Karlbergshallen Köping Trägolv

Underlag
Annat 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2020-09-26 18:00 Herr 2 VIBF/ÖLIBF 211000002 IBK Köping H2 - Västerås IBS Ungdom H2
2020-09-27 15:00 Damer Division 1 Region 182100002 IBK Köping Ung - BKI Sunnanå
Oktober
2020-10-04 15:15 Pantamera PK4 RÖD (07-08) VIBF 211017002 IBK Köping P-07 - Västerås IBS Ungdom P08 Svart
2020-10-10 18:00 Herr 2 VIBF/ÖLIBF 211000015 IBK Köping H2 - Per-Ols IBF H2
2020-10-11 09:15 Pantamera PK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 211012003 IBK Köping P-05 - Västerås IBS Ungdom P05
2020-10-11 12:00 Dam 3 VIBF/ÖLIBF 213322011 IBK Köping Ung (B-lag) - Skälby IBK (B-lag)
2020-10-11 15:00 Damer Division 1 Region 182100015 IBK Köping Ung - GS 86 AIF
2020-10-17 09:45 Pantamera PK5 RÖD (-08) VIBF 211018018 IBK Köping P08 - Rönnby IBK Ung P08-09
2020-10-17 11:45 Pantamera PK5 RÖD (-08) VIBF 211018016 IBK Köping P09 - Tillberga IK Ung P08/09
2020-10-17 13:45 Pantamera FK5 RÖD (-08) VIBF/ÖLIBF 212024012 IBK Köping Ungdomsförening F-08/09 - Västerås IBS Ung F08-09
2020-10-17 15:45 Pantamera PK4 RÖD (07-08) VIBF 211017012 IBK Köping P-07 - IBK Sala P07
2020-10-18 10:45 Pantamera FK3 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212012005 IBK Köping Ungdomsförening F-06/07 - Skogsgymnastikens IBS F05/06
2020-10-18 12:45 Pantamera FK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 212010008 IBK Köping Ungdomsförening F-05 - IBK Hallsta F05
2020-10-18 15:00 HJ Lila (00-03) 218011005 IBK Köping Hj - Lillån IBK HJ
2020-10-24 09:45 Pantamera FK5 RÖD (-08) VIBF/ÖLIBF 212024018 IBK Köping Ungdomsförening F-08/09 - Romfartuna Gymnastik O IF F09/10
2020-10-24 11:45 FK6/7 BLÅ (09-11) VIBF 213013012 IBK Köping Ungdomsförening F-10/11 - IBK Sala F09
2020-10-25 09:45 Pantamera FK4 RÖD (07-08) VIBF 212023012 IBK Köping Ungdomsförening F-06/07 - IFK Arboga IBK F08/09
2020-10-25 14:00 DJ LILA (00-04) VIBF 214045009 IBK Köping Ungdomsförening DJ - SMÅ IF DJ
2020-10-31 18:00 Herr 2 VIBF/ÖLIBF 211000034 IBK Köping H2 - IBK Hallsta H2
November
2020-11-01 09:45 Pantamera PK5 RÖD (-08) VIBF 211018027 IBK Köping P08 - Tillberga IK Ung P08/09
2020-11-01 12:00 HJ Lila (00-03) 218011009 IBK Köping Hj - IBK Sala (HJ)
2020-11-07 09:15 Pantamera PK2 RÖD (05-06) ÖLIBF 123019018 IBK Köping P-07 - IFK Arboga
2020-11-07 11:15 Pantamera FK3 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212012013 IBK Köping Ungdomsförening F-06/07 - Per-Ols IBF FK3
2020-11-07 13:15 Pantamera FK5 RÖD (-08) VIBF/ÖLIBF 212024027 IBK Köping Ungdomsförening F-08/09 - WSK Lindesberg F 08/09
2020-11-07 15:15 Pantamera PK5 RÖD (-08) VIBF 211018035 IBK Köping P09 - Skiljebo SK P09
2020-11-08 09:45 Pantamera FK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 212010014 IBK Köping Ungdomsförening F-05 - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06
2020-11-08 12:30 Dam 3 VIBF/ÖLIBF 213322024 IBK Köping Ung (B-lag) - Västerås IBS (B-lag)
2020-11-08 15:30 Damer Division 1 Region 182100034 IBK Köping Ung - Kristinehamns IBF
2020-11-14 09:45 PK6 BLÅ (09-10) VIBF 211020023 IBK Köping P-10 - Kungsörs IBK PK6
2020-11-14 11:45 Pantamera PK5 RÖD (-08) VIBF 211018039 IBK Köping P08 - IBK Sala P08
2020-11-15 09:45 Pantamera PK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 211012036 IBK Köping P-05 - Skälby IBK P05 röd
2020-11-15 12:30 Dam 3 VIBF/ÖLIBF 213322030 IBK Köping Ung (B-lag) - Lillån IBK (B-lag)
2020-11-15 15:00 DJ LILA (00-04) VIBF 214045017 IBK Köping Ungdomsförening DJ - Surahammars IBF DJ
2020-11-21 11:45 Pantamera FK3 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212012022 IBK Köping Ungdomsförening F-06/07 - IBK Sala F06/07
2020-11-21 18:00 Herr 2 VIBF/ÖLIBF 211000043 IBK Köping H2 - IBF Örebro Ung H2
2020-11-22 09:45 Pantamera FK4 RÖD (07-08) VIBF 212023027 IBK Köping Ungdomsförening F-06/07 - IBK Hallsta F08
2020-11-22 12:30 Damer Division 1 Region 182100043 IBK Köping Ung - Lillån IBK
2020-11-22 15:00 HJ Lila (00-03) 218011013 IBK Köping Hj - Västerås IBS Ungdom P03-04
2020-11-28 09:45 Pantamera FK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 212010027 IBK Köping Ungdomsförening F-05 - Surahammars IBF F05
2020-11-28 15:00 DJ LILA (00-04) VIBF 214045025 IBK Köping Ungdomsförening DJ - Per-Ols IBF DJ
2020-11-29 09:45 Pantamera PK2 RÖD (05-06) ÖLIBF 123019029 IBK Köping P-07 - Askersunds IBK P06/07
2020-11-29 11:45 Pantamera PK4 RÖD (07-08) VIBF 211017035 IBK Köping P-07 - Lillån IBK P08
2020-11-29 13:45 PK6 BLÅ (09-10) VIBF 211020034 IBK Köping P-10 - IBK Sala P09
December
2020-12-05 09:45 Pantamera PK5 RÖD (-08) VIBF 211018056 IBK Köping P09 - Knäppmora AIK P0708
2020-12-05 11:45 Pantamera PK5 RÖD (-08) VIBF 211018055 IBK Köping P08 - IBF Örebro Utveckling P08/09
2020-12-06 11:00 Damer Division 1 Region 182100062 IBK Köping Ung - Sala Silverstaden IBK
2020-12-12 09:45 Pantamera FK4 RÖD (07-08) VIBF 212023039 IBK Köping Ungdomsförening F-06/07 - Rönnby Västerås IBK Ungdom F08 Svart
2020-12-12 11:30 HJ Lila (00-03) 218011017 IBK Köping Hj - IFK Arboga IBK HJ
2020-12-13 09:15 Pantamera PK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 211012051 IBK Köping P-05 - KFUM Örebro P0405
2020-12-13 15:00 Herr 2 VIBF/ÖLIBF 211000062 IBK Köping H2 - Sala Silverstaden IBK H2
2020-12-19 09:45 Pantamera PK5 RÖD (-08) VIBF 211018070 IBK Köping P08 - Per-Ols IBF P08/09
2020-12-19 11:45 Pantamera PK4 RÖD (07-08) VIBF 211017047 IBK Köping P-07 - Tillberga IK Ung P07/08
2020-12-20 10:45 Pantamera FK3 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212012040 IBK Köping Ungdomsförening F-06/07 - Ekeby IF F06/07
2020-12-20 12:45 Pantamera PK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 211012057 IBK Köping P-05 - Dingtuna GIF/Rönnby P04-05
2020-12-20 15:00 DJ LILA (00-04) VIBF 214045033 IBK Köping Ungdomsförening DJ - IBK Sala (DJ)
Januari
2021-01-08 19:00 Herr 2 VIBF/ÖLIBF 211000074 IBK Köping H2 - WSK Lindesberg H2
2021-01-09 09:15 Pantamera FK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 212010039 IBK Köping Ungdomsförening F-05 - Vakant lag
2021-01-09 15:00 Damer Division 1 Region 182100074 IBK Köping Ung - Skattkärrs IK
2021-01-10 11:30 Dam 3 VIBF/ÖLIBF 213322052 IBK Köping Ung (B-lag) - Kumla IBK (B-lag)
2021-01-16 09:45 Pantamera FK5 RÖD (-08) VIBF/ÖLIBF 212024070 IBK Köping Ungdomsförening F-08/09 - Kungsörs IBK F07/09
2021-01-16 11:45 PK6 BLÅ (09-10) VIBF 211020052 IBK Köping P-10 - Vakant lag
2021-01-16 13:45 FK6/7 BLÅ (09-11) VIBF 213013047 IBK Köping Ungdomsförening F-10/11 - Per-Ols IBF FK7
2021-01-17 09:45 Pantamera PK4 RÖD (07-08) VIBF 211017053 IBK Köping P-07 - IBK Hallsta P08
2021-01-17 11:45 Pantamera FK4 RÖD (07-08) VIBF 212023054 IBK Köping Ungdomsförening F-06/07 - Per-Ols IBF 08/09
2021-01-17 14:00 DJ LILA (00-04) VIBF 214045041 IBK Köping Ungdomsförening DJ - Vakant lag
2021-01-22 19:00 Herr 2 VIBF/ÖLIBF 211000087 IBK Köping H2 - IFK Arboga H2
2021-01-24 09:45 Pantamera PK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 211012075 IBK Köping P-05 - Vakant lag
2021-01-24 12:00 HJ Lila (00-03) 218011025 IBK Köping Hj - Lillån IBK HJ
2021-01-24 15:00 Damer Division 1 Region 182100087 IBK Köping Ung - Munkfors IBK
2021-01-29 19:00 DJ LILA (00-04) VIBF 214045049 IBK Köping Ungdomsförening DJ - Askersunds IBK DJ
2021-01-30 18:00 Herr 2 VIBF/ÖLIBF 211000094 IBK Köping H2 - Tillberga IK Roosters
2021-01-31 09:15 Pantamera FK4 RÖD (07-08) VIBF 212023064 IBK Köping Ungdomsförening F-06/07 - Västerås IBS Ungdom F07-08
2021-01-31 12:00 Dam 3 VIBF/ÖLIBF 213322063 IBK Köping Ung (B-lag) - Sala Silverstaden IBK (B-lag)
2021-01-31 15:00 Damer Division 1 Region 182100094 IBK Köping Ung - Karlstad IBF Ungdom
Februari
2021-02-06 09:45 FK6/7 BLÅ (09-11) VIBF 213013058 IBK Köping Ungdomsförening F-10/11 - Rönnby Västerås IBK Ungdom F09/10
2021-02-06 11:45 Pantamera PK4 RÖD (07-08) VIBF 211017068 IBK Köping P-07 - IBK Sala P07
2021-02-13 09:45 Pantamera PK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 211012086 IBK Köping P-05 - Lillån IBK P05
2021-02-13 15:00 HJ Lila (00-03) 218011029 IBK Köping Hj - IBK Sala (HJ)
2021-02-13 18:00 Herr 2 VIBF/ÖLIBF 211000104 IBK Köping H2 - Kungsörs IBK H2
2021-02-14 09:45 Pantamera FK3 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212012063 IBK Köping Ungdomsförening F-06/07 - Nora IBK F06-07
2021-02-14 13:45 Pantamera PK5 RÖD (-08) VIBF 211018098 IBK Köping P08 - Skälby IBK P08
2021-02-14 15:45 Pantamera FK5 RÖD (-08) VIBF/ÖLIBF 212024090 IBK Köping Ungdomsförening F-08/09 - Surahammars IBF 07/09
2021-02-20 09:45 Pantamera PK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 211012096 IBK Köping P-05 - Skälby IBK P05 svart
2021-02-20 19:00 DJ LILA (00-04) VIBF 214045057 IBK Köping Ungdomsförening DJ - Rönnby Västerås IBK Ungdom DJ
2021-02-21 09:15 Pantamera FK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 212010064 IBK Köping Ungdomsförening F-05 - IBK Hallsta F05
2021-02-21 12:00 Dam 3 VIBF/ÖLIBF 213322069 IBK Köping Ung (B-lag) - IFK Arboga IBK (B-lag)
2021-02-21 15:00 Damer Division 1 Region 182100104 IBK Köping Ung - Skälby IBK
2021-02-21 17:15 Pantamera PK2 RÖD (05-06) ÖLIBF 123019061 IBK Köping P-07 - IBF Örebro Utveckling P06/07
2021-02-27 09:15 Pantamera PK4 RÖD (07-08) VIBF 211017078 IBK Köping P-07 - IFK Arboga IBK P08
2021-02-27 11:30 HJ Lila (00-03) 218011033 IBK Köping Hj - Västerås IBS Ungdom P03-04
2021-02-28 09:15 FK6/7 BLÅ (09-11) VIBF 213013072 IBK Köping Ungdomsförening F-10/11 - Vakant lag
2021-02-28 11:15 Pantamera FK5 RÖD (-08) VIBF/ÖLIBF 212024098 IBK Köping Ungdomsförening F-08/09 - Vakant lag
2021-02-28 13:15 Pantamera PK5 RÖD (-08) VIBF 211018109 IBK Köping P08 - IBK Hallsta P08/09
2021-02-28 15:15 Pantamera FK4 RÖD (07-08) VIBF 212023077 IBK Köping Ungdomsförening F-06/07 - Ekeby IF F07
2021-02-28 18:00 Herr 2 VIBF/ÖLIBF 211000115 IBK Köping H2 - Skälby IBK Ung H2
Mars
2021-03-06 09:45 Pantamera PK5 RÖD (-08) VIBF 211018116 IBK Köping P09 - IBK Köping P08
2021-03-06 11:45 Pantamera PK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 211012105 IBK Köping P-05 - Ekeby IF P03/05
2021-03-06 18:00 Herr 2 VIBF/ÖLIBF 211000123 IBK Köping H2 - Köpings IS H2
2021-03-07 12:30 Damer Division 1 Region 182100115 IBK Köping Ung - IFK Arboga IBK
2021-03-10 19:00 Damer Division 1 Region 182100123 IBK Köping Ung - Kungsörs IBK
2021-03-13 15:00 HJ Lila (00-03) 218011037 IBK Köping Hj - IFK Arboga IBK HJ
2021-03-14 11:45 Pantamera FK3 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212012073 IBK Köping Ungdomsförening F-06/07 - Örebro SK Ungdomsklubb F06/08
2021-03-14 13:45 Pantamera FK5 RÖD (-08) VIBF/ÖLIBF 212024109 IBK Köping Ungdomsförening F-08/09 - Fellingsbro IBS F08-09
2021-03-20 09:45 Pantamera FK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 212010070 IBK Köping Ungdomsförening F-05 - Rönnby Västerås IBK Ungdom F06
2021-03-20 12:00 DJ LILA (00-04) VIBF 214045065 IBK Köping Ungdomsförening DJ - Nora IBK DJ
2021-03-20 14:15 Pantamera FK3 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212012076 IBK Köping Ungdomsförening F-06/07 - IBK Hallsta F06/07
2021-03-21 09:45 Pantamera FK4 RÖD (07-08) VIBF 212023088 IBK Köping Ungdomsförening F-06/07 - Rönnby Västerås IBK Ungdom F08
2021-03-21 11:45 PK6 BLÅ (09-10) VIBF 211020082 IBK Köping P-10 - Västerås IBS Ungdom P10
2021-03-21 13:45 PK7 BLÅ (10-11) VIBF 211021117 IBK Köping P-10 - Rönnby Västerås IBK Ung P10 Orange
2021-03-21 15:45 FK6/7 BLÅ (09-11) VIBF 213013078 IBK Köping Ungdomsförening F-10/11 - IBK Sala F10/11
2021-03-27 09:45 Pantamera PK5 RÖD (-08) VIBF 211018128 IBK Köping P09 - IBK Hallsta P08/09
2021-03-27 11:45 Pantamera PK5 RÖD (-08) VIBF 211018129 IBK Köping P08 - Knäppmora AIK P0708
2021-03-28 09:45 PK6 BLÅ (09-10) VIBF 211020086 IBK Köping P-10 - IBK Hallsta P09
April
2021-04-03 09:45 Pantamera FK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 212010083 IBK Köping Ungdomsförening F-05 - Surahammars IBF F05
2021-04-03 11:45 Pantamera PK1 RÖD (04-05) VIBF/ÖLIBF 211012127 IBK Köping P-05 - Askersunds IBK P04/05
2021-04-03 13:45 Pantamera FK3 RÖD (06-07) VIBF/ÖLIBF 212012087 IBK Köping Ungdomsförening F-06/07 - Vakant lag
2021-04-03 15:45 Pantamera FK5 RÖD (-08) VIBF/ÖLIBF 212024129 IBK Köping Ungdomsförening F-08/09 - Kopparbergs BK F08-09

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis