Grimstahallen

Adress
Kanngjutargränd 22, 16257 Vällingby
Telefon
08-508 46 492 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2020-09-27 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349003 Mariebergs SK (B) - Ängby IF
2020-09-27 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348001 Bromma KFUK-KFUM (B) - Ekerö IK (B)
2020-09-27 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343002 Ängby IF - Väsby AIK (B)
2020-09-27 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334003 Ängby IF - Hammarby IF IBF (A)
2020-09-27 14:30 Herrar division 4 mellersta 150007009 Ängby IF (A) - Sköndals IK (B)
2020-09-27 16:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358006 Mariebergs SK - Högalids IF (B)
2020-09-27 17:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310003 Ängby IF - Västerhaninge IBK
Oktober
2020-10-04 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356015 Ängby IF (A) - Täby FC (C)
2020-10-04 10:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333005 Ängby IF - Värmdö IF
2020-10-04 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335011 Ängby IF - Hässelby SK IKB (B )
2020-10-04 12:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364009 Ängby IF ( C) - Täby FC (B)
2020-10-04 15:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313009 Ängby IF (B) - Åkersberga IBF (A)
2020-10-11 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352011 Ängby IF - Bele Barkarby IF IBF
2020-10-11 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348012 Ängby IF (A) - Täby FC (C)
2020-10-11 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343024 Ängby IF - Enebybergs IF
2020-10-11 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349011 Ängby IF - Bromma KFUK-KFUM (A)
2020-10-11 13:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364015 Ängby IF ( C) - Åkersberga IBF
2020-10-11 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335018 Ängby IF - Älta IF (A)
2020-10-11 17:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310015 Ängby IF - FBI Tullinge
2020-10-11 18:45 Herrar division 4 mellersta 150007015 Ängby IF (A) - Westermalms IBK
2020-10-11 20:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029018 Hässelby SK IBK (C) - Väsby AIK (C)
2020-10-18 19:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322021 Hässelby SK IBK - Farsta IBK (B)
2020-10-18 20:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313022 Ängby IF (B) - Enebybergs IF
November
2020-11-01 11:00 Herrar division 4 mellersta 150007025 Ängby IF (A) - Högdalens AIS
2020-11-08 09:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333016 Ängby IF - Norrtulls SK
2020-11-08 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357035 Ängby IF (B) - IK Frej Täby IBK (B)
2020-11-08 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352044 Ängby IF - Töjnan IBK (B)
2020-11-08 12:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364025 Ängby IF ( C) - Vallentuna IBK
2020-11-08 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334023 Ängby IF - Duvbo IK
2020-11-08 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329035 Mariebergs SK (B) - Ekerö IK
2020-11-08 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330036 Mariebergs SK (A) - Västerhaninge IBK
2020-11-08 20:15 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034034 Ekerö IK / Ängby IF - Töjnan IBK
2020-11-15 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352055 Ängby IF - Silverdals IF (A)
2020-11-15 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348038 Ängby IF (A) - Silverdals IF
2020-11-15 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349039 Ängby IF - Täby FC (F)
2020-11-15 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343068 Ängby IF - Åkersberga IBF (A)
2020-11-15 13:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361039 Ängby IF (A) - Värmdö IF
2020-11-15 15:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319038 Ängby IF - Täby FC (A)
2020-11-15 17:30 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313040 Ängby IF (B) - Täby FC (D)
2020-11-15 18:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310039 Ängby IF - Sköndals IK
2020-11-15 20:00 Herrar division 4 mellersta 150007035 Ängby IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2020-11-29 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352066 Ängby IF - Råsunda IS
2020-11-29 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357053 Ängby IF (B) - Täby FC (E)
2020-11-29 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348058 Ängby IF (A) - Danderyds SK IBF (B)
2020-11-29 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349059 Ängby IF - Töjnan IBK (C)
2020-11-29 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343090 Ängby IF - Dubvo IK (A)
2020-11-29 14:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361059 Ängby IF (A) - Täby FC (B)
2020-11-29 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334036 Ängby IF - Jakobsbergs IBF
2020-11-29 17:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319050 Ängby IF - Rotebro IS IBK
2020-11-29 19:45 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313052 Ängby IF (B) - Åkersberga IBF (B)
December
2020-12-06 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357057 Ängby IF (C ) - Rotebro IS IBK (B)
2020-12-06 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356058 Ängby IF (A) - Töjnan IBK
2020-12-06 11:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333038 Ängby IF - Åkersberga IBF (B)
2020-12-06 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335054 Ängby IF - Norrtulls SK (A)
2020-12-06 13:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331040 Ängby IF - Hässelby SK IBK
2020-12-06 14:15 Herrar division 4 mellersta 150007045 Ängby IF (A) - AIK IBF (B)
2020-12-06 15:45 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358061 Mariebergs SK - Nacka Wallenstam IBK (B)
2020-12-13 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352088 Ängby IF - Enebybergs IF (A)
2020-12-13 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349079 Ängby IF - Hässelby SK IBK (C)
2020-12-13 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343100 Ängby IF - IK Frej Täby IBK
2020-12-13 13:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361079 Ängby IF (A) - Nacka Wallenstam IBK
2020-12-13 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329064 Mariebergs SK (B) - Jakobsbergs IBF / Stäkets IF
2020-12-13 16:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319061 Ängby IF - Väsby AIK (A)
2020-12-13 17:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334045 Hässelby SK IBK - Ängby IF
2020-12-13 20:00 Herrar division 4 mellersta 150007049 Ängby IF (A) - Värtans IK
2020-12-20 09:45 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364049 Ängby IF ( C) - Rotebro IS IBK
2020-12-20 13:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313069 Ängby IF (B) - Väsby AIK
Januari
2021-01-10 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357066 Ängby IF (C ) - Täby FC (H)
2021-01-10 10:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319074 Ängby IF - Vaxholms IBF (A)
2021-01-10 11:15 Herrar division 5 Mellersta 150004076 Mariebergs SK (A) - Högalids IF (B)
2021-01-10 12:45 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034063 Ekerö IK / Ängby IF - Täby FC (B)
2021-01-17 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356083 Ängby IF (A) - Danderyds SK IBF
2021-01-17 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357088 Ängby IF (B) - Jakobsbergs IBF
2021-01-17 11:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333055 Ängby IF - Nacka Wallenstam IBK (A)
2021-01-17 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343118 Ängby IF - Jakobsbergs IBF (A)
2021-01-17 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335066 Ängby IF - Ekerö IK (A)
2021-01-17 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352110 Ängby IF - Vallentuna IBK (A)
2021-01-17 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334053 Ängby IF - Järfälla IBK
2021-01-17 16:15 Pantamera Flickor Blå Svår 150361099 Ängby IF (A) - Ingarö IF/Sickla IF
2021-01-17 18:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310075 Ängby IF - Högdalens AIS
2021-01-24 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357096 Ängby IF (B) - Duvbo IK (A)
2021-01-24 10:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333056 Ängby IF - Sköndals IK
2021-01-24 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352120 Ängby IF - Åkersberga IBF (B)
2021-01-24 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348098 Ängby IF (A) - Ekerö IK (B)
2021-01-24 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349099 Ängby IF - Hammarby IF IBF
2021-01-24 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358089 Mariebergs SK - Djurö-Vindö IF
2021-01-24 15:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361108 Ängby IF (A) - Älvsjö AIK IBF
2021-01-24 17:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319086 Ängby IF - Sundbybergs IK
2021-01-24 18:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331060 Ängby IF - FBI Tullinge (B)
2021-01-31 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356101 Ängby IF (A) - Rotebro IS IBK (A)
2021-01-31 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra 150368076 Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK
2021-01-31 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349103 Hässelby SK IBK (C) - Ekerö IK (A)
2021-01-31 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349108 Ängby IF - Djurgårdens IF IBS
2021-01-31 15:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335071 Ängby IF - Djurgårdens IF IBS
2021-01-31 16:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313095 Ängby IF (B) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2021-01-31 18:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310087 Ängby IF - Ekerö IK
2021-01-31 19:45 Herrar division 4 mellersta 150007065 Ängby IF (A) - IBK Bandhagen
Februari
2021-02-07 19:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319098 Ängby IF - Enebybergs IF
2021-02-07 20:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331070 Ängby IF - Ingarö IF
2021-02-14 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357110 Ängby IF (B) - Ängby IF (C )
2021-02-14 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349122 Bromma KFUK-KFUM (A) - Duvbo IK (C)
2021-02-14 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348125 Ängby IF (A) - Täby FC (D)
2021-02-14 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349124 Ängby IF - Ingarö IF
2021-02-14 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349120 Mariebergs SK (B) - AIK IBF
2021-02-14 15:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361124 Ängby IF (A) - Vendelsö IK
2021-02-14 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334073 Ängby IF - Vaxholms IBF
2021-02-14 17:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310099 Ängby IF - Salems IF
2021-02-21 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356118 Ängby IF (A) - Täby FC (A)
2021-02-21 10:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333078 Ängby IF - Täby FC (C)
2021-02-21 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A 150352156 Ängby IF - Sigtuna IF IBK
2021-02-21 12:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364075 Ängby IF ( C) - Silverdals IF
2021-02-21 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335090 Ängby IF - Täby FC (E)
2021-02-21 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334076 Ängby IF - Råsunda IS
2021-02-21 16:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319110 Ängby IF - Sigtuna IF IBK
2021-02-28 11:00 Herrar division 4 mellersta 150007075 Ängby IF (A) - Duvbo IK
Mars
2021-03-14 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349140 Ängby IF - AIK IBF
2021-03-14 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348141 Ängby IF (A) - Töjnan IBK (B)
2021-03-14 12:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361140 Ängby IF (A) - Täby FC (A)
2021-03-14 13:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331080 Ängby IF - Huddinge IBS (A)
2021-03-14 14:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310111 Ängby IF - Huddinge IBS
2021-03-21 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357124 Ängby IF (B) - Bele Barkarby IF IBF
2021-03-21 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335102 Ängby IF - Duvbo IK
2021-03-21 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343172 Ängby IF - Hässelby SK IBK (B)
2021-03-21 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344177 Bromma KFUK-KFUM - Hässelby SK IBK (D)
2021-03-21 15:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319122 Ängby IF - Hässelby SK IBK (A)
2021-03-21 17:45 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313124 Ängby IF (B) - Vallentuna IBK
2021-03-21 19:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310115 Ängby IF - Täby FC (A)
2021-03-21 20:15 Herrar division 4 mellersta 150007085 Ängby IF (A) - Lokomotiv Stockholm IK
2021-03-28 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356136 Ängby IF (A) - Enebybergs IF
2021-03-28 10:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331090 Ängby IF - Värmdö IF
2021-03-28 11:15 Damer division 3 norra 150036088 Hässelby SK IBK (C) - Järfälla IBK (A)
2021-03-28 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334087 Ängby IF - Hässelby SK IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis