Augusti |
2023-08-01 |
DM Damer Grupp 2 2023-2024 |
987889002 |
Örebro SK IBK D2 - Lillån IBS D3 |
|
September |
2023-09-01 18:40 |
Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF |
129986006 |
ÖLIBF P16 Lag 1 - Kumla IBK (B-lag) |
|
2023-09-01 20:30 |
Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF |
129986008 |
ÖLIBF P16 Lag 1 - ÖLIBF P16 Lag 2 |
|
2023-09-02 09:00 |
Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF |
129986005 |
ÖLIBF F16 Lag 1 - Lillån IBK /Lillån IBK DJ Utv |
|
2023-09-02 11:15 |
Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF |
129986009 |
ÖLIBF P16 Lag 1 - Askersunds IBK H3 |
|
2023-09-02 13:15 |
Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF |
129986010 |
ÖLIBF P16 Lag 1 - Torshälla IBK HJ |
|
2023-09-03 10:00 |
Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF |
129986007 |
ÖLIBF F16 Lag 1 - ÖLIBF F16 Lag 2 |
|
2023-09-03 13:30 |
Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF |
129986011 |
ÖLIBF P16 Lag 1 - Torshälla IBK HJ |
|
2023-09-09 14:45 |
Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF |
129000023 |
Örebro SK Ung P09 PK4 - Lillån IBK P09 |
|
2023-09-30 13:00 |
Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF |
129000036 |
Örebro SK Ungdomsklubb PK5 P2011 - Ekeby IF 2011 PK5 Svart |
|
Oktober |
2023-10-21 15:30 |
Pantamera PK7 Blå 2013 ÖLIBF Serie 1 |
128889006 |
Örebro SK Ung Svart 1 PK7 2013 - Ekeby IF Svart PK7 2013 |
|
2023-10-22 18:20 |
Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF |
129986014 |
Örebro Läns IBF F16 - IBF Örebro Ung DJ |
|
2023-10-22 19:45 |
Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF |
129986015 |
ÖLIBF P16 Lag 1 - ÖLIBF P16 Lag 2 |
|
November |
2023-11-05 18:15 |
Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF |
129986016 |
ÖLIBF F16 Lag 1 - Kumla IBK D3 B-lag |
|
December |
2023-12-03 14:00 |
02. DM - Pojkar 2007 |
121229001 |
Örebro SK Ung Akademi Röd 2006-2009 - Lillån IBK P07/08 PK1 |
|
2023-12-03 14:55 |
02. DM - Pojkar 2007 |
121229002 |
Lillån IBK P07/08 PK1 - IBF Örebro Ung PK1 |
|
2023-12-03 15:50 |
02. DM - Pojkar 2007 |
121229003 |
IBF Örebro Ung PK1 - Örebro SK Ung Akademi Röd 2006-2009 |
|
2023-12-21 19:00 |
Distriktslag Träningsmatcher ÖLIBF |
129986024 |
ÖLIBF P16 Lag 1 - Örebro SK Ung/Örebro SK |
|
Januari |
2024-01-20 16:00 |
Pantamera PK5 Röd 2011 ÖLIBF |
123020074 |
Örebro SK Ung 10/11 PK5 - Ekeby IF 2011 PK5 Vit |
|
Februari |
2024-02-03 10:00 |
Pantamera PK6 BLÅ (2012) ÖLIBF |
123021085 |
Örebro SK Ung Svart PK6 2012 - Ekeby IF Vit PK6 2012 |
|
2024-02-03 12:30 |
Pantamera PK9 GRÖN 2015 ÖLIBF |
128887024 |
Örebro SK Ung 2015 PK9 Lag 1 - Ekeby IF 2015 PK9 |
|
2024-02-03 13:10 |
Pantamera PK9 GRÖN 2015 ÖLIBF |
128887026 |
Örebro SK Ung 2015 PK9 Vit Lag 3 - Ekeby IF 2015 PK9 |
|
2024-02-03 13:50 |
Pantamera PK9 GRÖN 2015 ÖLIBF |
128887028 |
Örebro SK Ung 2015 PK9 Lag 1 - Örebro SK Ung 2015 PK9 Vit Lag 3 |
|
2024-02-03 14:30 |
Pantamera PK9 GRÖN 2015 ÖLIBF |
128887030 |
Örebro SK Ung 2015 PK9 Svart Lag 2 - Ekeby IF 2015 PK9 |
|
2024-02-04 09:30 |
Pantamera PK7 Blå Lätt 2013 ÖLIBF Vår |
128897004 |
Örebro SK Ung Svart 1 PK7 2013 - Lillån IBK PK7 2013 |
|
2024-02-04 10:45 |
Pantamera PK7 Blå Svår 2013 ÖLIBF Vår |
128888004 |
Örebro SK Ung Svart 2 PK7 2013 - Gropens IF PK7 12/13 |
|
2024-02-04 13:00 |
Pantamera FK8 Grön 2014 |
126667028 |
Hovsta IF 13/14 FK8 Lag 1 - IBF Örebro Ungdom Svart 2014 FK8 |
|
2024-02-04 14:45 |
Pantamera FK8 Grön 2014 |
126667032 |
Hovsta IF 13/14 FK8 Lag 1 - Kopparbergs BK 13/14 FK8 |
|
Mars |
2024-03-20 20:00 |
Pantamera PK2 RÖD Lätt (2008) VIBF/ÖLIBF |
211017077 |
Örebro SK Ung Akademi Röd 2007-2010 - Askersunds IBK PK2 2008/2009 |
|
2024-03-24 16:00 |
Pantamera PK7 Blå Svår 2013 ÖLIBF Vår |
128888008 |
Örebro SK Ung Svart 2 PK7 2013 - Hovsta IF PK7 13/14 |
|
April |
2024-04-08 19:30 |
Pantamera FK4 (2010) ÖLIBF |
128810067 |
Örebro SK 11/12 FK4 ÖLIBF - SMÅ IF 09/10 FK4 |
|