IFU Arena - Upplands Energi

Adress
UPPSALA
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar röd div 2V 171222012 Hagunda IF (04) - Rosersbergs IK/Arlanda IBK
Pantamera Pojkar röd div 2V 171222018 FBC Uppsala Ungdom - Almunge IK P05
Pantamera Pojkar röd div 7/8 grupp A 171227047 IK Sirius FBC P07 - Almunge IK
Pantamera Pojkar röd div 7/8 grupp C 171216074 Vaksala SK - Alunda IBF Svart
September
2019-09-01 15:00 Träningsmatcher Uppland 2019/2020 175555057 AIK IBF JAS - Vallentuna IBK HJ
2019-09-02 18:00 En domare! Träningsmatcher Uppland 2019/2020 175555060 Vaksala SK F06 Svart - IK Sirius IBK
2019-09-22 11:15 Träningsmatcher Uppland 2019/2020 175555071 Hagunda IF (05) - Gävle GIK P05 Blå
2019-09-22 13:30 Träningsmatcher Uppland 2019/2020 175555070 Hagunda IF (05) - Gävle GIK P05 Blå
Oktober
2019-10-06 11:30 Träningsmatcher Uppland 2019/2020 175555074 FBC Uppsala Ungdom D3 - Enköpings IBK U
2019-10-12 17:50 Pantamera Pojkar blå 2V 170917005 IK Sirius FBC P09 Ekudden - Örsundsbro IF P09
2019-10-13 09:40 Pantamera Pojkar blå 1V 170919003 Hagunda IF 2 - Stenhagens KK Röd
2019-10-13 12:00 Pantamera Pojkar blå 1V 170919005 FBC Uppsala Ungdom vit - IK Sirius FBC P08 Domarringen
2019-10-13 13:10 Pantamera Flickor blå 3 171914004 IK Sirius IBK - Storvreta IBK F10
2019-10-13 14:20 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914001 IK Sirius FBC P08 Domarringen - IBK Östhammar
2019-10-19 08:30 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912001 Bälinge IF gul - Storvreta IBK P10
2019-10-19 09:30 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912002 Storvreta IBK P10 - Wåhla IBK
2019-10-19 10:30 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912003 Wåhla IBK - Bälinge IF gul
2019-10-19 11:30 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912004 FBC Uppsala Ungdom - Bålsta FBC
2019-10-19 12:30 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912005 Bålsta FBC - Enköpings IBK vit
2019-10-19 13:30 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912006 Enköpings IBK vit - FBC Uppsala Ungdom
2019-10-19 18:40 Pantamera Pojkar blå 1S 170913006 Vaksala SK P08 svart 2 - IK Sirius FBC P08 Södra
2019-10-20 10:50 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915011 Bälinge IF svart - Almunge IK
2019-10-20 17:50 Pantamera Pojkar blå 2V 170917011 Vaksala SK P09 Svart - Fjärdhundra SK
2019-10-20 19:00 Pantamera Pojkar blå 3 170918002 Bälinge IF svart - Björklinge BK
2019-10-26 08:45 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709016 Vaksala SK vit - IFK Dannemora/Österby
2019-10-26 08:45 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709017 Storvreta IBK - Tierp IBK
2019-10-26 09:10 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709018 Vaksala SK svart - IFK Dannemora/Österby
2019-10-26 09:10 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709019 Tierp IBK - Vaksala SK vit
2019-10-26 09:35 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709020 Tierp IBK - Vaksala SK svart
2019-10-26 09:35 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709021 IFK Dannemora/Österby - Storvreta IBK
2019-10-26 10:00 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709022 Vaksala SK svart - Tierp IBK
2019-10-26 10:00 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709023 IFK Dannemora/Österby - Storvreta IBK
2019-10-26 10:25 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709024 Vaksala SK vit - Storvreta IBK
2019-10-26 10:25 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709025 Vaksala SK svart - Tierp IBK
2019-10-26 10:50 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709026 Vaksala SK vit - IFK Dannemora/Österby
2019-10-26 10:50 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709027 Storvreta IBK - Vaksala SK svart
2019-10-26 11:30 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 2 (P12) 170713001 FBC Uppsala Ungdom - Frötuna IBF vit
2019-10-26 11:30 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 2 (P12) 170713002 Frötuna IBF röd - IK Sirius FBC blå 2
2019-10-26 11:55 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 2 (P12) 170713003 Arlanda IBK - Gottsunda IBF
2019-10-26 11:55 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 2 (P12) 170713004 IK Sirius FBC blå 2 - FBC Uppsala Ungdom
2019-10-26 12:20 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 2 (P12) 170713005 Frötuna IBF vit - Arlanda IBK
2019-10-26 12:20 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 2 (P12) 170713006 Gottsunda IBF - Frötuna IBF röd
2019-10-26 12:45 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 2 (P12) 170713007 Arlanda IBK - IK Sirius FBC blå 2
2019-10-26 12:45 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 2 (P12) 170713008 Gottsunda IBF - Frötuna IBF vit
2019-10-26 13:10 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 2 (P12) 170713009 FBC Uppsala Ungdom - Frötuna IBF röd
2019-10-26 13:10 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 2 (P12) 170713010 Frötuna IBF vit - IK Sirius FBC blå 2
2019-10-26 13:35 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 2 (P12) 170713011 FBC Uppsala Ungdom - Gottsunda IBF
2019-10-26 13:35 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 2 (P12) 170713012 Frötuna IBF röd - Arlanda IBK
2019-10-26 14:30 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710016 FBC Uppsala Ungdom - SK Vide blå
2019-10-26 14:30 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710017 SK Vide vit - Gottsunda IBF
2019-10-26 14:55 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710018 Estuna IF - Gottsunda IBF ny
2019-10-26 14:55 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710019 Gottsunda IBF - FBC Uppsala Ungdom
2019-10-26 15:20 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710020 SK Vide blå - Estuna IF
2019-10-26 15:20 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710021 Gottsunda IBF ny - SK Vide vit
2019-10-26 15:45 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710022 Estuna IF - Gottsunda IBF
2019-10-26 15:45 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710023 Gottsunda IBF ny - SK Vide blå
2019-10-26 16:10 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710024 FBC Uppsala Ungdom - SK Vide vit
2019-10-26 16:10 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710025 SK Vide blå - Gottsunda IBF
2019-10-26 16:35 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710026 FBC Uppsala Ungdom - Gottsunda IBF ny
2019-10-26 16:35 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710027 SK Vide vit - Estuna IF
2019-10-27 Pantamera Pojkar blå 3 170918010 Vaksala SK svart 1 - FBC Uppsala Ungdom
2019-10-27 15:30 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914012 Vaksala SK 4 (P08 Gul) - Midas IBK
2019-10-27 17:50 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914011 IK Sirius FBC P08 Domarringen - Tierp IBK /TÖFF
November
2019-11-09 17:50 Pantamera Pojkar blå 1V 170919017 IK Sirius FBC P08 Domarringen - Stenhagens KK Röd
2019-11-09 19:00 Pantamera Pojkar blå 2V 170917023 IK Sirius FBC P09 Ekudden - Bälinge IF P09
2019-11-10 13:10 Pantamera Pojkar blå 3 170918017 FBC Uppsala Ungdom - IFK Dannemora/Ö P09/10
2019-11-10 15:30 Pantamera Pojkar blå 1V 170919018 FBC Uppsala Ungdom vit - Vaksala SK 3 P08 svart
2019-11-16 09:40 Pantamera Pojkar blå 2V 170917030 Bälinge IF P09 - Enköpings IBK
2019-11-16 12:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914021 IK Sirius FBC P08 Domarringen - IFK Dannemora/Österby
2019-11-16 15:30 Pantamera Pojkar blå 1S 170913024 Vaksala SK P08 svart 2 - Frötuna IBF
2019-11-17 08:30 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915027 IK Sirius FBC P09 - Björklinge BK
2019-11-17 10:50 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915029 Vaksala SK P09 Gul - Almunge IK
2019-11-17 12:00 Pantamera Pojkar blå 1V 170919024 Vaksala SK 3 P08 svart - Hagunda IF 2
2019-11-17 14:20 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914024 Vaksala SK 4 (P08 Gul) - Almunge IK
2019-11-17 15:30 Pantamera Pojkar blå 1S 170913021 IK Sirius FBC P08 Södra - SK Vide 2
2019-11-17 16:40 Pantamera Pojkar blå 3 170918021 Vaksala SK svart 2 - Björklinge BK
2019-11-23 10:50 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915031 Bälinge IF svart - IBF Roslagsalliansen
2019-11-23 12:00 Pantamera Pojkar blå 2V 170917031 Vaksala SK P09 Svart - Bålsta FBC P09
2019-11-23 13:10 Pantamera Pojkar blå 1V 170919028 Hagunda IF 2 - SK Vide 1
2019-11-23 15:30 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914026 Bälinge IF - IK Sirius FBC P08 Domarringen
2019-11-23 16:40 Pantamera Pojkar blå 1V 170919026 FBC Uppsala Ungdom vit - Arlanda IBK
2019-11-24 08:30 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912025 IK Sirius FBC P10/11 - Storvreta IBK P10
2019-11-24 09:20 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912026 Storvreta IBK P10 - Bålsta FBC
2019-11-24 10:10 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912027 Bålsta FBC - IK Sirius FBC P10/11
2019-11-24 11:30 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709061 IK Sirius FBC P12 svart - Vaksala SK vit
2019-11-24 11:30 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709062 Vaksala SK svart - SK Vide vit
2019-11-24 11:55 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709063 IK Sirius FBC P12 vit - SK Vide svart
2019-11-24 11:55 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709064 SK Vide vit - IK Sirius FBC P12 svart
2019-11-24 12:20 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709065 Vaksala SK vit - IK Sirius FBC P12 vit
2019-11-24 12:20 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709066 SK Vide svart - Vaksala SK svart
2019-11-24 12:45 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709067 IK Sirius FBC P12 vit - SK Vide vit
2019-11-24 12:45 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709068 SK Vide svart - Vaksala SK vit
2019-11-24 13:10 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709069 IK Sirius FBC P12 svart - Vaksala SK svart
2019-11-24 13:10 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709070 Vaksala SK vit - SK Vide vit
2019-11-24 13:35 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709071 IK Sirius FBC P12 svart - SK Vide svart
2019-11-24 13:35 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709072 Vaksala SK svart - IK Sirius FBC P12 vit
2019-11-24 14:15 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711076 IK Sirius FBC blå - Bälinge IF svart
2019-11-24 14:15 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711077 Bälinge IF gul - Arlanda IBK blå
2019-11-24 14:40 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711078 IK Sirius FBC svart - Arlanda IBK svart
2019-11-24 14:40 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711079 Arlanda IBK blå - IK Sirius FBC blå
2019-11-24 15:05 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711080 Bälinge IF svart - IK Sirius FBC svart
2019-11-24 15:05 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711081 Arlanda IBK svart - Bälinge IF gul
2019-11-24 15:30 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711082 IK Sirius FBC svart - Arlanda IBK blå
2019-11-24 15:30 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711083 Arlanda IBK svart - Bälinge IF svart
2019-11-24 15:55 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711084 IK Sirius FBC blå - Bälinge IF gul
2019-11-24 15:55 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711085 Bälinge IF svart - Arlanda IBK blå
2019-11-24 16:20 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711086 IK Sirius FBC blå - Arlanda IBK svart
2019-11-24 16:20 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711087 Bälinge IF gul - IK Sirius FBC svart
2019-11-24 17:00 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709046 Bälinge IF svart - Alunda IBF svart
2019-11-24 17:00 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709047 Alunda IBF vit - IK Sirius FBC P12 svart
2019-11-24 17:25 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709048 Bälinge IF gul - IK Sirius FBC P12 vit
2019-11-24 17:25 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709049 IK Sirius FBC P12 svart - Bälinge IF svart
2019-11-24 17:50 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709050 Alunda IBF svart - Bälinge IF gul
2019-11-24 17:50 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709051 IK Sirius FBC P12 vit - Alunda IBF vit
2019-11-24 18:15 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709052 Bälinge IF gul - IK Sirius FBC P12 svart
2019-11-24 18:15 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709053 IK Sirius FBC P12 vit - Alunda IBF svart
2019-11-24 18:40 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709054 Bälinge IF svart - Alunda IBF vit
2019-11-24 18:40 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709055 Alunda IBF svart - IK Sirius FBC P12 svart
2019-11-24 19:05 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709056 Bälinge IF svart - IK Sirius FBC P12 vit
2019-11-24 19:05 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709057 Alunda IBF vit - Bälinge IF gul
2019-11-29 19:00 Träningsmatcher Uppland 2019/2020 175555115 Vaksala SK F06 Svart - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06
2019-11-30 09:40 Pantamera Pojkar blå 1V 170919032 FBC Uppsala Ungdom vit - Hagunda IF 2
2019-11-30 12:00 Pantamera Flickor blå 3 171914109 FBC Uppsala Ungdom - Tierp IBK
2019-11-30 13:10 Pantamera Pojkar blå 3 170918031 Vaksala SK svart 2 - Bälinge IF gul
2019-11-30 14:20 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914032 Bälinge IF - Almunge IK
December
2019-12-01 08:30 Pantamera Pojkar blå 3 170918035 FBC Uppsala Ungdom - Björklinge BK
2019-12-01 12:00 Pantamera Pojkar blå 1S 170913031 IK Sirius FBC P08 Södra - Hagunda IF blå
2019-12-01 13:10 Pantamera Pojkar blå 1V 170919033 IK Sirius FBC P08 Domarringen - Enköpings IBK svart
2019-12-01 14:20 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914031 IK Sirius FBC P08 Domarringen - Alunda IBF blå
2019-12-01 15:30 Pantamera Pojkar blå 4Ö POOL 170916028 Vaksala SK gul - Storvreta IBK P11
2019-12-01 16:30 Pantamera Pojkar blå 4Ö POOL 170916029 Storvreta IBK P11 - Stenhagens KK 1
2019-12-01 17:30 Pantamera Pojkar blå 4Ö POOL 170916030 Stenhagens KK 1 - Vaksala SK gul
2019-12-03 17:10 Pantamera Pojkar blå 3 170918030 Bälinge IF svart - FBC Uppsala Ungdom
2019-12-07 08:45 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709091 IK Sirius FBC P12 vit - Björklinge BK svart
2019-12-07 08:45 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709092 Björklinge BK vit - Tierp IBK
2019-12-07 09:10 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709093 IK Sirius FBC P12 vit - Storvreta IBK
2019-12-07 09:10 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709094 Tierp IBK - IK Sirius FBC P12 vit
2019-12-07 09:35 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709095 Björklinge BK svart - IK Sirius FBC P12 vit
2019-12-07 09:35 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709096 Storvreta IBK - Björklinge BK vit
2019-12-07 10:00 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709097 IK Sirius FBC P12 vit - Tierp IBK
2019-12-07 10:00 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709098 Storvreta IBK - Björklinge BK svart
2019-12-07 10:25 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709099 IK Sirius FBC P12 vit - Björklinge BK vit
2019-12-07 10:25 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709100 Björklinge BK svart - Tierp IBK
2019-12-07 10:50 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709101 IK Sirius FBC P12 vit - Storvreta IBK
2019-12-07 10:50 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709102 Björklinge BK vit - IK Sirius FBC P12 vit
2019-12-07 11:30 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711106 IK Sirius FBC svart - Bälinge IF gul
2019-12-07 11:30 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711107 Bälinge IF svart - Bålsta FBC
2019-12-07 11:55 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711108 IK Sirius FBC blå - Lokomotiv Grillby IBK
2019-12-07 11:55 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711109 Bålsta FBC - IK Sirius FBC svart
2019-12-07 12:20 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711110 Bälinge IF gul - IK Sirius FBC blå
2019-12-07 12:20 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711111 Lokomotiv Grillby IBK - Bälinge IF svart
2019-12-07 12:45 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711112 IK Sirius FBC blå - Bålsta FBC
2019-12-07 12:45 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711113 Lokomotiv Grillby IBK - Bälinge IF gul
2019-12-07 13:10 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711114 IK Sirius FBC svart - Bälinge IF svart
2019-12-07 13:10 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711115 Bälinge IF gul - Bålsta FBC
2019-12-07 13:35 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711116 IK Sirius FBC svart - Lokomotiv Grillby IBK
2019-12-07 13:35 Knatteligan Pojkar grön 2 grp 2 (P11) 170711117 Bälinge IF svart - IK Sirius FBC blå
2019-12-07 15:30 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912034 FBC Uppsala Ungdom - IK Sirius FBC P10/11
2019-12-07 16:30 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912035 IK Sirius FBC P10/11 - Storvreta IBK P10
2019-12-07 17:30 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912036 Storvreta IBK P10 - FBC Uppsala Ungdom
2019-12-08 08:30 Pantamera Pojkar blå 2V 170917038 Vaksala SK P09 Svart - IK Sirius FBC P09 Ekudden
2019-12-08 09:40 Pantamera Pojkar blå 3 170918038 Vaksala SK svart 2 - IBK Östhammar
2019-12-08 10:50 Pantamera Pojkar blå 3 170918039 Vaksala SK svart 1 - Storvreta IBK P10
2019-12-08 13:10 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915039 Funbo IF - Almunge IK
2019-12-08 15:30 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915041 IK Sirius FBC P09 - Midas IBK
2019-12-14 09:00 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709013 FBC Uppsala Ungdom - Uppsala Life IF
2019-12-14 09:25 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709014 Alunda IBF blå - Stenhagens KK
2019-12-14 09:25 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709041 Uppsala Life IF - Södra Trögds IK
2019-12-14 09:50 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709042 Alunda IBF blå - Södra Trögds IK
2019-12-14 09:50 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709015 Stenhagens KK - FBC Uppsala Ungdom
2019-12-14 10:15 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709016 Uppsala Life IF - Alunda IBF blå
2019-12-14 10:40 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709017 Stenhagens KK - Uppsala Life IF
2019-12-14 10:40 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709043 FBC Uppsala Ungdom - Södra Trögds IK
2019-12-14 11:05 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709044 Stenhagens KK - Södra Trögds IK
2019-12-14 11:05 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709018 Alunda IBF blå - FBC Uppsala Ungdom
2019-12-14 11:45 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710076 Funbo IF - Björklinge BK
2019-12-14 11:45 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710077 Arlanda IBK - Storvreta IBK röd
2019-12-14 12:10 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710078 Arlanda IBK - Storvreta IBK svart
2019-12-14 12:10 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710079 Storvreta IBK röd - Funbo IF
2019-12-14 12:35 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710080 Björklinge BK - Funbo IF
2019-12-14 12:35 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710081 Storvreta IBK svart - Arlanda IBK
2019-12-14 13:00 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710082 Björklinge BK - Storvreta IBK röd
2019-12-14 13:00 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710083 Storvreta IBK svart - Björklinge BK
2019-12-14 13:25 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710084 Funbo IF - Arlanda IBK
2019-12-14 13:25 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710085 Björklinge BK - Storvreta IBK röd
2019-12-14 13:50 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710086 Funbo IF - Storvreta IBK svart
2019-12-14 13:50 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710087 Arlanda IBK - Storvreta IBK röd
2019-12-14 14:30 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710046 Bälinge IF gul - SK Vide blå
2019-12-14 14:30 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710047 SK Vide vit - Gottsunda IBF ny
2019-12-14 14:55 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710048 Fjärdhundra SK - Gottsunda IBF
2019-12-14 14:55 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710049 Gottsunda IBF ny - Bälinge IF gul
2019-12-14 15:20 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710050 SK Vide blå - Fjärdhundra SK
2019-12-14 15:20 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710051 Gottsunda IBF - SK Vide vit
2019-12-14 15:45 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710052 Fjärdhundra SK - Gottsunda IBF ny
2019-12-14 15:45 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710053 Gottsunda IBF - SK Vide blå
2019-12-14 16:10 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710054 Bälinge IF gul - SK Vide vit
2019-12-14 16:10 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710055 SK Vide blå - Gottsunda IBF ny
2019-12-14 16:35 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710056 Bälinge IF gul - Gottsunda IBF
2019-12-14 16:35 Knatteligan Pojkar grön 1 (P10) 170710057 SK Vide vit - Fjärdhundra SK
2019-12-15 09:00 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709238 Vaksala SK gul - IK Sirius FBC blå
2019-12-15 09:00 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709239 IK Sirius FBC blå 2 - Bälinge IF svart
2019-12-15 09:25 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709240 Vaksala gul 2 - Bälinge IF gul
2019-12-15 09:25 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709241 Bälinge IF svart - Vaksala SK gul
2019-12-15 09:50 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709242 IK Sirius FBC blå - Vaksala gul 2
2019-12-15 09:50 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709243 Bälinge IF gul - IK Sirius FBC blå 2
2019-12-15 10:15 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709244 Vaksala gul 2 - Bälinge IF svart
2019-12-15 10:15 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709245 Bälinge IF gul - IK Sirius FBC blå
2019-12-15 10:40 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709246 Vaksala SK gul - IK Sirius FBC blå 2
2019-12-15 10:40 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709247 IK Sirius FBC blå - Bälinge IF svart
2019-12-15 11:05 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709248 Vaksala SK gul - Bälinge IF gul
2019-12-15 11:05 Knatteligan Pojkar grön 3 grp 1 (P12) 170709249 IK Sirius FBC blå 2 - Vaksala gul 2
Januari
2020-01-11 13:10 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915053 Funbo IF - Rasbo IK
2020-01-11 14:20 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915052 Bälinge IF svart - Vaksala SK P09 Gul
2020-01-12 09:40 Pantamera Pojkar blå 3 170918053 Vaksala SK svart 1 - Björklinge BK
2020-01-12 14:20 Pantamera Pojkar blå 2V 170917052 Vaksala SK P09 Svart - Storvreta IBK P09
2020-01-12 16:40 Pantamera Pojkar blå 3 170918049 Bälinge IF gul - Storvreta IBK P10
2020-01-12 17:50 Pantamera Pojkar blå 1V 170919050 IK Sirius FBC P08 Domarringen - FBC Uppsala Ungdom vit
2020-01-20 18:00 Pantamera Pojkar blå 1V 170919054 Hagunda IF 2 - IK Sirius FBC P08 Domarringen
2020-01-25 10:50 Pantamera Pojkar blå 2V 170917002 Bälinge IF P09 - Hagunda IF blå
2020-01-26 08:30 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912052 Hagunda IF 1 - FBC Uppsala Ungdom
2020-01-26 09:30 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912053 FBC Uppsala Ungdom - IK Sirius FBC P10/11
2020-01-26 10:30 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912054 IK Sirius FBC P10/11 - Hagunda IF 1
2020-01-26 18:30 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914059 Bälinge IF - Storvreta IBK P08
Februari
2020-02-01 09:40 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915066 Bälinge IF svart - Funbo IF
2020-02-01 10:50 Pantamera Pojkar blå 2V 170917064 IK Sirius FBC P09 Ekudden - Arlanda IBK blå
2020-02-01 12:00 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912055 IK Sirius FBC P10/11 - Enköpings IBK vit
2020-02-01 13:00 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912056 Enköpings IBK vit - Bålsta FBC
2020-02-01 14:00 Pantamera Pojkar blå 4V POOL 170912057 Bålsta FBC - IK Sirius FBC P10/11
2020-02-01 15:00 Pantamera Pojkar blå 2V 170917066 Vaksala SK P09 Svart - Storvreta IBK P09
2020-02-01 17:20 Pantamera Flickor blå 1 171913112 Bälinge IF F08/09 - Arlanda IBK/Rosersbergs IK
2020-02-01 18:30 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914061 IK Sirius FBC P08 Domarringen - Midas IBK
2020-02-02 08:30 Pantamera Pojkar blå 1S 170913061 IK Sirius FBC P08 Södra - Stenhagens KK svart
2020-02-02 15:30 Pantamera Pojkar blå 3 170918066 Vaksala SK svart 2 - Vaksala SK svart 1
2020-02-02 17:50 Pantamera Pojkar blå 1V 170919063 Vaksala SK 3 P08 svart - FBC Uppsala Ungdom vit
2020-02-02 19:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914063 Vaksala SK 4 (P08 Gul) - Bälinge IF
2020-02-07 19:00 Träningsmatcher Uppland 2019/2020 175555126 Vaksala SK F06 Svart - Sigtuna IF IBK F06/07
2020-02-08 08:30 Pantamera Pojkar blå 2V 170917072 Vaksala SK P09 Svart - SK Vide P09 Vit
2020-02-08 09:40 Pantamera Pojkar blå 3 170918072 Vaksala SK svart 2 - IFK Dannemora/Ö P09/10
2020-02-09 08:30 Pantamera Pojkar röd div 5/6 grupp B 171223064 IK Sirius FBC P06 Ekudden - IS Saga 2
2020-02-09 10:50 Pantamera Pojkar blå 1V 170919067 FBC Uppsala Ungdom vit - SK Vide 1
2020-02-09 13:10 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915072 Bälinge IF svart - Björklinge BK
2020-02-09 14:20 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915071 Funbo IF - Alunda IBF
2020-02-09 15:30 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915069 IK Sirius FBC P09 - Tobo/Örbyhus FF P09/10
2020-02-09 16:40 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915067 Vaksala SK P09 Gul - IBF Roslagsalliansen
2020-02-09 17:50 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914067 Bälinge IF - Midas IBK
2020-02-09 19:00 Pantamera Pojkar blå 1S 170913068 Hagunda IF blå - Storvreta IBK P08
2020-02-15 08:30 Pantamera Pojkar röd div 5/6 grupp A 171219072 IK Sirius FBC P06 Ekudden - Bälinge IF
2020-02-16 09:40 Pantamera Pojkar blå 3 170918076 FBC Uppsala Ungdom - Vaksala SK svart 1
2020-02-16 10:50 Pantamera Flickor blå 1 171913114 IK Sirius IBK F09 - Arlanda IBK/Rosersbergs IK
2020-02-25 18:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217107 FBC Uppsala Ungdom F05 - SK Vide
2020-02-29 09:40 Pantamera Pojkar röd div 5/6 grupp B 171223079 IK Sirius FBC P06 Ekudden - Storvreta IBK P06
2020-02-29 10:50 Pantamera Pojkar röd div 4 171221067 FBC Uppsala Ungdom - SK Vide
2020-02-29 12:00 Pantamera Pojkar röd div 5/6 grupp C 171226069 IK Sirius FBC P06 - Björklinge BK
2020-02-29 13:10 Pantamera Pojkar röd div 5/6 grupp B 171223078 Bälinge IF - SK Vide
Mars
2020-03-05 19:45 H3 170003153 Hagunda IBF - Stenhagens KK
2020-03-06 20:20 Juniorallsvenskan C DJ17 580732083 Hagunda IF - Rönnby Västerås IBK Ungdom
2020-03-06 20:20 Juniorallsvenskan C DJ17 580732085 Vaksala SK - Bele Barkarby IF IBF
2020-03-07 08:30 Pantamera Pojkar röd div 5/6 grupp A 171219076 Bälinge IF - Frötuna IBF
2020-03-07 09:40 Pantamera Pojkar röd div 5/6 grupp A 171219078 IK Sirius FBC P06 - IK Sirius FBC P06 Ekudden
2020-03-07 11:30 Pojkar 16 (03-04) GUD Östra 038763060 IK Sirius FBC - IBF Hedemora
2020-03-07 14:20 Pantamera Pojkar röd div 3 171225074 Hagunda IF (05) - Arlanda IBK/Rosersbergs IK
2020-03-07 16:40 Pantamera Pojkar röd div 2V 171222075 FBC Uppsala Ungdom - Björklinge BK P04
2020-03-07 17:50 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915081 Funbo IF - Vaksala SK P09 Gul
2020-03-07 19:00 Pantamera Pojkar blå 2V 170917082 Vaksala SK P09 Svart - Bälinge IF P09
2020-03-08 08:30 Pantamera Pojkar blå 1V 170919077 Hagunda IF 2 - FBC Uppsala Ungdom vit
2020-03-08 09:40 Pantamera Pojkar röd div 4 171221076 Hagunda IF - Storvreta IBK P05
2020-03-08 10:50 Pantamera Pojkar blå 1V 170919080 Vaksala SK 3 P08 svart - Stenhagens KK Röd
2020-03-08 12:00 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915082 Bälinge IF svart - Midas IBK
2020-03-08 13:10 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914080 Vaksala SK 4 (P08 Gul) - Tierp IBK /TÖFF
2020-03-08 14:20 Pantamera Pojkar röd div 2V 171222077 FBC Uppsala Ungdom - Bålsta FBC
2020-03-08 15:30 Pantamera Pojkar blå 2V 170917084 IK Sirius FBC P09 Ekudden - Fjärdhundra SK
2020-03-08 16:40 Pantamera T-matchserie pojkar röd div 3/4 171218027 IS Saga - Arlanda IBK/Rosersbergs IK (Div 3)
2020-03-13 20:20 H6Ö 170007085 Löjte IBK - Stenhagens KK Legends
2020-03-14 08:30 Pantamera Pojkar röd div 5/6 grupp A 171219082 Bälinge IF - IK Sirius FBC P06
2020-03-14 09:40 Pantamera Pojkar blå 3 170918090 FBC Uppsala Ungdom - Storvreta IBK P10
2020-03-14 10:50 Pantamera Pojkar röd div 5/6 grupp A 171219084 IK Sirius FBC P06 Ekudden - Storvreta IBK P06
2020-03-14 13:10 Pantamera Pojkar röd div 4 171221082 Hagunda IF - Arlanda IBK/Rosersbergs IK
2020-03-14 14:20 Pantamera Pojkar blå 3 170918085 Bälinge IF gul - Rosersbergs IK svart
2020-03-14 15:30 Pantamera Pojkar röd div 4 171221084 IS Saga - Örsundsbro IF
2020-03-14 16:40 Pantamera Pojkar blå 2V 170917089 Bälinge IF P09 - IK Sirius FBC P09 Ekudden
2020-03-14 17:50 Pantamera Pojkar röd div 4 171221083 FBC Uppsala Ungdom - Almunge IK P05
2020-03-14 19:00 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915088 Vaksala SK P09 Gul - Björklinge BK
2020-03-15 08:30 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915086 IK Sirius FBC P09 - Funbo IF
2020-03-15 09:40 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914081 IK Sirius FBC P08 Domarringen - Almunge IK
2020-03-15 10:50 Pantamera Pojkar röd div 7/8 grupp C 171216083 FBC Uppsala Ungdom vit - Västerlöfsta IBF
2020-03-15 12:00 Pantamera Pojkar röd div 5/6 grupp A 171219085 IS Saga - Rosersbergs IK/Arlanda IBK
2020-03-15 13:10 Pantamera Pojkar röd div 2V 171222082 FBC Uppsala Ungdom - SK Vide
2020-03-15 15:30 Pantamera Pojkar blå 1S 170913082 Hagunda IF blå - Enköpings IBK vit
2020-03-15 16:40 Pantamera Pojkar blå 1S 170913081 IK Sirius FBC P08 Södra - Frötuna IBF
2020-03-15 17:50 Pantamera Pojkar blå 1V 170919084 IK Sirius FBC P08 Domarringen - Vaksala SK 3 P08 svart
2020-03-21 08:30 Pantamera Pojkar blå 3 170918096 FBC Uppsala Ungdom - Bälinge IF svart
2020-03-21 09:40 Pantamera Pojkar röd div 7/8 grupp A 171227060 IK Sirius FBC P07 - Hagunda IF
2020-03-21 12:00 Pantamera Pojkar röd div 3 171225084 Hagunda IF (05) - IK Sirius FBC/IBK
2020-03-21 13:10 Pantamera Pojkar blå 2V 170917092 Vaksala SK P09 Svart - Tierp IBK
2020-03-21 15:30 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915092 Bälinge IF svart - Arlanda IBK svart
2020-03-21 17:50 Pantamera Pojkar röd div 5/6 grupp A 171219090 IS Saga - IK Sirius FBC P06 Ekudden
2020-03-22 08:30 Pantamera Pojkar röd div 5/6 grupp A 171219086 IK Sirius FBC P06 - Frötuna IBF
2020-03-22 09:40 Pantamera Pojkar röd div 5/6 grupp C 171226084 IK Sirius FBC P06 - Enköpings IBK
2020-03-22 10:50 Pantamera Pojkar röd div 7/8 grupp C 171216089 Vaksala SK - FBC Uppsala Ungdom vit
2020-03-22 12:00 Pantamera Pojkar röd div 5/6 grupp B 171223087 IK Sirius FBC P06 Ekudden - IFK Dannemora/Österby
2020-03-22 13:10 Pantamera Pojkar blå 1S 170913088 Vaksala SK P08 svart 2 - Hagunda IF blå
2020-03-22 14:20 Pantamera Pojkar blå 2V 170917094 IK Sirius FBC P09 Ekudden - Hagunda IF blå
2020-03-22 15:30 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914088 Vaksala SK 4 (P08 Gul) - Alunda IBF blå
2020-03-22 16:40 Pantamera Pojkar blå 1V 170919088 Vaksala SK 3 P08 svart - Bålsta FBC
2020-03-22 17:50 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915091 Funbo IF - IBF Roslagsalliansen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis