Kyrkenorumsskolan

Underlag
Parkett 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-10 17:15 Newbody Flick Serie C 065004012 Stenungsunds IBK F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit
November
2020-11-08 Pantamera Pojk Röd A 065320020 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Floda IBK P06
2020-11-19 Pantamera Pojk Mörkröd E 066704014 Stenungsunds IBK HJ 4 - IK Zenith HJ Vit
2020-11-19 Pantamera Pojk Mörkröd G 066706024 Stenungsunds IBK P05 1 - IK Zenith P06 Grön
2020-11-19 Pantamera Flick Röd F FD 066505017 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - IBF Älvstranden F08 Svart
2020-11-19 Pantamera Flick Röd G FD 066506017 Stenungsunds IBK F08/09 Vit - Surte IS IBK F08
2020-11-21 14:30 Newbody Pojk Serie H 066011022 Stenungsunds IBK P11 - IBK Kungälv P11 Svart
2020-11-22 14:30 Pantamera Pojk Röd L FD 065331014 Stenungsunds IBK P08 Vit - IK Zenith P08 Grön
2020-11-22 16:00 Pantamera Pojk Röd P FD 065335014 Stenungsunds IBK P08 Blå - Surte IS IBK P 08
2020-11-28 14:30 Pantamera Flick Röd A 066500020 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Ale IBF F06/07 Grön
2020-11-28 15:50 Pantamera Flick Mörkröd C 066202020 Stenungsunds IBK F05 - IBK Kungälv DJ Mix
December
2020-12-05 14:30 Pantamera Pojk Röd P FD 065335023 Stenungsunds IBK P08 Blå - Utbynäs SK P08
2020-12-05 15:50 Pantamera Pojk Röd L FD 065331023 Stenungsunds IBK P08 Vit - Dingle AIK P08-09
2020-12-12 14:30 Pantamera Flick Röd G FD 066506027 Stenungsunds IBK F08/09 Vit - Utbynäs SK F06/08
2020-12-12 15:50 Pantamera Flick Röd F FD 066505027 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - Öckerö IBK F06-09
2020-12-12 17:15 Pantamera Pojk Mörkröd G 066706039 Stenungsunds IBK P05 1 - Herrestads AIF WH Rockets P05
2020-12-19 14:30 Pantamera Flick Röd G FD 066506030 Stenungsunds IBK F08/09 Vit - Lindome IBK F08/09
2020-12-19 15:50 Pantamera Flick Röd F FD 066505030 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - Lindås Rasta IBK F08/09
Februari
2021-02-06 14:30 Pantamera Pojk Röd N VÅR FD 062014009 Stenungsunds IBK P08 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P08 Vit
2021-02-06 16:00 Pantamera Pojk Röd R VÅR FD 062000017 Stenungsunds IBK P08 Blå - IBF Backadalen P08 Röd
2021-02-13 14:20 Pantamera Flick Röd E VÅR FD 064004017 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - IBF Älvstranden F08 Vit
2021-02-13 15:40 Pantamera Flick Röd F VÅR FD 064005021 Stenungsunds IBK F08/09 Vit - FBC Lerum F08
2021-02-13 17:00 Pantamera Flick Röd A VÅR 064000010 Stenungsunds IBK F07 Gbg - IBK Alingsås F06/07 Göteborg
2021-02-13 18:30 Pantamera Flick Mörkröd B VÅR 069011019 Stenungsunds IBK F05 - Pixbo Wallenstam IBF F06 Vit
2021-02-20 14:20 Newbody Flick Serie C VÅR 065007027 Stenungsunds IBK F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit
2021-02-20 15:20 Pantamera Flick Röd A VÅR 064000014 Stenungsunds IBK F07 Gbg - Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd
2021-02-20 16:45 Pantamera Pojk Röd F VÅR 062006013 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar
2021-02-27 14:30 Pantamera Flick Röd F VÅR FD 064005031 Stenungsunds IBK F08/09 Vit - Utbynäs SK F06/08
2021-02-27 16:00 Pantamera Pojk Mörkröd F VÅR 069008017 Stenungsunds IBK P05 1 - Herrestads AIF WH Rockets P05
Mars
2021-03-06 14:30 Pantamera Flick Röd F VÅR FD 064005038 Stenungsunds IBK F08/09 Vit - IBK Kungälv F08/09 Vit
2021-03-06 15:50 Pantamera Flick Röd E VÅR FD 064004033 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - Landvetter IBK F07/08
2021-03-06 17:10 Newbody Flick Serie C VÅR 065007039 Stenungsunds IBK F10/11 - Floda IBK F11-13
2021-03-06 18:30 Pantamera Pojk Röd B VÅR 062002021 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Floda IBK P06
2021-03-13 14:30 Newbody Pojk Serie H VÅR 066015024 Stenungsunds IBK P11 - IBK Kungälv P11 Svart
2021-03-13 15:30 Pantamera Pojk Röd R VÅR FD 062000045 Stenungsunds IBK P08 Blå - Utbynäs SK P08
2021-03-20 14:30 Newbody Flick Serie C VÅR 065007051 Stenungsunds IBK F10/11 - Lindås Rasta IBK F10-11
2021-03-20 15:30 Pantamera Flick Röd E VÅR FD 064004045 Stenungsunds IBK F08/09 Blå - Lindome IBK F08/09
2021-03-20 16:50 Pantamera Pojk Röd F VÅR 062006025 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Lindås Rasta IBK P07-08
2021-03-20 18:10 Pantamera Pojk Mörkröd F VÅR 069008027 Stenungsunds IBK P05 1 - Myggenäs IBK Ungdom
2021-03-27 14:30 Newbody Pojk Serie H VÅR 066015028 Stenungsunds IBK P11 - Kärra IBK P11/12
2021-03-27 16:50 Pantamera Pojk Röd R VÅR FD 062000055 Stenungsunds IBK P08 Blå - Guldhedens IK P08
2021-03-28 15:30 Pantamera Pojk Röd N VÅR FD 062014029 Stenungsunds IBK P08 Vit - Landvetter IBK P0809 Röd
April
2021-04-01 14:30 Pantamera Flick Röd F VÅR FD 064005066 Stenungsunds IBK F08/09 Vit - Ale IBF F08/09
2021-04-01 19:30 Herrar Div. 6 606001067 Stenungsunds IBK H6 - Lindome IBK H6
2021-04-10 14:30 Newbody Pojk Serie H VÅR 066015002 Stenungsunds IBK P11 - Herrestads AIF WH Rockets P11-12 Svart
2021-04-11 15:30 Newbody Flick Serie C VÅR 065007006 Stenungsunds IBK F10/11 - Landvetter IBK F11 Vit

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis