pantamera Pojkar Röd E 165008010 Eskilstuna Nyfors IK - Trosa Edanö IBK Vit
2019-11-23 15:00 Herrar Division 2 161110040 Torshälla IBK U-lag - Trosa Edanö IBK
2019-11-23 17:30 Herrar Division 3 161200040 Torshälla IBK U-lag - Telge SIBK U
2019-11-24 09:00 Pojkar Blå C 168010025 Torshälla IBK Röd - Strängnäs IBK
2019-11-24 09:45 Pojkar Blå C 168010026 Pershagens SK - Onyx IBS PF
2019-11-24 10:30 Pojkar Blå C 168010027 Onyx IBS PF - Torshälla IBK Röd
2019-11-24 11:15 Pojkar Blå C 168010028 Pershagens SK - Strängnäs IBK
2019-11-24 12:00 Pojkar Blå C 168010029 Onyx IBS PF - Strängnäs IBK
2019-11-24 12:45 Pojkar Blå C 168010030 Pershagens SK - Torshälla IBK Röd
2019-11-24 14:00 Pantamera Pojkar Röd H 165014008 Torshälla IBK P06/07 - Katrineholms IBF Vit
2019-11-24 15:30 Pantamera Pojkar Röd G 165012012 Torshälla IBK Vit - IFK Mariefred
2019-11-24 18:30 Herrar Division 3 161200037 IK Standard U-lag - Eskilstuna Nyfors IK
2019-11-29 19:30 Herrjunior 18 169500052 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK
December
2019-12-07 13:30 Pojkar Blå B 168005054 Mesta IBK - Pershagens SK
2019-12-08 10:00 Flickor Blå A 168500019 IK Standard - Onyx IBS
2019-12-08 11:30 Pojkar Blå A 168000055 Torshälla IBK - Onyx IBS Oxelösund
2019-12-08 13:00 Herrar Division 3 161200048 Torshälla IBK U-lag - Eskilstuna Nyfors IK
2019-12-08 15:00 Damjunior 231100031 IK Standard - IFK Gnesta
2019-12-14 10:45 Damer division 2 S 162030044 IK Standard U-lag - Onyx IBS
2019-12-14 14:30 Pojkar Blå A 168000057 Mesta IBK - Trosa Edanö IBK
2019-12-14 16:00 Pantamera Flickor Röd D 166004021 IK Standard - Järna SK
2019-12-15 09:00 Pojkar Blå C 168010037 Torshälla IBK Vit - Nykvarns IF
2019-12-15 09:45 Pojkar Blå C 168010038 Onyx IBS PF - IFK Gnesta
2019-12-15 10:30 Pojkar Blå C 168010039 IFK Gnesta - Torshälla IBK Vit
2019-12-15 11:15 Pojkar Blå C 168010040 Onyx IBS PF - Nykvarns IF
2019-12-15 12:00 Pojkar Blå C 168010041 IFK Gnesta - Nykvarns IF
2019-12-15 12:45 Pojkar Blå C 168010042 Onyx IBS PF - Torshälla IBK Vit
2019-12-15 14:00 Flickor Blå A 168500023 IK Standard - IFK Gnesta
2019-12-15 15:30 Pantamera Pojkar Röd AB 165001003 Torshälla IBK - Onyx IBS
2019-12-15 17:30 Herrar Division 3 161200052 IK Standard U-lag - Torshälla IBK U-lag
2019-12-21 12:30 Pojkar Blå A 168000001 Torshälla IBK - Malmköpings IBF
Januari
2020-01-11 15:00 Pantamera Flickor Röd D 166004029 IK Standard - IFK Gnesta
2020-01-12 09:00 Pojkar Blå B 168005065 Torshälla IBK - Nykvarns IF Svart
2020-01-12 12:00 Pantamera Pojkar Röd C 165004013 Torshälla IBK Vit - IFK Gnesta
2020-01-12 13:30 Pantamera Pojkar Röd E 165008013 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK Vit
2020-01-12 15:00 Pantamera Pojkar Röd B 165002015 Torshälla IBK - Onyx IBS
2020-01-12 16:30 Herrjunior 18 169500066 Torshälla IBK - Onyx IBS
2020-01-12 19:00 Herrar Division 3 161200056 Torshälla IBK U-lag - Galagowear FBC Södertälje
2020-01-16 18:00 Damjunior 231100042 IK Standard - Onyx IBS
2020-01-17 19:30 Juniorallsvenskan C HJ18 580702056 Torshälla IBK - IK Sirius FBC/IBK
2020-01-18 08:30 Pojkar Grön B 167001043 Torshälla IBK - Mesta IBK Svart
2020-01-18 09:15 Pojkar Grön B 167001044 Onyx IBS Orange - Nykvarns IF Vit
2020-01-18 10:00 Pojkar Grön B 167001045 Nykvarns IF Vit - Torshälla IBK
2020-01-18 10:45 Pojkar Grön B 167001046 Onyx IBS Orange - Mesta IBK Svart
2020-01-18 11:30 Pojkar Grön B 167001047 Nykvarns IF Vit - Mesta IBK Svart
2020-01-18 12:15 Pojkar Grön B 167001048 Onyx IBS Orange - Torshälla IBK
2020-01-18 14:00 Herrar Div 1 Mellersta 580033086 Torshälla IBK - IK Sätra
2020-01-18 16:30 Pojkar Blå B 168005074 Mesta IBK - Nykvarns IF Svart
2020-01-19 11:30 Flickor Blå A 168500025 IK Standard - Nykvarns IF Svart
2020-01-19 13:00 Pantamera Pojkar Röd E 165008017 Torshälla IBK - Pershagens SK
2020-01-19 14:30 Pantamera Pojkar Röd C 165004017 Torshälla IBK Vit - Strängnäs IBK
2020-01-19 17:30 Herrar Division 2 161110059 Torshälla IBK U-lag - Katrineholms IBF
2020-01-24 19:30 Damjunior 231100052 IK Standard - Trosa Edanö IBK
2020-01-25 09:00 Pojkar Grön A 167000067 Torshälla IBK Röd - Nykvarns IF Vit
2020-01-25 09:45 Pojkar Grön A 167000068 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK
2020-01-25 10:30 Pojkar Grön A 167000069 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK Röd
2020-01-25 11:15 Pojkar Grön A 167000070 Nykvarns IF Vit - Telge SIBK
2020-01-25 12:00 Pojkar Grön A 167000071 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Vit
2020-01-25 12:45 Pojkar Grön A 167000072 Telge SIBK - Torshälla IBK Röd
2020-01-25 15:00 Pantamera Pojkar Röd FG 165011008 Torshälla IBK Vit - Katrineholms IBF
2020-01-26 09:00 Pojkar Blå B 168005081 Torshälla IBK - Mesta IBK
2020-01-26 10:30 Pantamera Pojkar Röd GH 165013009 Torshälla IBK P06/07 - Strängnäs IBK Vit
2020-01-26 13:30 Pantamera Pojkar Röd BC 165003009 Torshälla IBK Vit - Telge SIBK Vit
2020-01-26 15:00 Pantamera Pojkar Röd DE 165007009 Torshälla IBK - Järna SK
2020-01-26 18:00 Pantamera Pojkar Röd AB 165001008 Torshälla IBK - Strängnäs IBK P03
2020-01-31 19:30 Damjunior 231100056 IK Standard - Hjulsbro IK/IBF Linköping
Februari
2020-02-01 12:30 Pantamera Flickor Röd D 166004037 IK Standard - Malmköpings IBF
2020-02-01 16:30 Herrjunior 18 169500082 Torshälla IBK - Ledberg IBF
2020-02-02 09:00 Flickor Blå C 168505037 Torshälla IBK - Katrineholms IBF
2020-02-02 09:45 Flickor Blå C 168505038 Onyx IBS - IFK Gnesta
2020-02-02 10:30 Flickor Blå C 168505039 IFK Gnesta - Torshälla IBK
2020-02-02 11:15 Flickor Blå C 168505040 Katrineholms IBF - Onyx IBS
2020-02-02 12:00 Flickor Blå C 168505041 IFK Gnesta - Katrineholms IBF
2020-02-02 12:45 Flickor Blå C 168505042 Onyx IBS - Torshälla IBK
2020-02-02 14:00 Flickor Blå A 168500031 IK Standard - Onyx IBS
2020-02-02 15:30 Pojkar Blå B 168005089 Torshälla IBK - IFK Mariefred
2020-02-02 17:00 Herrar Division 3 161200073 Torshälla IBK U-lag - Nykvarns IF U-lag
2020-02-07 19:30 Juniorallsvenskan C HJ18 580702068 Torshälla IBK - Arlanda IBK
2020-02-08 10:15 Pojkar Blå B 168005099 Mesta IBK - Onyx IBS Svart
2020-02-08 13:00 Herrar Division 3 161200078 Eskilstuna Nyfors IK - Telge SIBK U
2020-02-08 16:00 Pantamera Pojkar Röd FG 165011010 Torshälla IBK Vit - Flens IBF/Malmköping IBF Vit
2020-02-08 18:00 Herrjunior 18 169500087 Torshälla IBK - Strängnäs IBK Herrjunior
2020-02-09 09:00 Pojkar Blå B 168005097 Torshälla IBK - Nykvarns IF Vit
2020-02-09 10:30 Pantamera Pojkar Röd GH 165013011 Torshälla IBK P06/07 - Nykvarns IF Vit
2020-02-09 13:30 Pantamera Pojkar Röd BC 165003011 Torshälla IBK Vit - Trosa Edanö IBK
2020-02-09 15:00 Pantamera Pojkar Röd DE 165007011 Torshälla IBK - Flens IBF/Malmköping IBF
2020-02-09 20:00 Herrar Division 2 161110073 Torshälla IBK U-lag - Telge SIBK
2020-02-15 15:00 Herrjunior 18 169500092 Torshälla IBK - Nykvarns IF
2020-02-16 09:00 Flickor Blå C 168505055 Torshälla IBK - Telge SIBK
2020-02-16 09:45 Flickor Blå C 168505056 Onyx IBS - IFK Gnesta
2020-02-16 10:30 Flickor Blå C 168505057 IFK Gnesta - Torshälla IBK
2020-02-16 11:15 Flickor Blå C 168505058 Telge SIBK - Onyx IBS
2020-02-16 12:00 Flickor Blå C 168505059 IFK Gnesta - Telge SIBK
2020-02-16 12:45 Flickor Blå C 168505060 Onyx IBS - Torshälla IBK
2020-02-16 14:00 Pantamera Pojkar Röd B 165002020 Torshälla IBK - Nykvarns IF Vit
2020-02-16 17:00 Herrar Division 3 161200085 Torshälla IBK U-lag - IFK Gnesta U-lag
2020-02-28 19:30 Juniorallsvenskan C HJ18 580702077 Torshälla IBK - Västerås IBS Ungdom
2020-02-29 11:00 Herrar Division 2 161110083 IK Standard - Nykvarns IF
2020-02-29 13:30 Damer division 1 162020083 IK Standard - IBF Linköping U-lag
2020-02-29 16:30 Herrar Div 1 Mellersta 580033116 Torshälla IBK - IBF Falun Ungdom
Mars
2020-03-01 10:00 Herrar Division 3 161200092 Eskilstuna Nyfors IK - IK Standard U-lag
2020-03-01 15:00 Pojkar Blå A 168000068 Torshälla IBK - IFK Gnesta
2020-03-06 19:00 Damjunior 231100070 IK Standard - Onyx IBS
2020-03-08 09:00 Pojkar Blå A 168000108 Torshälla IBK - Katrineholms IBF Vit
2020-03-08 10:30 Flickor Blå A 168500037 IK Standard - Nykvarns IF
2020-03-08 12:00 Pantamera Pojkar Röd H 165014015 Torshälla IBK P06/07 - Järna SK
2020-03-08 13:30 Pantamera Pojkar Röd G 165012024 Torshälla IBK Vit - Strängnäs IBK Vit
2020-03-08 15:00 Pantamera Pojkar Röd E 165008022 Torshälla IBK - Eskilstuna Nyfors IK
2020-03-08 16:30 Pantamera Pojkar Röd C 165004022 Torshälla IBK Vit - Katrineholms IBF
2020-03-08 18:00 Herrar Division 3 161200099 Torshälla IBK U-lag - Flens IBF /Malmköping IBF U-lag
2020-03-13 19:30 Juniorallsvenskan C HJ18 580702086 Torshälla IBK - Rasbo IK Junior
2020-03-14 09:30 Pojkar Grön B 167001061 Mesta IBK Svart - IK Standard
2020-03-14 10:15 Pojkar Grön B 167001062 Trosa Edanö IBK Vit - Ekbackskyrkans IBK
2020-03-14 11:00 Pojkar Grön B 167001063 Ekbackskyrkans IBK - Mesta IBK Svart
2020-03-14 11:45 Pojkar Grön B 167001064 Trosa Edanö IBK Vit - IK Standard
2020-03-14 12:30 Pojkar Grön B 167001065 Ekbackskyrkans IBK - IK Standard
2020-03-14 13:15 Pojkar Grön B 167001066 Trosa Edanö IBK Vit - Mesta IBK Svart
2020-03-14 14:15 Pojkar Grön A 167000091 Mesta IBK Vit - Strängnäs IBK Röd/Vit
2020-03-14 15:00 Pojkar Grön A 167000092 Nykvarns IF Vit - IFK Gnesta
2020-03-14 15:45 Pojkar Grön A 167000093 IFK Gnesta - Mesta IBK Vit
2020-03-14 16:30 Pojkar Grön A 167000094 Strängnäs IBK Röd/Vit - Nykvarns IF Vit
2020-03-14 17:15 Pojkar Grön A 167000095 IFK Gnesta - Strängnäs IBK Röd/Vit
2020-03-14 18:00 Pojkar Grön A 167000096 Nykvarns IF Vit - Mesta IBK Vit
2020-03-15 09:00 Pojkar Blå C 168010103 Torshälla IBK Röd - Strängnäs IBK
2020-03-15 09:45 Pojkar Blå C 168010104 Pershagens SK - Onyx IBS PF
2020-03-15 10:30 Pojkar Blå C 168010105 Onyx IBS PF - Torshälla IBK Röd
2020-03-15 11:15 Pojkar Blå C 168010106 Strängnäs IBK - Pershagens SK
2020-03-15 12:00 Pojkar Blå C 168010107 Strängnäs IBK - Onyx IBS PF
2020-03-15 12:45 Pojkar Blå C 168010108 Pershagens SK - Torshälla IBK Röd
2020-03-15 14:00 Pojkar Blå B 168005113 Torshälla IBK - Onyx IBS Svart
2020-03-15 15:30 Pantamera Pojkar Röd FG 165011015 Torshälla IBK Vit - Pershagens SK Vit
2020-03-15 18:30 Herrjunior 18 169500111 Torshälla IBK - Linköping IBK Ungdom HJ
2020-03-22 09:00 Flickor Blå A 168500044 IK Standard - IFK Gnesta
2020-03-22 10:30 Pojkar Blå A 168000122 Torshälla IBK - Onyx IBS Svart
2020-03-22 12:00 Pantamera Pojkar Röd H 165014018 Torshälla IBK P06/07 - Nykvarns IF Svart
2020-03-22 13:30 Pantamera Pojkar Röd E 165008027 Torshälla IBK - Nykvarns IF
2020-03-22 15:00 Pantamera Pojkar Röd C 165004027 Torshälla IBK Vit - Nykvarns IF
2020-03-28 12:30 Pojkar Grön C 167010136 Mesta IBK Vit - Onyx IBS Orange
2020-03-28 12:30 Pojkar Grön C 167010137 Nykvarns IF Vit - Strängnäs IBK Röd/Vit
2020-03-28 12:55 Pojkar Grön C 167010138 Pershagens SK - Telge SIBK
2020-03-28 12:55 Pojkar Grön C 167010139 Strängnäs IBK Röd/Vit - Mesta IBK Vit
2020-03-28 13:20 Pojkar Grön C 167010140 Onyx IBS Orange - Pershagens SK
2020-03-28 13:20 Pojkar Grön C 167010141 Telge SIBK - Nykvarns IF Vit
2020-03-28 13:45 Pojkar Grön C 167010142 Pershagens SK - Strängnäs IBK Röd/Vit
2020-03-28 13:45 Pojkar Grön C 167010143 Telge SIBK - Onyx IBS Orange
2020-03-28 14:10 Pojkar Grön C 167010144 Mesta IBK Vit - Nykvarns IF Vit
2020-03-28 14:10 Pojkar Grön C 167010145 Onyx IBS Orange - Strängnäs IBK Röd/Vit
2020-03-28 14:35 Pojkar Grön C 167010146 Mesta IBK Vit - Telge SIBK
2020-03-28 14:35 Pojkar Grön C 167010147 Nykvarns IF Vit - Pershagens SK
2020-03-28 15:00 Pojkar Grön C 167010148 Strängnäs IBK Röd/Vit - Telge SIBK
2020-03-28 15:25 Pojkar Grön C 167010149 Onyx IBS Orange - Nykvarns IF Vit
2020-03-28 15:25 Pojkar Grön C 167010150 Pershagens SK - Mesta IBK Vit
2020-03-28 16:30 Pojkar Blå B 168005134 Mesta IBK - Flens IBF
2020-03-29 14:00 Pojkar Blå B 168005129 Torshälla IBK - IFK Mariefred
2020-03-29 15:30 Pantamera Pojkar Röd G 165012030 Torshälla IBK Vit - Katrineholms IBF Vit
2020-03-29 17:00 Herrjunior 18 169500125 Torshälla IBK - Katrineholms IBF
April
2020-04-05 09:00 Pojkar Blå C 168010115 Torshälla IBK Vit - IK Standard
2020-04-05 09:45 Pojkar Blå C 168010116 Telge SIBK - Onyx IBS PF
2020-04-05 10:30 Pojkar Blå C 168010117 Onyx IBS PF - Torshälla IBK Vit
2020-04-05 11:15 Pojkar Blå C 168010118 IK Standard - Telge SIBK
2020-04-05 12:00 Pojkar Blå C 168010119 IK Standard - Onyx IBS PF
2020-04-05 12:45 Pojkar Blå C 168010120 Telge SIBK - Torshälla IBK Vit

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis