Pinntorps Idrottshall

Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2019-09-05 20:00 Träningsmatcher Herrar 069001011 Landvetter IBK H2 - IK Zenith H1
2019-09-19 21:00 Träningsmatcher Herrar 069001033 Landvetter IBK H5 - IBK Göteborg H5
Oktober
2019-10-05 12:30 Pantamera Flick Mörkröd C 066202004 Landvetter IBK mix - Lindome IBK DJ Lila UTGÅR
2019-10-05 14:30 Herrar Div. 2 602001010 Landvetter IBK H2 - Lindome IBK H2
2019-10-05 16:30 Herrar Div. 5 605001010 Landvetter IBK H5 - Utbynäs SK H5
2019-10-06 10:00 Pantamera Flick Röd E 066504005 Landvetter IBK F07 Blå - Lindås Rasta IBK F06/07
2019-10-06 11:10 Pantamera Pojk Röd J 065329001 Landvetter IBK P07 Vit - Ale IBF P07-08
2019-10-06 12:20 Pantamera Flick Röd A 066500004 Landvetter IBK F05/06 vit - Öckerö IBK F04
2019-10-06 14:00 Damer Div. 2 621301003 Landvetter IBK D2 - FBC Vinga D2
2019-10-11 19:30 Juniorallsvenskan I HJ18 580708005 Landvetter IBK - Stenungsunds IBK/Myggenäs IBK
2019-10-12 09:00 Pantamera Pojk Röd A 065320008 Landvetter IBK P05 Blå - Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart
2019-10-12 11:10 Pantamera Flick Röd B 066501011 Landvetter IBK F05/06 blå - Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd
2019-10-12 12:20 Pantamera Pojk Mörkröd E 066704005 Landvetter IBK P02/04 Blå UTGÅR - IK Zenith HJ
2019-10-12 14:00 Pantamera Flick Mörkröd A 066200008 Landvetter IBK F04 - Warberg IBF F01-03
2019-10-12 15:30 Herrar Veteraner 609001009 Landvetter IBK HV - IBK Kungälv HV
2019-10-13 10:00 Newbody Pojk Serie B 066002001 Landvetter IBK P08 Röd - IBK Kungälv P08 K Svart
2019-10-13 11:00 Newbody Flick Serie D 065005004 Landvetter IBK F09 Vår - Eken IBK F10
2019-10-13 12:00 Newbody Pojk Serie F 066006010 Landvetter IBK P10 blå - Hindås IBK P09/10
2019-10-13 13:00 Newbody Pojk Serie C 066003001 Landvetter IBK P09 1 - Floda IBK P09 Röd
2019-10-13 14:00 Newbody Pojk Serie B 066002002 Landvetter IBK P08 Blå - Surte IS IBK P 08
2019-10-13 15:00 Newbody Pojk Serie D 066004005 Landvetter IBK P09 2 - Mölndals IBF P09
2019-10-17 18:00 Juniorallsvenskan I HJ18 580708010 Landvetter IBK - IK Zenith
2019-10-19 09:00 Newbody Pojk Serie G 066007019 Landvetter IBK P10 Vit - IBF Älvstranden P10/P11
2019-10-19 10:00 Pantamera Pojk Röd J 065329011 Landvetter IBK P07 Vit - FBC Vinga P07
2019-10-19 11:10 Pantamera Pojk Röd I 065328012 Landvetter IBK P07 Blå - Floda IBK P07
2019-10-19 13:00 Herrar Div. 2 602001021 Landvetter IBK H2 - IBK Göteborg H2
2019-10-19 15:30 Damer Div. 2 621301013 Landvetter IBK D2 - Herrestads AIF Rockerts D2
2019-10-20 10:30 Pantamera Pojk Röd B 065321013 Landvetter IBK P05 Vit - IK Zenith P05 Grön
2019-10-20 11:40 Herrar Veteraner 609001015 Landvetter IBK HV - Floda IBK HV
2019-10-20 13:00 Herrar Div. 5 605001021 Landvetter IBK H5 - IBK Kungarna H5
2019-10-25 19:30 Juniorallsvenskan F DJ17 580735011 Landvetter IBK - Fristads GoIF
2019-10-26 Newbody Pojk Serie B 066002021 Landvetter IBK P08 Röd - Ljungskile SK P07/08
2019-10-26 08:00 Newbody Pojk Serie C 066003011 Landvetter IBK P09 1 - Frölunda IBK P/F 08
2019-10-26 09:00 Pantamera Flick Röd E 066504018 Landvetter IBK F07 Blå - Eken IBK F06-07 Lila
2019-10-26 10:10 Pantamera Pojk Röd A 065320016 Landvetter IBK P05 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit
2019-10-26 11:20 Pantamera Flick Röd A 066500019 Landvetter IBK F05/06 vit - Ale IBF F04/05
2019-10-26 12:30 Pantamera Flick Röd B 066501021 Landvetter IBK F05/06 blå - IBK Kungälv F 05/06 Munkgärde
2019-10-26 13:40 Pantamera Flick Mörkröd A 066200016 Landvetter IBK F04 - FBC Lerum Dj Röd
2019-10-26 15:10 Pantamera Flick Mörkröd C 066202019 Landvetter IBK mix - FBC Vinga F03/04
2019-10-27 10:30 Newbody Pojk Serie B 066002024 Landvetter IBK P08 Blå - Hindås IBK P08/09
2019-10-27 11:30 Newbody Flick Serie C 065004006 Landvetter IBK F09 vit - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit
2019-10-27 12:30 Newbody Pojk Serie D 066004021 Landvetter IBK P09 2 - FBC Lerum P09 Svart
2019-10-27 13:30 Newbody Flick Serie A 065002014 Landvetter IBK F07/08 - Surte IS IBK F08
2019-10-27 15:00 Juniorallsvenskan I HJ18 580708020 Landvetter IBK - IBK Kungälv
November
2019-11-01 11:20 Pantamera Pojk Röd A 065320034 Landvetter IBK P05 Blå - FBC Lerum P05
2019-11-01 12:30 Pantamera Flick Mörkröd A 066200034 Landvetter IBK F04 - Partille IBS F04 Vit
2019-11-02 14:00 Herrar Div. 2 602001032 Landvetter IBK H2 - IBF Backadalen H2
2019-11-02 16:30 Herrar Div. 5 605001032 Landvetter IBK H5 - IBK Kungälv H5
2019-11-03 15:00 Damer Veteraner 621701019 Landvetter IBK DV - IBK Bergum DV
2019-11-08 19:30 Juniorallsvenskan I HJ18 580708024 Landvetter IBK - IBF Backadalen
2019-11-09 08:00 Newbody Pojk Serie G 066007039 Landvetter IBK P10 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd
2019-11-09 09:00 Newbody Pojk Serie F 066006043 Landvetter IBK P10 blå - Mölndals IBF P10 Röd
2019-11-09 10:00 Newbody Flick Serie D 065005019 Landvetter IBK F09 Vår - Utbynäs SK F 09/10
2019-11-09 11:00 Pantamera Pojk Röd B 065321025 Landvetter IBK P05 Vit - IBK Göteborg P05 Vit
2019-11-09 12:10 Pantamera Flick Röd B 066501031 Landvetter IBK F05/06 blå - Lindome IBK F06
2019-11-09 13:20 Pantamera Pojk Mörkröd E 066704015 Landvetter IBK P02/04 Blå UTGÅR - IBF Backadalen P03-05 Mix
2019-11-09 15:30 Damer Div. 2 621301023 Landvetter IBK D2 - Mölndals IBF D2
2019-11-10 10:00 Pantamera Pojk Röd I 065328024 Landvetter IBK P07 Blå - Ale IBF P07
2019-11-10 11:10 Pantamera Pojk Röd A 065320022 Landvetter IBK P05 Blå - Lindome IBK P05 Grön
2019-11-10 12:20 Pantamera Pojk Röd J 065329021 Landvetter IBK P07 Vit - Eken IBK P07 Lila
2019-11-10 13:30 Herrar Veteraner 609001025 Landvetter IBK HV - Pixbo Wallenstam IBK HV
2019-11-10 14:40 Pantamera Flick Mörkröd A 066200022 Landvetter IBK F04 - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd
2019-11-22 20:00 Juniorallsvenskan F DJ17 580735023 Landvetter IBK - Fröjereds IF
2019-11-23 09:00 Newbody Pojk Serie B 066002046 Landvetter IBK P08 Blå - Utbynäs SK P08
2019-11-23 10:00 Newbody Pojk Serie C 066003021 Landvetter IBK P09 1 - IK Zenith P09 Grön
2019-11-23 11:00 Newbody Pojk Serie B 066002041 Landvetter IBK P08 Röd - FBC Vinga P08
2019-11-23 12:00 Pantamera Flick Röd E 066504026 Landvetter IBK F07 Blå - Öckerö IBK F06
2019-11-23 13:10 Pantamera Pojk Röd B 065321030 Landvetter IBK P05 Vit - Ale IBF P05 Grön
2019-11-23 14:20 Pantamera Flick Röd A 066500027 Landvetter IBK F05/06 vit - Partille IBS F04 Röd
2019-11-24 10:20 Pantamera Flick Röd B 066501038 Landvetter IBK F05/06 blå - Lindås Rasta IBK F05 Vit
2019-11-24 11:30 Pantamera Pojk Mörkröd E 066704018 Landvetter IBK P02/04 Blå UTGÅR - FBC Lerum Utveckling HJ Blå
2019-11-24 13:00 Pantamera Flick Mörkröd C 066202027 Landvetter IBK mix - FBC Lerum F05
2019-11-24 15:00 Juniorallsvenskan I HJ18 580708030 Landvetter IBK - Pixbo Wallenstam IBF
2019-11-29 Newbody Pojk Serie F 066006063 Landvetter IBK P10 blå - Floda IBK P10 Röd
December
2019-12-01 09:00 Pantamera Flick Röd E 066504032 Landvetter IBK F07 Blå - IBF Älvstranden F03/05
2019-12-01 10:10 Pantamera Pojk Röd J 065329031 Landvetter IBK P07 Vit - IBF Backadalen P07 Vit
2019-12-01 11:20 Newbody Flick Serie D 065005026 Landvetter IBK F09 Vår - Pixbo Wallenstam IBK F10 vit
2019-12-01 12:20 Newbody Flick Serie A 065002029 Landvetter IBK F07/08 - Dingle AIK F07-08
2019-12-01 14:15 Herrar Div. 2 602001054 Landvetter IBK H2 - Frölunda IBK H2
2019-12-07 09:00 Newbody Pojk Serie C 066003031 Landvetter IBK P09 1 - FBC Lerum P09 Röd
2019-12-07 10:00 Newbody Pojk Serie B 066002068 Landvetter IBK P08 Blå - FBC Lerum P07/08 Röd
2019-12-07 11:00 Newbody Pojk Serie B 066002061 Landvetter IBK P08 Röd - IBK Bergum P07-08
2019-12-07 12:00 Pantamera Pojk Röd I 065328039 Landvetter IBK P07 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar
2019-12-07 13:30 Damer Div. 2 621301036 Landvetter IBK D2 - Hindås IBK D2
2019-12-07 15:30 Pantamera Pojk Mörkröd E 066704022 Landvetter IBK P02/04 Blå UTGÅR - FBC Vinga Herr Juniorer
2019-12-08 10:30 Pantamera Flick Röd B 066501052 Landvetter IBK F05/06 blå - IBF Älvstranden F05/06
2019-12-08 11:40 Pantamera Pojk Röd B 065321038 Landvetter IBK P05 Vit - Lindås Rasta IBK P05 Vit
2019-12-13 19:30 Juniorallsvenskan F DJ17 580735029 Landvetter IBK - Hovslätts IK/Hovslätts IBK
2019-12-14 09:00 Newbody Pojk Serie A 066001083 Landvetter IBK P09 blå - IK Zenith P08 Grön
2019-12-14 10:00 Newbody Pojk Serie G 066007079 Landvetter IBK P10 Vit - Myggenäs IBK P-10
2019-12-14 11:00 Newbody Flick Serie A 065002037 Landvetter IBK F07/08 - IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle
2019-12-14 12:00 Herrar Div. 5 605001065 Landvetter IBK H5 - Herrestads AIF Rockets H5
2019-12-14 14:30 Herrar Div. 2 602001065 Landvetter IBK H2 - Herrestads AIF Rockets H2
2019-12-15 09:30 Pantamera Pojk Röd J 065329041 Landvetter IBK P07 Vit - IBK Bergum P06-07 Svart
2019-12-15 10:40 Pantamera Flick Röd E 066504044 Landvetter IBK F07 Blå - FBC Lerum F07 Svart
2019-12-15 11:50 Pantamera Flick Röd A 066500043 Landvetter IBK F05/06 vit - IBK Kungälv F 04/05 Kastelle
2019-12-15 13:00 Pantamera Pojk Mörkröd E 066704026 Landvetter IBK P02/04 Blå UTGÅR - Kärra IBK P04 HJ
2019-12-15 14:30 Pantamera Flick Mörkröd C 066202043 Landvetter IBK mix - IBF Backadalen F04/05
2019-12-22 Pantamera Flick Röd B 066501066 Landvetter IBK F05/06 blå - Vakant
2019-12-22 12:00 Newbody Flick Serie D 065005043 Landvetter IBK F09 Vår - Mölndals IBF F0809
2019-12-22 13:30 Herrar Div. 2 602001069 Landvetter IBK H2 - FBC Partille H2
Januari
2020-01-10 19:30 Juniorallsvenskan I HJ18 580708043 Landvetter IBK - Ale IBF/Kärra IBK
2020-01-12 Herrar Div. 5 605001069 Landvetter IBK H5 - Överby IBK H5
2020-01-12 Herrar Veteraner 609001049 Landvetter IBK HV - Lindome IBK HV
2020-01-12 Damer Veteraner 621701042 Landvetter IBK DV - IBF Backadalen DV
2020-01-17 19:30 Juniorallsvenskan F DJ17 580735034 Landvetter IBK - FBC Lerum
2020-01-18 Damer Div. 2 621301053 Landvetter IBK D2 - Dingle AIK D2
2020-01-18 Herrar Div. 2 602001082 Landvetter IBK H2 - Stenungsunds IBF H2 UTGÅR
2020-01-26 Herrar Div. 5 605001082 Landvetter IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H5
2020-01-26 Damer Veteraner 621701052 Landvetter IBK DV - Kärra IBK DV
Februari
2020-02-01 Damer Div. 2 621301063 Landvetter IBK D2 - IBK Älvstranden D2
2020-02-01 Herrar Div. 2 602001095 Landvetter IBK H2 - FBC Sisjön H2
2020-02-02 Damer Veteraner 621701056 Landvetter IBK DV - Floda IBK DV
2020-02-02 Herrar Veteraner 609001065 Landvetter IBK HV - Surte IS IBK HV
2020-02-07 20:00 Juniorallsvenskan F DJ17 580735044 Landvetter IBK - Jönköpings IK Ungdom
2020-02-09 Herrar Div. 5 605001095 Landvetter IBK H5 - Mölndals IBF H5
2020-02-09 15:00 Juniorallsvenskan I HJ18 580708055 Landvetter IBK - IBF Älvstranden/Floda IBK
2020-02-15 Herrar Div. 2 602001108 Landvetter IBK H2 - Guldhedens IK H2
2020-02-22 Herrar Div. 2 602001109 Landvetter IBK H2 - Hovås IBK H2
2020-02-23 Herrar Div. 5 605001108 Landvetter IBK H5 - FBC Vinga H5
2020-02-23 13:00 Juniorallsvenskan F DJ17 580735048 Landvetter IBK - IBF Linköping/Hjulsbro IK
2020-02-29 Damer Div. 2 621301073 Landvetter IBK D2 - IBK Göteborg D2
Mars
2020-03-01 Herrar Veteraner 609001075 Landvetter IBK HV - IBK Bergum HV
2020-03-01 Herrar Div. 5 605001109 Landvetter IBK H5 - KF Kortedalarna H5
2020-03-07 Herrar Div. 2 602001122 Landvetter IBK H2 - Burås IK H2
2020-03-07 Damer Div. 2 621301076 Landvetter IBK D2 - Kärra IBK D2
2020-03-08 Damer Veteraner 621701075 Landvetter IBK DV - IBK Bergum DV
2020-03-13 19:30 Juniorallsvenskan F DJ17 580735054 Landvetter IBK - Partille IBS
2020-03-15 Herrar Veteraner 609001085 Landvetter IBK HV - FBC Vinga HV
2020-03-15 Herrar Div. 5 605001122 Landvetter IBK H5 - Hindås IBK H5
2020-03-21 Damer Div. 2 621301087 Landvetter IBK D2 - IBK Kungälv D2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis