Karlbergshallen Köping Trägolv

Underlag
Annat 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2019-10-13 12:45 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018007 IBK Köping Ung FK4 - Västerås IBS Ung FK4
2019-10-19 11:30 Damer Juniorer 211124015 IBK Köping Ung DJ - IBK Sala DJ
2019-10-20 10:30 Pantamera PK4 Röd VIBF 211011011 IBK Köping PK4 - IBK Sala PK4
2019-10-20 13:00 Damer Division 2 Västra 211131016 IBK Köping Ung D2 - Kumla IBK D2 B-Lag
2019-10-20 16:00 Herrar Div 2 Västmanland/Örebro 211000023 IBK Köping H2 - Lillån IBK Ung H2
2019-10-27 09:30 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015021 IBK Köping Ung FK1 - IBK Hallsta FK1
November
2019-11-03 13:30 Damer Division 2 Västra 211131023 IBK Köping Ung D2 - IBF Örebro Ung D2
2019-11-03 16:30 Herrar Div 2 Västmanland/Örebro 211000031 IBK Köping H2 - Sala Silverstaden IBK H2
2019-11-09 17:15 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018023 IBK Köping Ung FK4 - Nora IBK FK4
2019-11-10 09:30 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206018 IBK Köping PK3 - Silvergruvans IBF PK3
2019-11-17 17:00 Herrar Div 2 Västmanland/Örebro 211000048 IBK Köping H2 - IBF Örebro Ung H2
2019-11-17 19:30 Damer Juniorer 211124028 IBK Köping Ung DJ - Lillån IBK FK1/DJ
2019-11-22 19:30 Herrar Div 2 Västmanland/Örebro 211000053 IBK Köping H2 - Kungsörs IBK H2
2019-11-23 12:00 Damer Division 2 Västra 211131036 IBK Köping Ung D2 - Lillån IBK D2
2019-11-24 09:30 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015041 IBK Köping Ung FK1 - Surahammars IBF FK1
2019-11-24 12:45 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206027 IBK Köping PK3 - Kumla IBK PK3
2019-11-24 14:15 Pantamera PK4 Röd VIBF 211011030 IBK Köping PK4 - Kungsörs IBK PK4
2019-11-24 15:45 Pantamera FK 5 VIBF 211019026 IBK Köping Ung Vit FK5 - IBK Sala FK5
December
2019-12-01 09:30 Pantamera PK5 VIBF 211012027 IBK Köping PK5 - IBK Sala PK5
2019-12-01 11:15 Pantamera FK 5 VIBF 211019036 IBK Köping Ung Vit FK5 - Västerås IBS Ung FK5
2019-12-01 12:45 Pantamera PK7 VIBF 211014028 IBK Köping PK7 - Surahammars IBF PK7
2019-12-07 09:30 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015051 IBK Köping Ung FK1 - Lillån IBK FK1
2019-12-08 09:30 Pantamera PK4 Röd VIBF 211011042 IBK Köping PK4 - IFK Arboga PK4
2019-12-08 11:15 Pantamera FK 4 VIBF/ÖLIBF 211018049 IBK Köping Ung FK4 - Ekeby IF FK4
2019-12-08 13:00 Damer Juniorer 211124036 IBK Köping Ung DJ - IBK Hallsta DJ
2019-12-08 16:00 Herrar Div 2 Västmanland/Örebro 211000065 IBK Köping H2 - Örebro FBC H2
2019-12-14 09:30 Pantamera PK1 Röd 211008043 IBK Köping PK1 - Ekeby IF PK1
2019-12-15 16:00 Herrar Div 2 Västmanland/Örebro 211000069 IBK Köping H2 - Per-Ols IBF H2
2019-12-21 09:30 Pantamera PK5 VIBF 211012039 IBK Köping PK5 - IFK Arboga PK5
2019-12-22 09:30 Pantamera PK4 Röd VIBF 211011052 IBK Köping PK4 - Skogsgymnastikens IBS PK4
2019-12-22 12:00 Damer Division 2 Västra 211131046 IBK Köping Ung D2 - WSK Lindesberg D2
Januari
2020-01-11 09:30 Pantamera PK1 Röd 211008049 IBK Köping PK1 - Västerås IBS Ung Svart PK1
2020-01-12 09:30 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015071 IBK Köping Ung FK1 - Rönnby IBK Ung FK1
2020-01-12 15:00 Herrar Div 2 Västmanland/Örebro 211000082 IBK Köping H2 - WSK Lindesberg H2
2020-01-18 09:30 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206054 IBK Köping PK3 - Örebro SK Ung PK3
2020-01-18 12:00 Damer Division 2 Västra 211131055 IBK Köping Ung D2 - Pålsboda IBF D2
2020-01-19 09:30 Pantamera PK4 Röd VIBF 211011063 IBK Köping PK4 - Tillberga IK Ung PK4
2020-01-19 11:15 Pantamera PK5 VIBF 211012045 IBK Köping PK5 - IBK Hallsta PK5
2020-01-19 12:45 Pantamera PK7 VIBF 211014046 IBK Köping PK7 - Tillberga IK Ung PK7
2020-01-19 14:30 Damer Juniorer 211124054 IBK Köping Ung DJ - Västerås IBS DJ
2020-01-20 18:30 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015081 IBK Köping Ung FK1 - IFK Arboga FK1
2020-01-26 11:15 Pantamera PK1 Röd 211008058 IBK Köping PK1 - Västerås IBS Ung Röd PK1
2020-01-26 12:45 Pantamera PK5 VIBF 211012050 IBK Köping PK5 - Västerås IBS Ung PK5
Februari
2020-02-01 09:30 Pantamera PK7 VIBF 211014057 IBK Köping PK7 - Skiljebo SK PK7
2020-02-01 11:15 Pantamera PK4 Röd VIBF 211011069 IBK Köping PK4 - Västerås IBS Ung PK4
2020-02-07 19:30 Herrar Div 2 Västmanland/Örebro 211000106 IBK Köping H2 - IFK Arboga IBK H2
2020-02-08 09:30 Pantamera PK5 VIBF 211012060 IBK Köping PK5 - Tillberga IK Ung PK5
2020-02-15 09:00 Damer Juniorer 211124069 IBK Köping Ung DJ - Askersunds IBK DJ
2020-02-16 09:30 Pantamera PK1 Röd 211008069 IBK Köping PK1 - SMÅ IF PK1
2020-02-28 19:30 Herrar Div 2 Västmanland/Örebro 211000125 IBK Köping H2 - Köpings IS H2
Mars
2020-03-07 09:30 Pantamera PK5 VIBF 211012070 IBK Köping PK5 - Knäppmora AIK PK5
2020-03-14 09:30 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206077 IBK Köping PK3 - IBF Örebro Utv PK3
2020-03-15 09:30 Pantamera PK7 VIBF 211014079 IBK Köping PK7 - IBK Sala PK7
2020-03-15 11:30 Damer Juniorer 211124077 IBK Köping Ung DJ - Surahammars IBF DJ
2020-03-21 09:30 Pantamera PK1 Röd 211008083 IBK Köping PK1 - IFK Arboga PK1
2020-03-28 09:30 Pantamera Pojkar Klass 3 ÖLIBF 123206086 IBK Köping PK3 - Lillån IBK PK3
2020-03-28 11:15 Pantamera PK5 VIBF 211012083 IBK Köping PK5 - IBK Sala PK5

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis