Balderhallen A

Adress
Nordlandergatan 10, 931 33 Skellefteå
Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2019-11-02 11:00 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358001 Gamla Stan IBK /Gul P08 - Bureå Idrottsförening P08-09
2019-11-09 10:00 Pantamera F Div. 5 Skeå 194255002 Skellefteå IBS F08-09 - Skellefteå IBK F08
2019-11-09 11:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157003 Gamla Stan IBK / Röd P08 - Gamla Stan IBK P09
2019-11-16 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452007 Skellefteå IBS F06-07 - Öjebyns IBF F06/07
2019-11-16 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456004 Gamla Stan IBK F0708 - Skellefteå IBS F08-09
2019-11-16 10:00 Pantamera F Div. 5 Skeå 194255004 Gamla Stan IBK F07-08 - Skellefteå IBS F08-09
2019-11-24 10:00 Pantamera P Div. 11 Skeå 194161007 Kågedalens AIF P10 - Skellefteå IBK P09
December
2019-12-01 10:30 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356006 Skellefteå IBS P07 - Gamla Stan IBK /Röd P08
2019-12-14 10:30 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456013 Skellefteå IBS F08-09 - Kågedalens AIF F09
2019-12-14 11:30 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456012 Gamla Stan IBK F0708 - Gamla Stan IBK F09
2019-12-15 11:00 Pantamera F Div. 4 Skeå 194454013 Kågedalens AIF F07-08 - Byske FF F07-08
2019-12-15 12:00 Pantamera F Div. 4 Skeå 194454012 Boliden FFI F07 - Skellefteå IBK F08
2019-12-21 Pantamera P Div. 4 Skeå 193354015 Gamla Stan IBK /Svart 07 - Skellefteå IBK P07/Svart
2019-12-21 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358014 Gamla Stan IBK P09 - Skellefteå IBS P08
2019-12-21 10:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157014 Gamla Stan IBK P09 - Skellefteå IBS P08
2019-12-21 11:00 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155015 Gamla Stan IBK /Svart 07 - Skellefteå IBK P07/Svart
2019-12-22 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356014 Gamla Stan IBK /Svart 08 - FBC Moröbacke P08
2019-12-22 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356015 Gamla Stan IBK /Röd P08 - Skellefteå IBK P07/Röd
2019-12-22 11:00 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155014 Gamla Stan IBK /Svart P08 - FBC Moröbacke P08
2019-12-22 12:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157015 Gamla Stan IBK / Röd P08 - Skellefteå IBK P07/Röd
Januari
2020-01-11 10:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157016 Gamla Stan IBK /Gul P08 - Skellefteå IBK P07/Röd
2020-01-12 10:00 Pantamera P Div. 9 Skeå 194159016 Kågedalens AIF P08 - Bureå Idrottsförening P08-09
2020-01-12 11:00 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155018 Gamla Stan IBK /Svart P08 - Gamla Stan IBK /Svart 07
2020-01-19 10:00 Pantamera P Div. 10 Skeå 194360018 Skellefteå IBK P10 - Kågedalens AIF P09
2020-01-19 11:00 Pantamera F Div. 4 Skeå 194454017 Kågedalens AIF F07-08 - Skellefteå IBK F08
2020-01-19 12:00 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356018 Gamla Stan IBK /Röd P08 - Gamla Stan IBK /Svart 08
2020-01-26 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352026 Skellefteå IBK P05/Svart - Skellefteå IBS P05
2020-01-26 11:30 Pantamera P Div. 1 Skeå 193151014 Skellefteå IBK P05/Svart - Skellefteå IBS P05
Februari
2020-02-01 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352029 Skellefteå IBK P05-07 - Rönnskär Railcare IF P03-05/CIF
2020-02-01 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452027 Gamla Stan IBK F05 - Rönnskär Railcare IF F04-05/CIF
2020-02-01 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456019 Skellefteå IBS F08-09 - Gamla Stan IBK F0708
2020-02-01 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456020 Kågedalens AIF F09 - Gamla Stan IBK F09
2020-02-01 10:00 Pantamera F Div. 7 Skeå 194257020 Kågedalens AIF F09 - Gamla Stan IBK F09
2020-02-01 11:00 Pantamera F Div. 5 Skeå 194255019 Skellefteå IBS F08-09 - Gamla Stan IBK F07-08
2020-02-01 12:00 Pantamera F Div. 5 Skeå 194255021 Bureå IF F06-09 - Rönnskär Railcare IF F07-08
2020-02-01 13:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157021 Gamla Stan IBK P09 - Skellefteå IBK P07/Röd
2020-02-01 15:00 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153020 Skellefteå IBK P05-07 - Rönnskär Railcare IF P04-05/CIF
2020-02-02 10:00 Flickor 11 Skeå 195252016 Boliden FFI F11-12 - Skellefteå IBS F11
2020-02-02 11:00 Flickor 11 Skeå 195252017 Skellefteå IBK F11/Röd - Byske FF F11
2020-02-02 12:00 Flickor 11 Skeå 195252018 Skellefteå IBS F11 - Skellefteå IBK F11/Svart
2020-02-02 13:00 Flickor 11 Skeå 195252019 Byske FF F11 - Boliden FFI F11-12
2020-02-02 14:00 Flickor 11 Skeå 195252020 Skellefteå IBK F11/Svart - Skellefteå IBK F11/Röd
2020-02-08 10:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157023 Gamla Stan IBK /Gul P08 - Gamla Stan IBK / Röd P08
2020-02-08 11:00 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153023 Gamla Stan IBK 06 - Skellefteå IBK P05-07
2020-02-09 16:00 Pantamera P Div. 9 Skeå 194159024 Bureå Idrottsförening P08-09 - Clemensnäs IF/RIF P09
2020-02-15 10:00 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358023 Bureå Idrottsförening P08-09 - Skellefteå IBS P08
2020-02-15 12:00 Pantamera P Div. 4 Skeå 193354021 Gamla Stan IBK /Svart 07 - Gamla Stan IBK 06
2020-02-16 10:00 Pantamera P Div. 10 Skeå 194360022 Kågedalens AIF P09 - Skellefteå IBK P09
2020-02-16 11:00 Pantamera P Div. 10 Skeå 194360021 Skellefteå IBK P10 - Kågedalens AIF P08
2020-02-16 12:00 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356021 Gamla Stan IBK /Röd P08 - Skellefteå IBS P07
2020-02-16 13:00 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356023 Skellefteå IBK P07/Röd - FBC Moröbacke P08
2020-02-19 19:30 Juniorallsvenskan A DJ17 580730078 Gamla Stan IBK/Kågedalens AIF - Umeå Västra IBK/IF
2020-02-19 21:15 H3N Kvartsfinal 2 191142001 BK Solbacken - Skellefteå IBS
2020-02-21 19:30 Herrar Utveckling Serie 7 191157047 Skellefteå IBS - Skellefteå IBK /P04
2020-02-22 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456024 Gamla Stan IBK F0708 - Bureå IF 06-09
2020-02-22 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358024 Gamla Stan IBK /Gul P08 - Gamla Stan IBK P09
2020-02-22 09:20 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157025 Gamla Stan IBK /Gul P08 - Gamla Stan IBK P09
2020-02-22 10:20 Pantamera F Div. 5 Skeå 194255025 Gamla Stan IBK F07-08 - Bureå IF F06-09
2020-02-22 12:00 Herrar Division 2 Norra 191122082 Gamla Stan IBK Ungdom - Täfteå IK
2020-02-22 15:00 Herrar Div 1 Norrland 580030113 Gamla Stan IBK - IBK Härnösand
2020-02-23 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356024 Skellefteå IBS P07 - Gamla Stan IBK /Svart 08
2020-02-23 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456025 Gamla Stan IBK F09 - Rönnskär Railcare IF F09
2020-02-23 10:00 Pantamera P Div. 9 Skeå 194159025 Kågedalens AIF P08 - Kågedalens AIF P09
2020-02-23 11:00 Pantamera F Div. 7 Skeå 194257027 Gamla Stan IBK F09 - Rönnskär Railcare IF F09
2020-02-23 12:00 Pantamera F Div. 1 Skeå 193251020 Kågedalens AIF F06 - Rönnskär Railcare IF/CIF F04-06
2020-02-23 13:00 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155025 Skellefteå IBS P07 - Gamla Stan IBK /Svart P08
2020-02-23 14:00 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155026 FBC Moröbacke P08 - Gamla Stan IBK /Svart 07
2020-02-23 15:00 Pantamera P Div. 1 Skeå 193151020 Skellefteå IBS P05 - Skellefteå IBK P05/Svart
2020-02-23 16:00 Pantamera F Div. 3B Skeå 193263004 Gamla Stan IBK F06 - Boliden FFI F07
2020-02-26 19:30 Damer Utveckling Serie D 192124047 Skellefteå IBS/GSIBK - Kågedalens AIF/Bureå IF
2020-02-29 11:30 Damer Utveckling Serie E 192125036 Bureå Idrottsförening/KAIF - Örnsköldsvik IBK/IBF
2020-02-29 14:00 Damer Allsvenskan Norra 580026078 Kågedalens AIF - Thorengruppen IBK
Mars
2020-03-01 16:00 Herrar Utveckling Serie 6 191156047 Skellefteå IBK /P04 - Gamla Stan IBK
2020-03-08 13:00 Damer Allsvenskan Norra 580026084 Kågedalens AIF - Örnsköldsvik IBK
2020-03-08 16:00 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452038 Skellefteå IBK F06-07 - Gamla Stan IBK F06
2020-03-08 17:15 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452036 Gamla Stan IBK F05 - Skellefteå IBS F06-07
2020-03-14 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358026 Skellefteå IBS P08 - Gamla Stan IBK P09
2020-03-14 10:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157029 Skellefteå IBS P08 - Gamla Stan IBK P09
2020-03-14 11:00 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153028 Gamla Stan IBK 06 - Rönnskär Railcare IF P04-05/CIF
2020-03-14 13:00 Herrar Div 1 Norrland 580030128 Gamla Stan IBK - Kiruna AIF
2020-03-14 16:00 Damer Division 1 192120130 Gamla Stan IBK - Gullänget-Kroksta IBS
2020-03-15 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352039 Bureå Idrottsförening P05 - Skellefteå IBK P05-07
2020-03-15 Pantamera P Div. 10 Skeå 194360027 Skellefteå IBS P09 - Skellefteå IBK P10
2020-03-15 09:30 Pantamera P Div. 11 Skeå 194161030 Skellefteå IBS P09 - Skellefteå IBK P10
2020-03-15 10:30 Pantamera F Div. 7 Skeå 194257028 Kågedalens AIF F10 - Gamla Stan IBK F09
2020-03-15 12:30 Juniorallsvenskan A DJ17 580730087 Gamla Stan IBK/Kågedalens AIF - Gimonäs Umeå IF
2020-03-15 15:00 Juniorallsvenskan A HJ18 580700054 Gamla Stan IBK/Ungdom - Gimonäs Umeå IF/IBF
2020-03-15 17:00 Damer Utveckling Serie G 192127052 Skellefteå IBK - Kågedalens AIF/Skeå IBS
2020-03-15 18:45 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153030 Bureå Idrottsförening P05 - Skellefteå IBK P05-07
2020-03-21 10:30 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456030 Kågedalens AIF F09 - Skellefteå IBS F08-09
2020-03-21 11:30 Pantamera F Div. 6 Skeå 194456029 Gamla Stan IBK F09 - Gamla Stan IBK F0708
2020-03-21 13:00 Herrar Utveckling Serie 5 191155055 Gamla Stan IBK - Skellefteå IBK/RIF
2020-03-21 15:00 Damer Utveckling Serie C 192123055 Kågedalens AIF/Bureå IF - Umeå City IBF
2020-03-22 11:30 Pantamera P Div. 10 Skeå 194360028 Kågedalens AIF P09 - Skellefteå IBS P09
2020-03-22 12:30 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356028 Gamla Stan IBK /Svart 08 - Skellefteå IBK P07/Röd
2020-03-22 13:30 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356030 Gamla Stan IBK /Röd P08 - FBC Moröbacke P08
2020-03-22 14:30 Pantamera F Div. 2 Skeå 193452042 Skellefteå IBS F06-07 - Gamla Stan IBK F06
2020-03-22 16:00 Damer Utveckling Serie E 192125056 Bureå Idrottsförening/KAIF - Skellefteå IBS/GSIBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis