Landgrenshallen (Plan A)

Adress
Eriksbergsgränd 11, 871 32 HÄRNÖSAND
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-27 09:00 Pantamera Pojkar Division 7A 248071001 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - Timrå IBC P10 Röd
2019-10-27 09:45 Pantamera Pojkar Division 7A 248071002 Sundsvall City IBC U P10 Orange - Vattjom P10 Svart
2019-10-27 10:30 Pantamera Pojkar Division 7A 248071003 FBC Lo P10 - IBK Härnösand P10
2019-10-27 11:15 Pantamera Pojkar Division 7A 248071004 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - Sundsvall City IBC U P10 Vit
2019-10-27 12:00 Pantamera Pojkar Division 7A 248071005 Timrå IBC P10 Röd - Sundsvall City IBC U P10 Orange
2019-10-27 12:45 Pantamera Pojkar Division 7A 248071006 Vattjom P10 Svart - FBC Lo P10
2019-10-27 13:30 Pantamera Pojkar Division 7A 248071007 IBK Härnösand P10 - Sundsvall City IBC U P10 Vit
2019-10-27 14:15 Pantamera Pojkar Division 7A 248071008 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - Timrå IBC P10 Svart
2019-10-27 15:00 Pantamera Pojkar Division 7A 248071009 Sundsvall City IBC U P10 Svart - Vattjom P10 Röd
2019-10-27 15:45 Pantamera Pojkar Division 7A 248071010 S-vall GBK PF09-10 - Sundsvall FBC U P10 Öst
2019-10-27 16:30 Pantamera Pojkar Division 7A 248071011 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - Vattjom P10 Röd
2019-10-27 17:15 Pantamera Pojkar Division 7A 248071012 Sundsvall City IBC U P10 Svart - Sundsvall FBC U P10 Öst
2019-10-27 18:00 Pantamera Pojkar Division 7A 248071013 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - S-vall GBK PF09-10
November
2019-11-10 09:00 Pantamera Flickor Division 6B 247042032 Sundsvalls IBF F09-10 Haga - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange
2019-11-10 09:45 Pantamera Flickor Division 6B 247042033 Örnsköldsvik IBK F09 - IBK Härnösand F09/10
2019-11-10 10:30 Pantamera Flickor Division 6B 247042034 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit - G/K IBS F09
2019-11-10 11:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042035 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - Örnsköldsvik IBK F09
2019-11-10 12:00 Pantamera Flickor Division 6B 247042036 Sundsvalls IBF F09-10 Haga - G/K IBS F09
2019-11-10 12:45 Pantamera Flickor Division 6B 247042037 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit - Örnsköldsvik IBK F09
2019-11-10 13:30 Pantamera Flickor Division 6B 247042038 IBK Härnösand F09/10 - G/K IBS F09
2019-11-10 14:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042039 Sundsvalls IBF F09-10 Haga - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit
2019-11-10 15:00 Pantamera Flickor Division 6B 247042040 IBK Härnösand F09/10 - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange
2019-11-24 09:00 Pantamera Pojkar Division 6B 248062045 Sundsvall FBC P09 Öst - Moälvens IBK P09
2019-11-24 09:45 Pantamera Pojkar Division 6B 248062046 IBK Härnösand P09 - Örnsköldsviks IBK P09
2019-11-24 10:30 Pantamera Pojkar Division 6B 248062047 Sundsvall FBC P09 Nord - G/K IBS P09
2019-11-24 11:15 Pantamera Pojkar Division 6B 248062048 Sundsvall FBC U P09 Väst - Moälvens IBK P08
2019-11-24 12:00 Pantamera Pojkar Division 6B 248062049 Timrå IBC P09 Svart - Moälvens IBK P09
2019-11-24 12:45 Pantamera Pojkar Division 6B 248062050 Timrå IBC P09 Röd - Örnsköldsviks IBK P09
2019-11-24 13:30 Pantamera Pojkar Division 6B 248062051 Sundsvall FBC U P09 Väst - G/K IBS P09
2019-11-24 14:15 Pantamera Pojkar Division 6B 248062052 Sundsvall FBC P09 Nord - Moälvens IBK P08
2019-11-24 15:00 Pantamera Pojkar Division 6B 248062053 IBK Härnösand P09 - Moälvens IBK P09
2019-11-24 15:45 Pantamera Pojkar Division 6B 248062054 Sundsvall FBC P09 Öst - Örnsköldsviks IBK P09
2019-11-24 16:30 Pantamera Pojkar Division 6B 248062055 Timrå IBC P09 Svart - G/K IBS P09
2019-11-24 17:15 Pantamera Pojkar Division 6B 248062056 Timrå IBC P09 Röd - Moälvens IBK P08
December
2019-12-15 10:00 Pantamera Flickor Division 6B 247042070 IBK Härnösand F09/10 - Klockarbergets BK F08/09 Svart
2019-12-15 10:45 Pantamera Flickor Division 6B 247042071 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - Klockarbergets BK F08/09 Gul
2019-12-15 11:30 Pantamera Flickor Division 6B 247042072 G/K IBS F09 - Klockarbergets BK F08/09 Svart
2019-12-15 12:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042073 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit - Klockarbergets BK F08/09 Gul
2019-12-15 13:00 Pantamera Flickor Division 6B 247042074 IBK Härnösand F09/10 - G/K IBS F09
2019-12-15 13:45 Pantamera Flickor Division 6B 247042075 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit - Klockarbergets BK F08/09 Svart
2019-12-15 14:30 Pantamera Flickor Division 6B 247042076 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Orange - Klockarbergets BK F08/09 Svart
2019-12-15 15:15 Pantamera Flickor Division 6B 247042077 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Vit - IBK Härnösand F09/10
Januari
2020-01-26 09:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061073 IBK Härnösand P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit
2020-01-26 10:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061074 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Sundsvall FBC U P09 Nordväst
2020-01-26 11:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061075 Vattjoms IK P-07 - SKB Sundsvall P08
2020-01-26 11:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061076 IBK Härnösand P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Vit
2020-01-26 12:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061077 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit
2020-01-26 13:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061078 Vattjoms IK P-07 - Sundsvall FBC U P09 Nordväst
2020-01-26 14:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061079 IBK Härnösand P08 - SKB Sundsvall P08
2020-01-26 14:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061080 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Sundsvall City IBC U P-08 Vit
2020-01-26 15:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061081 Vattjoms IK P-07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit
Mars
2020-03-14 10:00 Pantamera Pojkar Division 7A 248071133 Sundsvall City IBC U P10 Vit - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit
2020-03-14 10:45 Pantamera Pojkar Division 7A 248071134 IBK Härnösand P10 - Timrå IBC P10 Svart
2020-03-14 11:30 Pantamera Pojkar Division 7A 248071135 Sundsvall FBC U P10 Öst - Sundsvall FBC U P10 Väst Vit
2020-03-14 12:15 Pantamera Pojkar Division 7A 248071136 Vattjom P10 Röd - IBK Härnösand P10
2020-03-14 13:00 Pantamera Pojkar Division 7A 248071137 Sundsvall City IBC U P10 Svart - Timrå IBC P10 Svart
2020-03-14 13:45 Pantamera Pojkar Division 7A 248071138 Sundsvall FBC U P10 Öst - IBK Härnösand P10
2020-03-14 14:30 Pantamera Pojkar Division 7A 248071139 Sundsvall City IBC U P10 Vit - Sundsvall City IBC U P10 Svart
2020-03-15 13:00 Pantamera Flickor Division 5A 247031049 IBK Härnösand F07/08 - Klockarbergets BK F06/07
2020-03-15 14:30 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052040 IBK Härnösand P07 - Sundsvall GBK P07
2020-03-29 09:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061154 IBK Härnösand P08 - Sundsvall GBK P08
2020-03-29 10:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061155 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Timrå IBC P08
2020-03-29 11:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061156 Vattjoms IK P-07 - Vattjoms IK P-08
2020-03-29 11:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061157 IBK Härnösand P08 - Timrå IBC P08
2020-03-29 12:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061158 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Vattjoms IK P-08
2020-03-29 13:15 Pantamera Pojkar Division 6A 248061159 Vattjoms IK P-07 - Sundsvall GBK P08
2020-03-29 14:00 Pantamera Pojkar Division 6A 248061160 IBK Härnösand P08 - Vattjoms IK P-08
2020-03-29 14:45 Pantamera Pojkar Division 6A 248061161 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Sundsvall GBK P08
2020-03-29 15:30 Pantamera Pojkar Division 6A 248061162 Vattjoms IK P-07 - Timrå IBC P08

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis