Mälaröhallen

Adress
Björkuddsvägen 98, 17834 Ekerö
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335061 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IBK ( B )
Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Mellersta 150371082 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF
Herrar division 2 150001151 Ekerö IK - Balrog B/S IK
Oktober
2018-10-06 09:45 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342008 Ekerö IK (B) - Silverdals IF
2018-10-13 10:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339014 Ekerö IK - Tumba GOIF
2018-10-13 11:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335011 Ekerö IK (A) - Grimsta AIK (B)
2018-10-13 12:15 Pantamera Flickor Blå Svår 150361015 Ekerö IK - Täby FC (B)
2018-10-20 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår B 150344017 Ekerö IK (B) - Kungsängens IF
November
2018-11-10 18:45 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339024 Ekerö IK - Huddinge IBS
2018-11-17 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335031 Ekerö IK (A) - Täby FC (C)
2018-11-17 10:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361043 Ekerö IK - Jakobsbergs IBF
2018-11-17 11:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365034 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF
2018-11-17 13:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347070 Ekerö IK (B) - Åkersberga IBF (C)
December
2018-12-08 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309045 Ekerö IK - Grimsta AIK (C)
2018-12-15 10:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361071 Ekerö IK - Huddinge IK
2018-12-15 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347118 Ekerö IK (B) - IBF Offensiv Lidingö
2018-12-15 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335051 Ekerö IK (A) - Vaxholms IBF (A)
2018-12-15 13:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår B 150365054 Ekerö IK - Vaxholms IBF (B)
2018-12-15 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309049 Ekerö IK - Grimsta AIK (A)
2018-12-15 17:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028051 Ekerö IK (B) - Rotebro IS IBK (D)
Januari
2019-01-12 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326048 Ekerö IK (B) - AIK IBF
2019-01-12 14:30 Herrar division 2 150001086 Ekerö IK - Tumba GOIF
2019-01-12 16:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028091 Ekerö IK (B) - Duvbo IK
2019-01-19 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353141 Ekerö IK - Grimsta AIK
2019-01-19 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår B 150344067 Ekerö IK (B) - Bro IK
2019-01-19 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335071 Ekerö IK (A) - Stäkets IF
2019-01-19 12:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361085 Ekerö IK - Värmdö IF (A)
2019-01-19 13:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt B 150316043 Ekerö IK F05 - Älvsjö AIK IBF
2019-01-19 14:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312052 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF
2019-01-19 15:30 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373055 Ekerö IK - Nynäshamns IBK
2019-01-19 16:45 Herrar division 5 B 150008049 Ekerö IK (B) - IBF Offensiv Lidingö (B)
2019-01-26 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342080 Ekerö IK (B) - Hässelby SK IBK
2019-01-26 10:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314053 Ekerö IK - Åkersberga IBF
2019-01-26 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326059 Ekerö IK (B) - Hässelby SK IBK (C)
2019-01-26 12:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Mellersta 150371052 Ekerö IK - Grimsta AIK
2019-01-26 14:15 Herrar division 2 150001100 Ekerö IK - Ingarö IF (A)
2019-01-26 16:15 Herrar division 5 B 150008051 Adelsö IF - Ekerö IK (B)
Februari
2019-02-02 11:30 Pantamera Flickor Blå Svår 150361099 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK
2019-02-02 12:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt E 150340081 Ekerö IK (D) - Örby IS
2019-02-02 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326084 Ekerö IK (B) - Rotebro IS IBK (B)
2019-02-02 14:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309065 Ekerö IK - Åkersberga IBF (A)
2019-02-02 16:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026065 Ekerö IK (A) - Danderyds SK IBF
2019-02-02 17:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028071 Ekerö IK (B) - Sundbybergs IK
2019-02-09 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358154 Ekerö IK (B) - Högdalens AIS
2019-02-09 10:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335081 Ekerö IK (A) - Kungsängens IF
2019-02-09 11:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312062 Ekerö IK - Tyresö Trollbäcken IBK
2019-02-09 12:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Mellersta 150371062 Ekerö IK - FBI Tullinge (B)
2019-02-09 14:00 Herrar division 2 150001114 Ekerö IK - Grimsta AIK
2019-02-09 16:00 Herrar division 5 B 150008061 Adelsö IF - Lokomotiv Kista IBF
2019-02-09 17:30 Herrar division 5 B 150008065 Ekerö IK (B) - Stäkets IF
2019-02-16 09:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348177 Ekerö IK (A) - Ängby IF (A)
2019-02-16 10:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår B 150344089 Ekerö IK (B) - Ängby IF (B)
2019-02-16 11:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335021 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (B)
2019-02-16 13:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026075 Ekerö IK (A) - AIK IBF (A)
Mars
2019-03-09 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358172 Ekerö IK (B) - Mariebergs SK (A)
2019-03-09 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347195 Ekerö IK (B) - Rotebro IS IBK (A)
2019-03-09 11:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt B 150316061 Ekerö IK F05 - Täby FC (B)
2019-03-09 12:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314073 Ekerö IK - Värmdö IF (B)
2019-03-09 13:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312072 Ekerö IK - Vendelsö IK
2019-03-09 14:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326074 Ekerö IK (B) - Täby FC (C)
2019-03-09 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309075 Ekerö IK - Hässelby SK IBK (A)
2019-03-09 17:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Mellersta 150371072 Ekerö IK - Hässelby SK IBK
2019-03-16 10:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026085 Ekerö IK (A) - IK Frej Täby IBK (A)
2019-03-16 12:30 Herrar division 2 150001141 Ekerö IK - IBF Offensiv Lidingö (A)
2019-03-16 14:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314076 Ekerö IK - Täby FC (B)
2019-03-16 15:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028101 Ekerö IK (B) - Hammarby IF IBF
2019-03-23 09:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312082 Ekerö IK - Huddinge IK (A)
2019-03-23 10:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353216 Ekerö IK - Töjnan IBK
2019-03-23 11:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347215 Ekerö IK (B) - Enebybergs IF
2019-03-23 13:00 Herrar division 2 150001146 Ekerö IK - Hammarbyhöjden IBK
2019-03-23 15:15 Herrar division 5 B 150008085 Ekerö IK (B) - Jakobsbergs IBF (B)
2019-03-23 16:45 Herrar division 5 B 150008081 Adelsö IF - Ängby IF (B)
2019-03-30 10:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347225 Ekerö IK (B) - Danderyds SK IBF
2019-03-30 11:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314087 Ekerö IK - Bele Barkarby IF IBF
2019-03-30 12:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312086 Ekerö IK - FBI Tullinge (C)
2019-03-30 14:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Mellersta 150371086 Ekerö IK - AIK IBF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis