Balderhallen A

Adress
Nordlandergatan 10, 931 33 Skellefteå
Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-02 14:00   Uppskj. Damer Utveckling Serie B 192122006 Kågedalens AIF - Vindelns IF/Umeå City
2022-10-02 16:00   Uppskj. Herrar Utveckling Serie 5 191155002 Gamla Stan IBK/FBCM - Skellefteå IBS
2022-10-09 17:00   Uppskj. Damer Utveckling Serie C 192123007 Skellefteå IBS/SIBK - Team Thorengruppen SK
2022-10-22 13:00   Uppskj. Damer Utveckling Serie A 192121008 Gamla Stan IBK/Ungdom - Umeå Västra IBK/IBF
November
2022-11-12 11:00 Pojkar 14 Skeå 195151004 Skellefteå IBS P14 - Clemensnäs IF P14
2022-11-12 12:00 Pojkar 14 Skeå 195151001 Kågedalens AIF P14 - Bureå Idrottsförening 14 Mix
2022-11-12 13:00 Pojkar 14 Skeå 195151002 FBC Moröbacke P14 - Boliden FFI 14 Mix
2022-11-13 Pantamera P Div. 4 Skeå 193354004 Skellefteå IBS P09 - Skellefteå IBK P10
2022-11-13 10:00 Flickor 14 Skeå 195254001 Skellefteå IBS F14 - Kågedalens AIF F14
2022-11-13 11:00 Flickor 14 Skeå 195254002 Gamla Stan IBK F14 - Clemensnäs IF F14
2022-11-13 14:00 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153004 Skellefteå IBS P09 - Skellefteå IBK P10
2022-11-26 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352009 Gamla Stan IBK/Svart P09 - Gamla Stan IBK/Gul P09
December
2022-12-03 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356009 Gamla Stan IBK P11 - FBC Moröbacke P11
2022-12-03 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352012 Skellefteå IBS P08 - Gamla Stan IBK/Svart P09
2022-12-03 10:00 Flickor 14 Skeå 195254007 Skellefteå IBS F14 - FBC Moröbacke F14
2022-12-03 11:00 Flickor 14 Skeå 195254008 Kågedalens AIF F14 - Clemensnäs IF F14
2022-12-03 12:30 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155010 Gamla Stan IBK P11 - FBC Moröbacke P11
2022-12-03 13:30 Pantamera P Div. 1 Skeå 193151008 Skellefteå IBS P08 - Gamla Stan IBK /Svart P09
2022-12-05 19:30 Juniorallsvenskan A1 HJ18 580700026 Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke - IBF Dalen
2022-12-10 10:30 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358013 Gamla Stan IBK/ Svart P12 - FBC Moröbacke P13
2022-12-10 13:00 Herrar Div 1 Norra 580038069 Gamla Stan IBK - IBF Dalen
2022-12-10 16:00 Damer Allsvenskan Norra 580026044 Gamla Stan IBK - Klockarbergets BK
2022-12-11 09:45 Pantamera P Div. 8 Skeå 194358011 Gamla Stan IBK P13 - Skellefteå IBS/ Vit P12
2022-12-11 10:45 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356013 Skellefteå IBS P10-11 - Skellefteå IBS/ Svart P12
2022-12-11 12:30 Herrar Division 3 N 191131021 BK Solbacken - Öjebyns IBF Akademi
2022-12-17 Pantamera P Div. 4 Skeå 193354015 Skellefteå IBK P11 - Skellefteå IBK/Röd P09
2022-12-17 11:15 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155015 Skellefteå IBK P11 - Skellefteå IBK/ Röd 09
2022-12-17 13:00 Damer Division 1 192120078 Gamla Stan IBK Ungdom - Umeå City IBF
2022-12-17 15:30 Damer Utveckling Serie B 192122036 Gamla Stan IBK/Ungdom - Kågedalens AIF
2022-12-18 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352019 Gamla Stan IBK/Gul P09 - FBC Moröbacke P08
2022-12-18 11:15 Pantamera P Div. 3 Skeå 193153015 Gamla Stan IBK /Gul P09 - FBC Moröbacke P08
2022-12-18 13:00 Herrar Division 2 Norra 191122052 Skellefteå IBS - Holmsund City IBC
2022-12-18 15:30 Damer Utveckling Serie A 192121026 Gamla Stan IBK/Ungdom - IBF Dalen/FC Dalen
Januari
2023-01-07 13:00   Uppskj. Herrar Div 1 Norra 580038084 Gamla Stan IBK - IBK Luleå
2023-01-13 19:00 Herrar Utveckling Serie 5 191155030 Skellefteå IBS - Gamla Stan IBK/FBCM
2023-01-14 13:00 Damer Allsvenskan Norra 580026050 Gamla Stan IBK - Storvreta IBK
2023-01-14 16:00 Herrar Div 1 Norra 580038089 Gamla Stan IBK - Sundsvall FBC
2023-01-15 13:00 Damer Allsvenskan Norra 580026054 Gamla Stan IBK - Hagunda IF
2023-01-15 16:00 Juniorallsvenskan A1 HJ18 580700033 Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke - Skellefteå IBK/IBS
2023-01-18 19:30 Damer Division 1 192120090 Gamla Stan IBK Ungdom - Skellefteå IBS
2023-01-21 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352024 Gamla Stan IBK /Svart 08 - Gamla Stan IBK/Gul P09
2023-01-21 13:00 Damer Utveckling Serie B 192122041 Gamla Stan IBK/Ungdom - Vindelns IF/Umeå City
2023-01-21 15:00 Damer Utveckling Serie B 192122040 Kågedalens AIF - Team Thorengruppen SK
2023-01-22 13:00 Herrar Division 2 Norra 191122057 Skellefteå IBS - IBS Dalen
2023-01-22 16:00 Damer Division 1 192120095 Skellefteå IBS - Röbäcks IF
2023-01-27 19:00 Herrar Division 2 Norra 191122062 Skellefteå IBS - Rönnskär Railcare IF
2023-01-28 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352026 Gamla Stan IBK/Svart P09 - Skellefteå IBS P08
2023-01-28 Pojkar 14 Skeå 195151003 Gamla Stan IBK P14 - Rönnskär Railcare IF P14
2023-01-28 13:00 Damer Allsvenskan Norra 580026065 Gamla Stan IBK - IBF Dalen
2023-01-28 16:00 Herrar Div 1 Norra 580038102 Gamla Stan IBK - IBK Härnösand
2023-01-29 15:00 Damer Utveckling Serie D 192124022 Skellefteå IBS/SIBK - Gimonäs Umeå IF /Umeå City
Februari
2023-02-04 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352027 Gamla Stan IBK /Svart 08 - Gamla Stan IBK/Svart P09
2023-02-04 13:00 Damer Utveckling Serie B 192122048 Kågedalens AIF - Vindelns IF/Umeå City
2023-02-05 16:00 Herrar Utveckling Serie 4 191154037 Gamla Stan IBK/FBCM - Sävar IK/Täfteå IK
2023-02-11 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352030 Gamla Stan IBK /Svart 08 - Skellefteå IBS P08
2023-02-11 11:30 Damer Utveckling Serie B 192122049 Gamla Stan IBK/Ungdom - IBF Dalen /FC Dalen Svart
2023-02-11 14:00 Damer Allsvenskan Norra 580026071 Gamla Stan IBK - IBK Luleå
2023-02-11 16:45 Damer Division 1 192120111 Gamla Stan IBK Ungdom - Sävar IK
2023-02-12 11:00 Damer Utveckling Serie C 192123049 Skellefteå IBS/SIBK - Team Thorengruppen SK
2023-02-12 13:30 Damer Division 1 192120113 Skellefteå IBS - Umeå City IBF
2023-02-18 13:00 Damer Division 1 192120118 Skellefteå IBS - IBS Dalen
2023-02-18 16:00 Herrar Div 1 Norra 580038113 Gamla Stan IBK - Team Thorengruppen Ungdom SK
2023-02-19 11:30 Damer Division 1 192120117 Gamla Stan IBK Ungdom - FC Dalen
2023-02-19 14:00 Herrar Utveckling Serie 5 191155048 Gamla Stan IBK/FBCM - Sävar IK/Täfteå IK
2023-02-19 16:30 Herrar Division 2 Norra 191122080 Skellefteå IBS - FBC Moröbacke
2023-02-24 19:00 Juniorallsvenskan A1 HJ18 580700040 Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke - IBK Luleå
2023-02-25 11:30 Damer Utveckling Serie B 192122057 Gamla Stan IBK/Ungdom - Kågedalens AIF
2023-02-25 14:00 Damer Allsvenskan Norra 580026079 Gamla Stan IBK - Örnsköldsvik IBK
2023-02-26 13:00 Juniorallsvenskan A1 HJ18 580700047 Gamla Stan IBK/FBC Moröbacke - Öjebyns IBF
2023-02-26 15:00 Damer Utveckling Serie C 192123057 Skellefteå IBS/SIBK - Spöland Vännäs IF
Mars
2023-03-01 19:30 Damer Allsvenskan Norra 580026083 Gamla Stan IBK - RIG Umeå IBF
2023-03-04 13:00 Damer Division 1 192120132 Skellefteå IBS - Umeå Västra IF
2023-03-04 15:30 Herrar Utveckling Serie 2 191152052 Skellefteå IBS/SIBK - Öråns SK
2023-03-05 13:00 Herrar Utveckling Serie 5 191155049 Skellefteå IBS - Spöland Vännäs IF
2023-03-11 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352036 Gamla Stan IBK /Svart 08 - Skellefteå IBK/Svart P09
2023-03-12 16:30 Herrar Div 1 Norra 580038128 Gamla Stan IBK - Öjebyns IBF
2023-03-18 13:00 Damer Utveckling Serie B 192122060 Kågedalens AIF - Sandåkerns SK
2023-03-19 14:00 Herrar Utveckling Serie 3 191153054 Skellefteå IBS/SIBK - Holmsund City IBC/IBF
2023-03-19 16:00 Damer Utveckling Serie D 192124029 Skellefteå IBS/SIBK - Gamla Stan IBK/RIF
2023-03-25 Pantamera P Div. 2 Skeå 193352040 Gamla Stan IBK/Svart P09 - FBC Moröbacke P08
2023-03-25 14:00 Damer Utveckling Serie A 192121043 Gamla Stan IBK/Ungdom - Gimonäs Umeå IF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis