November |
2023-11-12 10:00 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091071 |
S-valls IBF F15-16 Haga Orange - S-valls IBF F15-16 S-malm Orange |
|
2023-11-12 10:20 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091073 |
S-valls IBF F15-16 Haga Orangevit - S-vall FBC U F16 Öst Vit |
|
2023-11-12 10:40 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091075 |
S-valls IBF F15-16 Haga Guld - Fränsta IK F15/16 Blå |
|
2023-11-12 11:00 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091077 |
S-valls IBF F15-16 S-malm Orange - S-valls IBF F15-16 Haga Vit |
|
2023-11-12 11:20 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091079 |
S-vall FBC U F16 Öst Vit - S-valls IBF F15-16 Haga Svart |
|
2023-11-12 11:40 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091081 |
SKB Sundsvall IF F14 - Fränsta IK F15/16 Blå |
|
2023-11-12 12:00 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091083 |
S-valls IBF F15-16 Haga Vit - Fränsta IK F15/16 Vit |
|
2023-11-12 12:20 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091085 |
S-valls IBF F15-16 S-malm Vit - SKB Sundsvall IF F14 |
|
2023-11-12 12:40 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091087 |
S-valls IBF F15-16 Haga Guld - S-vall FBC U F16 Öst Vit |
|
2023-11-12 13:00 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091089 |
S-valls IBF F15-16 Haga Vit - Fränsta IK F15/16 Blå |
|
2023-11-12 13:20 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091091 |
S-valls IBF F15-16 Haga Svart - S-valls IBF F15-16 S-malm Orange |
|
December |
2023-12-03 08:30 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081045 |
SKB Sundsvall IF F14 - Sundsvalls IBF F13-14 S-malm svart |
|
2023-12-03 08:50 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081047 |
Sundsvalls IBF F13-14 Haga Blå - Klockarberget F13-14 Gredelin 1 |
|
2023-12-03 09:10 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081049 |
Timrå IBC F13-15 Svart - Sundsvalls IBF F13-14 Haga Orange |
|
2023-12-03 09:30 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081051 |
SKB Sundsvall IF F14 - Sundsvalls IBF F13-14 Haga Svart |
|
2023-12-03 09:50 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081053 |
Timrå IBC F13-15 Röd - Klockarberget F13-14 Gredelin 1 |
|
2023-12-03 10:10 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081055 |
Vattjoms IK F14 - Sundsvalls IBF F13-14 Haga Grön |
|
2023-12-03 10:30 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081057 |
Klockarberget F13-14 Gredelin 1 - SKB Sundsvall IF F14 |
|
2023-12-03 10:50 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081059 |
Sundsvalls IBF F13-14 Haga Blå - Timrå IBC F13-15 Röd |
|
2023-12-03 11:10 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081061 |
Sundsvalls IBF F13-14 Haga Orange - Vattjoms IK F14 |
|
2023-12-03 11:30 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081063 |
Sundsvalls IBF F13-14 Haga Blå - SKB Sundsvall IF F14 |
|
2023-12-03 11:50 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081065 |
Sundsvalls IBF F13-14 Haga Svart - Klockarberget F13-14 Gredelin 1 |
|
2023-12-03 12:10 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081067 |
Vattjoms IK F14 - Timrå IBC F13-15 Svart |
|
2023-12-03 12:30 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081069 |
SKB Sundsvall IF P14 - S-vall City P14 Orange |
|
2023-12-03 12:50 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081071 |
Sundsvall GBK P15-16 Röd - S-vall City P14 Vit |
|
2023-12-03 13:10 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081073 |
S-vall FBC U P14 Öst Vit - IBK Härnösand P15 |
|
2023-12-03 13:30 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081075 |
Sundsvall GBK P15-16 Svart - SKB Sundsvall IF P14 |
|
2023-12-03 13:50 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081077 |
IBK Härnösand P14 Blå - Sundsvall GBK P15-16 Röd |
|
2023-12-03 14:10 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081079 |
S-vall City P14 Svart - S-vall FBC U P14 Öst Vit |
|
2023-12-03 14:30 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081081 |
IBK Härnösand P14 Röd - Sundsvall GBK P15-16 Svart |
|
2023-12-03 14:50 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081083 |
S-vall City P14 Orange - IBK Härnösand P14 Blå |
|
2023-12-03 15:10 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081085 |
S-vall City P14 Vit - S-vall FBC U P14 Öst Vit |
|
2023-12-03 15:30 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081087 |
IBK Härnösand P15 - IBK Härnösand P14 Röd |
|
2023-12-03 15:50 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081089 |
SKB Sundsvall IF P14 - IBK Härnösand P14 Blå |
|
2023-12-03 16:10 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081091 |
S-vall City P14 Vit - IBK Härnösand P14 Röd |
|
2023-12-03 16:30 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081093 |
S-vall City P14 Svart - IBK Härnösand P15 |
|
2023-12-10 09:30 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091093 |
S-valls IBF F15-16 Haga Orange - S-valls IBF F15-16 S-malm Vit |
|
2023-12-10 09:50 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091095 |
S-valls IBF F15-16 Haga Vit - Timrå IBC F15-16 |
|
2023-12-10 10:10 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091097 |
Fränsta IK F15/16 Blå - SKB Sundsvall IF F14 |
|
2023-12-10 10:30 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091099 |
S-valls IBF F15-16 Haga Silver - Fränsta IK F15/16 Vit |
|
2023-12-10 10:50 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091101 |
S-valls IBF F15-16 Haga Svart - S-valls IBF F15-16 S-malm Vit |
|
2023-12-10 11:10 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091103 |
Timrå IBC F15-16 - S-valls IBF F15-16 Haga Orangevit |
|
2023-12-10 11:30 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091105 |
SKB Sundsvall IF F14 - S-valls IBF F15-16 Haga Silver |
|
2023-12-10 11:50 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091107 |
S-valls IBF F15-16 Haga Orange - Fränsta IK F15/16 Blå |
|
2023-12-10 12:10 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091109 |
S-valls IBF F15-16 Haga Svart - Timrå IBC F15-16 |
|
2023-12-10 12:30 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091111 |
S-valls IBF F15-16 Haga Orangevit - SKB Sundsvall IF F14 |
|
2023-12-10 12:50 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091113 |
S-valls IBF F15-16 Haga Silver - S-vall FBC U F16 Öst Svart |
|
2023-12-10 13:10 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091115 |
S-valls IBF F15-16 S-malm Vit - Fränsta IK F15/16 Blå |
|
2023-12-10 13:30 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091117 |
S-valls IBF F15-16 Haga Svart - S-valls IBF F15-16 S-malm Orange |
|
2023-12-10 13:50 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091119 |
Fränsta IK F15/16 Vit - SKB Sundsvall IF F14 |
|
Januari |
2024-01-14 09:00 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081095 |
Sundsvalls IBF F13-14 Haga Orange - Klockarberget F13-14 Gredelin 1 |
|
2024-01-14 09:20 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081097 |
Sundsvalls IBF F13-14 Haga Blå - Vattjoms IK F14 |
|
2024-01-14 09:40 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081099 |
Timrå IBC F13-15 Svart - Sundsvalls IBF F13-14 S-malm svart |
|
2024-01-14 10:00 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081101 |
Sundsvalls IBF F13-14 Haga Svart - Klockarberget F13-14 Gredelin 1 |
|
2024-01-14 10:20 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081103 |
Sundsvalls IBF F13-14 Haga Grön - Vattjoms IK F14 |
|
2024-01-14 10:40 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081105 |
Timrå IBC F13-15 Svart - Sundsvalls IBF F13-14 S-malm blå |
|
2024-01-14 11:00 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081107 |
Sundsvalls IBF F13-14 Haga Svart - Sundsvalls IBF F13-14 S-malm svart |
|
2024-01-14 11:20 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081109 |
Sundsvalls IBF F13-14 Haga Blå - Timrå IBC F13-15 Svart |
|
2024-01-14 11:40 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081111 |
Sundsvalls IBF F13-14 S-malm blå - Sundsvalls IBF F13-14 Haga Svart |
|
2024-01-14 12:00 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081113 |
Timrå IBC F13-15 Röd - Klockarberget F13-14 Gredelin 1 |
|
2024-01-14 12:20 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081115 |
Sundsvalls IBF F13-14 S-malm svart - Sundsvalls IBF F13-14 Haga Blå |
|
2024-01-14 13:00 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081117 |
IBK Härnösand P15 - S-vall FBC U P15 Öst 1 |
|
2024-01-14 13:20 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081119 |
S-vall FBC U P15 Öst 3 - Timrå IBC P14 1 |
|
2024-01-14 13:40 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081121 |
S-vall FBC U P15 Öst 2 - IBK Härnösand P15 |
|
2024-01-14 14:00 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081123 |
S-vall FBC U P15 Öst 3 - Timrå IBC P14 2 |
|
2024-01-14 14:20 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081125 |
IBK Härnösand P14 Röd - IBK Härnösand P15 |
|
2024-01-14 14:40 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081127 |
Timrå IBC P14 2 - S-vall FBC U P15 Öst 1 |
|
2024-01-14 15:00 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081129 |
Timrå IBC P14 1 - IBK Härnösand P15 |
|
2024-01-14 15:20 |
Pantamera Division 8 Syd |
248081131 |
S-vall FBC U P15 Öst 2 - Timrå IBC P14 2 |
|
2024-01-21 10:00 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091251 |
S-vall FBC U P16 Öst Svart - S-vall FBC U P16 Väst Svart |
|
2024-01-21 10:20 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091253 |
S-vall FBC U P16 Öst Vit - S-vall FBC U P16 Väst Vit |
|
2024-01-21 10:40 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091255 |
FBC Lo P16 1 - IBK Härnösand P16 Blå |
|
2024-01-21 11:00 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091257 |
S-vall FBC U P16 Väst Svart - FBC Nordic P16 Blå |
|
2024-01-21 11:20 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091259 |
S-vall FBC U P16 Väst Vit - FBC Lo P16 1 |
|
2024-01-21 11:40 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091261 |
S-vall FBC U P16 Öst Svart - FBC Nordic P16 Blå |
|
2024-01-21 12:00 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091263 |
S-vall FBC U P16 Öst Vit - FBC Nordic P16 Svart |
|
2024-01-21 12:20 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091265 |
FBC Lo P16 1 - IBK Härnösand P16 Vit |
|
2024-01-21 12:40 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091267 |
IBK Härnösand P16 Blå - S-vall FBC U P16 Öst Svart |
|
2024-01-21 13:00 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091269 |
Timrå IBC P16 Röd - FBC Lo P16 1 |
|
2024-01-21 13:30 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091271 |
S-vall FBC U P16 Öst Grön - S-vall FBC U P16 Väst Grön |
|
2024-01-21 13:50 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091273 |
S-vall FBC U P16 Öst Svartvit - Timrå IBC P16 Vit |
|
2024-01-21 14:10 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091275 |
FBC Lo P16 2 - S-vall FBC U P16 Öst Grön |
|
2024-01-21 14:30 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091277 |
Timrå IBC P16 Svart - S-vall FBC U P16 Öst Svartvit |
|
2024-01-21 14:50 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091279 |
IBK Härnösand P16 Blåvit - FBC Lo P16 2 |
|
2024-01-21 15:10 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091281 |
S-vall FBC U P16 Väst Grön - Timrå IBC P16 Svart |
|
2024-01-21 15:30 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091283 |
Timrå IBC P16 Vit - FBC Lo P16 2 |
|
2024-01-21 15:50 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091285 |
S-vall FBC U P16 Öst Svartvit - S-vall FBC U P16 Väst Grön |
|
2024-01-21 16:10 |
Pantamera Division 9 Syd |
248091287 |
Timrå IBC P16 Svart - IBK Härnösand P16 Blåvit |
|