Frida Hansdotter Arena

Adress
Norberg





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-19 11:00 Pantamera PK4 Röd VIBF 211011012 Skogsgymnastikens IBS PK4 - Kungsörs IBK PK4
2019-10-19 13:00 Pantamera FK 3 VIBF/ÖLIBF 211017013 Skogsgymnastikens IBS FK3 - Ekeby IF FK3
2019-10-23 19:00 Damer Division 2 Östra 211132012 Skogsgymnastikens IBS D2 - IFK Arboga IBK D2
2019-10-25 19:00 Herrar Div 3 Västmanland 211001030 Skogsgymnastikens IBS H3 - Barkarö SK H3
2019-10-27 15:00 Pantamera PK4 Röd VIBF 211011016 Skogsgymnastikens IBS PK4 - IBK Köping PK4
2019-10-27 17:00 Damer Division 2 Östra 211132019 Skogsgymnastikens IBS D2 - IBK Sala D2
November
2019-11-08 19:00 Herrar Div 3 Västmanland 211001039 Skogsgymnastikens IBS H3 - IK Råby Västerås H3
2019-11-10 13:00 Pantamera FK 3 VIBF/ÖLIBF 211017022 Skogsgymnastikens IBS FK3 - IBK Sala FK3
2019-11-10 15:00 Pantamera PK4 Röd VIBF 211011023 Skogsgymnastikens IBS PK4 - IFK Arboga PK4
2019-11-10 17:00 Damer Division 2 Östra 211132026 Skogsgymnastikens IBS D2 - Rönnby IBK Ung D2 (B-lag)
2019-11-15 19:00 Damer Division 2 Östra 211132032 Skogsgymnastikens IBS D2 - Surahammars IBF D2
2019-11-24 15:00 Pantamera PK4 Röd VIBF 211011029 Skogsgymnastikens IBS PK4 - Västerås IBS Ung PK4
2019-11-29 19:00 Herrar Div 3 Västmanland 211001057 Skogsgymnastikens IBS H3 - Västerås IBS
December
2019-12-08 11:00 Pantamera FK 3 VIBF/ÖLIBF 211017040 Skogsgymnastikens IBS FK3 - IFK Arboga FK3
2019-12-08 13:00 Pantamera PK4 Röd VIBF 211011043 Skogsgymnastikens IBS PK4 - Tillberga IK Ung PK4
2019-12-13 19:00 Damer Division 2 Östra 211132042 Skogsgymnastikens IBS D2 - Örebro SK Ung D2
2019-12-20 19:00 Herrar Div 3 Västmanland 211001078 Skogsgymnastikens IBS H3 - Knäppmora AIK H3
Januari
2020-01-07 17:30 Pantamera PK4 Röd VIBF 211011056 Skogsgymnastikens IBS PK4 - Per-Ols IBF PK4
2020-01-10 19:00 Damer Division 2 Östra 211132051 Skogsgymnastikens IBS D2 - IBK Hallsta D2
2020-01-17 19:00 Herrar Div 3 Västmanland 211001090 Skogsgymnastikens IBS H3 - Skälby IBK Ung H3
2020-01-19 13:00 Pantamera FK 3 VIBF/ÖLIBF 211017053 Skogsgymnastikens IBS FK3 - VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3
2020-01-19 Pantamera PK4 Röd VIBF 211011062 Skogsgymnastikens IBS PK4 - IBK Sala PK4
2020-01-31 19:00 Herrar Div 3 Västmanland 211001102 Skogsgymnastikens IBS H3 - IBK Gurkstaden Västerås H3
Februari
2020-02-14 19:00 Herrar Div 3 Västmanland 211001111 Skogsgymnastikens IBS H3 - Tillberga IK Roosters H3
2020-02-21 19:00 Herrar Div 3 Västmanland 211001117 Skogsgymnastikens IBS H3 - IBK Hallsta H3
2020-02-23 13:00 Pantamera FK 3 VIBF/ÖLIBF 211017063 Skogsgymnastikens IBS FK3 - Lillån IBK FK3
Mars
2020-03-08 15:00 Pantamera FK 3 VIBF/ÖLIBF 211017073 Skogsgymnastikens IBS FK3 - Per-Ols IBF FK3
2020-03-08 17:00 Herrar Div 3 Västmanland 211001127 Skogsgymnastikens IBS H3 - Köpings IS Ung H3
2020-03-15 15:00 Pantamera FK 3 VIBF/ÖLIBF 211017076 Skogsgymnastikens IBS FK3 - KFUM Örebro/ÖSK ungdom
2020-03-29 15:00 Pantamera FK 3 VIBF/ÖLIBF 211017087 Skogsgymnastikens IBS FK3 - Knäppmora AIK FK3

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis