Tybblelundsskolan

Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2023-08-01 DM Damer Grupp 2 2023-2024 987889002 Örebro SK IBK D2 - Lillån IBS D3
September
2023-09-01 18:40 Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF 129986006 ÖLIBF P16 Lag 1 - Kumla IBK (B-lag)
2023-09-01 20:30 Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF 129986008 ÖLIBF P16 Lag 1 - ÖLIBF P16 Lag 2
2023-09-02 09:00 Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF 129986005 ÖLIBF F16 Lag 1 - Lillån IBK /Lillån IBK DJ Utv
2023-09-02 11:15 Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF 129986009 ÖLIBF P16 Lag 1 - Askersunds IBK H3
2023-09-02 13:15 Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF 129986010 ÖLIBF P16 Lag 1 - Torshälla IBK HJ
2023-09-03 10:00 Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF 129986007 ÖLIBF F16 Lag 1 - ÖLIBF F16 Lag 2
2023-09-03 13:30 Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF 129986011 ÖLIBF P16 Lag 1 - Torshälla IBK HJ
2023-09-09 14:45 Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF 129000023 Örebro SK Ung P09 PK4 - Lillån IBK P09
2023-09-30 13:00 Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF 129000036 Örebro SK Ungdomsklubb PK5 P2011 - Ekeby IF 2011 PK5 Svart
Oktober
2023-10-21 15:30 Pantamera PK7 Blå 2013 ÖLIBF Serie 1 128889006 Örebro SK Ung Svart 1 PK7 2013 - Ekeby IF Svart PK7 2013
2023-10-22 18:20 Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF 129986014 Örebro Läns IBF F16 - IBF Örebro Ung DJ
2023-10-22 19:45 Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF 129986015 ÖLIBF P16 Lag 1 - ÖLIBF P16 Lag 2
November
2023-11-05 18:15 Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF 129986016 ÖLIBF F16 Lag 1 - Kumla IBK D3 B-lag
December
2023-12-03 14:00 02. DM - Pojkar 2007 121229001 Örebro SK Ung Akademi Röd 2006-2009 - Lillån IBK P07/08 PK1
2023-12-03 14:55 02. DM - Pojkar 2007 121229002 Lillån IBK P07/08 PK1 - IBF Örebro Ung PK1
2023-12-03 15:50 02. DM - Pojkar 2007 121229003 IBF Örebro Ung PK1 - Örebro SK Ung Akademi Röd 2006-2009
2023-12-21 19:00 Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF 129986024 ÖLIBF P16 Lag 1 - Örebro SK Ung/Örebro SK
Januari
2024-01-20 16:00 Pantamera PK5 Röd 2011 ÖLIBF 123020074 Örebro SK Ung 10/11 PK5 - Ekeby IF 2011 PK5 Vit
Februari
2024-02-03 10:00 Pantamera PK6 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021085 Örebro SK Ung Svart PK6 2012 - Ekeby IF Vit PK6 2012
2024-02-03 12:30 Pantamera PK9 GRÖN 2015 ÖLIBF 128887024 Örebro SK Ung 2015 PK9 Lag 1 - Ekeby IF 2015 PK9
2024-02-03 13:10 Pantamera PK9 GRÖN 2015 ÖLIBF 128887026 Örebro SK Ung 2015 PK9 Vit Lag 3 - Ekeby IF 2015 PK9
2024-02-03 13:50 Pantamera PK9 GRÖN 2015 ÖLIBF 128887028 Örebro SK Ung 2015 PK9 Lag 1 - Örebro SK Ung 2015 PK9 Vit Lag 3
2024-02-03 14:30 Pantamera PK9 GRÖN 2015 ÖLIBF 128887030 Örebro SK Ung 2015 PK9 Svart Lag 2 - Ekeby IF 2015 PK9
2024-02-04 09:30 Pantamera PK7 Blå Lätt 2013 ÖLIBF Vår 128897004 Örebro SK Ung Svart 1 PK7 2013 - Lillån IBK PK7 2013
2024-02-04 10:45 Pantamera PK7 Blå Svår 2013 ÖLIBF Vår 128888004 Örebro SK Ung Svart 2 PK7 2013 - Gropens IF PK7 12/13
2024-02-04 13:00 Pantamera FK8 Grön 2014 126667028 Hovsta IF 13/14 FK8 Lag 1 - IBF Örebro Ungdom Svart 2014 FK8
2024-02-04 14:45 Pantamera FK8 Grön 2014 126667032 Hovsta IF 13/14 FK8 Lag 1 - Kopparbergs BK 13/14 FK8
2024-02-10   Uppskj. Pantamera PK7 Blå Svår 2013 ÖLIBF Vår 128888009 Örebro SK Ung Vit 2 PK7 2013 - Ekeby IF Vit PK7 2013
2024-02-17   Uppskj. Pantamera PK5 Röd 2011 ÖLIBF 123020028 Örebro SK Ung 11/12 PK5 - KFUM Örebro 10/11 PK5
2024-02-28 20:00 Pantamera PK2 RÖD Lätt (2008) VIBF/ÖLIBF 211017067 Örebro SK Ung Akademi Röd 2007-2010 - Lillån IBK 2009 PK2
Mars
2024-03-01 20:00 Herr 3 ÖLIBF/VIBF 2023/2024 121050124 IBF Örebro Ung H3 - Skiljebo SK H3
2024-03-02 11:00 Herrar Div 2 VIBF/ÖLIBF 2023/2024 211000122 Örebro SK IBK H2 - IBK Köping H2
2024-03-02 13:30 Pantamera FK4 (2010) ÖLIBF 128810056 Örebro SK 11/12 FK4 ÖLIBF - WSK Lindesberg 2011 FK4
2024-03-03 11:30 Herrjunior 17 Region 183000121 Örebro SK Ung - Västerås IBS Ungdom
2024-03-03 13:30 Juniorallsvenskan C HJ18 580702080 Örebro SK Ungdomsklubb/IBF Örebro - IBK Lidköping
2024-03-03 15:30 Pantamera PK4 Röd 2010 ÖLIBF 124012080 Örebro SK Ung 2011 PK4 - Pålsboda IBF 2010 PK4
2024-03-08 20:00 Herr Div 4 ÖLIBF 2023/2024 121221069 IBF Örebro Ung H4 B-lag - Askersunds IBK H4 B-Lag
2024-03-09 14:30 Pantamera FK3 RÖD (09-10) ÖLIBF/VIBF 128886053 Örebro SK Ung 2010 FK3 - IBK Sala 10/11 FK3 Lag 1
2024-03-09 16:30 Herrjunior 17 Region 183000132 IBF Örebro Ungdom - Skattkärrs IK
2024-03-10 10:30 Pantamera PK3 RÖD 2008/ 2009 VIBF/ÖLIBF 211007109 Örebro SK Ung 09/10 PK3 - Västerås IBS Ung 09/10 PK3
2024-03-10 12:30 Herr 3 ÖLIBF/VIBF 2023/2024 121050127 Örebro SK Ung H3 - Gropens IF H3
2024-03-16 10:30 Juniorallsvenskan C HJ18 580702089 Örebro SK Ungdomsklubb/IBF Örebro - Karlskoga IBF
2024-03-17 10:30 Pantamera PK4 Röd 2010 ÖLIBF 124012090 Örebro SK Ung 2011 PK4 - Lillån IBK 2010 PK4
2024-03-17 16:30 Pantamera PK5 Röd 2011 ÖLIBF 123020057 Örebro SK Ung 11/12 PK5 - KFUM Örebro PK5 12-13
2024-03-23 10:00 Pantamera FK4 (2010) ÖLIBF 128810067 Örebro SK 11/12 FK4 ÖLIBF - SMÅ IF 09/10 FK4

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis