Musköten 2

Adress
J A Linders väg 43, 903 63 Umeå
Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-24 12:30 Pantamera P Div. 16 194316002 IBF Dalen - Sandåkerns SK/Vit
2020-10-24 13:30 Pantamera P Div. 20 194320002 IBF Dalen - Sandåkerns SK/Röd
2020-10-25 11:30 Pantamera F Div. 2 193402002 IBF Dalen /Södra - Sandåkerns SK
2020-10-31 11:30 Flickor 11 Umeå A 195201002 IBF Dalen - Spöland Vännäs IF
2020-10-31 12:30 Flickor 11 Umeå A 195201003 Sandåkerns SK - Gimonäs Umeå IF/It
2020-10-31 13:30 Flickor 12 Umeå 195203005 IBF Dalen - Täfteå IK
2020-10-31 14:30 Flickor 12 Umeå 195203001 Sandåkerns SK - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru
2020-10-31 15:30 Pojkar 12 Umeå A 195110002 Sandåkerns SK /Vit - Gimonäs Umeå IF/Tomtebog.
2020-10-31 16:30 Pojkar 12 Umeå A 195110004 IBF Dalen - Umeå City IBF/Vit
November
2020-11-07 11:30 Pantamera F Div. 9 193209001 IBF Dalen/Vit - Obbola IK
2020-11-07 12:30 Pantamera F Div. 13 194213003 IBF Dalen/Södra - Sandåkerns SK
2020-11-07 13:30 Pantamera F Div. 15 194215002 IBF Dalen/Vit - Täfteå IK
2020-11-07 14:30 Pantamera P Div. 27 194127003 IBF Dalen/Svart - Gimonäs Umeå IF /Vit
2020-11-07 15:30 Pantamera F Div. 19 194219001 IBF Dalen/Vit - Gimonäs Umeå IF/F11 IT
2020-11-08 11:30 Pantamera P Div. 9 193109003 IBF Dalen/Södra - Tegs SK IBF/Sandåkerns SK
2020-11-08 12:30 Pantamera P Div. 17 194117003 IBF Dalen /Södra/Svart - Röbäcks IF
2020-11-08 13:30 Pantamera P Div. 25 194125003 IBF Dalen/Vit - Holmsund City IBC
2020-11-08 14:30 Pantamera F Div. 11 193211003 IBF Dalen/Södra - Gimonäs Umeå IF/F08Svart
2020-11-08 15:30 Pantamera F Div. 13 194213002 IBF Dalen/Svart - Röbäcks IF
2020-11-14 Pantamera F Div. 16 194416005 IBF Dalen/F10Svart - Täfteå IK
2020-11-14 Pantamera P Div. 4 193304004 IBF Dalen/P06 - Umeå City IBF
2020-11-14 12:30 Pantamera F Div. 17 194217005 IBF Dalen/F10Svart - Täfteå IK
2020-11-14 13:30 Pantamera F Div. 19 194219006 IBF Dalen/Vit - Umeå City IBF/F11
2020-11-14 14:30 Pantamera P Div. 3 193103006 Sandåkerns SK/P06 - Holmsund City IBC
2020-11-14 15:30 Pantamera P Div. 3 193103004 IBF Dalen/P06 - Umeå City IBF
2020-11-15 Pantamera P Div. 20 194320005 IBF Dalen - Bygdeå GIF
2020-11-15 Pantamera P Div. 18 194318005 IBF Dalen/Södra/Vit - Umeå City IBF/Blå
2020-11-15 Pantamera P Div. 16 194316005 IBF Dalen - IBF Dalen/Södra/Svart
2020-11-15 11:30 Pantamera P Div. 17 194117005 IBF Dalen - IBF Dalen /Södra/Svart
2020-11-15 12:30 Pantamera P Div. 21 194121005 IBF Dalen - Bygdeå GIF
2020-11-15 13:30 Pantamera P Div. 19 194119005 IBF Dalen/Södra/Vit - Umeå City IBF/Blå
2020-11-15 14:30 Pantamera F Div. 7 193207006 Hissjö SK - Gimonäs Umeå IF/F08Vit
2020-11-21 11:15 Pantamera F Div. 11 193211008 IBF Dalen/Södra - Hörnefors IF
2020-11-21 12:10 Pantamera F Div. 15 194215009 IBF Dalen/Vit - Röbäcks IF
2020-11-21 13:05 Pantamera P Div. 27 194127008 IBF Dalen/Svart - Täfteå IK
2020-11-21 14:00 Pantamera P Div. 15 193115009 Sandåkerns SK/Vit - Holmsund City IBC
2020-11-21 15:00 Pantamera P Div. 19 194119009 Sandåkerns SK/Röd - Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem
2020-11-22 11:15 Pantamera P Div. 17 194117008 IBF Dalen /Södra/Svart - Gimonäs Umeå IF/Vit
2020-11-22 12:10 Pantamera P Div. 17 194117009 Sandåkerns SK/Vit - Hörnefors IF
2020-11-22 13:05 Pantamera P Div. 25 194125008 IBF Dalen/Vit - Gimonäs Umeå IF/Svart
2020-11-22 14:00 Pantamera F Div. 13 194213008 IBF Dalen/Södra - Holmsund City IBC
2020-11-22 15:00 Pantamera F Div. 13 194213007 Sandåkerns SK - Röbäcks IF
2020-11-22 16:00 Pantamera F Div. 13 194213009 IBF Dalen/Svart - Gimonäs Umeå IF/To-Vit
2020-11-28 11:15 Pantamera P Div. 2 193302008 IBF Dalen/Svart - Sandåkerns SK/P06-07
2020-11-28 12:10 Pantamera P Div. 2 193302007 IBF Dalen/Södra - Umeå City IBF/P05-2
2020-11-28 13:05 Pantamera P Div. 4 193304006 IBF Dalen/P06 - Röbäcks IF
2020-11-28 14:30 Juniorallsvenskan A HJ18 580700044 IBF Dalen/IBS Dalen - Öjebyns IBF
2020-11-29 11:30 Pantamera F Div. 2 193402008 Sandåkerns SK - IBF Dalen
2020-11-29 12:30 Pantamera F Div. 6 193406007 IBF Dalen/Svart - Gimonäs Umeå IF
2020-11-29 13:30 Pantamera F Div. 14 194414008 IBF Dalen/Svart - Röbäcks IF
2020-11-29 14:30 Pantamera P Div. 12 193312008 IBF Dalen - Obbola IK
2020-11-29 15:30 Pantamera P Div. 16 194316008 Sandåkerns SK/Vit - Hörnefors IF
December
2020-12-05 Pantamera P Div. 2 193302010 Sandåkerns SK/P06-07 - IBF Dalen/Södra
2020-12-05 Pantamera F Div. 6 193406010 Hissjö SK - IBF Dalen/Svart
2020-12-05 Pantamera F Div. 14 194414009 Sandåkerns SK - Holmsund City IBC
2020-12-05 11:15 Pantamera F Div. 7 193207012 Hissjö SK - IBF Dalen/Svart
2020-12-05 12:10 Pantamera F Div. 4 193404010 Sandåkerns SK - Vindelns IF
2020-12-05 13:05 Pantamera F Div. 13 194213010 Sandåkerns SK - Holmsund City IBC
2020-12-05 14:00 Pantamera F Div. 13 194213011 IBF Dalen/Södra - IBF Dalen/Svart
2020-12-05 15:00 Pantamera P Div. 3 193103011 Sandåkerns SK/IBF Dalen - Umeå City IBF
2020-12-05 16:00 Pantamera P Div. 3 193103012 Sandåkerns SK/P06 - IBF Dalen/Södra
2020-12-06 Pantamera F Div. 8 193408010 IBF Dalen/Vit - Ersboda SK
2020-12-06 Pantamera F Div. 2 193402010 IBF Dalen - IBF Dalen /Södra
2020-12-06 Pantamera F Div. 18 194418010 IBF Dalen/Vit - Spöland Vännäs IF
2020-12-06 11:15 Pantamera F Div. 3 193203012 IBF Dalen - IBF Dalen /Södra
2020-12-06 12:10 Pantamera F Div. 9 193209012 IBF Dalen/Vit - Ersboda SK
2020-12-06 13:05 Pantamera F Div. 11 193211011 IBF Dalen/Södra - Sävar IK
2020-12-06 14:00 Pantamera F Div. 19 194219012 IBF Dalen/Vit - Spöland Vännäs IF
2020-12-06 15:00 Pantamera P Div. 27 194127011 IBF Dalen/Svart - Spöland Vännäs IF
2020-12-12 10:00 DJSM 18 Kval Grupp 2 580531001 IBF Dalen /IBS Dalen - RIG Umeå IBF
2020-12-12 11:15 DJSM 18 Kval Grupp 2 580531002 Sundsvalls IBF - Örnsköldsvik IBK/IBF
2020-12-12 13:30 DJSM 18 Kval Grupp 2 580531003 RIG Umeå IBF - Örnsköldsvik IBK/IBF
2020-12-12 14:45 DJSM 18 Kval Grupp 2 580531004 IBF Dalen /IBS Dalen - Sundsvalls IBF
2020-12-12 17:00 DJSM 18 Kval Grupp 2 580531005 Sundsvalls IBF - RIG Umeå IBF
2020-12-12 18:15 DJSM 18 Kval Grupp 2 580531006 Örnsköldsvik IBK/IBF - IBF Dalen /IBS Dalen
2020-12-13 11:30 Pantamera F Div. 4 193404011 Sandåkerns SK - Täfteå IK
2020-12-13 12:30 Pantamera P Div. 16 194316013 Sandåkerns SK/Vit - IBF Dalen/Södra/Svart
2020-12-13 13:30 Pantamera P Div. 20 194320013 Sandåkerns SK/Röd - Bygdeå GIF
2020-12-13 14:30 Pantamera F Div. 16 194416013 IBF Dalen/Vit - Täfteå IK
2020-12-19 Pantamera P Div. 26 194326015 IBF Dalen/Svart - Hörnefors IF
2020-12-19 11:15 Pantamera P Div. 17 194117013 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF/Vit
2020-12-19 12:10 Pantamera P Div. 27 194127015 IBF Dalen/Svart - Hörnefors IF
2020-12-19 13:05 Pantamera F Div. 17 194217013 IBF Dalen/F10Svart - Gimonäs Umeå IF/To
2020-12-19 14:30 Herrar Utveckling Serie 8 191158026 IBF Dalen /Svart - Spöland Vännäs IF
2020-12-20 Pantamera P Div. 16 194316015 IBF Dalen/Södra/Svart - Hörnefors IF
2020-12-20 Pantamera F Div. 12 194412015 IBF Dalen/Södra - Gimonäs Umeå IF/To-Vit
2020-12-20 11:30 Pantamera F Div. 3 193203013 IBF Dalen /Södra - Sävar IK
2020-12-20 12:30 Pantamera F Div. 7 193207013 IBF Dalen/Svart - Umeå City IBF/Team Thorengr.
2020-12-20 13:30 Pantamera F Div. 13 194213015 IBF Dalen/Södra - Gimonäs Umeå IF/To-Vit
2020-12-20 14:30 Pantamera P Div. 17 194117015 IBF Dalen /Södra/Svart - Hörnefors IF
Januari
2021-01-09 12:00 Pantamera P Div. 3 193103016 IBF Dalen/P06 - Sandåkerns SK/P06
2021-01-09 13:00 Pantamera P Div. 3 193103017 IBF Dalen/Södra - Umeå City IBF
2021-01-09 14:00 Pantamera P Div. 19 194119017 IBF Dalen/Södra/Vit - Sandåkerns SK/Röd
2021-01-09 15:00 Pantamera P Div. 11 193111018 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF/P07
2021-01-10 11:30 Pantamera P Div. 5 193105016 IBF Dalen/P06 - Gimonäs Umeå IF/Svart
2021-01-10 12:30 Pantamera P Div. 13 193113016 IBF Dalen/Södra/Svart - Obbola IK
2021-01-10 13:30 Pantamera P Div. 17 194117017 IBF Dalen - Sandåkerns SK/Vit
2021-01-10 14:30 Pantamera P Div. 21 194121017 IBF Dalen - Spöland Vännäs IF
2021-01-15 19:30 Damer Utveckling Serie G 192127030 IBF Dalen - Sävar IK/Täfteå IK
2021-01-16 11:15 Pantamera P Div. 18 194318017 Sandåkerns SK/Vit - IBF Dalen/Södra/Vit
2021-01-16 12:15 Pantamera P Div. 26 194326018 IBF Dalen/Svart - Holmsund City IBC
2021-01-16 13:05 Pantamera P Div. 6 193306017 Sandåkerns SK - Sävar IK/Täfteå IK
2021-01-16 14:00 Pantamera P Div. 14 193314017 Sandåkerns SK - Täfteå IK
2021-01-16 15:00 Pantamera P Div. 2 193302016 Sandåkerns SK/P06-07 - Sävar IK /Täfteå IK
2021-01-16 16:00 Pantamera P Div. 2 193302018 Sandåkerns SK/IBF Dalen - Umeå City IBF/P05-2
2021-01-16 17:00 Pantamera P Div. 2 193302017 IBF Dalen/Svart - IBF Dalen/Södra
2021-01-17 11:30 Pantamera P Div. 16 194316017 Sandåkerns SK/Vit - IBF Dalen
2021-01-17 12:30 Pantamera P Div. 20 194320017 Sandåkerns SK/Röd - IBF Dalen
2021-01-17 13:30 Pantamera P Div. 24 194324018 IBF Dalen/Vit - Röbäcks IF
2021-01-17 14:30 Pantamera P Div. 8 193308018 IBF Dalen/Södra - Umeå City IBF
2021-01-17 15:30 Pantamera P Div. 12 193312017 IBF Dalen - Umeå City IBF
2021-01-23 Pantamera P Div. 8 193308020 IBF Dalen/Södra - Täfteå IK/Sävar IK
2021-01-23 Pantamera P Div. 16 194316019 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF/Svart
2021-01-23 Pantamera P Div. 2 193302020 Sandåkerns SK/IBF Dalen - IBF Dalen/Södra
2021-01-23 Pantamera F Div. 16 194416019 IBF Dalen/Vit - Obbola IK
2021-01-23 11:15 Pantamera P Div. 3 193103020 Sandåkerns SK/IBF Dalen - IBF Dalen/Södra
2021-01-23 12:10 Pantamera P Div. 9 193109020 IBF Dalen/Södra - Täfteå IK/Sävar IK
2021-01-23 13:05 Pantamera P Div. 15 193115019 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF/Svart
2021-01-23 14:00 Pantamera F Div. 15 194215019 IBF Dalen/Vit - Obbola IK
2021-01-24 11:30 Damer Utveckling Serie G 192127035 Sandåkerns SK - Clemensnäs IF /RIF
2021-01-24 13:30 Juniorallsvenskan A HJ18 580700070 IBF Dalen/IBS Dalen - Örnsköldsvik IBK
2021-01-30 Pantamera P Div. 12 193312019 IBF Dalen - Täfteå IK
2021-01-30 Pantamera P Div. 14 193314019 Sandåkerns SK - IBF Dalen/Södra/Svart
2021-01-30 11:15 Pantamera P Div. 11 193111021 Sandåkerns SK/Vit - Sävar IK/P08
2021-01-30 12:10 Pantamera P Div. 11 193111019 IBF Dalen - Täfteå IK
2021-01-30 13:05 Pantamera P Div. 13 193113019 Sandåkerns SK - IBF Dalen/Södra/Svart
2021-01-30 14:30 Damer Utveckling Serie G 192127038 IBF Dalen - Kågedalens AIF/SIBS
2021-01-31 Pantamera P Div. 6 193306019 Sandåkerns SK - IBF Dalen/P06
2021-01-31 Pantamera P Div. 18 194318019 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF/Vit
2021-01-31 Pantamera P Div. 24 194324020 IBF Dalen/Vit - Sävar IK /P10
2021-01-31 Pantamera P Div. 16 194316020 IBF Dalen/Södra/Svart - IBF Dalen
2021-01-31 11:30 Pantamera P Div. 5 193105019 Sandåkerns SK - IBF Dalen/P06
2021-01-31 12:30 Pantamera P Div. 17 194117020 IBF Dalen /Södra/Svart - IBF Dalen
2021-01-31 13:30 Pantamera P Div. 17 194117019 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF/Vit
2021-01-31 14:30 Pantamera P Div. 25 194125020 IBF Dalen/Vit - Sävar IK/P10
Februari
2021-02-06 11:30 Pantamera P Div. 5 193105023 IBF Dalen/P06 - Röbäcks IF
2021-02-06 12:30 Pantamera P Div. 17 194117022 IBF Dalen - Röbäcks IF
2021-02-06 13:30 Pantamera P Div. 21 194121022 IBF Dalen - Obbola IK
2021-02-07 11:30 Pantamera P Div. 3 193103023 IBF Dalen/P06 - Sandåkerns SK/IBF Dalen
2021-02-07 12:30 Pantamera P Div. 3 193103022 IBF Dalen/Södra - Holmsund City IBC
2021-02-07 13:30 Pantamera P Div. 3 193103024 Sandåkerns SK/P06 - Umeå City IBF
2021-02-07 14:30 Pantamera P Div. 19 194119022 IBF Dalen/Södra/Vit - Hörnefors IF
2021-02-12 19:20 Juniorallsvenskan A DJ17 580730061 IBF Dalen/IBS Dalen - Örnsköldsvik IBF
2021-02-13 11:30 Damer Utveckling Serie E 192125041 IBF Dalen - Holmsund City IBC
2021-02-13 13:30 Pantamera F Div. 2 193402023 IBF Dalen - Sandåkerns SK
2021-02-13 14:30 Pantamera P Div. 2 193302021 Sandåkerns SK/IBF Dalen - Sävar IK /Täfteå IK
2021-02-13 15:30 Pantamera P Div. 2 193302023 Sandåkerns SK/P06-07 - IBF Dalen/Svart
2021-02-14 11:15 Pantamera P Div. 8 193308021 IBF Dalen/Södra - Röbäcks IF/Röd
2021-02-14 12:10 Pantamera P Div. 16 194316021 IBF Dalen/Södra/Svart - Gimonäs Umeå IF/Svart
2021-02-14 13:05 Pantamera F Div. 12 194412021 IBF Dalen/Södra - Hörnefors IF
2021-02-14 14:00 Pantamera F Div. 8 193408023 IBF Dalen/Vit - Röbäcks IF/Röd
2021-02-14 15:00 Pantamera P Div. 24 194324021 IBF Dalen/Vit - Gimonäs Umeå IF/Sjöfru
2021-02-19 19:00 Juniorallsvenskan A HJ18 580700084 IBF Dalen/IBS Dalen - Umeå City IBF
2021-02-20 11:15 Pantamera P Div. 5 193105026 Sandåkerns SK - Röbäcks IF
2021-02-20 12:30 Damer Utveckling Serie G 192127047 Sandåkerns SK - Kågedalens AIF/SIBS
2021-02-20 14:15 Pantamera P Div. 15 193115026 Sandåkerns SK/Vit - Vindelns IF
2021-02-20 15:15 Pantamera P Div. 11 193111026 IBF Dalen - Gimonäs Umeå IF/P07
2021-02-20 16:15 Pantamera P Div. 17 194117026 Sandåkerns SK/Vit - IBF Dalen /Södra/Svart
2021-02-21 Pantamera F Div. 2 193402025 IBF Dalen /Södra - IBF Dalen
2021-02-21 Pantamera F Div. 6 193406025 IBF Dalen/Svart - Hissjö SK
2021-02-21 Pantamera P Div. 18 194318025 IBF Dalen/Södra/Vit - Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem
2021-02-21 11:30 Pantamera P Div. 19 194119026 Sandåkerns SK/Röd - Umeå City IBF/Blå
2021-02-21 12:30 Pantamera P Div. 19 194119027 IBF Dalen/Södra/Vit - Gimonäs Umeå IF/Sof/Åhem
2021-02-21 13:30 Pantamera F Div. 3 193203027 IBF Dalen /Södra - IBF Dalen
2021-02-21 14:30 Pantamera F Div. 7 193207027 IBF Dalen/Svart - Hissjö SK
2021-02-21 15:30 Pantamera F Div. 13 194213026 IBF Dalen/Svart - IBF Dalen/Södra
2021-02-27 Pantamera F Div. 14 194414026 IBF Dalen/Svart - Sandåkerns SK
2021-02-27 Pantamera F Div. 2 193402027 IBF Dalen - Spöland Vännäs IF
2021-02-27 Pantamera F Div. 6 193406027 Hissjö SK - Röbäcks IF
2021-02-27 Pantamera F Div. 8 193408027 IBF Dalen/Vit - Täfteå IK
2021-02-27 Pantamera F Div. 4 193404027 Sandåkerns SK - Spöland Vännäs IF
2021-02-27 11:30 Pantamera F Div. 7 193207030 Hissjö SK - Röbäcks IF
2021-02-27 12:30 Pantamera F Div. 9 193209030 IBF Dalen/Vit - Täfteå IK
2021-02-27 13:30 Pantamera F Div. 13 194213029 IBF Dalen/Svart - Sandåkerns SK
2021-02-27 14:30 Pantamera F Div. 3 193203030 IBF Dalen - Spöland Vännäs IF
2021-02-27 15:30 Pantamera F Div. 5 193205030 Sandåkerns SK - Spöland Vännäs IF
Mars
2021-03-06 Pantamera P Div. 2 193302026 IBF Dalen/Svart - Umeå City IBF/P05-2
2021-03-06 11:30 Herrar Utveckling Serie 5 191155051 IBF Dalen /IBS Dalen - Holmsund City IBC
2021-03-06 13:30 Herrar Utveckling Serie 8 191158052 IBF Dalen /Svart - Umeå City IBF/P05-2
2021-03-07 11:30 Damer Utveckling Serie G 192127050 Sandåkerns SK - Umeå City IBF/F06
2021-03-07 14:00 Damer Utveckling Serie G 192127049 IBF Dalen - Clemensnäs IF /RIF
2021-03-20 11:30 Damer Utveckling Serie G 192127055 Sandåkerns SK - Sävar IK/Täfteå IK
2021-03-20 13:30 Pantamera F Div. 12 194412030 IBF Dalen/Södra - Sävar IK
2021-03-20 14:30 Pantamera F Div. 16 194416029 IBF Dalen/F10Svart - Obbola IK
2021-03-20 15:30 Pantamera P Div. 8 193308030 IBF Dalen/Södra - Sävar IK/P07
2021-03-20 16:30 Pantamera P Div. 12 193312028 Sandåkerns SK/Vit - Obbola IK
2021-03-21 11:30 Damer Utveckling Serie E 192125054 IBF Dalen - Umeå Västra IBK
2021-03-21 13:30 Pantamera F Div. 6 193406029 IBF Dalen/Svart - Holmsund City IBC
2021-03-21 14:30 Pantamera F Div. 10 193410030 IBF Dalen/Södra - Sävar IK
2021-03-21 15:30 Pantamera F Div. 14 194414028 Sandåkerns SK - Röbäcks IF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis