Almåshallen A






Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2020-09-23 19:30 Pojkar träningsmatcher 2020 069004024 Lindome IBK HJ - Mölndals IBF HJ
2020-09-26 11:30 Damer Div. 2 621301003 Lindome IBK Utv D2 - Landvetter IBK D2
2020-09-26 14:00 Herrar Div. 2 602001005 Lindome IBK H2 - Hovås IBK H2
2020-09-26 16:30 Herrar Div. 3 603001006 Lindome IBK H3 - Myggenäs IBK H3
2020-09-27 13:00 Herrar Div. 6 606001001 Lindome IBK H6 - Stenungsunds IBK H6
Oktober
2020-10-02 20:00 Pantamera Pojk Mörkröd A 066700002 Lindome IBK HJ Lila - Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03
2020-10-03 10:30 Pantamera Pojk Röd E 065324002 Lindome IBK P06/07 Lilla - Mölndals IBF P07
2020-10-03 14:00 Damer Allsvenskan Södra 580029011 Lindome IBK - Växjö IBK
2020-10-03 16:30 Damer Div. 2 621301008 Lindome IBK Utv D2 - Myggenäs IBK D2
2020-10-04 00:00 Pantamera Pojk Röd N FD 065333001 Lindome IBK P08 Lila UTGÅR - Överby IBK P08
2020-10-04 09:00 Damer Veteraner 621701002 Lindome IBK DV - IBF Backadalen DV
2020-10-04 10:20 Pantamera Pojk Röd C 065322002 Lindome IBK P06/07 Grön - FBC Lerum P06 Röd
2020-10-04 11:40 Pantamera Flick Röd B 066501003 Lindome IBK F06/07 Lila - FBC Lerum F07 Svart
2020-10-04 13:00 Pantamera Pojk Mörkröd D 066703003 Lindome IBK P05 Lila - Lindås Rasta IBK P05 Blå
2020-10-04 16:00 Newbody Pojk Serie A 066001001 Lindome IBK P09 Grön - Frölunda IBK P09 Grön
2020-10-09 19:00 Herrar Div. 2 602001021 Lindome IBK H2 - Herrestads AIF WH Rockets H2
2020-10-10 09:00 Newbody Flick Serie C 065004013 Lindome IBK F11 - Eken IBK F11/12
2020-10-10 10:15 Pantamera Flick Röd G FD 066506005 Lindome IBK F08/09 - Utbynäs SK F06/08
2020-10-10 11:30 Newbody Pojk Serie G 066007015 Lindome IBK P11 Grön - IK Zenith P11 Svart
2020-10-10 14:00 Damer Allsvenskan Södra 580029016 Lindome IBK - FBC Kalmarsund
2020-10-10 16:30 Pantamera Pojk Mörkröd D 066703006 Lindome IBK P05 Lila - FBC Partille P05 Röd
2020-10-10 18:10 Pantamera Flick Mörkröd A 066200005 Lindome IBK F03/04 Grön - Lindås Rasta IBK F05
2020-10-11 09:00 Herrar Veteraner 609001011 Lindome IBK HV - IBK Bergum HV
2020-10-11 10:10 Newbody Pojk Serie D 066004014 Lindome IBK P10 Grön - Hindås IBK P10 Svart
2020-10-11 11:15 Newbody Pojk Serie B 066002014 Lindome IBK P09 Lila - FBC Lerum P09 Röd
2020-10-11 12:30 Newbody Pojk Serie C 066003014 Lindome IBK P10 Lila - Floda IBK P10 Röd
2020-10-11 13:55 Pantamera Flick Röd B 066501006 Lindome IBK F06/07 Lila - Hindås IBK F06/07
2020-10-11 15:15 Pantamera Pojk Mörkröd C 066702005 Lindome IBK HJ Grön - IK Zenith HJ Svart
2020-10-13 20:00 Herrar Div. 2 602001028 Lindome IBK H2 - IBK Göteborg H2
2020-10-14 20:00 Herrar Div. 3 603001027 Lindome IBK H3 - Kärra IBK H3
2020-10-16 18:30 Pantamera Pojk Röd E 065324014 Lindome IBK P06/07 Lilla - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar
2020-10-17 09:45 Newbody Pojk Serie G 066007023 Lindome IBK P11 Grön - FBC Lerum P11 Röd
2020-10-17 10:45 Pantamera Pojk Röd M FD 065332009 Lindome IBK P08 Grön - Pixbo Wallenstam IBF P08 Vit
2020-10-17 12:30 Damer Div. 2 621301019 Lindome IBK Utv D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2
2020-10-18 00:00 Pantamera Pojk Röd N FD 065333007 Lindome IBK P08 Lila UTGÅR - Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart
2020-10-18 11:45 Newbody Pojk Serie A 066001007 Lindome IBK P09 Grön - Floda IBK P09
2020-10-18 13:00 Pantamera Pojk Mörkröd G 066706013 Lindome IBK P05 Grön - Herrestads AIF WH Rockets P05
2020-10-18 14:45 Herrar Div. 6 606001019 Lindome IBK H6 - Myggenäs IBK H6
2020-10-21 19:30 Pantamera Pojk Mörkröd A 066700011 Lindome IBK HJ Lila - Pixbo Wallenstam IBF HJ Röd
2020-10-23 20:00 Herrar Div. 2 602001040 Lindome IBK H2 - Guldhedens IK H2
2020-10-28 19:30 Juniorallsvenskan I HJ18 580708002 Lindome IBK - Lindås Rasta IBK
2020-10-31 14:00 Damer Allsvenskan Södra 580029035 Lindome IBK - Fagerhult Habo IBK
November
2020-11-01 12:00 Herrar Div. 3 603001051 Lindome IBK H3 - Dingle AIK H3
2020-11-01 14:45 Herrar Div. 6 606001031 Lindome IBK H6 - IBF Backadalen H6
2020-11-03 19:00 Herrar Div. 2 602001052 Lindome IBK H2 - FBC Sisjön H2
2020-11-04 19:30 Juniorallsvenskan I HJ18 580708009 Lindome IBK - Warberg IBF
2020-11-06 18:20 Pantamera Flick Mörkröd A 066200015 Lindome IBK F03/04 Grön - Landvetter IBK F04
2020-11-06 20:00 Pantamera Pojk Mörkröd C 066702015 Lindome IBK HJ Grön - IBK Alingsås P-Ungdom GBG
2020-11-07 10:00 Newbody Flick Serie C 065004029 Lindome IBK F11 - Landvetter IBK F11 Vit
2020-11-07 11:10 Newbody Pojk Serie G 066007031 Lindome IBK P11 Grön - FBC Lerum P11 Svart UTGÅR
2020-11-07 12:15 Newbody Pojk Serie D 066004028 Lindome IBK P10 Grön - IK Zenith P-10 Vit
2020-11-07 13:15 Newbody Pojk Serie B 066002032 Lindome IBK P09 Lila - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit
2020-11-07 14:30 Damer Div. 2 621301034 Lindome IBK Utv D2 - Dingle AIK D2
2020-11-07 16:45 Pantamera Pojk Mörkröd D 066703014 Lindome IBK P05 Lila - Kärra IBK P04 HJ
2020-11-08 00:00 Pantamera Pojk Röd N FD 065333013 Lindome IBK P08 Lila UTGÅR - Lindås Rasta IBK P08 3
2020-11-08 Newbody Pojk Serie C 066003028 Lindome IBK P10 Lila - Pixbo Wallenstam IBK P10 Svart Utgår
2020-11-08 09:00 Herrar Veteraner 609001031 Lindome IBK HV - Ale IBF HV
2020-11-08 10:15 Pantamera Flick Röd B 066501014 Lindome IBK F06/07 Lila - IBK Alingsås F06/07 Göteborg
2020-11-08 11:30 Pantamera Flick Röd G FD 066506015 Lindome IBK F08/09 - Stenungsunds IBK F08/09 Vit
2020-11-08 12:45 Newbody Pojk Serie A 066001013 Lindome IBK P09 Grön - FBC Partille P09 Blå
2020-11-13 18:20 Pantamera Flick Mörkröd A 066200018 Lindome IBK F03/04 Grön - FBC Lerum Dj Röd
2020-11-13 20:00 Pantamera Pojk Mörkröd C 066702018 Lindome IBK HJ Grön - Varla IBK P04 Gbg
2020-11-14 10:00 Newbody Pojk Serie C 066003035 Lindome IBK P10 Lila - Öckerö IBK P10 - Blå
2020-11-15 10:30 Pantamera Pojk Röd M FD 065332016 Lindome IBK P08 Grön - Mölndals IBF P08
2020-11-15 11:45 Pantamera Flick Röd G FD 066506018 Lindome IBK F08/09 - Ale IBF F08/09
2020-11-15 13:00 Pantamera Pojk Mörkröd G 066706025 Lindome IBK P05 Grön - FBC Lerum Utveckling Röd
2020-11-15 14:45 Herrar Div. 6 606001043 Lindome IBK H6 - FBC Lerum Utveckling H6
2020-11-21 14:00 Damer Allsvenskan Södra 580029044 Lindome IBK - Lindås Rasta IBK
2020-11-21 17:00 Juniorallsvenskan I HJ18 580708018 Lindome IBK - Träslövsläge IF
2020-11-22 15:00 Herrar Div. 2 602001064 Lindome IBK H2 - FBC Lerum Utveckling H2
2020-11-27 20:00 Herrar Div. 3 603001073 Lindome IBK H3 - Floda IBK H3
2020-11-28 09:15 Pantamera Pojk Mörkröd A 066700021 Lindome IBK HJ Lila - IK Zenith HJ Grön Utgår
2020-11-28 11:00 Damer Div. 2 621301044 Lindome IBK Utv D2 - FBC Partille D2
2020-11-28 14:00 Damer Allsvenskan Södra 580029056 Lindome IBK - Pixbo Wallenstam IBF
2020-11-28 17:00 Juniorallsvenskan I HJ18 580708024 Lindome IBK - Munka Ljungby IBK Akademi
2020-11-29 09:00 Pantamera Pojk Röd M FD 065332020 Lindome IBK P08 Grön - Landvetter IBK P08 Vit
2020-11-29 10:20 Pantamera Pojk Röd C 065322021 Lindome IBK P06/07 Grön - IBK Göteborg P06 Vit
2020-11-29 11:45 Pantamera Pojk Mörkröd G 066706030 Lindome IBK P05 Grön - Stenungsunds IBK P05 1
2020-11-29 13:25 Newbody Pojk Serie D 066004042 Lindome IBK P10 Grön - Myggenäs IBK P-10
2020-11-29 15:00 Herrar Div. 2 602001072 Lindome IBK H2 - Frölunda IBK H2
December
2020-12-04 20:00 Pantamera Pojk Mörkröd A 066700024 Lindome IBK HJ Lila - Mölndals IBF HJ
2020-12-05 10:00 Newbody Flick Serie C 065004057 Lindome IBK F11 - IK Zenith F10-12 Grön
2020-12-05 11:00 Pantamera Flick Röd G FD 066506022 Lindome IBK F08/09 - FBC Lerum F08
2020-12-05 12:10 Newbody Pojk Serie B 066002063 Lindome IBK P09 Lila - Landvetter IBK P09 Vit
2020-12-05 13:15 Pantamera Flick Röd B 066501023 Lindome IBK F06/07 Lila - Landvetter IBK F0508
2020-12-05 14:35 Pantamera Flick Mörkröd A 066200022 Lindome IBK F03/04 Grön - Pixbo Wallenstam IBF F05 Mix
2020-12-06 09:00 Damer Veteraner 621701024 Lindome IBK DV - IBK Bergum DV
2020-12-06 10:15 Pantamera Pojk Röd C 065322024 Lindome IBK P06/07 Grön - Pixbo Wallenstam IBF P07 Rödrävar
2020-12-06 11:30 Pantamera Pojk Mörkröd D 066703023 Lindome IBK P05 Lila - Träslövsläge IF P05 Gbg
2020-12-06 13:15 Herrar Div. 6 606001055 Lindome IBK H6 - Utbynäs SK H6
2020-12-06 15:30 Pantamera Pojk Mörkröd C 066702022 Lindome IBK HJ Grön - Landvetter IBK P05 Blå
2020-12-09 19:30 Pantamera Pojk Mörkröd C 066702026 Lindome IBK HJ Grön - IBK Bergum junior herr
2020-12-11 20:00 Herrar Div. 2 602001088 Lindome IBK H2 - Landvetter IBK H2
2020-12-18 20:00 Pantamera Pojk Mörkröd A 066700028 Lindome IBK HJ Lila - FBC Lerum Utveckling Svart
2020-12-19 10:00 Newbody Flick Serie C 065004077 Lindome IBK F11 - FBC Partille F10/11
2020-12-19 11:20 Pantamera Pojk Mörkröd G 066706042 Lindome IBK P05 Grön - IK Zenith P06 Grön
2020-12-19 14:00 Damer Allsvenskan Södra 580029072 Lindome IBK - Craftstadens IBK Oskarshamn
2020-12-20 10:15 Pantamera Pojk Röd M FD 065332029 Lindome IBK P08 Grön - IBK Kungälv P08 K Vit
2020-12-20 13:05 Pantamera Pojk Röd C 065322028 Lindome IBK P06/07 Grön - Surte IS IBK P06
Januari
2021-01-13 19:30 Juniorallsvenskan I HJ18 580708033 Lindome IBK - Varla IBK
2021-01-15 20:00 Herrar Div. 2 602001104 Lindome IBK H2 - FBC Vinga H2
2021-01-22 19:30 Herrar Div. 3 603001112 Lindome IBK H3 - Eken IBK H3
2021-01-23 14:00 Damer Allsvenskan Södra 580029088 Lindome IBK - Hovslätts IK
2021-01-23 17:00 Juniorallsvenskan I HJ18 580708041 Lindome IBK - FC/FBC Helsingborg
2021-01-29 19:30 Damer Div. 2 621301059 Lindome IBK Utv D2 - Lindås Rasta IBK D2
2021-01-31 09:00 Damer Veteraner 621701032 Lindome IBK DV - IBF Backadalen DV
2021-01-31 11:00 Herrar Div. 6 606001079 Lindome IBK H6 - IBF Älvstranden H6
2021-01-31 14:00 Herrar Div. 2 602001125 Lindome IBK H2 - IBF Älvstranden H2
2021-01-31 17:00 Damer Allsvenskan Södra 580029095 Lindome IBK - Munka-Ljungby IBK
Februari
2021-02-13 14:00 Herrar Div. 2 602001137 Lindome IBK H2 - Romelanda UF H2
2021-02-13 16:30 Herrar Div. 3 603001136 Lindome IBK H3 - Burås IK H2
2021-02-14 14:45 Herrar Div. 6 606001091 Lindome IBK H6 - Skatås Göteborg IBK H6
2021-02-20 14:00 Damer Allsvenskan Södra 580029103 Lindome IBK - Floda IBK
2021-02-20 16:30 Herrar Div. 3 603001148 Lindome IBK H3 - Ale IBF H4
2021-02-21 14:00 Herrar Div. 2 602001149 Lindome IBK H2 - IBF Backadalen H2
2021-02-27 16:30 Herrar Div. 3 603001156 Lindome IBK H3 - Surte IS IBK H3
2021-02-28 12:00 Herrar Div. 6 606001103 Lindome IBK H6 - FBC Partille H6
Mars
2021-03-03 19:30 Damer Allsvenskan Södra 580029116 Lindome IBK - Warberg IBF
2021-03-07 09:00 Herrar Veteraner 609001071 Lindome IBK HV - IBK Kungälv HV
2021-03-07 10:15 Damer Veteraner 621701041 Lindome IBK DV - Landvetter IBK DV
2021-03-07 12:00 Damer Div. 2 621301074 Lindome IBK Utv D2 - FBC Lerum D2
2021-03-13 15:30 Herrar Div. 3 603001172 Lindome IBK H3 - Öckerö IBK H3
2021-03-14 13:00 Damer Allsvenskan Södra 580029128 Lindome IBK - IBK Göteborg
2021-03-14 15:15 Herrar Div. 6 606001115 Lindome IBK H6 - Melleruds IBK Div H6
2021-03-20 15:30 Damer Div. 2 621301084 Lindome IBK Utv D2 - IBK Kungälv D2
2021-03-21 09:00 Herrar Veteraner 609001081 Lindome IBK HV - Landvetter IBK HV
2021-03-28 14:45 Herrar Div. 6 606001127 Lindome IBK H6 - Frölunda IBK H6

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis