IFU Arena B - Turbo Sport

Adress
UPPSALA
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710358 Vak - Västerlöfsta IBF
Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710349 Vakant plats 1 - Vak
Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710352 Alunda IBF F11-12 vit - Vak
Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710355 Wåhla IBK F11/12 - Vak
Pantamera Flickor röd div 2 172217127 Vaksala SK F06 Gul - Vaksala SK F06Svart
September
2020-09-05 17:00 Träningsmatcher Uppland 2020/2021 175555024 Björklinge BK H1 - Timrå IBC HERR
2020-09-13 13:00 Träningsmatcher Uppland 2020/2021 175555091 Hagunda IF F05/06 - IBK Hallsta FK1/F05
2020-09-17 18:00 Träningsmatcher Uppland 2020/2021 175555092 IK Sirius IBK D1/JAS - IK Sirius FBC SSL dam
2020-09-26 11:20 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311005 Vaksala SK - Vallentuna IBK
2020-09-26 16:00 Juniorallsvenskan C DJ17 580732003 IK Sirius IBK - Hagunda IF
2020-09-27 11:00 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034002 IK Sirius IBK - Järfälla IBK (A)
2020-09-27 14:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310006 Hagunda IF - Ekerö IK
Oktober
2020-10-03 Pantamera Flickor röd div 5 172220006 Vakant plats - Bälinge IF F08/09 Svart
2020-10-03 D3 170105004 Vakant plats 2 - VÅSC
2020-10-03 13:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217002 Vaksala SK F06 Gul - Sandvikens AIK F06/07
2020-10-04 13:30 Juniorallsvenskan C DJ17 580732007 Hagunda IF - Vaksala SK
2020-10-04 16:30 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034007 IK Sirius IBK - Ekerö IK / Ängby IF
2020-10-09 20:20 HJ Uppland 170017012 FBC Uppsala - Bålsta FBC
2020-10-10 Pantamera Flickor röd div 5 172220012 Vakant plats - Björklinge BK F08/09 Röd
2020-10-10 Pantamera Pojkar röd div 5 171221001 Vakant plats - Västerlöfsta IBF P 06-07
2020-10-10 09:40 Pantamera Flickor röd div 4 172219001 IK Sirius IBK F08 - Bälinge IF F06/07 Gul
2020-10-10 10:50 Pantamera Flickor röd div 4 172219002 Hagunda IF F07/08 - Vaksala SK F08
2020-10-10 12:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219004 Bälinge IF F06/07 Svart - Storvreta IBK F07
2020-10-10 13:10 Pantamera Flickor röd div 5 172220008 IK Sirius IBK - Vaksala SK F 08
2020-10-10 14:20 Pantamera Flickor röd div 5 172220010 FBC Uppsala F07 - Alunda IBF F08-09
2020-10-11 08:30 Pantamera Flickor röd div 2 172217010 IK Sirius IBK F06 - SK Vide Flickor Röd
2020-10-11 09:40 Pantamera Flickor röd div 2 172217011 FBC Uppsala Ungdom F05 - Alunda IBF F04-05
2020-10-11 10:50 Pantamera Flickor röd div 3 172218005 Bälinge IF F06/07 - IK Sirius IBK F06
2020-10-11 12:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218007 Hagunda IF - Vaksala SK F06 Svart 2
2020-10-11 17:20 Pantamera Flickor röd div 1 172216005 Hagunda IF F05/06 - Tierp IBK
2020-10-17 Pantamera Flickor röd div 2 172217015 Vakant plats - IK Sirius IBK F06
2020-10-17 Pantamera Flickor blå 2 171915001 Vakant plats - Storvreta IBK F09
2020-10-17 08:30 Pantamera Flickor blå 1 171913005 Bälinge IF F08/09 Gul - Storvreta IBK F08
2020-10-17 09:40 Pantamera Flickor röd div 3 172218008 Vaksala SK F06 Svart 1 - Storvreta IBK F07
2020-10-17 10:50 Pantamera Flickor röd div 2 172217013 Vaksala SK F06Svart - Örsundsbro IF Flickjunjorer
2020-10-17 12:00 Pantamera Flickor blå 1 171913003 Vaksala SK F 09 - Björklinge BK F08/09
2020-10-17 13:10 Pantamera Flickor blå 1 171913002 IK Sirius IBK F09 - Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF
2020-10-17 14:20 Pantamera Flickor blå 2 171915006 Hagunda IF F09/10 Knatte - Bälinge IF F10 Gul
2020-10-17 15:30 Pantamera Flickor röd div 2 172217016 Vaksala SK F06 Gul - FBC Uppsala Ungdom F05
2020-10-17 16:40 Pantamera Flickor röd div 3 172218014 Hagunda IF - Enköpings IBK F06-07
2020-10-17 17:50 Pantamera Flickor röd div 4 172219006 Vaksala SK F08 - IK Sirius IBK F08
2020-10-18 08:30 Pantamera Pojkar röd div 3 171222009 IS Saga P07 div 3 - Bälinge IF P05/06
2020-10-18 09:40 Pantamera Pojkar röd div 2 171220008 IS Saga P07 div 2 - Alunda IBF P05
2020-10-18 10:50 Pantamera Flickor Röd Svår 150310019 Hagunda IF - Sköndals IK
2020-10-18 13:50 Pantamera Flickor röd div 1 172216010 Hagunda IF F05/06 - FBC Uppsala F05
2020-10-18 15:40 Pantamera Flickor röd div 5 172220015 Vaksala SK F 08 - FBC Uppsala F07
2020-10-18 16:50 Pantamera Pojkar röd div 5 171221008 IK Sirius FBC - Bålsta FBC P05/06
2020-10-19 D3 170105015 FBC Uppsala - Vakant plats 1
2020-10-20 18:00 H4 170004021 Björklinge BK U - Storvreta AIK
2020-10-20 19:50 H5 170005019 FBC Uppsala - Rosersberg Arlanda IBK U
2020-10-23 20:20 HJ Uppland 170017021 Hagunda IF - Storvreta IBK
2020-10-24 D3 170105020 Vakant plats 1 - Wåhla IBK
2020-10-24 Pantamera Pojkar röd div 5 171221011 Vakant plats - Tobo/Örbyhus FF P05060708
2020-10-24 Pantamera Flickor röd div 5 172220022 Vakant plats - Vaksala SK F 08
2020-10-24 Pantamera Flickor blå 1 171913009 Vakant plats - IK Sirius IBK F09
2020-10-24 09:40 Pantamera Flickor röd div 3 172218021 Bälinge IF F06/07 - Enköpings IBK F06-07
2020-10-24 10:50 Pantamera Flickor röd div 4 172219011 IK Sirius IBK F08 - Tierp IBK F06-07
2020-10-24 12:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219012 Vaksala SK F08 - Storvreta IBK F07
2020-10-24 13:10 Pantamera Flickor röd div 3 172218016 Vaksala SK F06 Svart 1 - Midas IBK F 06
2020-10-24 14:20 Pantamera Flickor röd div 2 172217021 FBC Uppsala Ungdom F05 - Sandvikens AIK F06/07
2020-10-24 15:30 Pantamera Flickor röd div 2 172217020 IK Sirius IBK F06 - Örsundsbro IF Flickjunjorer
2020-10-24 17:50 Pantamera Flickor blå 2 171915011 Bälinge IF F10 Gul - IBK Östhammar IBK Östhammar F09/10
2020-10-24 19:00 Pantamera Flickor blå 2 171915010 Bälinge IF F10 Svart - Alunda IBF F09-10
2020-10-25 08:30 Pantamera Flickor blå 3 171914013 Vaksala SK F 11 svart - Stenhagens KK SKK F09/10
2020-10-25 09:40 Pantamera Flickor blå 2 171915008 Vaksala SK F 10 - Storvreta IBK F09
2020-10-25 10:50 Pantamera Flickor blå 3 171914011 Vaksala SK F 11 - Rosersberg Arlanda IBK F10/11
2020-10-25 12:00 Pantamera Flickor blå 3 171914009 IK Sirius IBK F10 - FBC Uppsala F10
2020-10-25 13:10 Pantamera Flickor blå 3 171914008 Funbo IF Innebandy F10/11 - Enköpings IBK
2020-10-25 14:20 Pantamera Flickor röd div 5 172220020 FBC Uppsala F07 - IK Sirius IBK
2020-10-25 15:30 Pantamera Flickor röd div 5 172220021 Bälinge IF F08/09 Svart - Stenhagens KK F07/08
2020-10-25 16:40 Pantamera Flickor röd div 4 172219014 Hagunda IF F07/08 - IFK Dannemora/Ö
2020-10-25 17:50 Pantamera Flickor blå 2 171915012 Hagunda IF F09/10 Knatte - Tierp IBK F09/10
November
2020-11-03 20:40 H5 170005026 FBC Uppsala - Uppsala Life IF U
2020-11-04 20:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580701025 IK Sirius FBC - Sandvikens AIK
2020-11-06 20:20 H4 170004026 Frötuna IBF - Björklinge BK U
2020-11-07 D3 170105029 FBC Uppsala - Vakant plats 2
2020-11-07 Pantamera Flickor blå 2 171915013 Vakant plats - Vaksala SK F 10
2020-11-07 Pantamera Pojkar blå 3 170918017 Vakant plats - Tierp IBK P10/11
2020-11-07 Pantamera Flickor röd div 5 172220027 IK Sirius IBK - Vakant plats
2020-11-07 Pantamera Pojkar blå 1V 170919017 Vakant plats - SK Vide P09 Vit
2020-11-07 Pantamera Flickor röd div 2 172217029 Vakant plats - Alunda IBF F04-05
2020-11-07 08:30 Pantamera Flickor blå 3 171914017 FBC Uppsala F10 - Vaksala SK F 11
2020-11-07 10:50 Pantamera Flickor röd div 3 172218025 Vaksala SK F06 Svart 2 - Vaksala SK F06 Gul
2020-11-07 12:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218028 Bälinge IF F06/07 - Alunda IBF F06-07
2020-11-07 13:10 Pantamera Flickor röd div 3 172218026 Hagunda IF - Storvreta IBK F06
2020-11-07 14:20 Pantamera Flickor röd div 3 172218023 IK Sirius IBK F06 - Tobo/Örbyhus FF
2020-11-07 15:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310032 Hagunda IF - Täby FC (A)
2020-11-07 16:40 Pantamera Flickor blå 2 171915014 Vaksala SK F10 - Tobo/Örbyhus FF F080910
2020-11-07 17:50 Pantamera Flickor röd div 2 172217025 Vaksala SK F06Svart - IK Sirius IBK F06
2020-11-07 19:00 Pantamera Flickor blå 3 171914016 Funbo IF Innebandy F10/11 - Frötuna IBF F10/11 vit
2020-11-08 08:30 Pantamera Flickor blå 1 171913017 Vaksala SK F 09 - Frötuna IBF F 08/09
2020-11-08 09:40 Pantamera Flickor blå 1 171913016 IK Sirius IBK F09 - Storvreta IBK F09
2020-11-08 12:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217030 Vaksala SK F06 Gul - SK Vide Flickor Röd
2020-11-08 14:30 Pantamera Flickor röd div 1 172216018 Hagunda IF F05/06 - IK Sirius IBK
2020-11-08 16:20 Pantamera Pojkar röd div 2 171220017 Hagunda IF P05 - SK Vide Pojkar div 2
2020-11-08 18:10 Pantamera Pojkar röd div 2 171220016 IS Saga P07 div 2 - Almunge IK
2020-11-13 18:00 H4 170004031 Björklinge BK U - Fyris Nabla IBK
2020-11-13 20:00 H4 170004036 IBK Uppsala Teknologer Legends - Loke IBK U
2020-11-14 D3 170105034 Vakant plats 2 - Wåhla IBK
2020-11-14 Pantamera Pojkar röd div 5 171221021 Vakant plats - IBK Östhammar P05/06
2020-11-14 Pantamera Flickor röd div 3 172218032 Vaksala SK F06 Svart 1 - Hagunda IF
2020-11-14 Pantamera Flickor röd div 3 172218033 Vaksala SK F06 Gul - Enköpings IBK F06-07
2020-11-14 Pantamera Flickor röd div 4 172219021 IK Sirius IBK F08 - Örsundsbro IF 07/08
2020-11-14 Pantamera Flickor röd div 4 172219024 Vaksala SK F08 - SK Vide Flickor röd
2020-11-14 Pantamera Flickor blå 2 171915020 Bälinge IF F10 Svart - Vaksala SK F 10
2020-11-14 Pantamera Flickor blå 2 171915021 Bälinge IF F10 Gul - Vaksala SK F10
2020-11-14 Pantamera Flickor blå 2 171915022 Hagunda IF F09/10 Knatte - Storvreta IBK F09
2020-11-14 Pantamera Flickor blå 1 171913019 Vakant plats - Frötuna IBF F08/09
2020-11-14 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311027 Vaksala SK - Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK
2020-11-14 Pantamera Flickor röd div 5 172220031 Bälinge IF F08/09 Svart - IFK Dannemora/Ö
2020-11-14 Pantamera Flickor röd div 5 172220032 Vakant plats - FBC Uppsala F07
2020-11-14 Pantamera Flickor röd div 1 172216024 IK Sirius IBK - FBC Uppsala F04
2020-11-14 Pantamera Flickor blå 3 171914023 Vaksala SK F 11 - IK Sirius IBK F10
2020-11-14 Pantamera Flickor blå 3 171914025 Vaksala SK F 11 svart - FBC Uppsala F10
2020-11-14 17:06 Pantamera Flickor röd div 2 172217031 FBC Uppsala Ungdom F05 - Vaksala SK F06Svart
2020-11-17 19:30 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034043 IK Sirius IBK - FBI Tullinge (C)
2020-11-20 20:20 H5 170005041 IBS Fålhagen - Vaksala SK
2020-11-21 D3 170105039 Vakant plats 1 - Vakant plats 2
2020-11-21 Pantamera Pojkar blå 3 170918033 Vakant plats - IK Sirius FBC 10/11 Blå
2020-11-21 Pantamera Flickor blå 1 171913026 Vakant plats - Storvreta IBK F09
2020-11-21 Pantamera Flickor blå 2 171915025 Vakant plats - Bälinge IF F10 Svart
2020-11-21 Pantamera Pojkar blå 1V 170919033 Vakant plats - Frötuna IBF P 08/09
2020-11-21 08:30 Pantamera Flickor röd div 3 172218040 Bälinge IF F06/07 - Vaksala SK F06 Svart 1
2020-11-21 09:40 Pantamera Flickor röd div 2 172217039 IK Sirius IBK F06 - Alunda IBF F04-05
2020-11-21 10:50 Pantamera Flickor röd div 3 172218038 Hagunda IF - Midas IBK F 06
2020-11-21 12:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219027 Bälinge IF F06/07 Svart - Örsundsbro IF 07/08
2020-11-21 13:10 Pantamera Flickor röd div 4 172219029 Hagunda IF F07/08 - Tierp IBK F06-07
2020-11-21 14:30 Pantamera Flickor röd div 1 172216027 FBC Uppsala F05 - Tierp IBK
2020-11-21 18:10 Pantamera Flickor röd div 1 172216026 Hagunda IF F05/06 - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom IBK
2020-11-22 08:30 Pantamera Flickor röd div 4 172219030 Bälinge IF F06/07 Gul - Vaksala SK F08
2020-11-22 09:40 Pantamera Flickor blå 3 171914033 FBC Uppsala F10 - Storvreta IBK F11
2020-11-22 10:50 Pantamera Flickor blå 2 171915028 Vaksala SK F10 - Tierp IBK F09/10
2020-11-22 12:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217038 FBC Uppsala Ungdom F05 - IBK Östhammar F04/08 DIV 2
2020-11-22 13:10 Pantamera Flickor blå 3 171914031 IK Sirius IBK F10 - Vaksala SK F 11 svart
2020-11-22 14:20 Pantamera Flickor blå 2 171915027 Vaksala SK F 10 - Hagunda IF F09/10 Knatte
2020-11-22 15:30 Pantamera Flickor blå 3 171914032 Funbo IF Innebandy F10/11 - Hagunda IF F09/10
2020-11-22 16:40 Pantamera Flickor röd div 2 172217037 Vaksala SK F06Svart - Björklinge BK F06
2020-11-22 19:00 Pantamera Flickor röd div 5 172220041 IK Sirius IBK - Storvreta IBK F08
2020-11-27 20:20 HJ Uppland 170017044 Björklinge BK - FBC Uppsala
2020-11-28 Pantamera Flickor röd div 2 172217047 Vakant plats - Storvreta IBK F06
2020-11-28 Pantamera Flickor blå 1 171913033 Bälinge IF F08/09 Gul - Vakant plats
2020-11-28 Pantamera Pojkar röd div 5 171221031 Vakant plats - Frötuna IBF P06/07
2020-11-28 08:30 Pantamera Flickor röd div 4 172219031 IK Sirius IBK F08 - Bälinge IF F06/07 Svart
2020-11-28 09:40 Pantamera Flickor blå 1 171913035 Vaksala SK F 09 - Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF
2020-11-28 10:50 Pantamera Flickor blå 1 171913036 IK Sirius IBK F09 - Almunge IK F08/09 Blå 1
2020-11-28 12:00 Pantamera Flickor blå 3 171914037 Vaksala SK F 11 svart - Vaksala SK F 11
2020-11-28 13:10 Pantamera Flickor blå 2 171915032 Hagunda IF F09/10 Knatte - Bälinge IF F10 Svart
2020-11-28 14:20 Pantamera Flickor röd div 3 172218045 IK Sirius IBK F06 - Enköpings IBK F06-07
2020-11-28 15:30 Pantamera Flickor röd div 3 172218049 Vaksala SK F06 Gul - Storvreta IBK F06
2020-11-28 16:40 Pantamera Flickor Röd Svår 150310131 Hagunda IF - FBI Tullinge
2020-11-29 08:30 Pantamera Pojkar röd div 7 171223048 Vaksala SK P07 - Bälinge IF P07
2020-11-29 09:40 Pantamera Pojkar blå 2V 170917040 FBC Uppsala P10 - Örsundsbro IF P10
2020-11-29 10:50 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915038 Funbo IF P10 - Midas IBK P10
2020-11-29 12:00 Pantamera Pojkar röd div 2 171220034 IS Saga P07 div 2 - Örsundsbro IF
2020-11-29 13:50 Pantamera Pojkar blå 2V 170917037 IK Sirius FBC P10/11 - Stenhagens KK P09/10 Röd
2020-11-29 15:40 Pantamera Pojkar blå 1V 170919042 Bälinge IF P09 svart - Bålsta FBC P09
2020-11-29 16:50 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914034 Bälinge IF P09 gul - Tobo/Örbyhus FF P09/10
2020-11-29 18:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217046 Vaksala SK F06 Gul - IK Sirius IBK F06
December
2020-12-02 D3 170105044 Vakant plats 2 - TÖFF/Tierp IBK
2020-12-04 20:20 HJ Uppland 170017053 IK Sirius FBC - Storvreta IBK
2020-12-05 D3 170105053 Vakant plats 1 - Enköpings IBK U
2020-12-05 Pantamera Pojkar röd div 7 171223054 Bälinge IF P07 - Frötuna IBF P06/07
2020-12-05 Pantamera Pojkar blå 3 170918049 Vakant plats - Rosersberg Arlanda IBK P11
2020-12-05 Pantamera Flickor blå 1 171913040 Vakant plats - Vaksala SK F 09
2020-12-05 Pantamera Flickor blå 2 171915037 Vakant plats - Hagunda IF F09/10 Knatte
2020-12-05 Pantamera Pojkar blå 1V 170919049 Vakant plats - Bålsta FBC P09
2020-12-05 Pantamera Flickor röd div 5 172220051 Vakant plats - Storvreta IBK F08
2020-12-05 09:40 Pantamera Flickor röd div 4 172219038 Bälinge IF F06/07 Gul - IFK Dannemora/Ö
2020-12-05 12:00 Pantamera Flickor röd div 5 172220052 Bälinge IF F08/09 Svart - Vaksala SK F 08
2020-12-05 13:10 Pantamera Flickor röd div 4 172219039 Vaksala SK F08 - Örsundsbro IF 07/08
2020-12-05 14:20 Pantamera Flickor röd div 2 172217049 Vaksala SK F06Svart - Alunda IBF F04-05
2020-12-05 15:30 Pantamera Flickor röd div 2 172217053 IK Sirius IBK F06 - Sandvikens AIK F06/07
2020-12-05 16:40 Pantamera Flickor röd div 5 172220053 FBC Uppsala F07 - Stenhagens KK F07/08
2020-12-05 17:06 Pantamera Flickor röd div 2 172217052 FBC Uppsala Ungdom F05 - Vakant plats
2020-12-05 17:50 Pantamera Flickor röd div 3 172218052 Bälinge IF F06/07 - IBK Östhammar F04/08 DIV 3 vit
2020-12-06 08:30 Pantamera Flickor blå 3 171914049 FBC Uppsala F10 - Storvreta IBK F10
2020-12-06 09:40 Pantamera Flickor blå 2 171915041 Vaksala SK F 10 - IFK Dannemora/Ö
2020-12-06 10:50 Pantamera Flickor blå 2 171915039 Bälinge IF F10 Svart - IBK Östhammar IBK Östhammar F09/10
2020-12-06 12:00 Pantamera Flickor blå 2 171915038 Bälinge IF F10 Gul - Tierp IBK F09/10
2020-12-06 13:10 Pantamera Flickor blå 3 171914047 IK Sirius IBK F10 - Örsundsbro IF F10/11
2020-12-06 14:20 Pantamera Flickor blå 3 171914048 Funbo IF Innebandy F10/11 - Rosersberg Arlanda IBK F10/11
2020-12-06 15:30 Pantamera Flickor blå 2 171915042 Vaksala SK F10 - Storvreta IBK F09
2020-12-06 16:40 Pantamera Flickor blå 3 171914045 Vaksala SK F 11 - Storvreta IBK F11
2020-12-06 18:00 Pantamera Flickor röd div 1 172216039 IK Sirius IBK - Tierp IBK
2020-12-11 20:20 H4 170004057 Loke IBK U - SK Vide
2020-12-12 Pantamera Pojkar röd div 5 171221041 Vakant plats - Bålsta FBC P05/06
2020-12-12 Pantamera Pojkar blå 3 170918056 Vakant plats - Väddö IF
2020-12-12 Pantamera Pojkar blå 1V 170919056 Vakant plats - Örsundsbro IF Pojkar 09
2020-12-12 Pantamera Flickor röd div 2 172217057 Vakant plats - IBK Östhammar F04/08 DIV 2
2020-12-12 08:30 Pantamera Flickor röd div 5 172220057 Vaksala SK F 08 - Björklinge BK F08/09 Röd
2020-12-12 09:40 Pantamera Flickor blå 1 171913043 Bälinge IF F08/09 Gul - Frötuna IBF F08/09
2020-12-12 10:50 Pantamera Flickor blå 1 171913045 Vaksala SK F 09 - Storvreta IBK F09
2020-12-12 12:00 Pantamera Flickor blå 1 171913046 IK Sirius IBK F09 - Storvreta IBK F08
2020-12-12 13:10 Pantamera Flickor blå 3 171914056 FBC Uppsala F10 - Funbo IF Innebandy F10/11
2020-12-12 14:20 Pantamera Flickor blå 2 171915048 Vaksala SK F10 - Vaksala SK F 10
2020-12-12 15:30 Pantamera Flickor röd div 3 172218058 Hagunda IF - Bälinge IF F06/07
2020-12-12 16:40 Pantamera Flickor röd div 3 172218061 IK Sirius IBK F06 - Storvreta IBK F06
2020-12-12 17:50 Pantamera Pojkar röd div 4 171225055 Funbo IF - Midas IBK P06
2020-12-12 19:00 Pantamera Flickor röd div 5 172220059 IK Sirius IBK - Bälinge IF F08/09 Svart
2020-12-13 08:30 Pantamera Pojkar röd div 7 171223063 Vaksala SK P 08 - Vaksala SK P07
2020-12-13 09:40 Pantamera Pojkar röd div 2 171220045 Hagunda IF P05 - IS Saga P07 div 2
2020-12-13 10:50 Pantamera Pojkar röd div 3 171222037 Bälinge IF P05/06 - IS Saga P07 div 3
2020-12-13 12:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171223059 IK Sirius FBC Blå - Enköpings IBK
2020-12-13 13:10 Pantamera Pojkar röd div 6 171219040 IK Sirius FBC - Hagunda IF P07
2020-12-13 15:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171217022 Hagunda IF P04 - SK Vide Pojkar div 1
2020-12-13 18:40 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914048 Vaksala SK P09 - Tobo/Örbyhus FF P09/10
2020-12-18 20:20 HJ Uppland 170017063 Björklinge BK - Storvreta IBK
2020-12-19 D3 170105063 Vakant plats 2 - Enköpings IBK U
2020-12-19 09:40 Pantamera Flickor röd div 3 172218069 Vaksala SK F06 Svart 1 - IK Sirius IBK F06
2020-12-19 10:50 Pantamera Flickor röd div 2 172217061 Vaksala SK F06Svart - Vaksala SK F06 Gul
2020-12-19 12:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217066 FBC Uppsala Ungdom F05 - IK Sirius IBK F06
2020-12-19 14:20 Pantamera Flickor röd div 5 172220066 Bälinge IF F08/09 Svart - FBC Uppsala F07
2020-12-19 15:30 Pantamera Flickor röd div 3 172218064 Bälinge IF F06/07 - Storvreta IBK F07
2020-12-20 10:50 Pantamera Flickor röd div 3 172218068 Vaksala SK F06 Gul - IBK Östhammar F04/08 DIV 3 vit
Januari
2021-01-08 20:00 H4 170004072 Björklinge BK U - Enköpings IBK U
2021-01-08 20:20 D2 170103072 Hagunda IF U - Björklinge BK U
2021-01-09 Pantamera Flickor blå 1 171913054 Vakant plats - Björklinge BK F08/09
2021-01-09 Pantamera Flickor röd div 2 172217067 Vakant plats - Vaksala SK F06Svart
2021-01-09 Pantamera Flickor blå 2 171915049 Vakant plats - IBK Östhammar IBK Östhammar F09/10
2021-01-09 08:30 Pantamera Flickor röd div 4 172219047 Vaksala SK F08 - Hagunda IF F07/08
2021-01-09 09:40 Pantamera Flickor röd div 4 172219046 Bälinge IF F06/07 Gul - IK Sirius IBK F08
2021-01-09 10:50 Pantamera Flickor röd div 5 172220067 Vaksala SK F 08 - IFK Dannemora/Ö
2021-01-09 12:00 Pantamera Flickor röd div 5 172220069 IK Sirius IBK - Alunda IBF F08-09
2021-01-09 13:10 Pantamera Flickor röd div 3 172218077 IK Sirius IBK F06 - Midas IBK F 06
2021-01-09 14:20 Pantamera Flickor röd div 3 172218074 Hagunda IF - Vaksala SK F06 Gul
2021-01-09 15:30 Pantamera Flickor röd div 3 172218075 Vaksala SK F06 Svart 2 - Vaksala SK F06 Svart 1
2021-01-09 16:40 Pantamera Flickor röd div 2 172217072 FBC Uppsala Ungdom F05 - Björklinge BK F06
2021-01-09 17:50 Pantamera Flickor röd div 5 172220071 FBC Uppsala F07 - Björklinge BK F08/09 Röd
2021-01-09 19:00 Pantamera Flickor röd div 1 172216047 IK Sirius IBK - Björklinge BK DJ
2021-01-10 08:30 Pantamera Flickor blå 2 171915052 Bälinge IF F10 Gul - Storvreta IBK F09
2021-01-10 09:40 Pantamera Flickor blå 2 171915051 Hagunda IF F09/10 Knatte - IFK Dannemora/Ö
2021-01-10 10:50 Pantamera Flickor blå 3 171914063 IK Sirius IBK F10 - Funbo IF Innebandy F10/11
2021-01-10 12:00 Pantamera Flickor blå 3 171914061 Vaksala SK F 11 - Storvreta IBK F10
2021-01-10 13:10 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311055 Vaksala SK - Täby FC (A)
2021-01-10 14:20 Pantamera Flickor Röd Svår 150310078 Hagunda IF - Huddinge IBS
2021-01-10 15:30 Pantamera Flickor blå 3 171914059 Vaksala SK F 11 svart - Örsundsbro IF F10/11
2021-01-10 16:40 Pantamera Flickor röd div 3 172218072 Bälinge IF F06/07 - Frötuna IBF
2021-01-11 18:00 D2 170103068 Frötuna IBF - IK Sirius IBK
2021-01-11 20:00 H5 170005070 FBC Uppsala - IBK Östhammar U
2021-01-15 20:20 D3 170105074 FBC Uppsala - Wåhla IBK
2021-01-16 D3 170105077 Vakant plats 2 - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom IBK U
2021-01-16 Pantamera Pojkar röd div 5 171221051 Vakant plats - VÅSC
2021-01-16 Pantamera Pojkar blå 1V 170919068 Vakant plats - IK Sirius FBC P09 Svart
2021-01-16 Pantamera Flickor blå 1 171913060 Vakant plats - Storvreta IBK F08
2021-01-16 Pantamera Pojkar blå 3 170918068 Vakant plats - Storvreta IBK P11
2021-01-16 Pantamera Flickor röd div 2 172217074 Vakant plats - Örsundsbro IF Flickjunjorer
2021-01-16 08:30 Pantamera Flickor röd div 5 172220074 Vaksala SK F 08 - IK Sirius IBK
2021-01-16 09:40 Pantamera Flickor blå 2 171915058 Vaksala SK F10 - Hagunda IF F09/10 Knatte
2021-01-16 10:50 Pantamera Flickor röd div 3 172218080 Vaksala SK F06 Gul - Bälinge IF F06/07
2021-01-16 12:00 Pantamera Flickor blå 2 171915059 Vaksala SK F 10 - Bälinge IF F10 Gul
2021-01-16 13:10 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230055 IK Sirius FBC P08 Blå - Midas IBK P08
2021-01-16 14:20 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311056 Vaksala SK - IK Frej Täby IBK
2021-01-16 15:30 Pantamera Flickor röd div 3 172218081 Vaksala SK F06 Svart 1 - Enköpings IBK F06-07
2021-01-16 15:30 Pantamera Flickor blå 3 171914068 FBC Uppsala F10 - Frötuna IBF F10/11 blå
2021-01-16 16:40 Pantamera Flickor blå 3 171914069 Funbo IF Innebandy F10/11 - Vaksala SK F 11
2021-01-16 17:50 Pantamera Flickor röd div 4 172219051 IK Sirius IBK F08 - Vaksala SK F08
2021-01-17 08:30 Pantamera Flickor blå 3 171914070 IK Sirius IBK F10 - Frötuna IBF F10/11 vit
2021-01-17 09:40 Pantamera Flickor röd div 4 172219053 Hagunda IF F07/08 - Storvreta IBK F07
2021-01-17 10:50 Pantamera Flickor röd div 2 172217073 Vaksala SK F06Svart - Sandvikens AIK F06/07
2021-01-17 12:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310079 Hagunda IF - Salems IF
2021-01-17 13:10 Pantamera Flickor röd div 3 172218084 IK Sirius IBK F06 - IBK Östhammar F04/08 DIV 3 vit
2021-01-17 14:20 Pantamera Flickor blå 1 171913056 IK Sirius IBK F09 - Örsundsbro IF F08/09
2021-01-17 16:40 Pantamera Flickor röd div 2 172217075 Vaksala SK F06 Gul - Storvreta IBK F06
2021-01-17 17:50 Pantamera Pojkar röd div 4 171225076 Funbo IF - Alunda IBF P06
2021-01-23 Pantamera Flickor blå 2 171915061 Vakant plats - IFK Dannemora/Ö
2021-01-23 Pantamera Flickor röd div 5 172220079 IK Sirius IBK - IFK Dannemora/Ö
2021-01-23 Pantamera Flickor röd div 5 172220081 FBC Uppsala F07 - Vaksala SK F 08
2021-01-23 Pantamera Flickor röd div 5 172220083 Vakant plats - Alunda IBF F08-09
2021-01-23 Pantamera Flickor blå 3 171914077 Vaksala SK F 11 - Frötuna IBF F10/11 vit
2021-01-23 Pantamera Flickor röd div 1 172216059 Hagunda IF F05/06 - Björklinge BK DJ
2021-01-24 14:20 Pantamera Flickor röd div 3 172218091 Vaksala SK F06 Svart 2 - IBK Östhammar F04/08 DIV 3 vit
2021-01-27 D3 170105081 Vakant plats 1 - FBC Uppsala
2021-01-29 18:00 Pantamera Pojkar röd div 8 171226064 Vaksala SK P08 - FBC Uppsala Ungdom
2021-01-29 19:10 H4 170004085 Fyris Nabla IBK - Frötuna IBF
2021-01-30 Pantamera Pojkar röd div 5 171221061 Vakant plats - IK Sirius FBC
2021-01-30 Pantamera Flickor röd div 5 172220088 Vaksala SK F 08 - Vakant plats
2021-01-30 Pantamera Pojkar blå 1V 170919080 Vakant plats - Fjärdhundra SK
2021-01-30 Pantamera Flickor blå 1 171913070 Vakant plats - Örsundsbro IF F08/09
2021-01-30 Pantamera Pojkar blå 3 170918080 Vakant plats - IBF Roslagsalliansen P09NE
2021-01-30 Pantamera Flickor röd div 2 172217088 Vakant plats - Björklinge BK F06
2021-01-31 Pantamera Flickor röd div 5 172220093 Vakant plats - IK Sirius IBK
2021-01-31 08:30 Pantamera Flickor röd div 3 172218096 IK Sirius IBK F06 - Bälinge IF F06/07
2021-01-31 09:40 Pantamera Flickor röd div 3 172218093 Vaksala SK F06 Svart 1 - Storvreta IBK F06
2021-01-31 10:50 Pantamera Flickor röd div 3 172218092 Vaksala SK F06 Gul - Storvreta IBK F07
2021-01-31 12:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219061 IK Sirius IBK F08 - Storvreta IBK F07
2021-01-31 13:10 Pantamera Flickor röd div 4 172219063 Vaksala SK F08 - IFK Dannemora/Ö
2021-01-31 14:20 Pantamera Flickor blå 2 171915069 Vaksala SK F 10 - Alunda IBF F09-10
2021-01-31 15:30 Pantamera Flickor röd div 2 172217085 Vaksala SK F06Svart - Storvreta IBK F06
2021-01-31 17:50 Pantamera Flickor blå 2 171915072 Bälinge IF F10 Gul - Hagunda IF F09/10 Knatte
2021-01-31 19:00 Pantamera Flickor blå 3 171914084 Vaksala SK F 11 - Frötuna IBF F10/11 blå
Februari
2021-02-01 18:00 D3 170105088 FBC Uppsala - TÖFF/Tierp IBK
2021-02-01 20:00 D2 170103089 IK Sirius IBK - Alunda IBF U
2021-02-05 20:20 HJ Uppland 170017093 FBC Uppsala - SK Vide
2021-02-06 Pantamera Flickor röd div 2 172217102 Vakant plats - Vaksala SK F06 Gul
2021-02-06 D3 170105091 Vakant plats 1 - SK Vide
2021-02-06 D3 170105095 Vakant plats 2 - FBC Uppsala
2021-02-06 Pantamera Flickor blå 2 171915073 Vakant plats - Vaksala SK F10
2021-02-06 Pantamera Flickor blå 1 171913075 IK Sirius IBK F09 - Vakant plats
2021-02-06 Pantamera Pojkar blå 2V 170917086 Bälinge IF P10 Gul - IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo
2021-02-06 Pantamera Flickor röd div 5 172220098 FBC Uppsala F07 - Vakant plats
2021-02-06 09:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710304 Vaksala SK F 12 Vit - IFK Dannemora/Ö
2021-02-06 09:00 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710305 Vaksala SK F 12 Gul - Storvreta IBK F12
2021-02-06 09:25 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710306 Enköpings IBK - Örsundsbro IF F11/12
2021-02-06 09:25 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710307 Storvreta IBK F12 - IFK Dannemora/Ö
2021-02-06 09:50 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710308 Enköpings IBK - Vaksala SK F 12 Gul
2021-02-06 09:50 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710309 Vaksala SK F 12 Vit - Örsundsbro IF F11/12
2021-02-06 10:15 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710310 Vaksala SK F 12 Gul - IFK Dannemora/Ö
2021-02-06 10:15 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710311 Vaksala SK F 12 Vit - Enköpings IBK
2021-02-06 10:40 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710312 Örsundsbro IF F11/12 - Storvreta IBK F12
2021-02-06 10:40 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710313 IFK Dannemora/Ö - Enköpings IBK
2021-02-06 11:05 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710314 Vaksala SK F 12 Gul - Örsundsbro IF F11/12
2021-02-06 11:05 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710315 Storvreta IBK F12 - Vaksala SK F 12 Vit
2021-02-06 12:30 Pantamera Flickor röd div 3 172218104 Bälinge IF F06/07 - Vaksala SK F06 Svart 2
2021-02-06 13:40 Pantamera Flickor blå 1 171913076 Vaksala SK F 09 - Storvreta IBK F08
2021-02-06 14:50 Pantamera Flickor blå 1 171913078 Bälinge IF F08/09 Gul - Frötuna IBF F 08/09
2021-02-06 16:00 Pantamera Flickor blå 3 171914091 Vaksala SK F 11 svart - Frötuna IBF F10/11 blå
2021-02-06 17:10 Pantamera Flickor röd div 2 172217098 IK Sirius IBK F06 - Björklinge BK F06
2021-02-07 09:40 Pantamera Flickor röd div 5 172220102 Vaksala SK F 08 - Storvreta IBK F08
2021-02-07 10:50 Pantamera Flickor röd div 3 172218100 Vaksala SK F06 Gul - Tobo/Örbyhus FF
2021-02-07 12:00 Pantamera Flickor röd div 4 172219070 Hagunda IF F07/08 - Bälinge IF F06/07 Gul
2021-02-07 13:10 Pantamera Flickor röd div 4 172219068 Bälinge IF F06/07 Svart - Tierp IBK F06-07
2021-02-07 14:20 Pantamera Flickor röd div 2 172217097 Vaksala SK F06Svart - FBC Uppsala Ungdom F05
2021-02-12 20:20 H5 170005100 IBS Fålhagen - IBK Östhammar U
2021-02-13 D3 170105098 Vakant plats 1 - TÖFF/Tierp IBK
2021-02-13 Pantamera Pojkar röd div 5 171221071 Vakant plats - Hagunda IF /Stenhagens KK
2021-02-13 Pantamera Flickor röd div 5 172220103 Vakant plats - IFK Dannemora/Ö
2021-02-13 Pantamera Pojkar blå 1V 170919092 Vakant plats - Rosersberg Arlanda IBK P09 vit
2021-02-13 Pantamera Flickor blå 1 171913080 Vakant plats - Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF
2021-02-13 Pantamera Flickor blå 2 171915079 Vaksala SK F 10 - Vakant plats
2021-02-13 Pantamera Pojkar blå 3 170918092 Vakant plats - Almunge IK P10/11 Gul Blå 3
2021-02-13 Pantamera Flickor röd div 2 172217108 Vakant plats - Sandvikens AIK F06/07
2021-02-13 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710356 Vakant plats 1 - Västerlöfsta IBF
2021-02-13 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710357 IK Sirius IBK - Alunda IBF F11-12 vit
2021-02-13 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710353 Västerlöfsta IBF - Wåhla IBK F11/12
2021-02-13 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710354 Vakant plats 1 - IK Sirius IBK
2021-02-13 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710350 Wåhla IBK F11/12 - Alunda IBF F11-12 vit
2021-02-13 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710351 Västerlöfsta IBF - IK Sirius IBK
2021-02-13 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710359 Wåhla IBK F11/12 - IK Sirius IBK
2021-02-13 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710360 Alunda IBF F11-12 vit - Vakant plats 1
2021-02-13 08:30 Pantamera Flickor röd div 4 172219075 Vaksala SK F08 - Bälinge IF F06/07 Gul
2021-02-13 09:40 Pantamera Flickor röd div 4 172219071 IK Sirius IBK F08 - IFK Dannemora/Ö
2021-02-13 10:50 Pantamera Flickor blå 3 171914094 IK Sirius IBK F10 - Rosersberg Arlanda IBK F10/11
2021-02-13 12:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218111 Hagunda IF - Alunda IBF F06-07
2021-02-13 13:10 Pantamera Flickor röd div 3 172218108 IK Sirius IBK F06 - Vaksala SK F06 Gul
2021-02-13 14:20 Pantamera Flickor blå 2 171915083 Hagunda IF F09/10 Knatte - Alunda IBF F09-10
2021-02-13 15:30 Pantamera Flickor röd div 5 172220108 Vaksala SK F 08 - Stenhagens KK F07/08
2021-02-14 08:30 Pantamera Flickor blå 3 171914098 Vaksala SK F 11 svart - Hagunda IF F09/10
2021-02-14 09:40 Pantamera Flickor blå 2 171915081 Bälinge IF F10 Svart - Storvreta IBK F09
2021-02-14 10:50 Pantamera Flickor blå 3 171914093 Funbo IF Innebandy F10/11 - Storvreta IBK F10
2021-02-14 12:00 Pantamera Flickor blå 3 171914092 FBC Uppsala F10 - Enköpings IBK
2021-02-14 13:10 Pantamera Flickor blå 1 171913084 Bälinge IF F08/09 Gul - Örsundsbro IF F08/09
2021-02-14 14:20 Pantamera Flickor blå 2 171915082 Bälinge IF F10 Gul - IFK Dannemora/Ö
2021-02-14 15:30 Pantamera Flickor blå 3 171914096 Vaksala SK F 11 - Stenhagens KK SKK F09/10
2021-02-14 16:40 Pantamera Flickor röd div 2 172217107 Vaksala SK F06 Gul - Örsundsbro IF Flickjunjorer
2021-02-14 18:30 Pantamera Pojkar röd div 1 171217038 IK Sirius FBC - Alunda IBF P04
2021-02-20 D3 170105105 Vakant plats 2 - Vakant plats 1
2021-02-20 10:50 Pantamera Flickor röd div 2 172217112 IK Sirius IBK F06 - Vaksala SK F06 Gul
2021-02-20 12:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217111 FBC Uppsala Ungdom F05 - SK Vide Flickor Röd
2021-02-20 13:10 Pantamera Flickor röd div 3 172218115 Vaksala SK F06 Svart 1 - IBK Östhammar F04/08 DIV 3 vit
2021-02-20 15:30 Pantamera Flickor röd div 5 172220111 Bälinge IF F08/09 Svart - Alunda IBF F08-09
2021-02-21 10:50 Pantamera Flickor röd div 5 172220112 FBC Uppsala F07 - Storvreta IBK F08
2021-02-21 12:00 Pantamera Flickor röd div 5 172220114 IK Sirius IBK - Stenhagens KK F07/08
2021-02-21 13:10 Pantamera Flickor röd div 2 172217109 Vaksala SK F06Svart - IBK Östhammar F04/08 DIV 2
2021-02-21 14:20 Pantamera Flickor röd div 3 172218116 Vaksala SK F06 Gul - Vaksala SK F06 Svart 2
2021-02-27 Pantamera Flickor röd div 2 172217118 Vakant plats - FBC Uppsala Ungdom F05
2021-02-27 10:50 Pantamera Flickor röd div 4 172219078 Hagunda IF F07/08 - Örsundsbro IF 07/08
2021-02-27 13:10 Pantamera Flickor röd div 4 172219080 Vaksala SK F08 - Tierp IBK F06-07
2021-02-27 14:20 Pantamera Flickor röd div 5 172220118 Vaksala SK F 08 - Bälinge IF F08/09 Svart
2021-02-27 15:30 Pantamera Flickor röd div 2 172217117 Vaksala SK F06 Gul - Björklinge BK F06
2021-02-28 10:20 Pantamera Flickor röd div 1 172216077 FBC Uppsala F04 - Hagunda IF F05/06
2021-02-28 12:10 Pantamera Flickor röd div 1 172216076 FBC Uppsala F05 - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom IBK
Mars
2021-03-02 18:00 H3 grupp 1 170003078 IS Saga - Gottsunda IBF
2021-03-05 20:20 H5 170005120 IBS Fålhagen - FBC Uppsala
2021-03-06 D3 170105112 Vakant plats 1 - IBF Roslagsalliansen
2021-03-06 Pantamera Pojkar röd div 5 171221081 Vakant plats - Enköpings IBK
2021-03-06 Pantamera Flickor röd div 5 172220124 Vakant plats - Stenhagens KK F07/08
2021-03-06 Pantamera Pojkar blå 1V 170919100 Vakant plats - Vaksala SK P09
2021-03-06 Pantamera Pojkar blå 3 170918100 Vakant plats - Vaksala SK P 11 Gul
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710364 Vakant plats 1 syskonlag - Vaksala SK F 12 Vit
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710365 Alunda IBF F11-12 blå - Vaksala SK F 12 Gul
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710366 Björklinge BK F12 Svart - Alunda IBF F11-12 svart
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710367 Vaksala SK F 12 Gul - Vaksala SK F 12 Vit
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710368 Björklinge BK F12 Svart - Alunda IBF F11-12 blå
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710369 Vakant plats 1 syskonlag - Alunda IBF F11-12 svart
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710370 Alunda IBF F11-12 blå - Vaksala SK F 12 Vit
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710371 Vakant plats 1 syskonlag - Björklinge BK F12 Svart
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710372 Alunda IBF F11-12 svart - Vaksala SK F 12 Gul
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710373 Vaksala SK F 12 Vit - Björklinge BK F12 Svart
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710374 Alunda IBF F11-12 blå - Alunda IBF F11-12 svart
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 2 (11/12) 171710375 Vaksala SK F 12 Gul - Vakant plats 1 syskonlag
2021-03-06 Pantamera Flickor blå 2 171915085 Vakant plats - Tobo/Örbyhus FF F080910
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710169 Vakant plats 1 syskonlag - Enköpings IBK
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710170 Vakant plats 1 - Storvreta IBK P12
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710171 Alunda IBF P11 vit - Fjärdhundra SK
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710172 Storvreta IBK P12 - Enköpings IBK
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710173 Alunda IBF P11 vit - Vakant plats 1
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710174 Vakant plats 1 syskonlag - Fjärdhundra SK
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710175 Vakant plats 1 - Enköpings IBK
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710176 Vakant plats 1 syskonlag - Alunda IBF P11 vit
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710177 Fjärdhundra SK - Storvreta IBK P12
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710178 Enköpings IBK - Alunda IBF P11 vit
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710179 Vakant plats 1 - Fjärdhundra SK
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710180 Storvreta IBK P12 - Vakant plats 1 syskonlag
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711184 Vakant plats 1 - IK Sirius IBK
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711185 Bälinge IF F13 - Frötuna IBF
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711186 Vakant plats syskonlag - Alunda IBF F13-14 svart
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711187 Frötuna IBF - IK Sirius IBK
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711188 Vakant plats syskonlag - Bälinge IF F13
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711189 Vakant plats 1 - Alunda IBF F13-14 svart
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711190 Bälinge IF F13 - IK Sirius IBK
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711191 Vakant plats 1 - Vakant plats syskonlag
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711192 Alunda IBF F13-14 svart - Frötuna IBF
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711193 IK Sirius IBK - Vakant plats syskonlag
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711194 Bälinge IF F13 - Alunda IBF F13-14 svart
2021-03-06 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711195 Frötuna IBF - Vakant plats 1
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709304 Vakant plats 1 - Wåhla IBK
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709305 Frötuna IBF P13 - Hagunda IF P13
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709306 Hagunda IF P13 1 - Frötuna IBF 13
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709307 Hagunda IF P13 - Wåhla IBK
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709308 Hagunda IF P13 1 - Frötuna IBF P13
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709309 Vakant plats 1 - Frötuna IBF 13
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709310 Frötuna IBF P13 - Wåhla IBK
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709311 Vakant plats 1 - Hagunda IF P13 1
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709312 Frötuna IBF 13 - Hagunda IF P13
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709313 Wåhla IBK - Hagunda IF P13 1
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709314 Frötuna IBF P13 - Frötuna IBF 13
2021-03-06 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709315 Hagunda IF P13 - Vakant plats 1
2021-03-06 08:30 Pantamera Flickor blå 3 171914100 FBC Uppsala F10 - IK Sirius IBK F10
2021-03-06 09:40 Pantamera Flickor röd div 4 172219081 IK Sirius IBK F08 - SK Vide Flickor röd
2021-03-06 10:50 Pantamera Flickor blå 1 171913089 IK Sirius IBK F09 - Bälinge IF F08/09 Gul
2021-03-06 13:10 Pantamera Flickor röd div 3 172218120 IK Sirius IBK F06 - Storvreta IBK F07
2021-03-06 14:20 Pantamera Flickor röd div 2 172217125 FBC Uppsala Ungdom F05 - Örsundsbro IF Flickjunjorer
2021-03-06 15:30 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230082 IK Sirius FBC P08 Blå - Alunda IBF P08 svart
2021-03-06 16:40 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915104 Bälinge IF P10 Svart - IBK Östhammar P09/10
2021-03-06 17:50 Pantamera Pojkar blå 2V 170917102 Bälinge IF P10 Gul - Stenhagens KK P09/10 Röd
2021-03-07 08:30 Pantamera Flickor röd div 4 172219082 Bälinge IF F06/07 Svart - Hagunda IF F07/08
2021-03-07 09:40 Pantamera Flickor röd div 3 172218125 Bälinge IF F06/07 - Storvreta IBK F06
2021-03-07 10:50 Pantamera Flickor röd div 2 172217121 Vaksala SK F06Svart - SK Vide Flickor Röd
2021-03-07 12:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218123 Hagunda IF - Vaksala SK F06 Svart 1
2021-03-07 15:00 Pantamera Flickor röd div 1 172216082 FBC Uppsala F05 - Björklinge BK DJ
2021-03-07 16:50 Pantamera Pojkar röd div 4 171225123 Bälinge IF P06 - Storvreta IBK P06
2021-03-07 18:40 Pantamera Pojkar röd div 2 171220084 Hagunda IF P05 - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom IBK P05
2021-03-10 D3 170105115 Vakant plats 2 - SK Vide
2021-03-11 19:45 D2 170103119 Frötuna IBF - Stenhagens KK U
2021-03-12 20:20 HJ Uppland 170017122 Björklinge BK - Alunda IBF
2021-03-13 Pantamera Flickor röd div 2 172217128 Vakant plats - SK Vide Flickor Röd
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709319 Vakant plats 1 syskonlag - IK Sirius FBC P13 Svart
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709320 Bälinge IF P13 Gul - IK Sirius FBC P13 Blå
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709321 Örsundsbro IF P13 - Bälinge IF P13 Svart
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709322 IK Sirius FBC P13 Blå - IK Sirius FBC P13 Svart
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709323 Örsundsbro IF P13 - Bälinge IF P13 Gul
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709324 Vakant plats 1 syskonlag - Bälinge IF P13 Svart
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709325 Bälinge IF P13 Gul - IK Sirius FBC P13 Svart
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709326 Vakant plats 1 syskonlag - Örsundsbro IF P13
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709327 Bälinge IF P13 Svart - IK Sirius FBC P13 Blå
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709328 IK Sirius FBC P13 Svart - Örsundsbro IF P13
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709329 Bälinge IF P13 Gul - Bälinge IF P13 Svart
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709330 IK Sirius FBC P13 Blå - Vakant plats 1 syskonlag
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709334 Vakant plats - SK Vide PF13
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709335 Björklinge BK P13 - Rasbo IK P13 Vit
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709336 Rasbo IK P13 Röd - Björklinge BK P13 (P13)
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709337 Rasbo IK P13 Vit - SK Vide PF13
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709338 Rasbo IK P13 Röd - Björklinge BK P13
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709339 Vakant plats - Björklinge BK P13 (P13)
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709340 Björklinge BK P13 - SK Vide PF13
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709341 Vakant plats - Rasbo IK P13 Röd
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709342 Björklinge BK P13 (P13) - Rasbo IK P13 Vit
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709343 SK Vide PF13 - Rasbo IK P13 Röd
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709344 Björklinge BK P13 - Björklinge BK P13 (P13)
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709345 Rasbo IK P13 Vit - Vakant plats
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711259 Vakant plats 1 - SK Vide PF11/12 Blå
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711260 Vakant plats 1 syskonlag - Estuna IF 11/12
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711261 Vaksala SK P 12 Gul 1 - SK Vide PF11/12 Blå 2
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711262 Estuna IF 11/12 - SK Vide PF11/12 Blå
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711263 Vaksala SK P 12 Gul 1 - Vakant plats 1 syskonlag
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711264 Vakant plats 1 - SK Vide PF11/12 Blå 2
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711265 Vakant plats 1 syskonlag - SK Vide PF11/12 Blå
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711266 Vakant plats 1 - Vaksala SK P 12 Gul 1
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711267 SK Vide PF11/12 Blå 2 - Estuna IF 11/12
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711268 SK Vide PF11/12 Blå - Vaksala SK P 12 Gul 1
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711269 Vakant plats 1 syskonlag - SK Vide PF11/12 Blå 2
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711270 Estuna IF 11/12 - Vakant plats 1
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711274 Vakant plats 1 syskonlag - Tierp IBK P12
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711275 Vakant plats 1 - Björklinge BK P12 Svart
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711276 Björklinge BK P12 Röd - Tierp IBK P12 2
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711277 Björklinge BK P12 Svart - Tierp IBK P12
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711278 Björklinge BK P12 Röd - Vakant plats 1
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711279 Vakant plats 1 syskonlag - Tierp IBK P12 2
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711280 Vakant plats 1 - Tierp IBK P12
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711281 Vakant plats 1 syskonlag - Björklinge BK P12 Röd
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711282 Tierp IBK P12 2 - Björklinge BK P12 Svart
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711283 Tierp IBK P12 - Björklinge BK P12 Röd
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711284 Vakant plats 1 - Tierp IBK P12 2
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2Ö (P12) 170711285 Björklinge BK P12 Svart - Vakant plats 1 syskonlag
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712214 Vakant plats 1 - SK Vide PF11/12 Vit
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712215 Rosersberg Arlanda IBK P12 blå - SK Vide PF11/12 Vit 2
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712216 Hagunda IF blå - Rosersberg Arlanda IBK P12 vit
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712217 SK Vide PF11/12 Vit 2 - SK Vide PF11/12 Vit
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712218 Hagunda IF blå - Rosersberg Arlanda IBK P12 blå
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712219 Vakant plats 1 - Rosersberg Arlanda IBK P12 vit
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712220 Rosersberg Arlanda IBK P12 blå - SK Vide PF11/12 Vit
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712221 Vakant plats 1 - Hagunda IF blå
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712222 Rosersberg Arlanda IBK P12 vit - SK Vide PF11/12 Vit 2
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712223 SK Vide PF11/12 Vit - Hagunda IF blå
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712224 Rosersberg Arlanda IBK P12 blå - Rosersberg Arlanda IBK P12 vit
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712225 SK Vide PF11/12 Vit 2 - Vakant plats 1
2021-03-13 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711199 Vakant plats 1 syskonlag - Björklinge BK F13
2021-03-13 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711200 Hagunda IF F13/14 - Rasbo IK F10/13 Vit
2021-03-13 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711201 Tierp IBK F12 - Hagunda IF F13/14 1
2021-03-13 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711202 Rasbo IK F10/13 Vit - Björklinge BK F13
2021-03-13 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711203 Tierp IBK F12 - Hagunda IF F13/14
2021-03-13 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711204 Vakant plats 1 syskonlag - Hagunda IF F13/14 1
2021-03-13 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711205 Hagunda IF F13/14 - Björklinge BK F13
2021-03-13 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711206 Vakant plats 1 syskonlag - Tierp IBK F12
2021-03-13 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711207 Hagunda IF F13/14 1 - Rasbo IK F10/13 Vit
2021-03-13 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711208 Björklinge BK F13 - Tierp IBK F12
2021-03-13 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711209 Hagunda IF F13/14 - Hagunda IF F13/14 1
2021-03-13 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711210 Rasbo IK F10/13 Vit - Vakant plats 1 syskonlag
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710184 Vakant plats 1 - Storvreta IBK P12
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710185 IBK Östhammar P11/12 svart - Alunda IBF P11 svart
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710186 Alunda IBF P11 vit - IBK Östhammar P11/12 vit
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710187 Alunda IBF P11 svart - Storvreta IBK P12
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710188 Alunda IBF P11 vit - IBK Östhammar P11/12 svart
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710189 Vakant plats 1 - IBK Östhammar P11/12 vit
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710190 IBK Östhammar P11/12 svart - Storvreta IBK P12
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710191 Vakant plats 1 - Alunda IBF P11 vit
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710192 IBK Östhammar P11/12 vit - Alunda IBF P11 svart
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710193 Storvreta IBK P12 - Alunda IBF P11 vit
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710194 IBK Östhammar P11/12 svart - IBK Östhammar P11/12 vit
2021-03-13 Knatteligan Pojkar grön 1 (P11) 170710195 Alunda IBF P11 svart - Vakant plats 1
2021-03-13 Pantamera Flickor blå 2 171915091 Bälinge IF F10 Svart - Vakant plats
2021-03-13 D3 170105122 Vakant plats 2 - IBF Roslagsalliansen
2021-03-13 D3 170105126 Vakant plats 1 - VÅSC
2021-03-13 08:30 Pantamera Flickor röd div 5 172220130 IK Sirius IBK - Björklinge BK F08/09 Röd
2021-03-13 09:40 Pantamera Flickor röd div 5 172220132 FBC Uppsala F07 - Bälinge IF F08/09 Svart
2021-03-13 10:50 Pantamera Flickor röd div 4 172219086 Hagunda IF F07/08 - IK Sirius IBK F08
2021-03-13 12:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218128 IK Sirius IBK F06 - Vaksala SK F06 Svart 2
2021-03-13 13:10 Pantamera Flickor röd div 2 172217132 IK Sirius IBK F06 - FBC Uppsala Ungdom F05
2021-03-13 14:20 Pantamera Flickor röd div 4 172219087 Bälinge IF F06/07 Gul - SK Vide Flickor röd
2021-03-13 15:30 Pantamera Flickor blå 2 171915092 Bälinge IF F10 Gul - Tobo/Örbyhus FF F080910
2021-03-13 16:40 Pantamera Flickor blå 3 171914106 IK Sirius IBK F10 - Enköpings IBK
2021-03-13 17:50 Pantamera Flickor blå 1 171913094 Bälinge IF F08/09 Gul - Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF
2021-03-14 09:40 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914094 Hagunda IF 2 - Vaksala SK P09
2021-03-14 10:50 Pantamera Flickor röd div 4 172219088 Vaksala SK F08 - Bälinge IF F06/07 Svart
2021-03-14 12:00 Pantamera Flickor röd div 3 172218131 Vaksala SK F06 Svart 1 - Bälinge IF F06/07
2021-03-20 Pantamera Pojkar blå 1V 170919116 Vakant plats - Hagunda IF
2021-03-20 Pantamera Pojkar blå 3 170918116 Vakant plats - SK Vide PF10 Blå Div1
2021-03-20 Pantamera Flickor blå 1 171913099 Vakant plats - Bälinge IF F08/09 Gul
2021-03-20 D3 170105132 Vakant plats 1 - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom IBK U
2021-03-20 Pantamera Flickor blå 2 171915097 Vakant plats - Bälinge IF F10 Gul
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711229 Vakant plats syskonlag - Hagunda IF F13/14
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711230 Alunda IBF F13-14 blå - Hagunda IF F13/14 1
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711231 Bälinge IF F13 - Rosersberg Arlanda IBK F12/13
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711232 Hagunda IF F13/14 1 - Hagunda IF F13/14
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711233 Bälinge IF F13 - Alunda IBF F13-14 blå
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711234 Vakant plats syskonlag - Rosersberg Arlanda IBK F12/13
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711235 Alunda IBF F13-14 blå - Hagunda IF F13/14
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711236 Vakant plats syskonlag - Bälinge IF F13
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711237 Rosersberg Arlanda IBK F12/13 - Hagunda IF F13/14 1
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711238 Hagunda IF F13/14 - Bälinge IF F13
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711239 Alunda IBF F13-14 blå - Rosersberg Arlanda IBK F12/13
2021-03-20 Knatteligan Flickor grön 3 (12/13) 171711240 Hagunda IF F13/14 1 - Vakant plats syskonlag
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712229 Vakant plats 1 syskonlag - Enköpings IBK svart
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712230 Hagunda IF vit - Enköpings IBK vit
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712231 Gottsunda IBF P12 - Vaksala SK P 12 svart 1
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712232 Enköpings IBK vit - Enköpings IBK svart
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712233 Gottsunda IBF P12 - Hagunda IF vit
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712234 Vakant plats 1 syskonlag - Vaksala SK P 12 svart 1
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712235 Hagunda IF vit - Enköpings IBK svart
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712236 Vakant plats 1 syskonlag - Gottsunda IBF P12
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712237 Vaksala SK P 12 svart 1 - Enköpings IBK vit
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712238 Enköpings IBK svart - Gottsunda IBF P12
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712239 Hagunda IF vit - Vaksala SK P 12 svart 1
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 2V (P12) 170712240 Enköpings IBK vit - Vakant plats 1 syskonlag
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709349 Vakant plats syskonlag - Bålsta FBC P13
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709350 Rosersberg Arlanda IBK P13 - Storvreta IBK P13
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709351 Väddö IF PF13/14 - Funbo IF Innebandy P13
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709352 Storvreta IBK P13 - Bålsta FBC P13
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709353 Väddö IF PF13/14 - Rosersberg Arlanda IBK P13
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709354 Vakant plats syskonlag - Funbo IF Innebandy P13
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709355 Rosersberg Arlanda IBK P13 - Bålsta FBC P13
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709356 Vakant plats syskonlag - Väddö IF PF13/14
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709357 Funbo IF Innebandy P13 - Storvreta IBK P13
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709358 Bålsta FBC P13 - Väddö IF PF13/14
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709359 Rosersberg Arlanda IBK P13 - Funbo IF Innebandy P13
2021-03-20 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709360 Storvreta IBK P13 - Vakant plats syskonlag
2021-03-20 09:40 Pantamera Flickor blå 2 171915101 Vaksala SK F10 - Alunda IBF F09-10
2021-03-20 10:50 Pantamera Flickor blå 2 171915100 Vaksala SK F 10 - IBK Östhammar IBK Östhammar F09/10
2021-03-20 12:00 Pantamera Flickor blå 2 171915098 Bälinge IF F10 Svart - Hagunda IF F09/10 Knatte
2021-03-20 13:10 Pantamera Flickor blå 3 171914116 FBC Uppsala F10 - Vaksala SK F 11 svart
2021-03-20 14:20 Pantamera Flickor blå 3 171914115 Funbo IF Innebandy F10/11 - Frötuna IBF F10/11 blå
2021-03-20 15:30 Pantamera Flickor blå 3 171914114 IK Sirius IBK F10 - Vaksala SK F 11
2021-03-21 13:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311089 Vaksala SK - Åkersberga IBF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis