Tybblelundsskolan

Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar Klass 7 ÖLIBF 123201028 Örebro SK Ung PK7 - Nora IBK PK7
Augusti
2019-08-31 11:15 Träninsmatcher Herr/Pojk 2019/2020 129000001 Lillån IBK PK1 - Torshälla IBK P04
2019-08-31 13:45 Träninsmatcher Herr/Pojk 2019/2020 129000003 Lillån IBK PK1 - Strängnäs IBK P04
2019-08-31 15:30 Träninsmatcher Dam/Flick 2019/2020 129001010 Lillån IBK A-lag Dam - Linköping IBK Dam A
September
2019-09-01 12:30 Träninsmatcher Dam/Flick 2019/2020 129001011 Lillån IBK A-lag Dam - Tvåstad KIK div 1
Oktober
2019-10-13 13:15 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016004 Örebro SK Ung FK2 - Rönnby IBK Ung FK2
2019-10-19 10:45 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202010 IBF Örebro Utv FK5 - Lillån IBK FK5
2019-10-19 12:30 Pantamera PK6 VIBF 211013001 IBF Örebro Utv PK6 - IBK Hallsta PK6
2019-10-19 14:15 Herrar Junior 17 Region 211005026 Örebro SK Ung HJ17 - IFK Arboga HJ17
2019-10-19 17:00 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204012 Örebro SK Ung Svart PK4 - Örebro SK Ung Röd PK4
2019-10-20 09:00 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015019 IBF Örebro Utv FK1 - Lillån IBK FK1
2019-10-20 11:30 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206007 Örebro SK Ung PK3 - IBK Köping PK3
2019-10-20 13:15 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010009 Örebro SK Ung PK3 (VIBF) - Rönnby SK / Dingtuna PK3
2019-10-20 15:30 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018015 Örebro SK Ung FK4 - Rönnby IBK Ung Orange FK4
2019-10-20 17:15 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016008 Örebro SK Ung FK2 - Nora IBK FK2
2019-10-26 09:00 Pantamera Pojkar Klass 5 ÖLIBF 123203015 Örebro SK Ung Vit PK5 - Örebro SK Ung Svart PK5
2019-10-26 10:45 Pantamera Pojkar Klass 5 ÖLIBF 123203012 IBF Örebro Utv PK5 - Kumla IBK PK5
2019-10-26 14:00 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204015 IBF Örebro Utv PK4 - Hovsta IF PK4
2019-10-27 09:00 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202008 Örebro SK Ung Vit PK6 - KFUM Örebro PK6
2019-10-27 10:45 Pantamera PK6 VIBF 211013008 IBF Örebro Utv PK6 - Västerås IBS Ung Svart PK6
2019-10-27 12:30 Juniorallsvenskan G HJ18 580706010 Örebro SK Ungdomsklubb - Hagfors IBS
November
2019-11-03 12:30 Pantamera PK2 Röd 211009031 Örebro SK Ung PK2 - IBK Sala PK2
2019-11-04 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204019 Örebro SK Ung Svart PK4 - IBF Örebro Utv PK4
2019-11-09 09:00 Pantamera Pojkar Klass 5 ÖLIBF 123203019 Örebro SK Ung Vit PK5 - Kumla IBK PK5
2019-11-09 10:45 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202012 Örebro SK Ung Röd PK6 - Fellingsbro IBS PK6
2019-11-09 12:15 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204022 IBF Örebro Utv PK4 - Örebro SK Ung Röd PK4
2019-11-09 14:15 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206020 Örebro SK Ung PK3 - IFK Arboga PK3
2019-11-10 12:30 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202009 KFUM Örebro PK6 - Nora IBK PK6
2019-11-10 15:00 Damer Division 2 Östra 211132028 Örebro SK Ung D2 - IBK Sala D2
2019-11-11 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018028 Örebro SK Ung FK4 - IBK Hallsta FK4
2019-11-12 18:45 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015034 IBF Örebro Utv FK1 - IBK Hallsta FK1
2019-11-16 09:00 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016018 Örebro SK Ung FK2 - Ekeby IF FK2
2019-11-16 11:30 Herrar Junior 17 Region 211005038 Örebro SK Ung HJ17 - Karlskoga IBF HJ17
2019-11-16 16:30 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206021 IBF Örebro Utv PK3 - Kumla IBK PK3
2019-11-17 09:00 Pantamera Pojkar Klass 5 ÖLIBF 123203021 IBF Örebro Utv PK5 - Lillån IBK Grön PK5
2019-11-17 10:45 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202024 IBF Örebro Utv FK5 - Ekeby IF Vit FK5
2019-11-17 12:30 Pantamera PK6 VIBF 211013015 IBF Örebro Utv PK6 - Kungsörs IBK PK6
2019-11-17 14:15 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010025 Örebro SK Ung PK3 (VIBF) - Per-Ols IBF PK3
2019-11-17 16:00 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204027 Örebro SK Ung Röd PK4 - Gropens IF PK4
2019-11-17 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204020 Örebro SK Ung Röd PK4 - Kumla IBK PK4
2019-11-17 17:45 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204026 Örebro SK Ung Svart PK4 - Askersunds IBK PK4
2019-11-18 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204032 Örebro SK Ung Svart PK4 - Hovsta IF PK4
2019-11-21 19:00 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016020 IBF Örebro Utv FK2 - Örebro SK Ung FK2
2019-11-23 09:00 Pantamera Pojkar Klass 5 ÖLIBF 123203027 Örebro SK Ung Svart PK5 - Lillån IBK Grön PK5
2019-11-23 10:45 Pantamera Pojkar Klass 5 ÖLIBF 123203028 Örebro SK Ung Vit PK5 - IBF Örebro Utv PK5
2019-11-23 12:30 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206029 Örebro SK Ung PK3 - Silvergruvans IBF PK3
2019-11-23 15:00 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015044 IBF Örebro Utv FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1
2019-11-23 17:30 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202019 Örebro SK Ung Röd PK6 - Örebro SK Ung Vit PK6
2019-11-25 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204033 Örebro SK Ung Svart PK4 - Åsbro GOIF PK4
2019-11-28 18:45 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015048 IBF Örebro Utv FK1 - IFK Arboga FK1
2019-11-30 09:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202034 IBF Örebro Utv FK5 - SMÅ IF FK5
2019-11-30 12:30 Pantamera PK2 Röd 211009063 Örebro SK Ung PK2 - KFUM Örebro PK2
December
2019-12-02 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018042 Örebro SK Ung FK4 - Rönnby IBK Ung FK4
2019-12-07 10:45 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202022 Örebro SK Ung Vit PK6 - Fellingsbro IBS PK6
2019-12-07 12:30 Pantamera PK6 VIBF 211013022 IBF Örebro Utv PK6 - Tillberga IK Ung PK6
2019-12-07 14:15 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016022 Örebro SK Ung FK2 - Per-Ols IBF FK2
2019-12-07 16:45 Herrar Junior 17 Region 211005051 Örebro SK Ung HJ17 - Filipstad IBK HJ17
2019-12-08 09:00 Pantamera Pojkar Klass 5 ÖLIBF 123203031 IBF Örebro Utv PK5 - Örebro SK Ung Svart PK5
2019-12-08 10:45 Pantamera PK2 Röd 211009070 Örebro SK Ung PK2 - Ekeby IF PK2
2019-12-08 14:45 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206031 IBF Örebro Utv PK3 - IBK Köping PK3
2019-12-08 16:45 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010035 Örebro SK Ung PK3 (VIBF) - Skälby IBK PK3
2019-12-08 18:15 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204038 IBF Örebro Utv PK4 - Askersunds IBK PK4
2019-12-11 18:45 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015059 IBF Örebro Utv FK1 - IBK Köping Ung FK1
2019-12-14 09:00 Pantamera Pojkar Klass 5 ÖLIBF 123203037 Örebro SK Ung Vit PK5 - Hovsta IF PK5
2019-12-14 10:45 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202026 Örebro SK Ung Röd PK6 - Askersunds IBK PK6
2019-12-14 12:30 Pantamera Pojkar Klass 7 ÖLIBF 123201037 Örebro SK Ung PK7 - Lillån IBK PK7
2019-12-14 14:15 Herrar Junior 17 Region 211005055 Örebro SK Ung HJ17 - Västerås IBS Ungdom HJ17
2019-12-14 17:00 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206038 Örebro SK Ung PK3 - Kumla IBK PK3
2019-12-15 09:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202044 IBF Örebro Utv FK5 - KFUM Örebro FK5
2019-12-15 12:30 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204041 Örebro SK Ung Röd PK4 - Åsbro GOIF PK4
2019-12-15 14:15 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204042 Örebro SK Ung Svart PK4 - Kumla IBK PK4
2019-12-18 20:00 Damer Division 2 Östra 211132048 Örebro SK Ung D2 - IFK Arboga IBK D2
2019-12-19 19:00 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018053 Örebro SK Ung FK4 - IBK Köping Ung FK4
2019-12-21 09:00 Pantamera Pojkar Klass 5 ÖLIBF 123203041 IBF Örebro Utv PK5 - Vintrosa IS PK5
2019-12-21 13:00 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206041 IBF Örebro Utv PK3 - Örebro SK Ung PK3
2019-12-21 15:00 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010045 Örebro SK Ung PK3 (VIBF) - Västerås IBS Ung Vit PK3
2019-12-21 16:30 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204047 IBF Örebro Utv PK4 - Örebro SK Ung Svart PK4
Januari
2020-01-01 15:00 Damer Division 2 Östra 211132007 Örebro SK Ung D2 - Rönnby IBK Ung D2 (B-lag)
2020-01-11 09:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202049 IBF Örebro Utv FK5 - Nora IBK FK5
2020-01-11 10:45 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202032 Örebro SK Ung Röd PK6 - Gropens IF PK6
2020-01-11 14:15 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206046 Örebro SK Ung PK3 - Nora IBK PK3
2020-01-11 16:00 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015074 IBF Örebro Utv FK1 - IBK Sala FK1
2020-01-12 09:00 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204051 Örebro SK Ung Svart PK4 - Gropens IF PK4
2020-01-12 10:45 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010049 Örebro SK Ung PK3 (VIBF) - Västerås IBS Ung Svart PK3
2020-01-12 12:30 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204050 Örebro SK Ung Röd PK4 - IBF Örebro Utv PK4
2020-01-18 10:30 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206051 IBF Örebro Utv PK3 - Silvergruvans IBF PK3
2020-01-18 13:15 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016034 IBF Örebro Utv FK2 - Rönnby IBK Ung FK2
2020-01-18 15:45 Herrar Junior 17 Region 211005074 Örebro SK Ung HJ17 - Kristinehamns IBF HJ17
2020-01-19 09:00 Pantamera Pojkar Klass 5 ÖLIBF 123203054 Örebro SK Ung Svart PK5 - Vintrosa IS PK5
2020-01-19 10:45 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202033 Örebro SK Ung Röd PK6 - Nora IBK PK6
2020-01-20 19:00 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015084 IBF Örebro Utv FK1 - Rönnby IBK Ung FK1
2020-01-25 09:00 Pantamera Pojkar Klass 5 ÖLIBF 123203056 Örebro SK Ung Svart PK5 - Örebro SK Ung Vit PK5
2020-01-25 10:45 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202060 IBF Örebro Utv FK5 - Kopparbergs BK FK5
2020-01-25 12:30 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202038 Örebro SK Ung Vit PK6 - Askersunds IBK PK6
2020-01-25 16:00 Pantamera Pojkar Klass 7 ÖLIBF 123201055 Örebro SK Ung PK7 - Hovsta IF PK7
2020-01-25 17:30 Pantamera Pojkar Klass 4 ÖLIBF 123204056 IBF Örebro Utv PK4 - Kumla IBK PK4
2020-01-26 10:45 Pantamera PK6 VIBF 211013038 IBF Örebro Utv PK6 - Västerås IBS Ung PK6
2020-01-26 12:30 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016038 IBF Örebro Utv FK2 - Per-Ols IBF FK2
2020-01-26 15:15 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206057 Örebro SK Ung PK3 - Lillån IBK PK3
Februari
2020-02-01 09:00 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202047 Örebro SK Ung Vit PK6 - Örebro SK Ung Röd PK6
2020-02-02 09:00 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202042 Örebro SK Ung Röd PK6 - Pålsboda IBF PK6
2020-02-02 10:45 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202064 IBF Örebro Utv FK5 - Ekeby IF Svart FK5
2020-02-02 12:30 Herrar Junior 17 Region 211005086 Örebro SK Ung HJ17 - Lillån IBK HJ17
2020-02-02 15:15 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016041 Örebro SK Ung FK2 - IBF Örebro Utv FK2
2020-02-08 10:45 Pantamera Pojkar Klass 5 ÖLIBF 123203061 IBF Örebro Utv PK5 - Hovsta IF PK5
2020-02-08 14:00 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206061 IBF Örebro Utv PK3 - Lillån IBK PK3
2020-02-09 09:00 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016045 IBF Örebro Utv FK2 - Nora IBK FK2
2020-02-09 11:30 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010065 Örebro SK Ung PK3 (VIBF) - IBK Hallsta PK3 VIBF
2020-02-09 13:15 Herrar Junior 17 Region 211005097 Örebro SK Ung HJ17 - Skoghalls IBK Utveckling HJ17
2020-02-10 Pantamera Pojkar Klass 6 ÖLIBF 123202051 Örebro SK Ung Röd PK6 - KFUM Örebro PK6
2020-02-15 09:00 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202074 IBF Örebro Utv FK5 - Hovsta IF FK5
2020-02-15 15:00 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016046 Örebro SK Ung FK2 - Rönnby IBK Ung FK2
2020-02-16 09:00 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206070 Örebro SK Ung PK3 - IBK Hallsta PK3 ÖLIBF
2020-02-16 10:45 Pantamera Pojkar Klass 5 ÖLIBF 123203068 Örebro SK Ung Svart PK5 - Kumla IBK PK5
2020-02-16 12:30 Pantamera Pojkar Klass 5 ÖLIBF 123203069 Örebro SK Ung Vit PK5 - SMÅ IF PK5
2020-02-16 16:00 Pantamera Pojkar Klass 7 ÖLIBF 123201069 Örebro SK Ung PK7 - Vintrosa IS PK7
2020-02-23 14:15 Herrar Junior 17 Region 211005109 Örebro SK Ung HJ17 - GS 86 AIF HJ17
Mars
2020-03-07 09:00 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016050 Örebro SK Ung FK2 - Nora IBK FK2
2020-03-08 12:30 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010075 Örebro SK Ung PK3 (VIBF) - IBK Sala PK3
2020-03-10 19:00 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016053 IBF Örebro Utv FK2 - Ekeby IF FK2
2020-03-14 10:45 Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF 121202084 IBF Örebro Utv FK5 - Silvergruvans IBF FK5
2020-03-14 12:30 Pantamera Pojkar Klass 5 ÖLIBF 123203077 Örebro SK Ung Svart PK5 - IBF Örebro Utv PK5
2020-03-14 14:15 Herrar Junior 17 Region 211005128 Örebro SK Ung HJ17 - Karlstad IBF Ungdom HJ17 2
2020-03-15 14:15 Pantamera Pojkar Klass 7 ÖLIBF 123201078 Örebro SK Ung PK7 - Åsbro GOIF PK7
2020-03-22 08:30 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206081 IBF Örebro Utv PK3 - IFK Arboga PK3
2020-03-22 10:45 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016060 Örebro SK Ung FK2 - Ekeby IF FK2
2020-03-22 12:30 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010085 Örebro SK Ung PK3 (VIBF) - Lillån IBK PK3 (VIBF)
2020-03-22 16:00 Pantamera Pojkar Klass 5 ÖLIBF 123203081 IBF Örebro Utv PK5 - SMÅ IF PK5
2020-03-28 09:00 Pantamera Pojkar Klass 5 ÖLIBF 123203087 Örebro SK Ung Vit PK5 - Lillån IBK Grön PK5
2020-03-28 10:45 Pantamera Pojkar Klass 7 ÖLIBF 123201087 Örebro SK Ung PK7 - Kumla IBK PK7
2020-03-29 09:00 Pantamera Pojkar Klass 5 ÖLIBF 123203086 Örebro SK Ung Svart PK5 - Hovsta IF PK5
2020-03-29 12:30 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206088 Örebro SK Ung PK3 - IBF Örebro Utv PK3
2020-03-29 14:45 Pantamera FK 2 VIBF/ÖLIBF 211016062 IBF Örebro Utv FK2 - Örebro SK Ung FK2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis