Mälaröhallen

Adress
Björkuddsvägen 98, 17834 Ekerö
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2020-09-26 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354001 Ekerö IK (D) - Älvsjö AIK IBF (C)
2020-09-26 11:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391005 Ekerö IK - Sköndals IK (B)
2020-09-26 12:15 Pantamera Flickor Blå Svår 150361002 Ekerö IK - Ingarö IF/Sickla IF
2020-09-26 13:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335003 Ekerö IK (A) - Täby FC (E)
2020-09-26 14:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342003 Ekerö IK (B) - Örby IS
2020-09-26 15:30 Herrar division 2 150001013 Ekerö IK - Jakobsbergs IBF (A)
2020-09-26 17:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322002 Ekerö IK (B) - Farsta IBK (B)
2020-09-26 19:00 Herrar division 5 Norra 150009011 Adelsö IF - Kungsängens IF
2020-09-27 15:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320008 Ekerö IK - Hässelby SK IBK (C)
2020-09-27 16:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353002 Ekerö IK (A) - Silverdals IF (B)
2020-09-27 17:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352004 Ekerö IK (C) - Åkersberga IBF (A)
Oktober
2020-10-03 09:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344018 Ekerö IK - Duvbo IK (C)
2020-10-03 10:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317011 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF
2020-10-03 11:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314011 Ekerö IK - Huddinge IBS (B)
2020-10-03 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329010 Ekerö IK - Djurgårdens IF IBS
2020-10-03 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377009 Ekerö IK (B) - Älta IF
2020-10-03 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325010 Ekerö IK (A) - Väsby AIK (B)
2020-10-03 16:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310007 Ekerö IK - Salems IF
2020-10-03 17:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026006 Ekerö IK (A) - Hammarby IF IBF (A)
2020-10-03 19:30 Herrar division 5 Norra 150009018 Adelsö IF - Täby FC (B)
2020-10-04 15:15 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369006 Ekerö IK - Hässelby SK IBK (A)
2020-10-04 16:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320016 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK (C)
2020-10-10 09:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317018 Ekerö IK - Täby FC (C)
2020-10-10 10:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314018 Ekerö IK - Åkersberga IBF (C)
2020-10-10 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322018 Ekerö IK (B) - Åkersberga IBF (B)
2020-10-10 13:00 Herrar division 2 150001025 Ekerö IK - Tungelsta IF (A)
2020-10-17 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352026 Ekerö IK (C) - Töjnan IBK (B)
2020-10-17 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348021 Ekerö IK (B) - Väsby AIK (C)
2020-10-17 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344036 Ekerö IK - IBF Offensiv Lidingö
2020-10-17 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391016 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK
2020-10-17 13:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361022 Ekerö IK - Åkersberga IBF (A)
2020-10-17 16:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310020 Ekerö IK - Ängby IF
2020-10-17 17:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026017 Ekerö IK (A) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2020-10-17 19:15 Herrar division 5 Norra 150009030 Adelsö IF - Rotebro IS IBK (B)
2020-10-24 08:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335027 Ekerö IK (A) - Täby FC (C)
2020-10-24 09:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317030 Ekerö IK - Vendelsö IK
2020-10-24 10:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325025 Ekerö IK (A) - Täby FC (D)
2020-10-24 11:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329029 Ekerö IK - Järfälla IBK
2020-10-24 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322030 Ekerö IK (B) - IBF Offensiv Lidingö
2020-10-24 15:45 Herrar division 2 150001037 Ekerö IK - Väsby AIK
2020-10-25 13:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349033 Ekerö IK (A) - Mariebergs SK (B)
2020-10-25 14:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342027 Ekerö IK (B) - Farsta IBK
November
2020-11-07 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369028 Ekerö IK - Täby FC (C)
2020-11-07 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354041 Ekerö IK (D) - Värmdö IF (A)
2020-11-07 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353046 Ekerö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (C)
2020-11-07 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352048 Ekerö IK (C) - Råsunda IS
2020-11-07 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353047 Ekerö IK (B) - Mariebergs SK
2020-11-07 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391027 Ekerö IK - Farsta IBK
2020-11-07 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344054 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF (A)
2020-11-07 17:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310033 Ekerö IK - Bele Barkarby IF IBF
2020-11-07 18:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026028 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IBK (A)
2020-11-14 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329041 Ekerö IK - Töjnan IBK
2020-11-14 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325035 Ekerö IK (A) - Töjnan IBK (B)
2020-11-14 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377034 Ekerö IK (B) - Huddinge IBS (B)
2020-11-14 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322042 Ekerö IK (B) - Rotebro IS IBK (B)
2020-11-14 15:30 Herrar division 2 150001059 Ekerö IK - Sörskogens IF
2020-11-21 08:45 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369039 Ekerö IK - Bele Barkarby IF IBF
2020-11-21 09:45 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349049 Ekerö IK (A) - Ängby IF (B)
2020-11-21 12:45 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342039 Ekerö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2020-11-21 13:45 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335039 Ekerö IK (A) - IBF Offensiv Lidingö
2020-11-21 16:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310046 Ekerö IK - Västerhaninge IBK
2020-11-28 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325045 Ekerö IK (A) - Täby FC (B)
2020-11-28 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377044 Ekerö IK (B) - Tungelsta IF (A)
2020-11-28 15:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314054 Ekerö IK - Sköndals IK
2020-11-28 16:45 Herrar division 2 150001075 Ekerö IK - Högalids IF (A)
2020-11-28 18:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026050 Ekerö IK (A) - Djurgårdens IF IBS (A)
2020-11-29 10:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361062 Ekerö IK - Silverdals IF (A)
2020-11-29 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348061 Ekerö IK (B) - Åkersberga IBF (C)
December
2020-12-06 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320059 Ekerö IK - Hässelby SK IBK (A)
2020-12-06 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369050 Ekerö IK - Sundbybergs IK
2020-12-06 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352080 Ekerö IK (C) - Danderyds SK IBF
2020-12-06 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349065 Ekerö IK (A) - Täby FC (F)
2020-12-12 09:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329065 Ekerö IK - AIK IBF
2020-12-12 10:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377054 Ekerö IK (B) - Värmdö IF (C)
2020-12-12 14:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310059 Ekerö IK - FBI Tullinge
2020-12-12 16:00 Herrar division 2 150001091 Ekerö IK - Hässelby SK IBK (A)
2020-12-12 19:30 Herrar division 5 Norra 150009066 Adelsö IF - Mariebergs SK (B)
2020-12-13 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353090 Ekerö IK (A) - Ekerö IK (B)
2020-12-13 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354081 Ekerö IK (D) - Sörskogens IF
2020-12-13 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348081 Ekerö IK (B) - Täby FC (C)
2020-12-13 12:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314066 Ekerö IK - Bele Barkarby IF IBF (B)
2020-12-19 08:15 Pantamera Flickor Blå Svår 150361089 Ekerö IK - Ängby IF (A)
2020-12-19 09:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325060 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (B)
2020-12-19 10:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377059 Ekerö IK (B) - FBI Tullinge (A)
2020-12-19 13:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310062 Ekerö IK - Huddinge IBS
2020-12-19 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329070 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK (B)
2020-12-19 16:00 Herrar division 2 150001098 Ekerö IK - Fullersta IBK (A)
2020-12-19 18:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026056 Ekerö IK (A) - Täby FC (B)
2020-12-19 19:30 Herrar division 5 Norra 150009071 Adelsö IF - IK Frej Täby IBK (B)
2020-12-20 09:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344103 Ekerö IK - Vallentuna IBK (D)
2020-12-20 10:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317071 Ekerö IK - FBI Tullinge (A)
2020-12-20 11:45 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314071 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK (A)
Januari
2021-01-09 11:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310067 Ekerö IK - Hagunda IF
2021-01-23 09:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361105 Ekerö IK - Värmdö IF
2021-01-23 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377070 Ekerö IK (B) - Salems IF
2021-01-23 13:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317090 Ekerö IK - Huddinge IBS
2021-01-23 15:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314090 Ekerö IK - Värmdö IF (B)
2021-01-23 16:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310080 Ekerö IK - Sköndals IK
2021-01-23 17:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026078 Ekerö IK (A) - Rosersberg Arlanda IBK
2021-01-23 19:00 Herrar division 5 Norra 150009090 Adelsö IF - Järfälla IBK (B)
2021-01-24 16:15 Juniorallsvenskan D HJ18 580703067 Ekerö IK - Farsta IBK
2021-01-30 09:30 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369078 Ekerö IK - IBF Offensiv Lidingö
2021-01-30 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320100 Ekerö IK - Djurgårdens IF IBS
2021-01-30 11:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354121 Ekerö IK (D) - Nynäshamns IBK
2021-01-30 12:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348106 Ekerö IK (B) - Silverdals IF
2021-01-30 13:45 Herrar division 2 150001122 Ekerö IK - Åkersberga IBF (A)
Februari
2021-02-06 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353136 Ekerö IK (A) - Nockebyhovs IF
2021-02-06 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353135 Ekerö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C)
2021-02-06 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352134 Ekerö IK (C) - Sigtuna IF IBK
2021-02-06 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335075 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IBK (A)
2021-02-06 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342075 Ekerö IK (B) - Sköndals IK
2021-02-06 14:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317102 Ekerö IK - Tyresö Trollbäcken IBK
2021-02-06 15:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314102 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF
2021-02-06 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322102 Ekerö IK (B) - Hässelby SK IBK
2021-02-06 17:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310093 Ekerö IK - Täby FC (A)
2021-02-06 19:00 Herrar division 5 Norra 150009102 Adelsö IF - Hässelby SK IBK (C)
2021-02-13 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369089 Ekerö IK - Ingarö IF (B)
2021-02-13 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354141 Ekerö IK (D) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2021-02-13 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348122 Ekerö IK (B) - Danderyds SK IBF (B)
2021-02-13 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344147 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK (A)
2021-02-13 13:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361121 Ekerö IK - Täby FC (B)
2021-02-13 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329101 Ekerö IK - Mariebergs SK (B)
2021-02-13 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377084 Ekerö IK (B) - Djurgårdens IF IBS
2021-02-13 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325085 Ekerö IK (A) - Silverdals IF (B)
2021-02-13 18:00 Herrar division 2 150001134 Ekerö IK - Runby IBK
2021-02-20 08:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391088 Ekerö IK - Bele Barkarby IF IBF
2021-02-20 09:30 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342087 Ekerö IK (B) - Ingarö IF
2021-02-20 10:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317114 Ekerö IK - Västerhaninge IBK
2021-02-20 11:45 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314114 Ekerö IK - Täby FC (B)
2021-02-20 13:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310106 Ekerö IK - Täby FC (B)
2021-02-20 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322114 Ekerö IK (B) - Vallentuna IBK (B)
2021-02-20 15:45 Herrar division 2 150001142 Ekerö IK - IS Bar Central Nytorget
2021-02-27 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329113 Ekerö IK - Djurö-Vindö IF (B)
2021-02-27 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325095 Ekerö IK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A)
2021-02-27 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377094 Ekerö IK (B) - Vendelsö IK
2021-02-27 13:45 Herrar division 5 Norra 150009114 Adelsö IF - IK Stym
Mars
2021-03-06 12:00 Herrar division 2 150001158 Ekerö IK - IBF Offensiv Lidingö (A)
2021-03-13 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369100 Ekerö IK - Högalids IF
2021-03-13 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354161 Ekerö IK (D) - Fullersta IBK
2021-03-13 13:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361137 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK
2021-03-13 14:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026100 Ekerö IK (A) - AIK IBF (A)
2021-03-13 15:30 Herrar division 5 Norra 150009126 Adelsö IF - Lokomotiv Kista IBF
2021-03-20 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329125 Ekerö IK - Jakobsbergs IBF / Stäkets IF
2021-03-20 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377104 Ekerö IK (B) - Älvsjö AIK IBF/Örby IS (A)
2021-03-20 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325105 Ekerö IK (A) - Hässelby SK IBK (A)
2021-03-20 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322126 Ekerö IK (B) - Värmdö IF (A)
2021-03-20 14:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314126 Ekerö IK - Åkersberga IBF (D)
2021-03-20 15:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310119 Ekerö IK - Högdalens AIS
2021-03-20 16:45 Herrar division 2 150001174 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK (A)
2021-03-27 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320135 Ekerö IK - Högalids IF (A)
2021-03-27 10:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354181 Ekerö IK (D) - FBI Tullinge (A)
2021-03-27 11:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352183 Ekerö IK (C) - Ängby IF
2021-03-27 12:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353182 Ekerö IK (B) - Töjnan IBK (A)
2021-03-27 14:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349153 Ekerö IK (A) - Ingarö IF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis