Torpshallen

Adress
Bankeryd





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-13 12:15 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142906004 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Värnamo IK P09/3
2019-10-13 13:10 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142906005 Värnamo IK P09/3 - Månsarps IBK P10/2
2019-10-13 14:10 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142906006 Månsarps IBK P10/2 - Bankeryds Skid o MK P10/2
2019-10-13 15:10 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142906010 Bankeryds Skid o MK P10/3 - Månsarps IBK P10/1
2019-10-13 16:10 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142906011 Månsarps IBK P10/1 - Lagan IBK P09
2019-10-13 17:10 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142906012 Lagan IBK P09 - Bankeryds Skid o MK P10/3
2019-10-20 11:55 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901004 Bankeryds Skid o MK P09/2 - KFUM Jönköping P09/1
2019-10-20 12:50 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901005 KFUM Jönköping P09/1 - Fagerhult Habo IBK U P09/3
2019-10-20 13:35 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901006 Fagerhult Habo IBK U P09/3 - Bankeryds Skid o MK P09/2
November
2019-11-10 14:45 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901031 Bankeryds Skid o MK P09/1 - Husqvarna IK P09/1
2019-11-10 15:50 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901032 Husqvarna IK P09/1 - Jönköpings IK Ungdom P09/3
2019-11-10 16:40 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901033 Jönköpings IK Ungdom P09/3 - Bankeryds Skid o MK P09/1
December
2019-12-01 15:15 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904016 Bankeryds Skid o MK P10/1 - Husqvarna IK P09/2
2019-12-01 16:10 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904017 Husqvarna IK P09/2 - Gränna AIS P09
2019-12-01 17:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904018 Gränna AIS P09 - Bankeryds Skid o MK P10/1
Januari
2020-01-12 13:15 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142906049 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Jönköpings IK Ungdom P10/1
2020-01-12 14:05 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142906050 Jönköpings IK Ungdom P10/1 - Hestra Skid O SK P09
2020-01-12 15:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142906051 Hestra Skid O SK P09 - Bankeryds Skid o MK P10/2
2020-01-19 13:15 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142906055 Bankeryds Skid o MK P10/3 - Värnamo IK P09/1
2020-01-19 14:05 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142906056 Värnamo IK P09/1 - Forsheda IF P08-09
2020-01-19 15:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5 142906057 Forsheda IF P08-09 - Bankeryds Skid o MK P10/3
2020-01-19 15:50 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901058 Bankeryds Skid o MK P09/2 - IBK Husar P09/2
2020-01-19 16:40 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901059 IBK Husar P09/2 - Jönköpings IK Ungdom P09/2
2020-01-19 17:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901060 Jönköpings IK Ungdom P09/2 - Bankeryds Skid o MK P09/2
Februari
2020-02-02 12:20 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901085 Bankeryds Skid o MK P09/1 - Bankeryds Skid o MK P09/2
2020-02-02 13:20 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901086 Bankeryds Skid o MK P09/2 - Fagerhult Habo IBK U P09/1
2020-02-02 14:10 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901087 Fagerhult Habo IBK U P09/1 - Bankeryds Skid o MK P09/1
2020-02-29 12:30 Pantamera P N Röd Gr 2 (-04) 141451084 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - IBK Husar P03-05
2020-02-29 14:30 Pantamera P N Blå Gr 1 (-07) 142800084 Bankeryds Skid o MK P06-07 - IBK Husar P06-07
2020-02-29 16:30 Pantamera P N Röd Gr 6 (-06) 142702081 Bankeryds Skid o MK P06 - Skillingaryds IK P05-07
Mars
2020-03-01 12:15 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904034 Bankeryds Skid o MK P10/1 - Aneby SK P09
2020-03-01 13:10 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904035 Aneby SK P09 - Gränna AIS P09
2020-03-01 14:05 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4 142904036 Gränna AIS P09 - Bankeryds Skid o MK P10/1
2020-03-01 15:30 Pantamera P N Röd Gr 4 (-05) 142700049 Bankeryds Skid o MK P05-06 - Husqvarna IK P05
2020-03-07 12:30 Pantamera P N Blå Gr 5 (-08) 142812043 Bankeryds Skid o MK P08/2 - Värnamo IK P07-08
2020-03-07 16:30 Pantamera P N Röd Gr 3 (-05) 141452089 Bankeryds Skid o MK P05 - KFUM Jönköping P05
2020-03-08 14:15 Pantamera P N Blå Gr 2 (-07) 142801056 Bankeryds Skid o MK P08/1 - Hestra Skid O SK P06-08
2020-03-08 16:15 Pantamera F NV Röd Gr 4 (-06) 141404087 Bankeryds Skid o MK F05-07 - Hovslätts IK F06
2020-03-14 14:00 Herrar Division 3 Norra 142300128 Bankeryds Skid o MK - Vimmerby IBK B
2020-03-20 18:40 FPC P04 grupp D 144403001 Husqvarna IK - Braås GoIF
2020-03-20 19:20 FPC F06 grupp E 143504001 Månsarps IBK - IF Ariel
2020-03-20 20:00 FPC P06 grupp G 144606001 Jönköpings IK Ungdom 2 - IF Ariel
2020-03-20 20:40 FPC P04 grupp D 144403002 Pixbo Wallenstam IBF 1 - IBK Lockerud Ungdom
2020-03-20 21:20 FPC P06 grupp G 144606002 CL98IC Blå - FBC Vinga Orange
2020-03-21 08:40 FPC F08 grupp B 143701001 CL 98 IC Blå - IBF Örebro Utv
2020-03-21 09:20 FPC F08 grupp B 143701002 Ingelstad IBK - Månsarps IBK
2020-03-21 10:00 FPC F08 grupp B 143701003 Värnamo IK - Vetlanda IBF
2020-03-21 10:40 FPC F04/03 grupp B 143301004 IBK Lockerud Mariestad - Vetlanda IBF
2020-03-21 11:20 FPC F04/03 grupp H 143307004 Landvetter IBK - Växjö IBK Utveckling
2020-03-22 08:00 FPC F04/03 B-slutspel 143309007 Trean Grupp D - Fyran Grupp G
2020-03-22 08:45 FPC F04/03 B-slutspel 143309008 Trean Grupp C - Fyran Grupp H
2020-03-22 09:30 FPC F08 grupp B 143701011 Ingelstad IBK - Värnamo IK
2020-03-22 10:15 FPC P08 grupp C 144802012 Hertzöga BK Gul - KFUM Jönköping 2
2020-03-22 11:00 FPC F04/03 B-slutspel 143309012 Vinnare i match 143309008 - Vinnare i match 143309007
April
2020-04-05 08:00 FPC P07 B-slutspel 144710019 Trean Grupp A - Vinnare i match 144710005
2020-04-05 08:45 FPC P07 B-slutspel 144710020 Trean Grupp B - Vinnare i match 144710007
2020-04-05 09:30 FPC F07 B-slutspel 143606009 Fjärde 2:a - Vinnare i match 143606001
2020-04-05 10:15 FPC F07 B-slutspel 143606010 Femte 2:a - Vinnare i match 143606003
2020-04-05 11:00 FPC P07 B-slutspel 144710026 Vinnare i match 144710020 - Vinnare i match 144710019
2020-04-05 11:45 FPC F05 B-slutspel 143405004 Trean Grupp B - Fyran Grupp D

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis