Huskvarna Sporthall B

Adress
Alfred Dalinvägen 2, 561 31 Huskvarna
Telefon
036-106985 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2020-10-17 14:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901007 Husqvarna IK P10/1 - KFUM Jönköping P10/1
2020-10-17 15:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901008 KFUM Jönköping P10/1 - S/W 2010 IBK P09-10
2020-10-17 16:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901009 S/W 2010 IBK P09-10 - Husqvarna IK P10/1
2020-10-24 14:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601013 Husqvarna IK F10-11/2 - Vetlanda IBF F10
2020-10-24 15:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601014 Vetlanda IBF F10 - Värnamo IK F10-11
2020-10-24 16:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601015 Värnamo IK F10-11 - Husqvarna IK F10-11/2
2020-10-31 14:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601010 Husqvarna IK F10-11/1 - Skillingaryds IK F09-11
2020-10-31 15:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601011 Skillingaryds IK F09-11 - Sävsjö IBK F10-11/1
2020-10-31 16:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601012 Sävsjö IBK F10-11/1 - Husqvarna IK F10-11/1
November
2020-11-14 14:30 Pantamera FNRöd Gr4(-07) 141404022 Husqvarna IK F06-08 - Aneby SK F06-07
2020-11-14 16:15 Pantamera PNRöd Gr6(-07) 142702021 Husqvarna IK P07 - Sävsjö IBK P07/2
2020-11-21 14:30 Pantamera PNBlå Gr3(-09) 142802030 Husqvarna IK P08 - Skillingaryds IK P08-09/2
2020-11-21 16:15 Pantamera PNBlå Gr5(-09) 142804028 Husqvarna IK P09/2 - Aneby SK P09
2020-11-28 14:45 Herrjunior 18 Norra 142610032 Husqvarna IK HJ - Värnamo IK HJ
December
2020-12-05 14:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902046 Husqvarna IK P10/3 - Forserums IF P10/1
2020-12-05 15:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902047 Forserums IF P10/1 - Hovslätts IK P10/2
2020-12-05 16:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2 142902048 Hovslätts IK P10/2 - Husqvarna IK P10/3
2020-12-12 14:30 Pantamera PNRöd Gr6(-07) 142702041 Husqvarna IK P07 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P07/2
2020-12-19 14:30 Herrjunior 18 Norra 142610042 Husqvarna IK HJ - Vetlanda IBF HJ
Januari
2021-01-09 14:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601058 Husqvarna IK F10-11/1 - S/W 2010 IBK F10
2021-01-09 15:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601059 S/W 2010 IBK F10 - Skillingaryds IK F09-11
2021-01-09 16:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1 141601060 Skillingaryds IK F09-11 - Husqvarna IK F10-11/1
2021-01-09 17:45 Pantamera PNRöd Gr1(-04) 141450035 Husqvarna IK P04 - Värnamo IK P03-04
2021-01-16 14:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901058 Husqvarna IK P10/2 - Östra SK Jönköping P10-11/1
2021-01-16 15:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901059 Östra SK Jönköping P10-11/1 - S/W 2010 IBK P09-10
2021-01-16 16:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901060 S/W 2010 IBK P09-10 - Husqvarna IK P10/2
2021-01-23 14:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901061 Husqvarna IK P10/1 - Hovslätts IK P10/1
2021-01-23 15:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901062 Hovslätts IK P10/1 - Hestra Skid O SK P10
2021-01-23 16:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1 142901063 Hestra Skid O SK P10 - Husqvarna IK P10/1
Februari
2021-02-12 20:00 Pantamera FNRöd Gr1(-04) 141400078 Husqvarna IK F03-05 - Värnamo IK F04-06

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis