Skjulstahallen A

Adress
Sättargatan 3, 632 29 Eskilstuna
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar Röd D 165005011 Torshälla IBK RÖD - Strängnäs IBK
Pantamera Pojkar Röd D 165005067 Torshälla IBK RÖD - Strängnäs IBK
September
2022-09-25 14:30 Träningsmatch Herr 169010045 Mesta IBK P10 - Surahammars IBF P-10
2022-09-25 16:00 Träningsmatch Herr 169010046 Mesta IBK P10 - Rönnby IBK Ung 09-10 FK3
Oktober
2022-10-01 11:00 Träningsmatch Herr 169010047 Mesta IBK P10 - Katrineholms IBF P09/10
2022-10-08 14:00 Juniorallsvenskan E HJ18 580705013 Torshälla IBK - Skoghalls IBK Utveckling
2022-10-09 12:30 Pantamera Flickor Röd B 166001004 IK Standard - IFK Gnesta
2022-10-09 13:45 Pantamera Flickor Röd A 166000006 IK Standard - Trosa Edanö IBK
2022-10-14 19:30 Juniorallsvenskan E HJ18 580705016 Torshälla IBK - Strängnäs IBK
2022-10-15 13:30 Pojkar Blå A 168000002 Mesta IBK - Onyx IBS Svart
2022-10-15 15:30 Damer division 2 162030004 IK Standard - Onyx IBS U-lag
2022-10-15 18:00 Pantamera Pojkar Röd E 165003012 Mesta IBK - Trosa Edanö IBK
2022-10-16 12:30 Pantamera Pojkar Röd F 165004005 Torshälla IBK - Telge SIBK
2022-10-16 13:45 Pantamera Pojkar Röd E 165003013 Torshälla IBK - IFK Gnesta
2022-10-16 15:00 Pantamera Pojkar Röd C 165002007 Torshälla IBK SVART - Katrineholms IBF
2022-10-16 16:30 Herrjunior 169500007 Torshälla IBK HJ - Nykvarns IF
2022-10-22 15:00 Pantamera Pojkar Röd D 165005017 Mesta IBK Svart - Strängnäs IBK
2022-10-23 09:00 Pojkar Grön C 167010019 Torshälla IBK SVART - Strängnäs IBK
2022-10-23 09:00 Pojkar Grön C 167010020 Torshälla IBK - Strängnäs IBK Röd
2022-10-23 09:25 Pojkar Grön C 167010021 Hölö-Mörkö IF - Strängnäs IBK
2022-10-23 09:25 Pojkar Grön C 167010022 Hölö-Mörkö IF Blå - Strängnäs IBK Röd
2022-10-23 09:50 Pojkar Grön C 167010023 Hölö-Mörkö IF - Torshälla IBK SVART
2022-10-23 09:50 Pojkar Grön C 167010024 Hölö-Mörkö IF Blå - Torshälla IBK
2022-10-23 10:15 Pojkar Grön C 167010025 Strängnäs IBK - Torshälla IBK
2022-10-23 10:15 Pojkar Grön C 167010026 Strängnäs IBK Röd - Torshälla IBK SVART
2022-10-23 10:55 Pojkar Grön C 167010027 Hölö-Mörkö IF - Strängnäs IBK Röd
2022-10-23 10:55 Pojkar Grön C 167010028 Hölö-Mörkö IF Blå - Strängnäs IBK
2022-10-23 11:20 Pojkar Grön C 167010029 Torshälla IBK SVART - Hölö-Mörkö IF Blå
2022-10-23 11:20 Pojkar Grön C 167010030 Torshälla IBK - Hölö-Mörkö IF
2022-10-23 15:00 Pojkar Blå A 168000012 Torshälla IBK - Ekbackskyrkans IBK
2022-10-23 16:30 Pantamera Pojkar Röd E 165003016 Torshälla IBK - Telge SIBK
2022-10-29 11:00 Pantamera Pojkar Röd D 165005001 Torshälla IBK RÖD - Mesta IBK Svart
2022-10-29 14:00 Herrar Division 2 161110024 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK
2022-10-31 Damer division 2 162030018 IK Standard - Endre IF U-lag
November
2022-11-12 11:00 Pojkar Blå A 168000016 Mesta IBK - IFK Mariefred
2022-11-12 12:15 Pantamera Pojkar Röd E 165003021 Mesta IBK - Torshälla IBK
2022-11-12 14:00 Pantamera Pojkar Röd D 165005021 Eskilstuna Nyfors IK - Mesta IBK Svart
2022-11-12 15:30 Pantamera Flickor Röd A 166000011 IK Standard - Telge SIBK
2022-11-13 09:45 Pantamera Pojkar Röd E 165003001 Mesta IBK - Telge SIBK
2022-11-13 11:15 Pantamera Pojkar Röd F 165004013 Torshälla IBK - Onyx IBS Oxelösund
2022-11-13 12:30 Pantamera Pojkar Röd D 165005023 Torshälla IBK RÖD - Onyx IBS
2022-11-13 13:45 Pantamera Pojkar Röd C 165002014 Torshälla IBK SVART - Nykvarns IF Svart
2022-11-13 15:00 Herrjunior 169500020 Torshälla IBK HJ - Strängnäs IBK
2022-11-18 19:30 Juniorallsvenskan E HJ18 580705032 Torshälla IBK - Karlstad IBF Ungdom
2022-11-19 09:00 Pojkar Blå C 168010049 Mesta IBK Svart - Trosa Edanö IBK Svart
2022-11-19 09:45 Pojkar Blå C 168010050 Vakant plats - Hölö-Mörkö IF
2022-11-19 10:30 Pojkar Blå C 168010051 Mesta IBK Svart - Hölö-Mörkö IF
2022-11-19 11:15 Pojkar Blå C 168010052 Trosa Edanö IBK Svart - Vakant plats
2022-11-19 12:00 Pojkar Blå C 168010053 Hölö-Mörkö IF - Trosa Edanö IBK Svart
2022-11-19 12:45 Pojkar Blå C 168010054 Vakant plats - Mesta IBK Svart
2022-11-19 14:30 Pantamera Pojkar Röd D 165005025 Mesta IBK Svart - Telge SIBK
2022-11-20 09:00 Pojkar Grön B 167001049 Torshälla IBK - Nykvarns IF
2022-11-20 09:00 Pojkar Grön B 167001050 Torshälla IBK SVART - Nykvarns IF Svart
2022-11-20 09:25 Pojkar Grön B 167001051 Mesta IBK Vit/Svart - Nykvarns IF
2022-11-20 09:25 Pojkar Grön B 167001052 Mesta IBK Vit - Nykvarns IF Svart
2022-11-20 09:50 Pojkar Grön B 167001053 Mesta IBK Vit/Svart - Torshälla IBK
2022-11-20 09:50 Pojkar Grön B 167001054 Mesta IBK Vit - Torshälla IBK SVART
2022-11-20 10:15 Pojkar Grön B 167001055 Nykvarns IF - Torshälla IBK SVART
2022-11-20 10:15 Pojkar Grön B 167001056 Nykvarns IF Svart - Torshälla IBK
2022-11-20 10:55 Pojkar Grön B 167001057 Mesta IBK Vit/Svart - Nykvarns IF Svart
2022-11-20 10:55 Pojkar Grön B 167001058 Mesta IBK Vit - Nykvarns IF
2022-11-20 11:20 Pojkar Grön B 167001059 Torshälla IBK - Mesta IBK Vit
2022-11-20 11:20 Pojkar Grön B 167001060 Torshälla IBK SVART - Mesta IBK Vit/Svart
2022-11-20 16:30 Pojkar Blå A 168000022 Torshälla IBK - Hölö-Mörkö IF
2022-11-25 19:00 Herrar Division 2 161110039 Eskilstuna Nyfors IK - IFK Gnesta
2022-11-26 11:00 Pantamera Pojkar Röd B 165001035 Mesta IBK - Nykvarns IF Svart
2022-11-26 12:30 Pojkar Blå A 168000030 Mesta IBK - Strängnäs IBK
2022-11-26 16:30 Herrar Divsion 3 161200050 Eskilstuna Nyfors IK U-Lag - Onyx IBS U-lag
2022-11-27 09:00 Pojkar Blå C 168010067 Torshälla IBK - Strängnäs IBK Vit
2022-11-27 09:45 Pojkar Blå C 168010068 Onyx IBS Orange - IK Standard
2022-11-27 10:30 Pojkar Blå C 168010069 Torshälla IBK - IK Standard
2022-11-27 11:15 Pojkar Blå C 168010070 Strängnäs IBK Vit - Onyx IBS Orange
2022-11-27 12:00 Pojkar Blå C 168010071 IK Standard - Strängnäs IBK Vit
2022-11-27 12:45 Pojkar Blå C 168010072 Onyx IBS Orange - Torshälla IBK
2022-11-27 15:00 Pantamera Pojkar Röd D 165005029 Mesta IBK Svart - Torshälla IBK RÖD
2022-11-27 16:30 Pantamera Pojkar Röd E 165003032 Torshälla IBK - Strängnäs IBK
2022-11-27 18:00 Herrjunior 169500028 Torshälla IBK HJ - Katrineholms IBF
2022-11-28 Damer division 2 162030036 IK Standard - Strängnäs IBK
December
2022-12-02 19:30 Juniorallsvenskan E HJ18 580705042 Torshälla IBK - Lillån IBK
2022-12-03 09:00 Pojkar Grön B 167001079 Mesta IBK Svart/Svart - Strängnäs IBK Röd
2022-12-03 09:00 Pojkar Grön B 167001080 Mesta IBK Svart/Vit - Strängnäs IBK
2022-12-03 09:25 Pojkar Grön B 167001081 Nykvarns IF Vit - Strängnäs IBK Röd
2022-12-03 09:25 Pojkar Grön B 167001082 Nykvarns IF Svart/Vit - Strängnäs IBK
2022-12-03 09:50 Pojkar Grön B 167001083 Nykvarns IF Vit - Mesta IBK Svart/Svart
2022-12-03 09:50 Pojkar Grön B 167001084 Nykvarns IF Svart/Vit - Mesta IBK Svart/Vit
2022-12-03 10:15 Pojkar Grön B 167001085 Strängnäs IBK Röd - Mesta IBK Svart/Vit
2022-12-03 10:15 Pojkar Grön B 167001086 Strängnäs IBK - Mesta IBK Svart/Svart
2022-12-03 10:55 Pojkar Grön B 167001087 Nykvarns IF Vit - Strängnäs IBK
2022-12-03 10:55 Pojkar Grön B 167001088 Nykvarns IF Svart/Vit - Strängnäs IBK Röd
2022-12-03 11:20 Pojkar Grön B 167001089 Mesta IBK Svart/Svart - Nykvarns IF Svart/Vit
2022-12-03 11:20 Pojkar Grön B 167001090 Mesta IBK Svart/Vit - Nykvarns IF Vit
2022-12-03 13:00 Pojkar Blå C 168010079 Mesta IBK - FM 21 Röd
2022-12-03 13:45 Pojkar Blå C 168010080 Nykvarns IF - Torshälla IBK SVART
2022-12-03 14:30 Pojkar Blå C 168010081 Mesta IBK - Torshälla IBK SVART
2022-12-03 15:15 Pojkar Blå C 168010082 FM 21 Röd - Nykvarns IF
2022-12-03 16:00 Pojkar Blå C 168010083 Torshälla IBK SVART - FM 21 Röd
2022-12-03 16:45 Pojkar Blå C 168010084 Nykvarns IF - Mesta IBK
2022-12-04 09:00 Pojkar Grön C 167010049 Torshälla IBK - Nykvarns IF
2022-12-04 09:00 Pojkar Grön C 167010050 Torshälla IBK SVART - Nykvarns IF Svart
2022-12-04 09:25 Pojkar Grön C 167010051 Katrineholms IBF - Nykvarns IF
2022-12-04 09:25 Pojkar Grön C 167010052 Katrineholms IBF Svart - Nykvarns IF Svart
2022-12-04 09:50 Pojkar Grön C 167010053 Katrineholms IBF - Torshälla IBK
2022-12-04 09:50 Pojkar Grön C 167010054 Katrineholms IBF Svart - Torshälla IBK SVART
2022-12-04 10:15 Pojkar Grön C 167010055 Nykvarns IF - Torshälla IBK SVART
2022-12-04 10:15 Pojkar Grön C 167010056 Nykvarns IF Svart - Torshälla IBK
2022-12-04 10:55 Pojkar Grön C 167010057 Katrineholms IBF - Nykvarns IF Svart
2022-12-04 10:55 Pojkar Grön C 167010058 Katrineholms IBF Svart - Nykvarns IF
2022-12-04 11:20 Pojkar Grön C 167010059 Torshälla IBK - Katrineholms IBF Svart
2022-12-04 11:20 Pojkar Grön C 167010060 Torshälla IBK SVART - Katrineholms IBF
2022-12-04 13:45 Pojkar Blå A 168000032 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK
2022-12-04 16:30 Pantamera Pojkar Röd D 165005034 Torshälla IBK RÖD - Nykvarns IF
2022-12-04 18:00 Pantamera Pojkar Röd C 165002028 Torshälla IBK SVART - IFK Mariefred
2022-12-09 19:00 Herrar Division 2 161110045 Eskilstuna Nyfors IK - Katrineholms IBF
2022-12-10 09:00 Pojkar Grön B 167001109 Mesta IBK - Telge SIBK Röd
2022-12-10 09:00 Pojkar Grön B 167001110 Mesta IBK Svart - Telge SIBK Röd 2
2022-12-10 09:25 Pojkar Grön B 167001111 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Röd
2022-12-10 09:25 Pojkar Grön B 167001112 Nykvarns IF - Telge SIBK Röd 2
2022-12-10 09:50 Pojkar Grön B 167001113 Nykvarns IF Svart - Mesta IBK
2022-12-10 09:50 Pojkar Grön B 167001114 Nykvarns IF - Mesta IBK Svart
2022-12-10 10:15 Pojkar Grön B 167001115 Telge SIBK Röd - Mesta IBK Svart
2022-12-10 10:15 Pojkar Grön B 167001116 Telge SIBK Röd 2 - Mesta IBK
2022-12-10 10:55 Pojkar Grön B 167001117 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Röd 2
2022-12-10 10:55 Pojkar Grön B 167001118 Nykvarns IF - Telge SIBK Röd
2022-12-10 11:20 Pojkar Grön B 167001119 Mesta IBK - Nykvarns IF
2022-12-10 11:20 Pojkar Grön B 167001120 Mesta IBK Svart - Nykvarns IF Svart
2022-12-10 15:30 Herrar Divsion 3 161200064 Eskilstuna Nyfors IK U-Lag - Torshälla IBK U-lag
2022-12-11 09:30 Pantamera Pojkar Röd B 165001006 Mesta IBK - Telge SIBK
2022-12-11 12:30 Pantamera Pojkar Röd F 165004029 Torshälla IBK - IFK Mariefred
2022-12-11 13:45 Pantamera Pojkar Röd E 165003042 Torshälla IBK - Onyx IBS
2022-12-11 15:00 Pantamera Pojkar Röd C 165002030 Torshälla IBK SVART - FM 21
2022-12-16 19:30 Juniorallsvenskan E HJ18 580705052 Torshälla IBK - Örebro SK Ungdomsklubb/IBF Örebro Utv
2022-12-17 11:00 Pantamera Pojkar Röd B 165001050 Mesta IBK - Onyx IBS Nyköping/Oxelösund
2022-12-17 12:15 Pantamera Pojkar Röd D 165005041 Mesta IBK Svart - Onyx IBS
2022-12-17 13:00 Pojkar Blå B 168005047 Vakant plats - Järna SK
2022-12-17 13:30 Pojkar Blå A 168000117 Mesta IBK - Torshälla IBK
2022-12-17 15:00 Pantamera Pojkar Röd D 165005044 Torshälla IBK RÖD - Telge SIBK
2022-12-18 16:30 Pantamera Pojkar Röd D 165005009 Mesta IBK Svart - Nykvarns IF
Januari
2023-01-09 Pantamera Flickor Röd A 166000023 IK Standard - Nykvarns IF/IBF Ungdom
2023-01-14 11:00 Pantamera Pojkar Röd E 165003051 Mesta IBK - Nykvarns IF Svart
2023-01-14 12:45 Pojkar Blå B 168005049 Vakant plats - IFK Gnesta
2023-01-14 13:30 Pojkar Blå B 168005050 Nykvarns IF - Telge SIBK Röd
2023-01-14 14:15 Pojkar Blå B 168005051 Vakant plats - Telge SIBK Röd
2023-01-14 15:00 Pojkar Blå B 168005052 IFK Gnesta - Nykvarns IF
2023-01-14 15:45 Pojkar Blå B 168005053 Telge SIBK Röd - IFK Gnesta
2023-01-14 16:30 Pojkar Blå B 168005054 Nykvarns IF - Vakant plats
2023-01-15 12:30 Pojkar Blå A 168000051 Torshälla IBK - Mesta IBK
2023-01-15 13:45 Pantamera Pojkar Röd F 165004037 Torshälla IBK - Nykvarns IF
2023-01-15 15:00 Pantamera Pojkar Röd E 165003052 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK
2023-01-15 16:30 Pantamera Pojkar Röd C 165002039 Torshälla IBK SVART - Trosa Edanö IBK
2023-01-15 18:15 Pantamera Pojkar Röd D 165005046 Eskilstuna Nyfors IK - Onyx IBS
2023-01-16 Pantamera Flickor Röd A 166000026 IK Standard - Trosa Edanö IBK
2023-01-20 19:30 Juniorallsvenskan E HJ18 580705066 Torshälla IBK - Hagfors IBS
2023-01-21 11:00 Pojkar Blå A 168000056 Mesta IBK - Järna SK
2023-01-21 12:15 Pantamera Pojkar Röd D 165005049 Mesta IBK Svart - Eskilstuna Nyfors IK
2023-01-22 10:00 Pojkar Blå C 168010121 Torshälla IBK SVART - FM 21 Svart
2023-01-22 10:45 Pojkar Blå C 168010122 Katrineholms IBF - Trosa Edanö IBK Vit
2023-01-22 11:30 Pojkar Blå C 168010123 Torshälla IBK SVART - Trosa Edanö IBK Vit
2023-01-22 12:15 Pojkar Blå C 168010124 FM 21 Svart - Katrineholms IBF
2023-01-22 13:00 Pojkar Blå C 168010125 Trosa Edanö IBK Vit - FM 21 Svart
2023-01-22 13:45 Pojkar Blå C 168010126 Katrineholms IBF - Torshälla IBK SVART
2023-01-22 15:00 Pantamera Flickor Röd B 166001054 IK Standard - Hölö-Mörkö IF
2023-01-22 16:15 Pantamera Pojkar Röd E 165003061 Mesta IBK - Strängnäs IBK
2023-01-27 19:30 Juniorallsvenskan E HJ18 580705072 Torshälla IBK - Västerås IBS Ungd/IBF Västerås
2023-01-28 09:30 Pantamera Pojkar Röd D 165005054 Torshälla IBK RÖD - Eskilstuna Nyfors IK
2023-01-28 11:00 Pantamera Pojkar Röd B 165001065 Mesta IBK - Nykvarns IF
2023-01-28 14:00 Herrar Division 2 161110061 Torshälla IBK - Katrineholms IBF
2023-01-29 11:15 Pojkar Blå A 168000065 Torshälla IBK - Onyx IBS Vit
2023-01-29 12:30 Pantamera Pojkar Röd F 165004045 Torshälla IBK - Katrineholms IBF
2023-01-29 15:00 Pantamera Pojkar Röd C 165002048 Torshälla IBK SVART - Nykvarns IF
2023-01-29 18:00 Herrar Divsion 3 161200086 Torshälla IBK U-lag - Nykvarns IF U-lag
2023-01-30 Damer division 2 162030068 IK Standard - Pershagens SK
Februari
2023-02-04 11:00 Pojkar Blå A 168000127 Mesta IBK - Nykvarns IF Svart
2023-02-05 11:15 Pojkar Blå A 168000124 Torshälla IBK - Onyx IBS Svart
2023-02-05 12:30 Pantamera Pojkar Röd D 165005057 Torshälla IBK RÖD - Mesta IBK Svart
2023-02-05 13:45 Pantamera Pojkar Röd E 165003066 Torshälla IBK - Mesta IBK
2023-02-05 15:00 Pantamera Pojkar Röd C 165002049 Torshälla IBK SVART - Strängnäs IBK
2023-02-06 Pantamera Flickor Röd A 166000031 IK Standard - Telge SIBK
2023-02-11 11:00 Pantamera Pojkar Röd B 165001075 Mesta IBK - Katrineholms IBF
2023-02-11 12:15 Pantamera Pojkar Röd E 165003071 Mesta IBK - Onyx IBS
2023-02-11 14:30 Herrar Division 2 161110070 Eskilstuna Nyfors IK - Trosa Edanö IBK
2023-02-12 10:30 Pantamera Flickor Röd B 166001068 IK Standard - Katrineholms IBF
2023-02-12 11:45 Pantamera Pojkar Röd F 165004053 Torshälla IBK - Onyx IBS Nyköping
2023-02-18 11:00 Pantamera Pojkar Röd D 165005065 Mesta IBK Svart - Nykvarns IF
2023-02-18 11:00 Damer division 2 162030077 IK Standard - FBC Nyköping D2
Mars
2023-03-04 11:00 Pantamera Pojkar Röd D 165005073 Mesta IBK Svart - Strängnäs IBK
2023-03-04 12:15 Pantamera Pojkar Röd B 165001011 Mesta IBK - Trosa Edanö IBK
2023-03-05 14:00 Damer division 2 162030086 IK Standard - Katrineholms IBF
2023-03-11 11:00 Pantamera Pojkar Röd B 165001085 Mesta IBK - IFK Gnesta
2023-03-11 12:15 Pantamera Pojkar Röd E 165003081 Mesta IBK - IFK Gnesta
2023-03-11 13:30 Pojkar Blå A 168000089 Mesta IBK - Ekbackskyrkans IBK
2023-03-11 15:30 Pantamera Flickor Röd B 166001077 IK Standard - Strängnäs IBK
2023-03-12 09:00 Flickor Grön A 167500097 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS
2023-03-12 09:00 Flickor Grön A 167500102 Telge SIBK - Onyx IBS
2023-03-12 09:25 Flickor Grön A 167500095 Torshälla IBK Röd - Onyx IBS
2023-03-12 09:25 Flickor Grön A 167500105 Torshälla IBK Röd - Telge SIBK
2023-03-12 09:50 Flickor Grön A 167500101 Onyx IBS - Torshälla IBK SVART
2023-03-12 09:50 Flickor Grön A 167500098 Telge SIBK - Torshälla IBK SVART
2023-03-12 10:15 Flickor Grön A 167500104 Torshälla IBK SVART - Trosa Edanö IBK
2023-03-12 10:15 Flickor Grön A 167500096 Telge SIBK - Onyx IBS Orange
2023-03-12 10:55 Flickor Grön A 167500094 Torshälla IBK SVART - Onyx IBS Orange
2023-03-12 10:55 Flickor Grön A 167500103 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Orange
2023-03-12 11:20 Flickor Grön A 167500099 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK Röd
2023-03-12 11:20 Flickor Grön A 167500100 Onyx IBS Orange - Torshälla IBK Röd
2023-03-12 13:45 Pantamera Pojkar Röd D 165005079 Torshälla IBK RÖD - Onyx IBS
2023-03-12 15:00 Pantamera Pojkar Röd C 165002060 Torshälla IBK SVART - Katrineholms IBF
2023-03-18 11:00 Pantamera Pojkar Röd D 165005081 Mesta IBK Svart - Telge SIBK
2023-03-18 13:00 Pantamera Flickor Röd A 166000040 IK Standard - Onyx IBS
2023-03-19 09:00 Pojkar Grön B 167001259 Torshälla IBK - IFK Gnesta Blå/Vit
2023-03-19 09:00 Pojkar Grön B 167001260 Torshälla IBK SVART - IFK Gnesta Vit
2023-03-19 09:25 Pojkar Grön B 167001261 Nykvarns IF Svart - IFK Gnesta Blå/Vit
2023-03-19 09:25 Pojkar Grön B 167001262 Nykvarns IF - IFK Gnesta Vit
2023-03-19 09:50 Pojkar Grön B 167001263 Nykvarns IF Svart - Torshälla IBK
2023-03-19 09:50 Pojkar Grön B 167001264 Nykvarns IF - Torshälla IBK SVART
2023-03-19 10:15 Pojkar Grön B 167001265 IFK Gnesta Blå/Vit - Torshälla IBK SVART
2023-03-19 10:15 Pojkar Grön B 167001266 IFK Gnesta Vit - Torshälla IBK
2023-03-19 10:55 Pojkar Grön B 167001267 Nykvarns IF Svart - IFK Gnesta Vit
2023-03-19 10:55 Pojkar Grön B 167001268 Nykvarns IF - IFK Gnesta Blå/Vit
2023-03-19 11:20 Pojkar Grön B 167001269 Torshälla IBK - Nykvarns IF
2023-03-19 11:20 Pojkar Grön B 167001270 Torshälla IBK SVART - Nykvarns IF Svart
2023-03-19 15:00 Pojkar Blå A 168000093 Torshälla IBK - Pershagens SK
2023-03-19 16:30 Pantamera Pojkar Röd F 165004062 Torshälla IBK - IFK Mariefred
2023-03-25 09:00 Pojkar Grön B 167001244 Mesta IBK Svart - Nykvarns IF Svart/Vit
2023-03-25 09:00 Pojkar Grön B 167001245 Mesta IBK - Nykvarns IF Vit
2023-03-25 09:25 Pojkar Grön B 167001246 Telge SIBK Röd - Nykvarns IF Svart/Vit
2023-03-25 09:25 Pojkar Grön B 167001247 Telge SIBK Röd 2 - Nykvarns IF Vit
2023-03-25 09:50 Pojkar Grön B 167001248 Telge SIBK Röd - Mesta IBK Svart
2023-03-25 09:50 Pojkar Grön B 167001249 Telge SIBK Röd 2 - Mesta IBK
2023-03-25 10:15 Pojkar Grön B 167001250 Nykvarns IF Svart/Vit - Mesta IBK
2023-03-25 10:15 Pojkar Grön B 167001251 Nykvarns IF Vit - Mesta IBK Svart
2023-03-25 10:55 Pojkar Grön B 167001252 Telge SIBK Röd - Nykvarns IF Vit
2023-03-25 10:55 Pojkar Grön B 167001253 Telge SIBK Röd 2 - Nykvarns IF Svart/Vit
2023-03-25 11:20 Pojkar Grön B 167001254 Mesta IBK Svart - Telge SIBK Röd 2
2023-03-25 11:20 Pojkar Grön B 167001255 Mesta IBK - Telge SIBK Röd
2023-03-25 13:00 Pojkar Blå C 168010193 Mesta IBK Svart - Onyx IBS
2023-03-25 13:45 Pojkar Blå C 168010194 Strängnäs IBK Vit - Trosa Edanö IBK Vit
2023-03-25 14:30 Pojkar Blå C 168010195 Mesta IBK Svart - Trosa Edanö IBK Vit
2023-03-25 15:15 Pojkar Blå C 168010196 Onyx IBS - Strängnäs IBK Vit
2023-03-25 16:00 Pojkar Blå C 168010197 Trosa Edanö IBK Vit - Onyx IBS
2023-03-25 16:45 Pojkar Blå C 168010198 Strängnäs IBK Vit - Mesta IBK Svart
2023-03-26 10:00 Pojkar Blå C 168010211 Torshälla IBK SVART - Strängnäs IBK
2023-03-26 10:30 Pantamera Flickor Röd B 166001086 IK Standard - Nykvarns IF
2023-03-26 10:45 Pojkar Blå C 168010212 Onyx IBS Orange - IFK Mariefred
2023-03-26 11:30 Pojkar Blå C 168010213 Torshälla IBK SVART - IFK Mariefred
2023-03-26 12:15 Pojkar Blå C 168010214 Strängnäs IBK - Onyx IBS Orange
2023-03-26 13:00 Pojkar Blå C 168010215 IFK Mariefred - Strängnäs IBK
2023-03-26 13:45 Pojkar Blå C 168010216 Onyx IBS Orange - Torshälla IBK SVART
April
2023-04-01 11:00 Pojkar Blå A 168000107 Mesta IBK - Pershagens SK
2023-04-02 11:15 Pojkar Blå A 168000103 Torshälla IBK - Nykvarns IF Svart

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis