Morö Backe A

Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pojkar 11 Skeå 195152033 Skellefteå IBS P11 - Clemensnäs IF P11
Pojkar 11 Skeå 195152034 FBC Moröbacke P11 - Rönnskär Railcare IF P11
Pojkar 11 Skeå 195152035 Clemensnäs IF P11 - Gamla Stan IBK P11
Pojkar 11 Skeå 195152036 Rönnskär Railcare IF P11 - Skellefteå IBS P11
Pojkar 11 Skeå 195152037 Gamla Stan IBK P11 - FBC Moröbacke P11
Pojkar 11 Skeå 195152038 Kågedalens AIF P11 - Skellefteå IBK P11
Pojkar 11 Skeå 195152039 Skellefteå IBS P11 - FBC Moröbacke P11
Pojkar 11 Skeå 195152040 Skellefteå IBK P11 - Gamla Stan IBK P11
Pojkar 11 Skeå 195152041 FBC Moröbacke P11 - Kågedalens AIF P11
Pojkar 11 Skeå 195152042 Gamla Stan IBK P11 - Skellefteå IBS P11
Pantamera F Div. 2 Skeå 193452039 Skellefteå IBK F06-07 - Öjebyns IBF F06/07
Pantamera F Div. 3 Skeå 193253030 Skellefteå IBK F06-07 - Öjebyns IBF F06/07
Pantamera P Div. 5 Skeå 193155029 FBC Moröbacke P08 - Gamla Stan IBK /Svart P08
Pantamera P Div. 9 Skeå 194159028 Kågedalens AIF P08 - Rönnskär Railcare IF /CIF P08
Pantamera P Div. 11 Skeå 194161026 Rönnskär Railcare IF /CIF P10 - Skellefteå IBK P10
Pojkar 10 Skeå 195151033 FBC Moröbacke P10 - Skellefteå IBK P09
Pojkar 10 Skeå 195151034 Rönnskär Railcare IF/CIF P10 - Skellefteå IBK P10
Pojkar 10 Skeå 195151035 Skellefteå IBK P09 - Innervik Sportklubb P10-11
Pojkar 10 Skeå 195151036 Skellefteå IBK P10 - FBC Moröbacke P10
Pojkar 10 Skeå 195151037 Innervik Sportklubb P10-11 - Rönnskär Railcare IF/CIF P10
Pantamera P Div. 6 Skeå 194356026 FBC Moröbacke P08 - Gamla Stan IBK /Svart 08
November
2019-11-09 11:15 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157001 Skellefteå IBK P07/Röd - Gamla Stan IBK /Gul P08
2019-11-09 12:15 Pantamera P Div. 9 Skeå 194159001 Bureå Idrottsförening P08-09 - Kågedalens AIF P08
2019-11-10 Pantamera P Div. 11 Skeå 194161003 Kågedalens AIF P10 - Skellefteå IBK P10
2019-11-10 09:30 Pojkar 10 Skeå 195151001 Kågedalens AIF P10 - Skellefteå IBK P10
2019-11-10 10:30 Pojkar 10 Skeå 195151002 Skellefteå IBS P10 - Skellefteå IBK P09
2019-11-10 11:30 Pojkar 10 Skeå 195151003 Skellefteå IBK P10 - Innervik Sportklubb P10-11
2019-11-10 12:30 Pojkar 10 Skeå 195151004 Skellefteå IBK P09 - Kågedalens AIF P10
2019-11-10 13:30 Pojkar 10 Skeå 195151005 Innervik Sportklubb P10-11 - Skellefteå IBS P10
2019-11-17 Pantamera F Div. 7 Skeå 194257014 Skellefteå IBS F10 - Boliden FFI F09-10
2019-11-17 Pantamera F Div. 7 Skeå 194257019 Boliden FFI F09-10 - Kågedalens AIF F10
2019-11-17 09:00 Flickor 10 Skeå 195251001 Kågedalens AIF F10 - Rönnskär Railcare IF /CIF F10
2019-11-17 10:00 Flickor 10 Skeå 195251002 Skellefteå IBS F10 - Boliden FFI 09-10
2019-11-17 11:00 Flickor 10 Skeå 195251003 Rönnskär Railcare IF /CIF F10 - Innervik SK F10
2019-11-17 12:00 Flickor 10 Skeå 195251004 Boliden FFI 09-10 - Kågedalens AIF F10
2019-11-17 13:00 Flickor 10 Skeå 195251005 Innervik SK F10 - Skellefteå IBS F10
2019-11-17 16:15 Pantamera P Div. 9 Skeå 194159004 Kågedalens AIF P08 - Clemensnäs IF/RIF P09
2019-11-17 17:15 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157006 Skellefteå IBK P07/Röd - Gamla Stan IBK P09
2019-11-23 10:45 Pantamera F Div. 7 Skeå 194257007 Skellefteå IBS F10 - Gamla Stan IBK F09
2019-11-30 09:30 Pojkar 11 Skeå 195152006 FBC Moröbacke P11 - Clemensnäs IF P11
2019-11-30 10:30 Pojkar 11 Skeå 195152007 Kågedalens AIF P11 - Skellefteå IBS P11
2019-11-30 11:30 Pojkar 11 Skeå 195152008 Clemensnäs IF P11 - Rönnskär Railcare IF P11
2019-11-30 12:30 Pojkar 11 Skeå 195152009 Skellefteå IBS P11 - Skellefteå IBK P11
2019-11-30 13:30 Pojkar 11 Skeå 195152010 Rönnskär Railcare IF P11 - Kågedalens AIF P11
2019-11-30 14:30 Pojkar 11 Skeå 195152011 Skellefteå IBK P11 - FBC Moröbacke P11
2019-11-30 15:30 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356008 FBC Moröbacke P08 - Skellefteå IBK P07/Röd
December
2019-12-08 Pantamera P Div. 4 Skeå 193354010 Skellefteå IBK P07/Svart - Bureå Idrottsförening P06
2019-12-08 Pantamera P Div. 10 Skeå 194360009 Kågedalens AIF P09 - Kågedalens AIF P08
2019-12-08 11:30 Pantamera P Div. 9 Skeå 194159010 Kågedalens AIF P09 - Kågedalens AIF P08
2019-12-08 12:30 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155012 Skellefteå IBK P07/Svart - Bureå Idrottsförening P06
2019-12-22 Pantamera P Div. 11 Skeå 194161011 Rönnskär Railcare IF /CIF P10 - Skellefteå IBK P10
2019-12-22 10:30 Pojkar 10 Skeå 195151012 Skellefteå IBK P09 - Innervik Sportklubb P10-11
2019-12-22 11:30 Pojkar 10 Skeå 195151013 Skellefteå IBK P10 - FBC Moröbacke P10
2019-12-22 12:30 Pojkar 10 Skeå 195151014 Innervik Sportklubb P10-11 - Rönnskär Railcare IF/CIF P10
2019-12-22 13:30 Pojkar 10 Skeå 195151015 FBC Moröbacke P10 - Skellefteå IBK P09
2019-12-22 14:30 Pojkar 10 Skeå 195151016 Rönnskär Railcare IF/CIF P10 - Skellefteå IBK P10
Januari
2020-01-12 09:30 Flickor 11 Skeå 195252011 Gamla Stan IBK F11 - Skellefteå IBS F11
2020-01-12 10:30 Flickor 11 Skeå 195252012 Boliden FFI F11-12 - Skellefteå IBK F11/Svart
2020-01-12 11:30 Flickor 11 Skeå 195252013 Skellefteå IBS F11 - Skellefteå IBK F11/Röd
2020-01-12 12:30 Flickor 11 Skeå 195252014 Skellefteå IBK F11/Svart - Gamla Stan IBK F11
2020-01-12 13:30 Flickor 11 Skeå 195252015 Skellefteå IBK F11/Röd - Boliden FFI F11-12
Februari
2020-02-02 Pantamera P Div. 6 Skeå 194356019 FBC Moröbacke P08 - Skellefteå IBS P07
2020-02-02 12:30 Pantamera P Div. 5 Skeå 193155019 FBC Moröbacke P08 - Skellefteå IBS P07
2020-02-04 17:05 Pantamera P Div. 11 Skeå 194161022 Skellefteå IBK P09 - Kågedalens AIF P10
2020-02-09 Pantamera F Div. 7 Skeå 194257023 Kågedalens AIF F10 - Kågedalens AIF F09
2020-02-09 Pantamera P Div. 11 Skeå 194161018 Kågedalens AIF P10 - Skellefteå IBK P10
2020-02-09 10:00 Pojkar 10 Skeå 195151022 Skellefteå IBK P10 - Innervik Sportklubb P10-11
2020-02-09 11:00 Pojkar 10 Skeå 195151023 Skellefteå IBK P09 - Kågedalens AIF P10
2020-02-09 12:00 Pojkar 10 Skeå 195151024 Innervik Sportklubb P10-11 - Skellefteå IBS P10
2020-02-09 13:00 Pojkar 10 Skeå 195151025 Kågedalens AIF P10 - Skellefteå IBK P10
2020-02-09 14:00 Pojkar 10 Skeå 195151026 Skellefteå IBS P10 - Skellefteå IBK P09
2020-02-16 09:30 Pojkar 11 Skeå 195152027 FBC Moröbacke P11 - Clemensnäs IF P11
2020-02-16 10:30 Pojkar 11 Skeå 195152030 Skellefteå IBS P11 - Skellefteå IBK P11
2020-02-16 11:30 Pojkar 11 Skeå 195152029 Clemensnäs IF P11 - Rönnskär Railcare IF P11
2020-02-16 12:30 Pojkar 11 Skeå 195152028 Kågedalens AIF P11 - Skellefteå IBS P11
2020-02-16 13:30 Pojkar 11 Skeå 195152032 Skellefteå IBK P11 - FBC Moröbacke P11
2020-02-16 14:30 Pojkar 11 Skeå 195152031 Rönnskär Railcare IF P11 - Kågedalens AIF P11
2020-02-22 Pantamera F Div. 4 Skeå 194454025 Skellefteå IBK F08 - Rönnskär Railcare IF F07-08
2020-02-22 11:00 Pantamera F Div. 5 Skeå 194255027 Skellefteå IBK F08 - Rönnskär Railcare IF F07-08
2020-02-22 12:00 Pantamera P Div. 7 Skeå 194157026 Skellefteå IBS P08 - Gamla Stan IBK / Röd P08
Mars
2020-03-10 19:05 Pantamera F Div. 1 Skeå 193251020 Kågedalens AIF F06 - Rönnskär Railcare IF/CIF F04-06

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis