Novahallen - Gavlehov

Adress
Gavlehovsvägen 19 , 806 33 Gävle
Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2019-09-29 16:00 Träningsmatcher - Herr/Pojkar 059999037 IBK Runsten P07 - Gävle GIK P06
Oktober
2019-10-13 16:30 Pojkar Blå Div.2 B (09-10) 053945002 IBK Runsten P10 - Valbo AIF P10
2019-10-18 19:30 Division 1 Damer GUD 170102017 Gävle GIK - IBF Borlänge
2019-10-19 14:30 Pantamera Pojkar Röd Div 4 Gävleborg (-07-08) 054596010 Strömsbro IF P07 - Gävle GIK P07
2019-10-19 17:00 Division 5 Herrar Gästrikland 051500022 IBF Sörby Snipers - Andersbergs IBK
2019-10-20 11:00 Damjuniorer (00-02) GUD 031430013 Gävle GIK - Sandvikens AIK
2019-10-20 14:15 Herrjuniorer (01-02) GUD 034098013 Gävle GIK HJ - Storvreta IBK
2019-10-20 17:00 Herrjuniorer (01-02) GUD 034098016 Gävle GIK P03 Röd - KAIS Mora UIF
2019-10-26 17:00 Division 4 Herrar Dalarna/Gästrikland 031806015 Gävle GIK 2 - Hofors IBK
2019-10-27 11:30 Pantamera Pojkar Röd Div 1 Gävleborg (-04-05) 054593019 Gävle GIK P04 - IK Ljusdal P04-05
2019-10-27 14:00 Division 5 Herrar Gästrikland 051500030 IBF Sörby Snipers - Wallviks IK U
2019-10-27 16:30 Pojkar Blå Div.2 B (09-10) 053945012 IBK Runsten P10 - SAIK P09
November
2019-11-03 09:30 Pojkar Blå Div.2 B (09-10) 053945016 IBK Runsten P10 - Hofors IBK P09-10
2019-11-03 11:45 Pojkar Blå Div.2 B (09-10) 053945013 Strömsbro IF P10 Blå - Skutskärs IBK Div 2 Vit 09/10
2019-11-03 14:15 Herrjuniorer (01-02) GUD 034098030 Gävle GIK P03 Röd - Hudik/Björkberg IBK
2019-11-03 17:00 Division 4 Herrar Dalarna/Gästrikland 031806020 Gävle GIK 2 - Envikens IF
2019-11-09 16:45 Division 5 Herrar Gästrikland 051500046 IBF Sörby Snipers - IBK Alba Sandviken
2019-11-15 20:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580701031 Gävle GIK - Håsta IBK
2019-11-16 10:45 Pojkar Blå Div.1 (08-09) 053943035 Gävle GIK P08 - Gävle GIK P09 Blå
2019-11-17 16:45 Herrjuniorer (01-02) GUD 034098037 Gävle GIK HJ - IK Sirius FBC
2019-11-23 Pantamera Flickor Röd Div 2 Gävleborg (-05-06) 054510025 Gävle GIK F06 - Vakant
2019-11-24 Division 4 Herrar Dalarna/Gästrikland 031806028 Gävle GIK 2 - Älvdalens IF Innebandy
2019-11-24 14:30 Flickor 16 (03-04) GUD 039105048 IK Sätra - Söderhamns IBF/Hudik Björkberg IBK
2019-11-30 17:15 Pantamera Pojkar Röd Div 1 Gävleborg (-04-05) 054593053 Gävle GIK P05 Blå - Storviks IF P03/04
December
2019-12-01 17:15 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (-07-08) 054512045 Gävle GIK F07 - Sandvikens AIK F08
2019-12-09 20:30 Herrjuniorer (01-02) GUD 034098061 Gävle GIK HJ - Gävle GIK P03 Röd
2019-12-14 16:45 Division 5 Herrar Gästrikland 051500083 IBF Sörby Snipers - Södra Tolvfors IF B
2019-12-15 10:00 Pojkar Blå Div.1 (08-09) 053943055 Gävle GIK P08 - Andersbergs IBK P08
2019-12-15 11:45 Pantamera Flickor Röd Div 2 Gävleborg (-05-06) 054510033 Gävle GIK F06 - Söderhamns IBF F05/06
2019-12-15 14:15 Division 4 Herrar Dalarna/Gästrikland 031806042 Gävle GIK 2 - IBF Gagnef 2
2019-12-15 17:00 Herrjuniorer (01-02) GUD 034098056 Gävle GIK P03 Röd - IBF Borlänge
2019-12-22 Pantamera Pojkar Röd Div 1 Gävleborg (-04-05) 054593065 Gävle GIK P05 Blå - Vakant
Januari
2020-01-10 20:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580701051 Gävle GIK - Insjöns BK
2020-01-11 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (-07-08) 054512062 Gävle GIK F07 - Vakant
2020-01-17 19:30 Damjuniorer (00-02) GUD 031430073 Gävle GIK - Strömsbro IF /Norrsundets IF
2020-01-24 20:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580701061 Gävle GIK - Sundsvall FBC Ungdom
2020-01-25 16:45 Pantamera Pojkar Röd Div 1 Gävleborg (-04-05) 054593086 Gävle GIK P04 - Skutskärs IBK P04
Februari
2020-02-01 09:30 Pantamera Pojkar Röd Div 3 Gävleborg (-06-07) 054595111 IBK Runsten P07 - Valbo AIF Grön P06
2020-02-01 11:30 Damjuniorer (00-02) GUD 031430085 Gävle GIK - KAIS Mora UIF
2020-02-08 09:45 Pantamera Pojkar Röd Div 1 Gävleborg (-04-05) 054593103 Gävle GIK P05 Blå - Sandvikens AIK
2020-02-08 12:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580701066 IBK Runsten - Gävle GIK
2020-02-08 14:00 Pantamera Flickor Röd Div 2 Gävleborg (-05-06) 054510057 Gävle GIK F06 - Valbo IBF F06
2020-02-08 17:00 Pojkar 16 (03-04) GUD Östra 038763003 IBK Runsten P16 - Sundsvall FBC Ungdom P04
2020-02-09 09:45 Pantamera Pojkar Röd Div 1 Gävleborg (-04-05) 054593102 Gävle GIK P04 - Storviks IF P03/04
2020-02-09 12:00 Pantamera HJ Uppland 170017058 IBK Runsten - Storvreta IBK
2020-02-09 14:15 Pojkar 16 (03-04) GUD Östra 038763063 IBK Runsten P16 - IBF Hedemora
2020-02-09 16:15 Division 4 Herrar Dalarna/Gästrikland 031806069 Gävle GIK 2 - Malungs IBK
2020-02-14 20:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580701071 Gävle GIK - Sandvikens AIK
2020-02-15 11:30 Pantamera Pojkar Röd Div 3 Gävleborg (-06-07) 054595125 IBK Runsten P07 - Sandvikens AIK P06/IBK Bruket P07
2020-02-15 14:15 Herrjuniorer (01-02) GUD 034098097 Gävle GIK HJ - KAIS Mora UIF
2020-02-15 17:00 Division 5 Herrar Gästrikland 051500129 IBF Sörby Snipers - Storviks IF
2020-02-22 17:00 Pantamera Pojkar Röd Div 1 Gävleborg (-04-05) 054593119 Gävle GIK P05 Blå - Hudik/Björkberg IBK Hudik/Björkberg IBK 04
2020-02-23 Pantamera Pojkar Röd Div 1 Gävleborg (-04-05) 054593118 Gävle GIK P04 - Vakant
2020-02-29 14:30 Division 5 Herrar Gästrikland 051500145 IBF Sörby Snipers - Forsbacka IK U-lag
2020-02-29 17:00 Division 4 Herrar Dalarna/Gästrikland 031806077 Gävle GIK 2 - IBF Borlänge
Mars
2020-03-01 11:30 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (-07-08) 054512096 Gävle GIK F07 - FBC Bollnäs F07-08
2020-03-06 20:00 Juniorallsvenskan B HJ18 580701081 Gävle GIK - IBF Borlänge
2020-03-07 11:00 Damjuniorer (00-02) GUD 031430109 Gävle GIK - IBF Falun Ungdom
2020-03-07 13:45 Pantamera Flickor Röd Div 2 Gävleborg (-05-06) 054510073 Gävle GIK F06 - Sandvikens AIK F06/07
2020-03-08 11:15 Pantamera Flickor Röd Div 4 Gävleborg (-07-08) 054512116 Gävle GIK F07 - Hudik/Björkberg IBK F07-08
2020-03-08 14:00 Pojkar 16 (03-04) GUD Östra 038763073 Gävle GIK P03 Blå - Strömsbro IF
2020-03-08 17:00 Herrjuniorer (01-02) GUD 034098109 Gävle GIK HJ - IBF Falun Ungdom
2020-03-14 16:45 Division 5 Herrar Gästrikland 051500161 IBF Sörby Snipers - Alfta IBK U-lag
2020-03-15 17:00 Herrjuniorer (01-02) GUD 034098117 Gävle GIK P03 Röd - IK Sirius FBC
2020-03-21 Pantamera Flickor Röd Div 2 Gävleborg (-05-06) 054510081 Gävle GIK F06 - Vakant
2020-03-22 17:00 Herrjuniorer (01-02) GUD 034098121 Gävle GIK HJ - Hudik/Björkberg IBK
2020-03-29 17:00 Herrjuniorer (01-02) GUD 034098127 Gävle GIK P03 Röd - Gävle GIK HJ
April
2020-04-04 11:45 Pantamera Pojkar Röd Div 1 Gävleborg (-04-05) 054593162 Gävle GIK P05 Blå - FBC Bollnäs P03-04
2020-04-04 14:15 Pantamera Pojkar Röd Div 1 Gävleborg (-04-05) 054593163 Gävle GIK P04 - Hudik/Björkberg IBK Hudik/Björkberg IBK 04
2020-04-04 16:45 Division 5 Herrar Gästrikland 051500180 IBF Sörby Snipers - Norrsundets IF H5

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis