Qvisthallen






Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-12 10:50 Newbody Flick Serie E 065006003 Partille IBS F10/11 - Lindås Rasta IBK F10/11
2019-10-12 11:50 Newbody Pojk Serie A 066001002 Partille IBS P08 Vit - Lindome IBK P08 Grön
2019-10-19 09:00 Newbody Flick Serie B 065003010 Partille IBS F08 Vit - Stenungsunds IBK F08/09
2019-10-19 10:00 Newbody Pojk Serie F 066006016 Partille IBS P10 blå - Lindome IBK P10 Grön
2019-10-19 11:00 Newbody Pojk Serie D 066004010 Partille IBS P09 vit - Lindome IBK P09 Lila
2019-10-26 09:00 Newbody Pojk Serie C 066003015 Partille IBS P09 Blå - FBC Lerum P09 Röd
2019-10-26 10:00 Newbody Pojk Serie A 066001026 Partille IBS P08 Vit - IBF Backadalen P08 Blå
2019-10-26 11:00 Newbody Pojk Serie A 066001023 Partille IBS P08 Svart - IK Zenith P08 Grön
2019-10-26 12:00 Newbody Flick Serie E 065006015 Partille IBS F10/11 - Lindome IBK F10/11
November
2019-11-09 09:00 Newbody Flick Serie E 065006020 Partille IBS F10/11 - IBK Bergum F10/11
2019-11-09 10:00 Newbody Pojk Serie C 066003020 Partille IBS P09 Blå - Kärra IBK P08-09 Svart
2019-11-09 11:00 Newbody Pojk Serie D 066004022 Partille IBS P09 vit - Lindome IBK P09 Grön
2019-11-09 12:00 Newbody Pojk Serie F 066006036 Partille IBS P10 blå - Lindome IBK P10 Lila
2019-11-09 13:00 Newbody Flick Serie B 065003018 Partille IBS F08 Vit - FBC Lerum F09 Röd
2019-11-23 09:00 Newbody Pojk Serie A 066001050 Partille IBS P08 Vit - Mölndals IBF P08
2019-11-23 10:00 Newbody Pojk Serie A 066001045 Partille IBS P08 Svart - IBK Kungälv P08 M
2019-11-30 09:00 Newbody Flick Serie E 065006028 Partille IBS F10/11 - FBC Lerum F10
2019-11-30 10:00 Newbody Flick Serie B 065003026 Partille IBS F08 Vit - Lindås Rasta IBK F08/09
2019-11-30 11:00 Newbody Pojk Serie C 066003028 Partille IBS P09 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd
2019-11-30 12:00 Newbody Pojk Serie F 066006056 Partille IBS P10 blå - FBC Lerum P10T
December
2019-12-07 09:00 Newbody Pojk Serie D 066004046 Partille IBS P09 vit - Landvetter IBK P09 2
2019-12-07 10:00 Newbody Pojk Serie F 066006068 Partille IBS P10 blå - Surte IS IBK P10
2019-12-07 11:00 Newbody Flick Serie B 065003032 Partille IBS F08 Vit - IBK Kungälv F08/09 Munkegärde
2019-12-07 12:00 Newbody Pojk Serie A 066001074 Partille IBS P08 Vit - IBF Älvstranden P08
2019-12-14 09:00 Newbody Pojk Serie C 066003036 Partille IBS P09 Blå - Landvetter IBK P09 1
2019-12-14 10:00 Newbody Flick Serie E 065006036 Partille IBS F10/11 - Hindås IBK F10/11
2019-12-14 11:00 Pantamera Pojk Röd J FD 065329042 Partille IBS P07 - Ale IBF P07-08
2019-12-14 12:10 Pantamera Pojk Röd H FD 065327043 Partille IBS P06/Röd - Utbynäs SK P06
2019-12-14 13:20 Pantamera Pojk Röd G FD 065326041 Partille IBS P08/07 - Lindås Rasta IBK P06 Blå
2019-12-14 14:30 Pantamera Flick Röd A 066500045 Partille IBS F04 Röd - Öckerö IBK F04
2019-12-14 15:50 Pantamera Pojk Mörkröd D 066703026 Partille IBS P03/04 - Herrestads AIF Rockets Junior P03-04
Januari
2020-01-11 13:30 Damer Div. 1 621201077 Partille IBS D1 - IBK Kungälv D1
2020-01-11 16:00 Herrar Div. 2 602001077 FBC Partille H2 - Frölunda IBK H2
2020-01-17 20:00 Juniorallsvenskan F DJ17 580735036 Partille IBS - Fristads GoIF
2020-01-19 Damer Div. 3 621401055 Partille IBS D3 - Pixbo Wallenstam IBF D3
2020-01-25 13:30 Herrar Div. 2 602001090 FBC Partille H2 - Herrestads AIF Rockets H2
2020-01-25 16:00 Damer Div. 1 621201090 Partille IBS D1 - Pixbo Wallenstam IBF D1
2020-01-26 Herrar Veteraner 609001056 Partille IBS HV - FBC Vinga HV
2020-01-26 Damer Div. 3 621401056 Partille IBS D3 - Myggenäs IBK D3
Februari
2020-02-06 19:30 Herrar Div. 2 602001036 FBC Partille H2 - Lindome IBK H2
2020-02-15 15:00 Damer Div. 1 621201104 Partille IBS D1 - Stenungsunds IBK D1
2020-02-23 Herrar Veteraner 609001067 Partille IBS HV - Lindome IBK HV
2020-02-29 16:00 Herrar Div. 2 602001117 FBC Partille H2 - FBC Sisjön H2
Mars
2020-03-08 Herrar Veteraner 609001078 Partille IBS HV - Landvetter IBK HV
2020-03-08 Damer Div. 3 621401078 Partille IBS D3 - IBK Bergum D3
2020-03-15 13:00 Damer Div. 1 621201130 Partille IBS D1 - Guldhedens IK D1
2020-03-15 17:00 Herrar Div. 2 602001130 FBC Partille H2 - Guldhedens IK H2
2020-03-22 Herrar Veteraner 609001089 Partille IBS HV - Pixbo Wallenstam IBK HV
2020-03-22 Damer Div. 3 621401089 Partille IBS D3 - Öckerö IBK D3

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis