Riddersvik

Adress
Sandviksvägen 159, 16570 Hässelby
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2020-09-26 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369004 Hässelby SK IBK (A) - Sundbybergs IK
2020-09-26 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra 150368004 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF
2020-09-26 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348007 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (D)
2020-09-26 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349004 Hässelby SK IBK (C) - Djurgårdens IF IBS
2020-09-26 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343010 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (B)
2020-09-26 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344009 Hässelby SK IBK (D) - Ekerö IK
Oktober
2020-10-17 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352022 Ängby IF - Åkersberga IBF (A)
2020-10-17 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335022 Hässelby SK IBK (A) - Hässelby SK IKB (B )
2020-10-17 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347026 Hässelby SK IBK (E) - Väsby AIK (B)
2020-10-17 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347025 Hässelby SK IBK (D) - Rotebro IS IBK (A)
2020-10-17 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343038 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkaby IF IBF (A)
2020-10-17 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344039 Hässelby SK IBK (D) - Täby FC (A)
2020-10-17 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339020 Hässelby SK IBK - AIK IBF (B)
2020-10-24 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320029 Hässelby SK IBK (C) - Djurgårdens IF IBS
2020-10-24 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353036 Nockebyhovs IF - Ekerö IK (B)
2020-10-24 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348036 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (C)
2020-10-24 13:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391023 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK
2020-10-24 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375024 Hässelby SK IBK (A) - Väsby AIK
2020-10-24 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344048 Hässelby SK IBK (C) - Hässelby SK IBK (D)
2020-10-24 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343048 Hässelby SK IBK (B) - Erikslunds KF
November
2020-11-07 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357141 Hässelby SK IBK (B) - Sigtuna IF IBK B
2020-11-21 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320044 Hässelby SK IBK (C) - Hammarby IF IBF (B)
2020-11-21 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320041 Hässelby SK IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö
2020-11-21 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357044 Hässelby SK IBK (B) - Ängby IF (B)
2020-11-21 12:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369037 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C)
2020-11-21 13:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra 150368037 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (A)
2020-11-21 14:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364035 Ängby IF ( C) - Täby FC (A)
2020-11-21 15:00 Herrar division 5 Norra 150009051 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (B)
2020-11-22 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356044 Ängby IF (A) - Järfälla IBK (A)
2020-11-22 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357043 Ängby IF (C ) - Duvbo IK (A)
2020-11-22 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347053 Hässelby SK IBK (E) - IK Frej Täby IBK
2020-11-22 13:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333027 Ängby IF - FBI Tullinge (B)
2020-11-22 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335042 Ängby IF - Högalids IF
2020-11-22 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348052 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C)
2020-11-22 19:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029054 Hässelby SK IBK (C) - Vaxholms IBF
December
2020-12-04 20:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026051 Hässelby SK IBK (A) - Rosersberg Arlanda IBK
2020-12-05 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369048 Hässelby SK IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF
2020-12-05 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320058 Hässelby SK IBK (C) - Högalids IF (A)
2020-12-05 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349071 Hässelby SK IBK (C) - Bromma KFUK-KFUM (A)
2020-12-05 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347069 Hässelby SK IBK (E) - Väsby AIK (A)
2020-12-05 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347070 Hässelby SK IBK (D) - Bro IK
2020-12-11 20:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029066 Hässelby SK IBK (C) - IK Frej Täby IBK
Januari
2021-01-16 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320083 Hässelby SK IBK (C) - Norrtulls SK
2021-01-16 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320086 Hässelby SK IBK (A) - Djurgårdens IF IBS
2021-01-16 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357083 Hässelby SK IBK (B) - Vaxholms IBF (B)
2021-01-16 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347086 Hässelby SK IBK (D) - Täby FC (B)
2021-01-16 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347085 Hässelby SK IBK (E) - Enebybergs IF
2021-01-16 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348084 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (C)
2021-01-30 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348100 Hässelby SK IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM (B)
2021-01-30 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347101 Hässelby SK IBK (E) - Töjnan IBK (A)
2021-01-30 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347102 Hässelby SK IBK (D) - Väsby AIK (B)
2021-01-30 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344134 Hässelby SK IBK (C) - Åkersberga IBF (C)
2021-01-30 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343134 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (A)
2021-01-30 15:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375074 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC
2021-01-30 16:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391073 Hässelby SK IBK (B) - Sköndals IK (B)
Februari
2021-02-06 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320103 Hässelby SK IBK (A) - Hammarby IF IBF (B)
2021-02-06 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320101 Hässelby SK IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (B)
2021-02-06 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357101 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (F)
2021-02-06 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352138 Ängby IF - Vallentuna IBK (B)
2021-02-06 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335073 Hässelby SK IKB (B ) - Ängby IF
2021-02-06 15:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364065 Ängby IF ( C) - Sundbybergs IK
2021-02-06 16:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339103 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF
2021-02-06 17:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Norra 150304068 Hässelby SK IBK - Danderyds SK IBF
2021-02-07 12:00 Damer division 3 norra 150036064 Hässelby SK IBK (C) - Turebergs IF
2021-02-07 13:45 Herrar division 3 norra 150002067 Kälvesta FBC - Erikslunds KF
2021-02-07 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308127 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (A)
2021-02-14 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353147 Nockebyhovs IF - Silverdals IF (B)
2021-02-20 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357118 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK (A)
2021-02-20 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347129 Hässelby SK IBK (E) - Vaxholms IBF (A)
2021-02-20 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347128 Hässelby SK IBK (D) - IK Frej Täby IBK
2021-02-20 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348130 Hässelby SK IBK (A) - Ekerö IK (B)
2021-02-20 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344152 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (A)
Mars
2021-03-27 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369109 Hässelby SK IBK (A) - Högalids IF
2021-03-27 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320136 Hässelby SK IBK (C) - Nacka Wallenstam IBK (D)
2021-03-27 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347149 Hässelby SK IBK (E) - Duvbo IK (A)
2021-03-27 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347148 Hässelby SK IBK (D) - Väsby AIK (A)
2021-03-27 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348150 Hässelby SK IBK (A) - Väsby AIK (C)
2021-03-27 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349147 Hässelby SK IBK (C) - Hammarby IF IBF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis