IFU Arena – DHinox

Adress
UPPSALA
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2018-09-02 13:00 Träningsmatcher Uppland HT-2018 175555071 Rotebro IS IBK D1 - IK Sirius IBK D1
2018-09-25 20:40 Träningsmatcher Uppland HT-2018 175555118 Bälinge IF Herr - Rasbo IK U H3
2018-09-26 19:45 Träningsmatcher Uppland HT-2018 175555117 Storvreta IBK D1 - Telge IBS
Oktober
2018-10-20 12:20 Pantamera Pojkar blå 1 östra 170919006 Vaksala SK - Tierp IBK/TÖFF
2018-10-20 13:30 Pantamera Pojkar blå 4 170918002 Funbo IF - Storvreta IBK P09
2018-10-20 14:40 Pantamera Pojkar blå 1 östra 170919009 FBC Uppsala Ungdom svart - Alunda IBF Svart
2018-10-20 15:50 Pantamera Pojkar blå 2 västra 170916003 Bälinge IF - Enköpings IBK
November
2018-11-11 12:00 Pantamera Pojkar blå 1 östra 170919016 IK Sirius IBK Ekudden P07 - Tierp IBK/TÖFF
2018-11-17 08:30 Pantamera Pojkar blå 4 170918021 Bälinge IF svart - Storvreta IBK P09
2018-11-17 09:40 Pantamera Flickor blå 1 171913031 Bälinge IF gul - Rasbo IK F06-07
2018-11-17 10:50 Pantamera Flickor blå 1 171913032 Vaksala SK - IBK Östhammar
2018-11-17 12:00 Pantamera Flickor blå 2 171915022 FBC Uppsala Ungdom - Vaksala SK
2018-11-17 14:20 Pantamera Flickor blå 2 171915019 IK Sirius IBK F08 - Alunda IBF
Januari
2019-01-13 16:40 Pantamera Flickor blå 2 171915051 FBC Uppsala Ungdom - Björklinge BK 1
2019-01-26 15:10 Pantamera Pojkar blå 2 västra 170916060 Vaksala SK 4 (P08 Gul) - Stenhagens KK svart
2019-01-27 17:00 Pantamera Flickor blå 3 serie/pool 171914089 Bälinge IF - Storvreta IBK F09 ny
2019-01-27 18:10 Pantamera Flickor blå 3 serie/pool 171914092 Vaksala SK gul 2 - IFK Dannemora/Ö
Februari
2019-02-03 09:00 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710151 Vaksala SK svart - Alunda IBF svart
2019-02-03 09:00 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710152 Alunda IBF vit - Hagunda IF
2019-02-03 09:20 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710153 Vaksala SK svart ny - Björklinge BK
2019-02-03 09:20 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710154 Hagunda IF - Vaksala SK svart
2019-02-03 09:40 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710155 Alunda IBF svart - Vaksala SK svart ny
2019-02-03 09:40 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710156 Björklinge BK - Alunda IBF vit
2019-02-03 10:00 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710157 Vaksala SK svart ny - Hagunda IF
2019-02-03 10:00 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710158 Björklinge BK - Alunda IBF svart
2019-02-03 10:20 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710159 Vaksala SK svart - Alunda IBF vit
2019-02-03 10:20 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710160 Alunda IBF svart - Hagunda IF
2019-02-03 10:40 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710161 Vaksala SK svart - Björklinge BK
2019-02-03 10:40 Knatteligan Flickor grön 2 (10/11) 171710162 Alunda IBF vit - Vaksala SK svart ny
2019-02-03 14:00 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709136 Vaksala SK grön - FBC Uppsala Ungdom
2019-02-03 14:00 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709137 Tierp IBK - Storvreta IBK 2
2019-02-03 14:20 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709138 Vaksala SK svart - Storvreta IBK svart
2019-02-03 14:20 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709139 Storvreta IBK 2 - Vaksala SK grön
2019-02-03 14:40 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709140 FBC Uppsala Ungdom - Vaksala SK svart
2019-02-03 14:40 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709141 Storvreta IBK svart - Tierp IBK
2019-02-03 15:00 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709142 Vaksala SK svart - Storvreta IBK 2
2019-02-03 15:00 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709143 Storvreta IBK svart - FBC Uppsala Ungdom
2019-02-03 15:20 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709144 Vaksala SK grön - Tierp IBK
2019-02-03 15:20 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709145 FBC Uppsala Ungdom - Storvreta IBK 2
2019-02-03 15:40 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709146 Vaksala SK grön - Storvreta IBK svart
2019-02-03 15:40 Knatteligan Flickor grön 1 (09/10) 171709147 Tierp IBK - Vaksala SK svart
2019-02-10 09:10 Pantamera Flickor blå 1 171913089 Vaksala SK F06 Svart - Storvreta IBK F07
2019-02-10 16:50 Pantamera Flickor blå 1 171913084 Storvreta IBK F06 - Bälinge IF
Mars
2019-03-03 09:30 Pantamera Flickor blå 2 171915080 IK Sirius IBK F08 - Storvreta IBK F08
2019-03-03 10:40 Pantamera Flickor blå 2 171915083 FBC Uppsala Ungdom - Björklinge BK 2
2019-03-17 08:30 Pantamera Pojkar blå 1 östra 170919085 IK Sirius IBK Ekudden P07 - Storvreta IBK P07 (svart)
2019-03-17 09:40 Pantamera Pojkar blå 2 södra 170917082 IK Sirius IBK/FBC 1 (P08 södra) - SK Vide
2019-03-17 10:50 Pantamera Pojkar blå 1 östra 170919084 FBC Uppsala Ungdom svart - Vaksala SK
2019-03-17 12:00 Pantamera Pojkar blå 1 östra 170919082 Bälinge IF P07 - Almunge IK
2019-03-17 13:10 Pantamera Pojkar blå 1 västra 170914085 IK Sirius IBK/FBC P07 - SK Vide
2019-03-17 14:20 Pantamera Pojkar blå 2 västra 170916096 Bälinge IF - Björklinge BK P08
2019-03-17 15:30 Pantamera Pojkar blå 2 västra 170916092 IK Sirius IBK/FBC 2 (P08 Domarringen) - Vaksala SK 4 (P08 Gul)
2019-03-17 16:40 Pantamera Pojkar blå 2 västra 170916095 FBC Uppsala Ungdom vit - SK Vide
2019-03-17 17:50 Pantamera Pojkar blå 4 170918092 Bälinge IF svart - IFK Dannemora/Ö
2019-03-24 09:00 Pantamera Pojkar blå 2 södra 170917090 Vaksala SK 3 P08 svart - Enköpings IBK
2019-03-31 10:50 Pantamera Flickor blå 1 171913114 Bälinge IF gul - Storvreta IBK F06
2019-03-31 12:00 Pantamera Flickor blå 2 171915103 FBC Uppsala Ungdom - Alunda IBF
2019-03-31 13:10 Pantamera Flickor blå 2 171915108 Vaksala SK - Storvreta IBK F08
2019-03-31 14:20 Träningsmatcher Uppland VT-2019 175556013 Frötuna IBF F 08/09 - IK Sirius IBK F-09 blå
2019-03-31 15:30 Träningsmatcher Uppland VT-2019 175556014 Frötuna IBF F 08/09 - Storvreta IBK svart

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis