IFU Arena E – Lundqvist EL

Adress
UPPSALA
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Juniorallsvenskan B HJ18 580701034 IK Sirius FBC - Håsta IBK
Träningsmatcher Uppland 2020/2021 175555025 IK Sirius FBC H2 - Gävle GIK Akademi
September
2020-09-05 14:40 Träningsmatcher Uppland 2020/2021 175555073 Täby FC F06 Gribby - IK Sirius IBK
2020-09-05 15:50 Träningsmatcher Uppland 2020/2021 175555074 Täby FC F06 Gribby - Vaksala SK F06 Gul
2020-09-06 14:00 Träningsmatcher Uppland 2020/2021 175555057 IK Sirius IBK - Bele Barkarby IF IBF F05/06
2020-09-13 15:00 Träningsmatcher Uppland 2020/2021 175555080 IK Sirius FBC HJ18 - Alunda IBF HJ17
2020-09-20 15:30 Träningsmatcher Uppland 2020/2021 175555099 IK Sirius FBC HJ18 - Bele Barkarby IF IBF HJ1
2020-09-27 14:00 Damer Allsvenskan Östra 580027002 IK Sirius IBK - Telge SIBK
2020-09-27 17:00 Damer Division 1 GUD 170102003 IBK Uppsala Teknologer - IBF Falun Utveckling
Oktober
2020-10-03 11:00 H3 grupp 1 170003006 IBK Uppsala Teknologer U - Tobo/Örbyhus FF
2020-10-03 13:00 H4 170004002 IBK Uppsala Teknologer Legends - Storvreta AIK
2020-10-03 16:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032012 IBK Uppsala Teknologer - Värmdö IF
2020-10-04 15:00 Herrar Division 2 GUD 170002007 IK Sirius FBC - Stenhagens KK
2020-10-10 14:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032015 Björklinge BK - Farsta IBK
2020-10-10 17:00 Herrar Division 2 GUD 170002014 IK Sirius FBC - IBF Gagnef
2020-10-11 09:30 Pantamera Pojkar röd div 4 171225002 IK Sirius FBC P07 - SK Vide P05/06
2020-10-11 11:00 D2 170103008 IBK Uppsala Teknologer U - Storvreta Ungdom IBK
2020-10-11 14:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032018 IBK Uppsala Teknologer - Tyresö Trollbäcken IBK
2020-10-11 17:00 HJ Uppland 170017010 IK Sirius FBC - Rosersberg Arlanda IBK
2020-10-17 H6V 170006016 Fyris Nabla IBK U - IK Sirius FBC U
2020-10-17 09:20 H4 170004015 Loke IBK U - IS Saga U
2020-10-18 08:30 Pantamera Pojkar blå 2V 170917003 Bälinge IF P10 Gul - Vaksala SK P10 Svart
2020-10-18 09:40 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915007 Funbo IF P10 - IBK Östhammar P09/10
2020-10-18 10:50 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915005 Bälinge IF P10 Svart - IK Sirius FBC P09 Blå
2020-10-18 13:10 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914005 Hagunda IF 2 - IK Sirius FBC P09 Svart
2020-10-18 14:20 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914004 Bälinge IF P09 gul - Tierp IBK P09
2020-10-18 15:30 Pantamera Pojkar blå 2V 170917005 FBC Uppsala P10 - Stenhagens KK P09/10 Röd
2020-10-18 17:50 Pantamera Pojkar röd div 6 171219012 Hagunda IF P07 - IK Sirius FBC
2020-10-20 18:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914011 IK Sirius FBC P09 - Bälinge IF P09 gul
2020-10-20 20:00 Herrar Division 2 GUD 170002028 IK Sirius FBC - Lokomotiv Grillby IBK
2020-10-24 Pantamera Pojkar blå 3 170918009 Vaksala SK P 11 Gul - Vakant plats
2020-10-24 11:00 H3 grupp 2 170008017 Storvreta IBK U - Midas IBK
2020-10-25 09:40 Pantamera Pojkar röd div 6 171219015 IK Sirius FBC - SK Vide P07
2020-10-25 10:50 Pantamera Pojkar röd div 6 171219014 Funbo IF - Storvreta IBK P 07
2020-10-25 12:00 Pantamera Pojkar blå 1V 170919013 Hagunda IF - Fjärdhundra SK
2020-10-25 13:10 Pantamera Pojkar blå 2V 170917013 IK Sirius FBC P10/11 - FBC Uppsala P10
November
2020-11-01 10:30 Herrjuniorer GUD (02-03) 034441022 Storvreta IBK - Gävle GIK
2020-11-01 13:00 Herrjuniorer GUD (02-03) 034441025 IK Sirius FBC - Timrå IBC
2020-11-01 16:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032027 IBK Uppsala Teknologer - Balrog Botkyrka IK
2020-11-07 11:00 H4 170004028 Storvreta AIK - SK Vide
2020-11-07 14:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032034 Björklinge BK - Hammarby IF IBF
2020-11-07 14:30 H6V 170006030 Fyris Nabla IBK U - Örsundsbro IF
2020-11-08 14:00 Flickor 16 GUD (04-05) 034446020 FBC Uppsala - IBF Borlänge
2020-11-13 18:00 H3 grupp 2 170008027 Storvreta IBK U - Uppsala Life IF
2020-11-13 20:00 D2 170103036 IK Sirius IBK - Storvreta Ungdom IBK
2020-11-14 Herrar Division 2 GUD 170002048 IK Sirius FBC - IBF Hedemora
2020-11-14 Pantamera Pojkar blå 2V 170917025 IK Sirius FBC P10/11 - IBF Roslagsalliansen P09 Rimbo
2020-11-14 14:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032039 IBK Uppsala Teknologer - Rotebro IS IBK
2020-11-15 16:30 Herrjuniorer GUD (02-03) 034441030 Storvreta IBK - LI 20 Innebandy/IBF Gagnef
2020-11-17 18:00 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914024 Bälinge IF P09 gul - Björklinge BK P08/09
2020-11-17 20:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032043 Björklinge BK - IBK Uppsala Teknologer
2020-11-21 09:30 Pantamera Pojkar blå 3 170918031 Vaksala SK P 11 Gul - SK Vide PF10 Blå Div1
2020-11-21 11:50 Pantamera Flickor röd div 5 172220038 Bälinge IF F08/09 Svart - Björklinge BK F08/09 Röd
2020-11-21 14:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032050 IBK Uppsala Teknologer - Järfälla IBK
2020-11-22 08:30 Pantamera Pojkar blå 1V 170919031 Vaksala SK P09 - Hagunda IF
2020-11-22 09:40 Pantamera Flickor röd div 3 172218037 Vaksala SK F06 Svart 2 - IK Sirius IBK F06
2020-11-22 10:50 Pantamera Pojkar blå 2V 170917035 Bälinge IF P10 Gul - Enköpings IBK P10
2020-11-22 12:00 Pantamera Flickor blå 1 171913030 IK Sirius IBK F09 - Vaksala SK F 09
2020-11-22 14:00 Damer Allsvenskan Östra 580027043 IK Sirius IBK - KAIS Mora UIF
2020-11-22 17:00 Herrjuniorer GUD (02-03) 034441037 IK Sirius FBC - Sandvikens AIK
2020-11-22 19:20 Juniorallsvenskan C DJ17 580732024 Hagunda IF - Åkersberga IBF
2020-11-28 11:00 H4 170004046 IBK Uppsala Teknologer Legends - IS Saga U
2020-11-28 14:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032055 IBK Uppsala Teknologer - Rosersbergs IK
2020-11-28 17:00 Damer Division 1 GUD 170102055 IBK Uppsala Teknologer - Stenhagens KK
2020-11-29 09:00 Pantamera Pojkar blå 2Ö 170915040 Bälinge IF P10 Svart - Storvreta IBK P10
2020-11-29 10:10 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914033 Hagunda IF 2 - Tierp IBK P09
2020-11-29 11:20 Pantamera Pojkar blå 1Ö 170914031 IK Sirius FBC P09 - Almunge IK P08/09 Blå 1
2020-11-29 17:00 Herrar Division 2 GUD 170002058 IK Sirius FBC - Forsbacka IK
December
2020-12-03 20:45 H4 170004049 Fyris Nabla IBK - Bålsta FBC
2020-12-05 10:30 D2 170103052 Hagunda IF U - Storvreta Ungdom IBK
2020-12-05 13:30 Damer Division 1 GUD 170102063 Hagunda IF - IBF Hedemora
2020-12-05 16:00 Damer Division 1 GUD 170102062 IBK Uppsala Teknologer - IK Sätra Dam
2020-12-06 09:00 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709124 Funbo IF Innebandy P13 - Frötuna IBF 13
2020-12-06 09:00 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709125 Rosersberg Arlanda IBK P13 - Örsundsbro IF P13
2020-12-06 09:25 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709126 Väddö IF PF13/14 - Frötuna IBF P13 vit
2020-12-06 09:25 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709127 Örsundsbro IF P13 - Frötuna IBF 13
2020-12-06 09:50 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709128 Väddö IF PF13/14 - Rosersberg Arlanda IBK P13
2020-12-06 09:50 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709129 Funbo IF Innebandy P13 - Frötuna IBF P13 vit
2020-12-06 10:15 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709130 Rosersberg Arlanda IBK P13 - Frötuna IBF 13
2020-12-06 10:15 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709131 Funbo IF Innebandy P13 - Väddö IF PF13/14
2020-12-06 10:40 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709132 Frötuna IBF P13 vit - Örsundsbro IF P13
2020-12-06 10:40 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709133 Frötuna IBF 13 - Väddö IF PF13/14
2020-12-06 11:05 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709134 Rosersberg Arlanda IBK P13 - Frötuna IBF P13 vit
2020-12-06 11:05 Knatteligan Pojkar grön 3 (P13) 170709135 Örsundsbro IF P13 - Funbo IF Innebandy P13
2020-12-06 14:00 Damer Allsvenskan Östra 580027062 IK Sirius IBK - IBF Borlänge
2020-12-12 15:40 H6V 170006056 Fyris Nabla IBK U - Hagunda IBF U
2020-12-12 18:30 Pantamera Flickor röd div 3 172218059 Vaksala SK F06 Svart 2 - Alunda IBF F06-07
2020-12-13 09:00 H4 170004056 IBK Uppsala Teknologer Legends - Bålsta FBC
2020-12-13 11:00 H3 grupp 1 170003043 IBK Uppsala Teknologer U - Loke IBK
2020-12-13 13:00 H3 grupp 2 170008044 Bälinge IF - Uppsala Life IF
2020-12-13 15:00 H3 grupp 2 170008043 Hagunda IBF - Storvreta IBK U
2020-12-13 17:30 Herrar Division 2 GUD 170002068 IK Sirius FBC - Rosersberg Arlanda IBK
2020-12-17 20:45 H4 170004061 Fyris Nabla IBK - IBK Uppsala Teknologer Legends
2020-12-19 14:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032062 Björklinge BK - Järfälla IBK
2020-12-20 13:40 H6V 170006065 Nyby IBK - Wåhla IBK
Januari
2021-01-08 20:20 D3 170105067 FBC Uppsala - SK Vide
2021-01-09 09:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171217026 Hagunda IF P04 - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom IBK P05
2021-01-09 10:50 Pantamera Pojkar röd div 1 171217027 IK Sirius FBC - Enköpings IBK
2021-01-09 14:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032074 Björklinge BK - Balrog Botkyrka IK
2021-01-09 16:30 Damer Division 1 GUD 170102077 Hagunda IF - Gävle GIK
2021-01-10 11:00 H4 170004067 Loke IBK U - Fyris Nabla IBK
2021-01-10 14:00 Damer Allsvenskan Östra 580027074 IK Sirius IBK - Hammarby IF IBF
2021-01-10 16:30 Damer Division 1 GUD 170102076 IBK Uppsala Teknologer - Hofors IBK
2021-01-10 19:00 HJ Uppland 170017072 Hagunda IF - FBC Uppsala
2021-01-11 18:00 H3 grupp 2 170008050 Hagunda IBF - Gottsunda IBF
2021-01-11 20:00 H5 170005069 IBS Fålhagen - IBF Grillby
2021-01-15 18:20 Juniorallsvenskan C DJ17 580732050 Hagunda IF - Bele Barkarby IF IBF
2021-01-15 20:10 Juniorallsvenskan C DJ17 580732051 IK Sirius IBK - Värmdö IF
2021-01-16 10:50 Pantamera Pojkar röd div 6 171219050 Funbo IF - Hagunda IF P07
2021-01-16 13:10 Pantamera Pojkar blå 2V 170917064 FBC Uppsala P10 - Rosersberg Arlanda IBK P10/11
2021-01-16 15:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580701065 IK Sirius FBC - IBF Borlänge
2021-01-16 17:00 H4 170004073 Fyris Nabla IBK - Storvreta AIK
2021-01-16 18:50 H6V 170006075 Fyris Nabla IBK U - Wåhla IBK
2021-01-17 12:00 Pantamera Pojkar röd div 1 171217030 IK Sirius FBC - Hagunda IF P04
2021-01-17 14:30 Damer Division 1 GUD 170102084 Hagunda IF - Uppsala Life IF
2021-01-20 20:30 Damer Division 1 GUD 170102090 IBK Uppsala Teknologer - Hagunda IF
2021-01-22 19:00 Herrar Division 2 GUD 170002087 IK Sirius FBC - Södra Tolvfors IF
2021-01-23 08:30 Pantamera Pojkar blå 1V 170919076 IK Sirius FBC P09 Svart - Vaksala SK P09
2021-01-23 09:40 H6V 170006083 Nyby IBK - Örsundsbro IF
2021-01-23 11:30 H5 170005080 FBC Uppsala - VÅSC
2021-01-23 14:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032087 Björklinge BK - Värmdö IF
2021-01-23 17:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032090 IBK Uppsala Teknologer - Älvsjö AIK IBF
2021-01-23 19:30 H5 170005079 IBS Fålhagen - Rosersberg Arlanda IBK U
2021-01-24 11:00 Herrjuniorer GUD (02-03) 034441083 Storvreta IBK - IK Sirius FBC
2021-01-24 14:00 Damer Allsvenskan Östra 580027087 IK Sirius IBK - Tyresö Trollbäcken IBK
2021-01-24 17:00 Flickor 16 GUD (04-05) 034446054 FBC Uppsala - IK Sätra
2021-01-24 19:20 Pantamera Pojkar röd div 2 171220057 IS Saga P07 div 2 - Storvreta IBK/Storvreta Ungdom IBK P05
2021-01-29 21:00 H6V 170006089 Fyris Nabla IBK U - SK Vide U
2021-01-30 09:30 Pantamera Flickor röd div 5 172220086 IK Sirius IBK - FBC Uppsala F07
2021-01-30 10:40 Pantamera Pojkar röd div 4 171225092 IS Saga P07 div 4 - Rosersberg Arlanda IBK P06/07
2021-01-30 11:50 Pantamera Pojkar röd div 4 171225094 Bälinge IF P06 - SK Vide P05/06
2021-01-30 14:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032094 Björklinge BK - Tyresö Trollbäcken IBK
2021-01-30 17:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580701071 IK Sirius FBC - Sundsvall FBC Ungdom
2021-01-30 19:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217089 Vaksala SK F06 Gul - IBK Östhammar F04/08 DIV 2
2021-01-31 08:30 Pantamera Pojkar röd div 6 171219059 IK Sirius FBC - Storvreta IBK P 07
2021-01-31 09:40 Pantamera Pojkar röd div 6 171219060 Funbo IF - Björklinge BK P06/07
2021-01-31 11:30 Juniorallsvenskan C DJ17 580732059 IK Sirius IBK - Täby FC
2021-01-31 14:00 Damer Allsvenskan Östra 580027094 IK Sirius IBK - Älvsjö AIK IBF
2021-01-31 16:30 Damer Division 1 GUD 170102095 Hagunda IF - IK Sätra Dam
Februari
2021-02-01 18:00 Pantamera Flickor röd div 5 172220091 FBC Uppsala F07 - IFK Dannemora/Ö
2021-02-01 19:10 Pantamera Flickor Röd Svår 150310092 Hagunda IF - Ängby IF
2021-02-01 20:20 Pantamera Flickor röd div 2 172217092 FBC Uppsala F05 - Storvreta IBK F06
2021-02-05 19:00 Herrar Division 2 GUD 170002101 IK Sirius FBC - IBK Östhammar
2021-02-06 10:50 Pantamera Pojkar röd div 8 171226068 FBC Uppsala - SK Vide P08 Blå
2021-02-06 12:10 HJ Uppland 170017091 IK Sirius FBC - Almunge IK
2021-02-06 13:10 Pantamera Pojkar röd div 8 171226070 Bälinge IF 08 Gul - Vaksala SK P08
2021-02-06 14:20 Pantamera Pojkar röd div 9V 171227066 IK Sirius FBC P08Svart - Rosersberg Arlanda IBK P08
2021-02-06 15:30 Pantamera Pojkar röd div 9V 171227067 Hagunda IF P08 - SK Vide P08 VIt
2021-02-06 17:50 Pantamera Pojkar röd div 9Ö 171230068 IK Sirius FBC P08 Blå - Storvreta IBK 08
2021-02-07 09:00 D2 170103095 Vaksala SK - Storvreta Ungdom IBK
2021-02-07 11:00 H3 grupp 1 170003068 IS Saga - IBK Uppsala Teknologer U
2021-02-07 13:00 H3 grupp 1 170003067 Gottsunda IBF - Loke IBK
2021-02-07 16:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032070 IBK Uppsala Teknologer - Hammarby IF IBF
2021-02-11 20:45 H4 170004097 Fyris Nabla IBK - Björklinge BK U
2021-02-12 18:20 H3 grupp 1 170003069 Gottsunda IBF - Bälinge IF
2021-02-12 20:20 H3 grupp 1 170003072 Loke IBK - Alunda IBF U
2021-02-13 09:00 Pantamera Pojkar röd div 4 171225104 Bälinge IF P06 - IS Saga P07 div 4
2021-02-13 10:10 Pantamera Pojkar röd div 7 171223110 IK Sirius FBC Blå - Bälinge IF P07
2021-02-13 12:00 Damer Division 1 GUD 170102105 Hagunda IF - Hofors IBK
2021-02-13 15:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032098 IBK Uppsala Teknologer - Farsta IBK
2021-02-13 17:30 Damer Division 1 GUD 170102106 IBK Uppsala Teknologer - Storviks IF
2021-02-13 18:10 HJ Uppland 170017098 IK Sirius FBC - FBC Uppsala
2021-02-14 09:00 Pantamera Pojkar röd div 7 171223106 Vaksala SK P 08 - Almunge IK
2021-02-14 10:10 Pantamera Pojkar röd div 7 171223112 Hagunda IF P07 2 - FBC Uppsala P08
2021-02-14 11:20 Pantamera Pojkar röd div 2 171220073 IS Saga P07 div 2 - Tierp IBK
2021-02-14 13:10 Pantamera Pojkar blå 1V 170919094 Vaksala SK P09 - Bälinge IF P09 svart
2021-02-14 15:00 Flickor 16 GUD (04-05) 034446069 FBC Uppsala - Strömsbro IF
2021-02-14 18:40 H5 170005099 FBC Uppsala - Väddö IF U
2021-02-17 20:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032109 IBK Uppsala Teknologer - Björklinge BK
2021-02-18 20:45 H6V 170006107 Fyris Nabla IBK U - Södra Trögds IK
2021-02-19 18:20 HJ Uppland 170017103 FBC Uppsala - Almunge IK
2021-02-19 20:10 HJ Uppland 170017105 Björklinge BK - IK Sirius FBC
2021-02-20 11:00 Juniorallsvenskan C DJ17 580732068 Hagunda IF - Täby FC
2021-02-20 14:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032104 Björklinge BK - Vallentuna IBK
2021-02-20 17:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580701082 IK Sirius FBC - KAIS Mora UIF
2021-02-21 09:00 H3 grupp 2 170008074 Storvreta IBK U - IBK Uppsala Teknologer U
2021-02-26 18:20 Juniorallsvenskan C DJ17 580732070 IK Sirius IBK - Älvsjö AIK IBF
2021-02-27 14:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032115 Björklinge BK - Rosersbergs IK
2021-02-28 12:30 Damer Division 1 GUD 170102115 Hagunda IF - Stenhagens KK
2021-02-28 15:00 Damer Division 1 GUD 170102116 IBK Uppsala Teknologer - Uppsala Life IF
Mars
2021-03-02 19:00 Herrar Division 2 GUD 170002119 IK Sirius FBC - Alunda IBF
2021-03-02 20:00 H6V 170006117 Fyris Nabla IBK U - Nyby IBK
2021-03-04 20:45 H4 170004109 Fyris Nabla IBK - SK Vide
2021-03-05 18:20 H3 grupp 2 170008082 Hagunda IBF - Uppsala Life IF
2021-03-05 20:20 H3 grupp 2 170008081 Bälinge IF - Storvreta IBK U
2021-03-06 09:00 H4 170004117 IBK Uppsala Teknologer Legends - Enköpings IBK U
2021-03-06 11:00 H3 grupp 1 170003083 IBK Uppsala Teknologer U - Midas IBK
2021-03-06 14:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032123 Björklinge BK - Rotebro IS IBK
2021-03-06 17:00 Damer Allsvenskan Östra 580027123 IK Sirius IBK - Åkersberga IBF
2021-03-07 08:30 Pantamera Flickor blå 2 171915086 Vaksala SK F 10 - Bälinge IF F10 Svart
2021-03-07 09:40 Pantamera Flickor blå 2 171915087 Vaksala SK F10 - Bälinge IF F10 Gul
2021-03-07 10:50 Pantamera Flickor blå 1 171913090 Vaksala SK F 09 - Örsundsbro IF F08/09
2021-03-07 12:00 Pantamera Flickor röd div 2 172217126 IK Sirius IBK F06 - Storvreta IBK F06
2021-03-07 14:30 Damer Division 1 GUD 170102122 Hagunda IF - Rosersberg Arlanda IBK
2021-03-08 20:45 D2 170103120 IBK Uppsala Teknologer U - Enköpings IBK
2021-03-12 18:20 D2 170103117 IK Sirius IBK - Björklinge BK U
2021-03-13 09:00 H3 grupp 2 170008086 Storvreta IBK U - Hagunda IBF
2021-03-13 11:00 H3 grupp 1 170003086 Gottsunda IBF - Tobo/Örbyhus FF
2021-03-13 13:00 H3 grupp 1 170003085 IS Saga - Skutskärs IBK
2021-03-13 15:10 H6V 170006124 Nyby IBK - IFK Dannemora/Österby U
2021-03-13 17:00 H4 170004121 Fyris Nabla IBK - IBF Roslagsalliansen
2021-03-14 09:30 D2 170103125 Hagunda IF U - IBK Uppsala Teknologer U
2021-03-14 12:30 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032129 IBK Uppsala Teknologer - Vallentuna IBK
2021-03-14 15:00 H3 grupp 1 170003087 Loke IBK - IBK Uppsala Teknologer U
2021-03-19 19:00 Herrar Division 2 GUD 170002129 IK Sirius FBC - Rasbo IK
2021-03-20 10:20 H4 170004132 IS Saga U - Björklinge BK U
2021-03-20 12:10 H5 170005130 IBS Fålhagen - Väddö IF U
2021-03-20 12:10 H6V 170006127 Fyris Nabla IBK U - Stenhagens KK Legends
2021-03-20 14:00 D2 170103130 IBK Uppsala Teknologer U - Alunda IBF U
2021-03-20 18:00 D2 170103129 Frötuna IBF - Vaksala SK
2021-03-21 16:00 HJ Uppland 170017132 IK Sirius FBC - Hagunda IF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis