Kvarnbergshallen

Adress
Östergårdsvägen 25, 14138 Huddinge
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-16 18:45 Träningsmatcher Stockholm 155000079 Segeltorps IF 06/07 - Salems IF Röd Mörkröd Medel
2022-09-24   Uppskj. Pantamera Damjuniorer norra 150034002 Huddinge IBS (C ) - Järfälla IBK
2022-09-24   Uppskj. Herrar veteraner division 2 södra 150022001 Segeltorps IF - Ingarö IF
Oktober
2022-10-05 19:15 Juniorallsvenskan F HJ18 580706014 Huddinge IBS - Onyx IBS/IBK
2022-10-08 09:30 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150355011 Segeltorps IF - Huddinge IBS
2022-10-08 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår D 150396011 Segeltorps IF (A) - Huddinge IBS
2022-10-08 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417008 Segeltorps IF - Värmdö IF
2022-10-08 16:15 Damer division 2 Södra 150038014 Huddinge IBS (B) - FBI Tullinge (B)
2022-10-08 17:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409008 Huddinge IBS (A) - Salems IF
2022-10-09 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345008 Segeltorps IF - Mariebergs SK
2022-10-09 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt F 150414008 Sörskogens IF - Nynäshamns IBK
2022-10-09 12:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410010 Huddinge IBS (B) - Farsta IBK
2022-10-09 13:30 Herrar division 5 Södra 150010006 Mellansjö MK - Västerhaninge IBK (B)
2022-10-15 08:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411017 Huddinge IBS (A) - Nacka IBK (A)
2022-10-15 09:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413015 Huddinge IBS (B) - Väsby AIK (B)
2022-10-15 10:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315013 Huddinge IBS - Sköndals IK
2022-10-15 13:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372013 Huddinge IBS - FBI Tullinge
2022-10-15 14:30 Herrar division 3 södra 150003014 IK Tomtberga (A) - Hammarbyhöjden IBK
2022-10-15 16:15 Herrar veteraner division 2 södra 150022011 Segeltorps IF - Nacka IBK
2022-10-15 17:45 Herrar veteraner division 2 södra 150022012 Sörskogens IF - Älta IF
2022-10-16 11:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312016 Huddinge IBS (C) - Åkersberga IBF
2022-10-16 12:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312017 Huddinge IBS (D) - Enebybergs IF / Danderyds SK IBF
2022-10-22 09:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410020 Huddinge IBS (B) - Sköndals IK
2022-10-22 10:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409019 Huddinge IBS (A) - Nynäshamns IBK
2022-10-22 15:00 Herrar division 5 Södra 150010017 Mellansjö MK - Balrog B/S IK (B)
2022-10-29 13:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312028 Huddinge IBS (C) - Huddinge IBS (D)
2022-10-30 09:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413027 Huddinge IBS (B) - Farsta IBK
2022-10-30 10:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409024 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge
2022-10-30 11:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372025 Huddinge IBS - Salems IF
November
2022-11-05 13:15 Herrar division 5 Södra 150010028 Mellansjö MK - Bergfoten IBK (B)
2022-11-12 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345032 Segeltorps IF - Töjnan IBK (D)
2022-11-12 13:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311031 Huddinge IBS (A) - Töjnan IBK
2022-11-12 14:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312031 Huddinge IBS (D) - Endre IF
2022-11-12 15:45 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315023 Huddinge IBS - Nynäshamns IBK (A)
2022-11-13 08:30 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår C 150354034 Segeltorps IF (B) - Högdalens AIS
2022-11-13 09:30 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150355031 Segeltorps IF - Älvsjö AIK IBF
2022-11-13 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår D 150396031 Segeltorps IF (A) - Älvsjö AIK IBF
2022-11-13 11:45 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411031 Huddinge IBS (A) - Sköndals IK (A)
2022-11-13 12:45 Herrar veteraner division 2 södra 150022022 Sörskogens IF - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2022-11-16 19:15 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025048 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2022-11-19 09:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413039 Huddinge IBS (B) - Älta IF
2022-11-19 10:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410030 Huddinge IBS (B) - Sundbybergs IK
2022-11-19 13:45 Herrar division 3 södra 150003026 IK Tomtberga (A) - Fullersta IBK (A)
2022-11-19 15:15 Damer division 2 Södra 150038026 Huddinge IBS (B) - Salems IF
2022-11-19 16:45 Herrar division 5 Södra 150010039 Mellansjö MK - Skogås/Trångsunds IBK (C)
2022-11-19 18:15 Pantamera Damjuniorer södra 150035044 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-11-20 09:30 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366050 Segeltorps IF - Farsta IBK (B)
2022-11-20 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår D 150396038 Segeltorps IF (A) - Nynäshamns IBK
2022-11-20 11:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405027 Sörskogens IF - Täby FC (B)
2022-11-26 14:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409034 Huddinge IBS (A) - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-11-26 15:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022031 Segeltorps IF - FBI Tullinge (B)
2022-11-26 17:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022032 Sörskogens IF - Västerhaninge IBK
2022-11-27 08:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311043 Huddinge IBS (B) - Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK
2022-11-27 09:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311044 Huddinge IBS (A) - Ekerö IK
2022-11-27 10:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312044 Huddinge IBS (D) - Täby FC
2022-11-27 11:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417034 Segeltorps IF - Huddinge IBS
December
2022-12-03 13:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt F 150414052 Sörskogens IF - Vendelsö IK
2022-12-03 14:15 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Södra 150345051 Segeltorps IF - Karlbergs BK
2022-12-03 15:15 Herrar division 3 södra 150003037 IK Tomtberga (A) - Tungelsta IF (B)
2022-12-04 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår C 150354054 Segeltorps IF (B) - Nacka IBK
2022-12-04 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår D 150396052 Segeltorps IF (A) - Vendelsö IK
2022-12-04 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150355052 Segeltorps IF - Högalids IF
2022-12-04 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150355053 Sörskogens IF - Västerhaninge IBK
2022-12-07 19:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301060 Huddinge IBS - Värmdö IF
2022-12-09 18:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372058 Segeltorps IF - Nacka IBK
2022-12-10 08:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315036 Huddinge IBS - Nacka IBK
2022-12-10 09:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312057 Huddinge IBS (D) - Vendelsö IK
2022-12-10 10:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311057 Huddinge IBS (A) - Vallentuna IBK
2022-12-10 13:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312056 Huddinge IBS (C) - Hammarby IF IBF
2022-12-10 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327046 Segeltorps IF - Täby FC (B)
2022-12-10 15:45 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410040 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF (A)
2022-12-10 17:15 Pantamera Damjuniorer norra 150034056 Huddinge IBS (C ) - Väsby AIK / RA19
2022-12-11 09:30 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Södra 150366074 Segeltorps IF - Älvsjö AIK IBF
2022-12-11 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår C 150354059 Segeltorps IF (B) - Ingarö IF
2022-12-11 12:45 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411057 Huddinge IBS (A) - Enebybergs IF (B)
2022-12-11 13:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311056 Huddinge IBS (B) - Vaxholms IBF
2022-12-17 10:45 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt G 150355066 Sörskogens IF - Segeltorps IF
2022-12-17 13:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409044 Huddinge IBS (A) - Vendelsö IK
2022-12-17 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417044 Segeltorps IF - Tumba GOIF
2022-12-17 15:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372061 Huddinge IBS - Värmdö IF
Januari
2023-01-14 13:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312076 Huddinge IBS (C) - Hässelby SK IBK
2023-01-14 14:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311076 Huddinge IBS (B) - Bele Barkarby IF IBF
2023-01-14 15:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312077 Huddinge IBS (D) - Åkersberga IBF
2023-01-14 17:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410050 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-01-15 09:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337077 Sörskogens IF (B) - Sköndals IK (B)
2023-01-15 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416077 Sörskogens IF (A) - Sköndals IK (A)
2023-01-15 11:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409048 Huddinge IBS (A) - Tungelsta IF
2023-01-15 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417048 Segeltorps IF - Nynäshamns IBK (A)
2023-01-15 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327063 Segeltorps IF - Salems IF
2023-01-21 08:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411077 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge (B)
2023-01-21 09:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413075 Huddinge IBS (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2023-01-21 10:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337084 Sörskogens IF (C) - Ingarö IF (B)
2023-01-21 13:15 Herrar division 3 södra 150003054 IK Tomtberga (A) - Ingarö IF (A)
2023-01-21 14:45 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025084 Huddinge IBS (A) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2023-01-22 11:45 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315053 Huddinge IBS - Vendelsö IK
2023-01-22 13:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022051 Segeltorps IF - Hammarby IF IBF
2023-01-28 13:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312089 Huddinge IBS (D) - Väsby AIK (A)
2023-01-28 14:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312088 Huddinge IBS (C) - Enebybergs IF / Danderyds SK IBF
2023-01-28 15:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311089 Huddinge IBS (A) - Väsby AIK (B)
2023-01-29 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337089 Sörskogens IF (B) - Sörskogens IF (C)
2023-01-29 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405056 Sörskogens IF - Älvsjö AIK IBF (B)
2023-01-29 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417059 Segeltorps IF - Nacka IBK (A)
2023-01-29 13:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409059 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge (B)
Februari
2023-02-04 08:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416091 Sörskogens IF (A) - FBI Tullinge (D)
2023-02-04 09:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337091 Sörskogens IF (B) - Ingarö IF (A)
2023-02-04 10:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337096 Sörskogens IF (C) - Nacka IBK (A)
2023-02-04 14:45 Damer division 3 södra 150042092 Huddinge IBS (C) - Högdalens AIS (B)
2023-02-04 16:15 Damer division 2 Södra 150038064 Huddinge IBS (B) - Älta IF
2023-02-05 10:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411091 Huddinge IBS (A) - Västerhaninge IBK
2023-02-05 11:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312091 Huddinge IBS (D) - Huddinge IBS (C)
2023-02-05 12:15 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315063 Huddinge IBS - Salems IF
2023-02-08 19:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027065 Huddinge IBS (B) - Nynäshamns IBK (A)
2023-02-11 09:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410070 Huddinge IBS (B) - Hässelby SK IBK (A)
2023-02-11 10:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311100 Huddinge IBS (B) - Väsby AIK (B)
2023-02-11 13:15 Herrar division 3 södra 150003064 IK Tomtberga (A) - Värmdö IF (B)
2023-02-11 14:45 Damer division 2 Södra 150038066 Huddinge IBS (B) - Högdalens AIS (A)
2023-02-11 16:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372092 Segeltorps IF - Visby IBK
2023-02-11 17:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022061 Segeltorps IF - Älta IF
2023-02-12 11:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413099 Huddinge IBS (B) - Sköndals IK (B)
2023-02-12 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327083 Segeltorps IF - Bromma KFUK-KFUM
2023-02-12 13:30 Herrar division 5 Södra 150010078 Mellansjö MK - Tyresö Trollbäcken IBK (C)
2023-02-18 09:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337108 Sörskogens IF (C) - Högalids IF
2023-02-18 10:45 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411104 Huddinge IBS (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2023-02-18 13:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150409074 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF / Ingarö IF
2023-02-18 14:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312103 Huddinge IBS (C) - Endre IF
2023-02-18 15:45 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315073 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF
2023-02-18 17:00 Herrar division 3 södra 150003066 IK Tomtberga (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A)
2023-02-19 09:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337104 Sörskogens IF (B) - FBI Tullinge (B)
2023-02-19 10:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416104 Sörskogens IF (A) - Tumba GOIF
2023-02-19 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405067 Sörskogens IF - Värmdö IF (A)
2023-02-19 12:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311103 Huddinge IBS (B) - Töjnan IBK
2023-02-19 13:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311104 Huddinge IBS (A) - Rotebro IS IBK / Sigtuna IF IBK
2023-02-25 14:45 Herrar division 5 Södra 150010089 Mellansjö MK - Atletic Blåsut FC
Mars
2023-03-11 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417074 Segeltorps IF - Örby IS
2023-03-11 14:30 Damer division 2 Södra 150038077 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF (C)
2023-03-11 16:00 Herrar division 3 södra 150003077 IK Tomtberga (A) - FBI Tullinge (B)
2023-03-12 11:15 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413111 Huddinge IBS (B) - Ingarö IF
2023-03-12 12:15 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315076 Huddinge IBS - FBI Tullinge (B)
2023-03-15 19:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027075 Huddinge IBS (B) - Värmdö IF (A)
2023-03-18 08:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411117 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF
2023-03-18 09:30 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413115 Huddinge IBS (B) - Rotebro IS IBK
2023-03-18 10:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150410080 Huddinge IBS (B) - Ekerö IK
2023-03-18 13:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt 150304115 Huddinge IBS - Vaksala SK
2023-03-18 14:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311117 Huddinge IBS (A) - Vaxholms IBF
2023-03-18 15:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312116 Huddinge IBS (C) - Täby FC
2023-03-18 17:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311116 Huddinge IBS (B) - Ekerö IK
2023-03-18 18:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312117 Huddinge IBS (D) - Hammarby IF IBF
2023-03-19 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416117 Sörskogens IF (A) - Örby IS
2023-03-19 10:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårsvår B 150405078 Sörskogens IF - Nacka IBK (B)
2023-03-19 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337117 Sörskogens IF (B) - Ingarö IF (B)
2023-03-19 13:00 Herrar division 5 Södra 150010100 Mellansjö MK - Ingarö IF (B)
2023-03-22 19:15 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025120 Huddinge IBS (A) - Djurgårdens IF IBS (A)
2023-03-25 14:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315087 Huddinge IBS - Täby FC (A)
2023-03-25 15:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt D 150417084 Segeltorps IF - Salems IF
2023-03-25 17:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022082 Sörskogens IF - Ingarö IF
April
2023-04-01 08:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt D 150416130 Sörskogens IF (A) - Huddinge IBS (A)
2023-04-01 09:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337130 Sörskogens IF (B) - Högalids IF
2023-04-01 10:45 Pantamera Pojkar Ljusröd 10 Svårlätt (L) Södra 150337132 Sörskogens IF (C) - Sköndals IK (B)
2023-04-01 13:15 Damer division 2 Södra 150038088 Huddinge IBS (B) - Nynäshamns IBK (A)
2023-04-01 14:45 Herrar division 3 södra 150003088 IK Tomtberga (A) - Salems IF (B)
2023-04-01 16:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311130 Huddinge IBS (A) - FBI Tullinge (B)
2023-04-01 17:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312130 Huddinge IBS (D) - FBI Tullinge (A )
2023-04-01 18:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312129 Huddinge IBS (C) - Vendelsö IK
2023-04-02 09:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår Södra 150411130 Huddinge IBS (A) - Täby FC (C)
2023-04-02 10:00 Pantamera Flickor Röd 10 Svår (L) 150413128 Huddinge IBS (B) - Ekerö IK
2023-04-02 11:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311129 Huddinge IBS (B) - Vallentuna IBK
2023-04-02 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327107 Segeltorps IF - Farsta IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis