Midgårdshallen

Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-26 10:30 Flickor 10 Umeå 195201006 IBF Dalen /Svart - Gimonäs Umeå IF /To
2019-10-26 11:30 Flickor 10 Umeå 195201007 Täfteå IK - IBF Dalen/Vit
2019-10-26 12:30 Flickor 10 Umeå 195201008 Gimonäs Umeå IF /To - Gimonäs Umeå IF/CSÅ
2019-10-26 13:30 Flickor 10 Umeå 195201009 IBF Dalen/Vit - IBF Dalen /Svart
2019-10-26 14:30 Flickor 10 Umeå 195201010 Gimonäs Umeå IF/CSÅ - Täfteå IK
2019-10-27 09:30 Pantamera P Div. 17 194117003 Umeå City IBF/P08 - IBF Dalen/Södra/Svart
2019-10-27 10:30 Pantamera P Div. 25 194125003 Sandåkerns SK /Röd - Umeå City IBF /Blå
November
2019-11-17 12:30 Pantamera P Div. 29 194129009 Tegs SK IBF/P10 - Röbäcks IF P09
2019-11-24 11:00 Pantamera F Div. 12 194412007 Umeå City IBF - Röbäcks IF/Röd
December
2019-12-01 Pantamera P Div. 24 194324009 IBF Dalen /Södra/Vit - Umeå City IBF/Vit
2019-12-01 Pantamera P Div. 26 194326009 Umeå City IBF /Blå - IBF Dalen
2019-12-01 09:15 Pantamera P Div. 23 194123010 IBF Dalen/Södra/Vit - Umeå City IBF/Vit
2019-12-01 10:10 Pantamera P Div. 25 194125010 Umeå City IBF /Blå - IBF Dalen
2019-12-07 11:30 Pantamera F Div. 8 193408011 Umeå City IBF F07 - Täfteå IK
2019-12-14 Pantamera P Div. 10 193310014 Umeå City IBF/Blå - Röbäcks IF/P06
2019-12-14 Pantamera F Div. 4 193404014 Umeå City IBF - Gimonäs Umeå IF/F05
2019-12-14 10:30 Pantamera P Div. 5 193105013 Umeå City IBF/P05Vit2 - Sandåkerns SK/P06
2019-12-14 11:30 Pantamera P Div. 9 193109014 Umeå City IBF/Blå - Röbäcks IF/P06
2019-12-14 12:30 Pantamera F Div. 3 193203014 Umeå City IBF - Gimonäs Umeå IF/F05
2019-12-15 11:00 Damer Utveckling Serie E 192125027 Umeå City IBF - Obbola IK
2019-12-15 13:00 Damer Utveckling Serie A 192121012 Umeå City IBF - Jäbo IK
2019-12-15 15:00 Juniorallsvenskan A HJ18 580700031 Team Thorengruppen Ungdom SK - Gimonäs Umeå IF/IBF
2019-12-15 18:00 Sunday League Herrar 191900012 IF Vildmännen - Obbola IK
2019-12-15 19:00 Sunday League Herrar 191900011 Sävar IK - Hörnefors IF
2019-12-15 20:00 Sunday League Herrar 191900010 IBK Decon - Team Thorengruppen SK
2019-12-19 18:30 Pantamera P Div. 3 193103013 Gimonäs Umeå IF/P05Vit - Holmsund City IBC
2019-12-21 11:30 Herrar Division 2 Norra 191122049 Team Thorengruppen Ungdom SK - Spöland Vännäs IF
2019-12-21 14:00 Herrar Division 2 Södra 191123051 IBK Umeå Norr - Gamla Stan IBK Ungdom
2019-12-21 16:30 Juniorallsvenskan A DJ17 580730049 Umeå Västra IBK/IF - Gimonäs Umeå IF
2019-12-22 11:30 Damer Division 1 192120074 Umeå Västra IF - Sandåkerns SK
2019-12-22 14:00 Herrar Utveckling Serie 2 191152025 Team Thorengruppen Ungdom SK - Umeå City IBF
Januari
2020-01-11 10:00 Pantamera P Div. 7 193107018 Umeå City IBF/05-06 - IBF Dalen/Södra
2020-01-11 11:00 Pantamera F Div. 13 194213017 Umeå City IBF - Spöland Vännäs IF
2020-01-11 13:00 Pojkar 10 Umeå A 195101019 Umeå City IBF - Tegs SK IBF/1
2020-01-11 14:00 Pojkar 10 Umeå A 195101020 Täfteå IK - Sävar IK
2020-01-11 15:00 Pojkar 10 Umeå A 195101021 Tegs SK IBF/1 - Holmsund City IBC
2020-01-11 16:00 Pojkar 10 Umeå A 195101022 Sävar IK - Tegs SK IBF/2
2020-01-11 17:00 Pojkar 10 Umeå A 195101023 Holmsund City IBC - Umeå City IBF
2020-01-11 18:00 Pojkar 10 Umeå A 195101024 Tegs SK IBF/2 - Täfteå IK
2020-01-18 11:30 Herrar Division 2 Norra 191122060 Team Thorengruppen Ungdom SK - Gamla Stan IBK Ungdom
2020-01-18 14:00 Damer Division 1 192120086 Umeå Västra IF - Örnsköldsvik IBF
2020-01-19 09:30 Pantamera P Div. 8 193308017 Umeå City IBF/Blå - Gimonäs Umeå IF/Svart
2020-01-19 10:30 Pantamera P Div. 12 193312017 Tegs SK IBF/Sandåkerns SK - IBF Dalen/Södra
2020-01-19 11:30 Pantamera P Div. 16 194316018 Umeå City IBF/P08 - Vindelns IF
2020-01-19 12:30 Pantamera F Div. 18 194418018 Umeå City IBF/F10Vit - Täfteå IK
2020-01-19 14:00 Herrar Division 2 Södra 191123064 IBK Umeå Norr - IBS Dalen
2020-01-21 20:30 Damer Division 1 192120091 Umeå Västra IF - Obbola IK
2020-01-22 20:30 Herrar Division 2 Norra 191122062 IK SPIF Umeå - Team Thorengruppen Ungdom SK
2020-01-25 Damer Utveckling Serie D 192124034 Umeå City IBF - Holmsund City IBC
2020-01-25 Damer Utveckling Serie H 192128035 Gimonäs Umeå IF - Gullänget-Kroksta IBS
2020-01-25 11:00 Damer Utveckling Serie E 192125034 Umeå City IBF - Holmsund City IBC
2020-01-25 13:00 Damer Utveckling Serie C 192123034 Umeå City IBF - Gullänget-Kroksta IBS
2020-01-25 15:00 Damer Utveckling Serie G 192127035 Gimonäs Umeå IF - Gullänget-Kroksta IBS
2020-01-26 Damer Utveckling Serie F 192126033 IBF Dalen/IBS Dalen - Skellefteå IBK
2020-01-26 Pantamera P Div. 20 194320020 Sandåkerns SK/Vit - Röbäcks IF
2020-01-26 Pantamera P Div. 22 194322020 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF /Vit
2020-01-26 Pantamera P Div. 22 194322019 IBF Dalen /Södra/Svart - Täfteå IK
2020-01-26 09:15 Pantamera P Div. 21 194121019 IBF Dalen /Södra/Svart - Täfteå IK
2020-01-26 10:10 Pantamera P Div. 21 194121020 Sandåkerns SK/Vit - Röbäcks IF
2020-01-26 11:05 Pantamera P Div. 23 194123020 Sandåkerns SK /Vit - Gimonäs Umeå IF /Vit
2020-01-26 12:30 Damer Utveckling Serie G 192127033 IBF Dalen/IBS Dalen - Skellefteå IBK
2020-01-26 15:00 Damer Division 1 192120098 Sandåkerns SK - Gullänget-Kroksta IBS
2020-01-31 19:00 Damer Division 1 192120103 Umeå Västra IF - IBS Dalen
Februari
2020-02-01 11:30 Herrar Division 2 Södra 191123070 IBK Umeå Norr - Täfteå IK
2020-02-01 14:00 Herrar Division 2 Norra 191122072 Team Thorengruppen Ungdom SK - Skellefteå IBK
2020-02-02 Pantamera P Div. 12 193312019 Tegs SK IBF/Sandåkerns SK - Umeå City IBF/Vit
2020-02-02 10:00 Pantamera P Div. 7 193107021 Umeå City IBF/05-06 - Sävar IK/Täfteå IK
2020-02-02 11:00 Pantamera P Div. 11 193111019 Tegs SK IBF /Sandåkerns SK - Umeå City IBF/Vit
2020-02-02 12:30 Herrar Utveckling Serie 3 191153039 Team Thorengruppen Ungdom SK - Umeå City IBF
2020-02-02 14:30 Juniorallsvenskan A DJ17 580730067 RIG Umeå IBF - Umeå Västra IBK/IF
2020-02-08 11:00 Damer Utveckling Serie H 192128038 Umeå City IBF/Vit - Röbäcks IF
2020-02-08 13:00 Damer Utveckling Serie D 192124037 Umeå City IBF - Clemensnäs IF
2020-02-08 15:00 Juniorallsvenskan A DJ17 580730070 Umeå City IBF - Öjebyns IBF
2020-02-09 10:30 Pantamera P Div. 11 193111023 Umeå City IBF/Vit - Röbäcks IF
2020-02-09 11:30 Pantamera P Div. 11 193111022 Sandåkerns SK/P06 - Holmsund City IBC
2020-02-09 12:30 Pantamera F Div. 9 193209024 Umeå City IBF F07 - Obbola IK
2020-02-09 14:00 Herrar Division 2 Södra 191123076 IBK Umeå Norr - Hörnefors IF
2020-02-09 18:00 Sunday League Herrar 191900019 IBK Decon - Hörnefors IF
2020-02-09 19:00 Sunday League Herrar 191900020 Sävar IK - IF Vildmännen
2020-02-09 20:00 Sunday League Herrar 191900021 Team Thorengruppen SK - Obbola IK
2020-02-15 10:00 Pantamera F Div. 8 193408023 Umeå City IBF F07 - Team Thorengruppen SK
2020-02-15 11:00 Pantamera F Div. 4 193404022 Umeå City IBF - Spöland Vännäs IF
2020-02-15 12:30 Damer Division 1 192120116 Umeå Västra IF - Gullänget-Kroksta IBS
2020-02-15 15:00 Pantamera P Div. 10 193310022 Umeå City IBF/Blå - Sandåkerns SK/P06
2020-02-15 16:00 Pantamera P Div. 26 194326022 Umeå City IBF /Blå - Sävar IK
2020-02-16 09:15 Pantamera P Div. 8 193308022 Umeå City IBF/05-06 - Gimonäs Umeå IF/Svart
2020-02-16 10:10 Pantamera P Div. 4 193304021 Gimonäs Umeå IF - Holmsund City IBC
2020-02-16 11:05 Pantamera P Div. 16 194316021 Umeå City IBF/P08 - Sävar IK /P08
2020-02-16 12:00 Pantamera P Div. 20 194320021 Sandåkerns SK/Vit - Spöland Vännäs IF
2020-02-16 13:00 Pantamera P Div. 24 194324021 Sandåkerns SK /Röd - Umeå City IBF/Vit
2020-02-16 14:30 Juniorallsvenskan A DJ17 580730074 Umeå Västra IBK/IF - Umeå City IBF
2020-02-22 09:30 Pantamera P Div. 2 193302024 Umeå City IBF /Vit - Obbola IK
2020-02-22 10:30 Pantamera P Div. 7 193107026 Umeå City IBF/Blå - IBF Dalen/Södra
2020-02-22 11:30 Pantamera P Div. 11 193111026 Tegs SK IBF /Sandåkerns SK - Röbäcks IF
2020-02-22 13:00 Damer Utveckling Serie E 192125048 Umeå City IBF - Bureå Idrottsförening/KAIF
2020-02-22 15:00 Damer Utveckling Serie E 192125045 Gimonäs Umeå IF - Gullänget-Kroksta IBS
2020-02-23 Pantamera P Div. 2 193302025 Gimonäs Umeå IF/P05Vit - Sävar IK/Täfteå IK
2020-02-23 Pantamera P Div. 8 193308025 Gimonäs Umeå IF/Svart - IBF Dalen /P06
2020-02-23 Pantamera F Div. 6 193406025 Gimonäs Umeå IF - Vindelns IF
2020-02-23 09:30 Pantamera P Div. 3 193103027 Gimonäs Umeå IF/P05Vit - Sävar IK/Täfteå IK
2020-02-23 10:30 Pantamera P Div. 9 193109027 Gimonäs Umeå IF/Svart - IBF Dalen/P06
2020-02-23 11:30 Pantamera F Div. 7 193207027 Gimonäs Umeå IF - Vindelns IF
2020-02-23 13:00 Juniorallsvenskan A DJ17 580730076 RIG Umeå IBF - Gimonäs Umeå IF
2020-02-23 15:00 Damer Utveckling Serie G 192127047 Gimonäs Umeå IF - IBF Dalen/IBS Dalen
2020-02-25 19:20 Juniorallsvenskan A DJ17 580730082 Gimonäs Umeå IF - Umeå City IBF
2020-02-28 19:00 Herrar Division 2 Norra 191122085 Team Thorengruppen Ungdom SK - Hörnefors IF
Mars
2020-03-14 Herrar Utveckling Serie 6 191156049 Umeå City IBF/P04 - Umeå City IBF/P05
2020-03-14 Damer Utveckling Serie D 192124052 Gimonäs Umeå IF - Holmsund City IBC
2020-03-14 Herrar Utveckling Serie 4 191154050 Umeå City IBF - Umeå City IBF/P04
2020-03-14 11:30 Herrar Utveckling Serie 3 191153050 Umeå City IBF - Umeå City IBF/P04
2020-03-14 13:30 Damer Utveckling Serie E 192125052 Gimonäs Umeå IF - Holmsund City IBC
2020-03-14 16:00 Damer Division 1 192120129 Umeå Västra IF - Sävar IK
2020-03-15 Damer Utveckling Serie D 192124051 Umeå City IBF - Skellefteå IBS/GSIBK
2020-03-15 14:00 Damer Utveckling Serie E 192125051 Umeå City IBF - Skellefteå IBS/GSIBK
2020-03-15 18:00 Sunday League Herrar 191900027 Obbola IK - IF Vildmännen
2020-03-15 19:00 Sunday League Herrar 191900025 Team Thorengruppen SK - IBK Decon
2020-03-15 20:00 Sunday League Herrar 191900026 Hörnefors IF - Sävar IK
2020-03-21 11:00 Herrar Utveckling Serie 3 191153003 Umeå City IBF - Dorotea IF
2020-03-21 13:15 Herrar Utveckling Serie 5 191155053 Sandåkerns SK/IBF Dalen - Umeå City IBF/P05
2020-03-21 15:30 Herrar Utveckling Serie 2 191152045 Umeå City IBF - Dorotea IF
2020-03-22 12:00 Herrar Utveckling Serie 3 191153053 Team Thorengruppen Ungdom SK - Vindelns IF
2020-03-22 14:00 Herrar Utveckling Serie 3 191153055 Umeå City IBF - Örnsköldsvik IBK
April
2020-04-30 Herrar Utveckling Serie 2 191152024 Team Thorengruppen Ungdom SK - Dorotea IF
2020-04-30 13:00 Herrar Utveckling Serie 3 191153024 Team Thorengruppen Ungdom SK - Dorotea IF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis