Kvarnbergshallen

Adress
Östergårdsvägen 25, 14138 Huddinge
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365013 Huddinge IK - Ingarö IF
September
2019-09-28 08:45 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373003 Huddinge IK - Västerhaninge IBK
2019-09-28 09:45 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366002 Huddinge IK (A) - Älvsjö AIK IBF
2019-09-29 09:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365001 Huddinge IK - Vendelsö IK (A)
2019-09-29 10:00 Pantamera F Blå Svår Södra 150337004 IK Tomtberga (A) - Värmdö IF
Oktober
2019-10-06 10:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359014 Fullersta IBK - Nacka Wallenstam IBK (C)
2019-10-06 11:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359021 Segeltorps IF - Nynäshamns IBK
2019-10-06 12:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391007 Huddinge IK - Silverdals IF (B)
2019-10-12 09:00 Pantamera F Blå Svår Södra 150337015 IK Tomtberga (A) - Åkersberga IBF (C)
2019-10-13 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366014 Huddinge IK (A) - Farsta IBK
2019-10-13 10:00 Pantamera F Blå Svår Norra 150333011 IK Tomtberga (B) - Täby FC (A)
2019-10-19 13:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358038 Sörskogens IF - Älvsjö AIK IBF (C)
2019-10-19 14:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359034 Fullersta IBK - Nacka Wallenstam IBK (A)
2019-10-20 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359041 Segeltorps IF - Huddinge IBS
2019-10-20 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373015 Huddinge IK - Sörskogens IF
2019-10-26 14:30 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366026 Huddinge IK (A) - Tumba GOIF
2019-10-27 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373021 Sörskogens IF - FBI Tullinge
2019-10-27 11:00 Pantamera F Blå Svår Norra 150333021 IK Tomtberga (B) - Åkersberga IBF (B)
2019-10-27 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391018 Huddinge IK - Sköndals IK
2019-10-27 13:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365025 Huddinge IK - Värmdö IF
November
2019-11-09 10:45 Pantamera F Blå Svår Södra 150337026 IK Tomtberga (A) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2019-11-10 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373027 Huddinge IK - Salems IF
2019-11-10 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366036 Huddinge IK (B) - FBI Tullinge
2019-11-16 09:45 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365037 Huddinge IK - Töjnan IBK
2019-11-16 10:45 Pantamera F Blå Svår Norra 150333031 IK Tomtberga (B) - IBF Offensiv Lidingö
2019-11-17 08:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359061 Segeltorps IF - Värmdö IF (C)
2019-11-17 09:30 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373034 Sörskogens IF - Älvsjö AIK IBF (A)
2019-11-17 10:30 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366038 Huddinge IK (A) - Hässelby SK IBK (B)
2019-11-23 08:45 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373039 Huddinge IK - Nacka Wallenstam IBK
2019-11-23 09:45 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391029 Huddinge IK - Örby IS
2019-11-23 10:45 Pantamera F Blå Svår Södra 150337037 IK Tomtberga (A) - FBI Tullinge
2019-11-30 08:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359081 Segeltorps IF - FBI Tullinge (B)
2019-11-30 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354072 Segeltorps IF - Mariebergs SK (A)
2019-11-30 14:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358078 Sörskogens IF - Älvsjö AIK IBF (A)
December
2019-12-01 08:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365049 Huddinge IK - FBI Tullinge
2019-12-01 09:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391033 Huddinge IK - Älvsjö AIK IBF
2019-12-01 10:00 Pantamera F Blå Svår Norra 150333041 IK Tomtberga (B) - Väsby AIK
2019-12-01 11:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373099 Huddinge IK - Värmdö IF
2019-12-08 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358090 Sörskogens IF - Skogås/Trångsund IBK (A)
2019-12-08 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366050 Huddinge IK (A) - Täby FC (C)
2019-12-08 11:00 Pantamera F Blå Svår Södra 150337048 IK Tomtberga (A) - Täby FC (B)
2019-12-14 08:45 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366060 Huddinge IK (B) - Huddinge IK (A)
2019-12-14 09:45 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391043 Huddinge IK - Ekerö IK
2019-12-14 10:45 Pantamera F Blå Svår Norra 150333051 IK Tomtberga (B) - Åkersberga IBF (A)
2019-12-15 09:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365061 Huddinge IK - Huddinge IBS
Januari
2020-01-11 08:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391047 Huddinge IK - Rotebro IS IBK
2020-01-19 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366072 Huddinge IK (B) - Norrtulls SK
2020-01-19 10:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365073 Huddinge IK - Vendelsö IK (B)
2020-01-19 12:15 Pantamera F Blå Svår Norra 150333061 IK Tomtberga (B) - Solna IK
2020-01-25 08:45 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366096 Huddinge IK (B) - Ekerö IK
2020-01-25 09:45 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391058 Huddinge IK - Sickla IF
2020-01-25 10:45 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365085 Huddinge IK - Täby FC (B)
2020-01-26 09:00 Pantamera F Blå Svår Norra 150333071 IK Tomtberga (B) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2020-01-26 12:45 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373068 Sörskogens IF - Värmdö IF
Februari
2020-02-01 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366098 Huddinge IK (A) - Djurö-Vindö IF
2020-02-02 09:00 Pantamera F Blå Svår Södra 150337076 IK Tomtberga (A) - Täby FC (D)
2020-02-08 08:45 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359142 Fullersta IBK - Värmdö IF (C)
2020-02-08 09:45 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359135 Segeltorps IF - Örby IS
2020-02-08 10:45 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358138 Sörskogens IF - FBI Tullinge (A)
2020-02-09 08:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366108 Huddinge IK (B) - Farsta IBK
2020-02-09 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373081 Sörskogens IF - Huddinge IK
2020-02-09 10:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391069 Huddinge IK - Duvbo IK
2020-02-09 11:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365097 Huddinge IK - Älvsjö AIK IBF
2020-02-15 08:45 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366110 Huddinge IK (A) - FBI Tullinge
2020-02-15 09:45 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373087 Huddinge IK - Tumba GOIF
2020-02-15 10:45 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359147 Segeltorps IF - Ingarö IF
2020-02-16 09:30 Pantamera F Blå Svår Södra 150337087 IK Tomtberga (A) - Älta IF
2020-02-19 19:30 Damer division 2 Södra 150038069 Huddinge IK (A) - Hammarby IF IBF (B)
2020-02-22 13:15 Herrar division 5 Södra 150010069 Kvarnbergsplans IBK - IBK Bandhagen
2020-02-22 14:45 Herrar division 5 Södra 150010066 IK Tomtberga (B) - Segeltorps IF
2020-02-22 16:15 Herrar division 5 Södra 150010070 Mellansjö MK - Balrog B/S IK (B)
2020-02-22 17:45 Herrar veteraner division 2 södra 150022081 Kvarnbergsplans IBK - Ingarö IF
Mars
2020-03-07 08:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354137 Segeltorps IF - FBI Tullinge (C)
2020-03-07 09:30 Pantamera F Blå Svår Norra 150333091 IK Tomtberga (B) - Täby FC (C)
2020-03-07 10:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317109 Huddinge IK - Täby FC (C)
2020-03-07 14:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312058 Huddinge IK (C) - Täby FC (B)
2020-03-07 15:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027081 IK Tomtberga - Högdalens AIS
2020-03-07 17:00 Herrar division 5 Södra 150010080 Mellansjö MK - Kvarnbergsplans IBK
2020-03-07 18:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022091 Kvarnbergsplans IBK - Segeltorps IF
2020-03-08 09:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315111 Huddinge IK - Täby FC (C)
2020-03-08 10:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331060 Huddinge IK (B) - FBI Tullinge (B)
2020-03-08 12:00 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035101 Huddinge IK - Älvsjö AIK IBF
2020-03-08 13:30 Damer division 3 södra 150042112 Huddinge IK (B) - Skogås/Trångsunds IBK
2020-03-15 10:00 Pantamera F Blå Svår Södra 150337098 IK Tomtberga (A) - Huddinge IBS
2020-03-15 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349158 Sörskogens IF - Älvsjö AIK IBF (B)
2020-03-15 12:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315115 Huddinge IK - Nynäshamns IBK
2020-03-15 13:15 Herrar division 5 Södra 150010083 Kvarnbergsplans IBK - Fullersta IBK (B)
2020-03-20 19:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312066 Huddinge IK (C) - Västerhaninge IBK / Tungelsta IF
2020-03-21 08:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391083 Huddinge IK - Sundbybergs IK
2020-03-21 09:30 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365121 Huddinge IK - Ängby IF (A)
2020-03-21 13:15 Pantamera F Blå Svår Norra 150333101 IK Tomtberga (B) - Enebybergs IF
2020-03-21 15:30 Damer division 3 södra 150042124 Huddinge IK (B) - Salems IF
2020-03-21 17:00 Herrar division 4 södra 150006083 IK Tomtberga - Malmens SF
2020-03-21 18:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022101 Kvarnbergsplans IBK - Vendelsö IK
2020-03-22 08:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366122 Huddinge IK (A) - Huddinge IK (B)
2020-03-22 09:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331068 Huddinge IK (B) - Sköndals IK
2020-03-22 10:30 Damer division 2 Södra 150038083 Huddinge IK (A) - FBI Tullinge (B)
2020-03-22 12:00 Herrar division 5 Södra 150010090 Mellansjö MK - Fullersta IBK (B)
2020-03-22 13:30 Herrar division 5 Södra 150010088 IK Tomtberga (B) - Balrog B/S IK (B)
2020-03-28 13:30 Pantamera F Blå Svår Södra 150337109 IK Tomtberga (A) - Salems IF
2020-03-28 14:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312069 Huddinge IK (C) - Farsta IBK
2020-03-28 15:45 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315128 Huddinge IK - Tumba GOIF
2020-03-29 09:30 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373107 Sörskogens IF - Västerhaninge IBK
2020-03-29 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359195 Fullersta IBK - Segeltorps IF
2020-03-29 11:30 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366132 Huddinge IK (B) - Tumba GOIF
2020-03-29 12:30 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366127 Huddinge IK (A) - Norrtulls SK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis