Vedeby Sporthall B

Adress
Vedebyskolan, Lyckeby
Telefon
0455-303428 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-12 10:00 Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-07) 142805005 FBC Karlskrona P07/2 - CL 98 IC P08/2
2019-10-12 12:00 Pantamera P Ö Röd Gr 5 (-06) 142706001 FBC Karlskrona P06/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07
2019-10-13 10:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908007 FBC Karlskrona P10/2 - CL 98 IC P10/1
2019-10-13 11:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908008 CL 98 IC P10/1 - KaRo IBF P10-11
2019-10-13 12:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908009 KaRo IBF P10-11 - FBC Karlskrona P10/2
2019-10-13 13:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 6 142907010 FBC Karlskrona P09/1 - Växjö IBK Utveckling P10/4
2019-10-13 14:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 6 142907011 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Älmhults IBK P10
2019-10-13 15:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 6 142907012 Älmhults IBK P10 - FBC Karlskrona P09/1
2019-10-19 10:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903001 FBC Karlskrona P09/2 - KaRo IBF P09
2019-10-19 11:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903002 KaRo IBF P09 - Älmhults IBK P09
2019-10-19 12:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903003 Älmhults IBK P09 - FBC Karlskrona P09/2
2019-10-26 10:00 Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-07) 142805010 FBC Karlskrona P07/2 - Slätafly/SK IBK P07
2019-10-26 12:00 Pantamera P Ö Röd Gr 2 (-04) 141456015 FBC Karlskrona P04 - Nybro IBK P04
2019-10-26 14:00 Pantamera F Ö Blå Gr 1 (-07) 141504004 FBC Karlskrona F07-08 - Nybro IBK F07-08
2019-10-26 16:00 Herrar Utveckling Västra 142500016 FBC Karlskrona U - Lagan IBK U
2019-10-27 10:00 Pantamera P Ö Röd Gr 5 (-06) 142706012 FBC Karlskrona P06/1 - Nybro IBK P06
2019-10-27 12:00 Pantamera P Ö Röd Gr 3(-05) 142704005 FBC Karlskrona P04-05 - Växjö IBK Utveckling P06/1
2019-10-27 14:00 Damer Division 2 Östra 141201009 FBC Karlskrona B - Westerviks IBK
2019-10-27 16:30 Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-07) 142805012 FBC Karlskrona P07/3 - Gantesbo IBK P07-08
November
2019-11-09 11:00 Pantamera P Ö Blå Gr 3 (-08) 142810007 FBC Karlskrona P08/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P08
2019-11-09 13:00 Pantamera P Ö Blå Gr 1 (-07) 142804009 FBC Karlskrona P06-07/2 - KaRo IBF P07-08
2019-11-10 10:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908019 FBC Karlskrona P10/4 - Växjö IBK Utveckling P10/1
2019-11-10 11:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908020 Växjö IBK Utveckling P10/1 - KaRo IBF P10-11
2019-11-10 12:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908021 KaRo IBF P10-11 - FBC Karlskrona P10/4
2019-11-10 13:30 Pantamera P Ö Röd Gr 4 (-05) 142705012 FBC Karlskrona P06/2 - CL98IC P05/2
2019-11-23 16:00 Pantamera P Ö Röd Gr 4 (-05) 142705019 FBC Karlskrona P06/2 - CL98IC P06
2019-11-24 11:00 Pantamera P Ö Blå Gr 4 (-08) 142811019 FBC Karlskrona P08/3 - Carlshamns IBK P08
2019-11-24 13:00 Pantamera P Ö Blå Gr 3 (-08) 142810013 FBC Karlskrona P08/1 - FBC Drag P08-09
December
2019-12-07 12:00 Pantamera P Ö Röd Gr 3(-05) 142704021 FBC Karlskrona P04-05 - CL98IC P05-06
2019-12-07 14:00 Pantamera P Ö Röd Gr 5 (-06) 142706039 FBC Karlskrona P06-07/1 - FBC Karlskrona P06/1
2019-12-14 13:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908043 FBC Karlskrona P10/2 - FBC Karlskrona P10/4
2019-12-14 14:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908044 FBC Karlskrona P10/4 - CL 98 IC P10/1
2019-12-14 15:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908045 CL 98 IC P10/1 - FBC Karlskrona P10/2
2019-12-15 10:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 6 142907046 FBC Karlskrona P09/1 - Växjö IBK Utveckling P10/4
2019-12-15 11:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 6 142907047 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Älmhults IBK P10
2019-12-15 12:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 6 142907048 Älmhults IBK P10 - FBC Karlskrona P09/1
2019-12-15 13:30 Pantamera P Ö Blå Gr 4 (-08) 142811026 FBC Karlskrona P08/3 - Olofströms IBK P08
2019-12-15 15:30 Pantamera P Ö Blå Gr 1 (-07) 142804020 FBC Karlskrona P06-07/2 - Nybro IBK P07-08
2019-12-15 17:30 Pantamera P Ö Blå Gr 3 (-08) 142810019 FBC Karlskrona P08/1 - CL 98 IC P09/1
Januari
2020-01-11 14:00 Pantamera P Ö Blå Gr 4 (-08) 142811032 FBC Karlskrona P08/3 - Väckelsångs IK P09
2020-01-11 16:00 Pantamera P Ö Röd Gr 5 (-06) 142706051 FBC Karlskrona P06/1 - Vimmerby IBK P07
2020-01-12 10:00 Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-07) 142805035 FBC Karlskrona P07/3 - FBC Karlskrona P07/2
2020-01-12 12:00 Pantamera P Ö Röd Gr 4 (-05) 142705032 FBC Karlskrona P06/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P06
2020-01-12 14:00 Pantamera P Ö Blå Gr 3 (-08) 142810025 FBC Karlskrona P08/1 - Ljungbyholms GOIF P07-08
2020-01-18 13:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908055 FBC Karlskrona P10/4 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2
2020-01-18 14:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908056 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - Carlshamns IBK P11/1
2020-01-18 15:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7 142908057 Carlshamns IBK P11/1 - FBC Karlskrona P10/4
2020-01-19 12:00 Pantamera P Ö Blå Gr 4 (-08) 142811033 FBC Karlskrona P08/3 - Nybro IBK P09
2020-01-25 15:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903030 KaRo IBF P09 - FBC Karlskrona P09/2
Februari
2020-02-02 10:00 Pantamera P Ö Blå Gr 4 (-08) 142811042 FBC Karlskrona P08/3 - CL 98 IC P09/2
2020-02-02 12:00 Pantamera P Ö Röd Gr 4 (-05) 142705042 FBC Karlskrona P06/2 - Sandbäckshults IBK P05
2020-02-22 10:00 Pantamera P Ö Blå Gr 1 (-07) 142804039 FBC Karlskrona P06-07/2 - KaRo IBF P07-08
2020-02-22 12:00 Pantamera P Ö Röd Gr 3(-05) 142704045 FBC Karlskrona P04-05 - CL98IC P05/1
2020-02-22 14:00 Pantamera P Ö Blå Gr 3 (-08) 142810037 FBC Karlskrona P08/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P08
2020-02-23 12:00 Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-07) 142805052 FBC Karlskrona P07/2 - Slätafly/SK IBK P07
2020-02-29 12:00 Pantamera P Ö Blå Gr 2 (-07) 142805056 FBC Karlskrona P07/2 - FBC Karlskrona P07/3
Mars
2020-03-07 14:00 Pantamera P Ö Röd Gr 5 (-06) 142706089 FBC Karlskrona P06-07/1 - Vimmerby IBK P07

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis