Glömstahallen

Adress
Bergavägen 1, 14135 Huddinge
Telefon
08-53534556 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Herrar division 5 Södra 150010022 IK Tomtberga (B) - Balrog B/S IK (B)
Herrar division 5 Södra 150010039 Fullersta IBK (B) - Huddinge IBS (B)
Herrar division 5 Södra 150010042 Segeltorps IF - Nynäshamns IBK (B)
Herrar division 2 150001058 Fullersta IBK (A) - Jakobsbergs IBF (A)
Herrar division 2 150001050 Fullersta IBK (A) - Runby IBK
Damer division 3 norra 150036029 Huddinge IBS C) - Järfälla IBK (A)
Herrar veteraner division 2 södra 150022026 Sörskogens IF - FBI Tullinge (B)
Pantamera Damjuniorer division 1 150033031 Huddinge IBS (A) - Täby FC (A)
Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034036 Huddinge IBS (C) - Täby FC (B)
Pantamera Herrjuniorer division 1 150025004 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF (A)
Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027028 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF (A)
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344052 Segeltorps IF (B) - Bromma KFUK-KFUM
Oktober
2020-10-04 09:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381007 Segeltorps IF (A) - Älta IF (C)
November
2020-11-21 18:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028049 Huddinge IBS (C) - Bele Barkarby IF IBF (C)
2020-11-22 09:15 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366028 Sörskogens IF - FBI Tullinge (A)
2020-11-22 10:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305028 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK
2020-11-22 11:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022035 Segeltorps IF - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2020-11-22 13:00 Herrar division 5 Södra 150010054 Segeltorps IF - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2020-11-22 14:45 Damer division 3 norra 150036033 Huddinge IBS C) - Turebergs IF
2020-11-22 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372032 Huddinge IBS - FBI Tullinge
2020-11-28 18:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027050 Huddinge IBS (B) - Tungelsta IF (A)
2020-11-29 09:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330049 Segeltorps IF - Västerhaninge IBK
2020-11-29 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344083 Segeltorps IF (B) - Åkersberga IBF (C)
2020-11-29 12:15 Herrar veteraner division 2 södra 150022037 Sörskogens IF - Segeltorps IF
2020-11-29 14:00 Herrar division 2 150001074 Fullersta IBK (A) - Tungelsta IF (A)
2020-11-29 16:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310048 Huddinge IBS - Ängby IF
December
2020-12-06 09:15 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366039 Sörskogens IF - Västerhaninge IBK
2020-12-06 10:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305057 Segeltorps IF - FBI Tullinge
2020-12-06 11:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022045 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK
2020-12-06 13:00 Herrar division 5 Södra 150010055 Fullersta IBK (B) - Balrog B/S IK (B)
2020-12-06 14:30 Herrar division 5 Södra 150010056 Huddinge IBS (B) - Segeltorps IF
2020-12-06 18:30 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025076 Huddinge IBS (A) - Rotebro IS IBK (A)
2020-12-10 20:00 Herrar division 2 150001026 Fullersta IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A)
2020-12-13 10:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330061 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK
2020-12-13 12:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305039 Segeltorps IF - Älta IF (A)
2020-12-13 14:00 Herrar division 2 150001090 Fullersta IBK (A) - Väsby AIK
2020-12-13 16:15 Pantamera Damjuniorer division 1 150033041 Huddinge IBS (A) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2020-12-13 17:45 Damer division 3 norra 150036043 Huddinge IBS C) - Sundbybergs IK (B)
2020-12-20 08:45 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345107 Segeltorps IF - Huddinge IBS
2020-12-20 09:45 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366042 Sörskogens IF - Nacka Wallenstam IBK (B)
2020-12-20 10:45 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381059 Segeltorps IF (A) - Tumba GOIF
2020-12-20 11:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305042 Segeltorps IF - Värmdö IF
2020-12-20 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344105 Segeltorps IF (B) - Täby FC (A)
2020-12-20 14:45 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034057 Huddinge IBS (C) - IK Sirius IBK
Januari
2021-01-10 10:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Södra 150303078 Huddinge IBS - Älvsjö AIK IBF
2021-01-10 11:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305046 Segeltorps IF - Djurgårdens IF IBS
2021-01-10 13:00 Herrar division 5 Södra 150010075 Fullersta IBK (B) - IK Tomtberga (B)
2021-01-10 14:30 Herrar division 5 Södra 150010076 Huddinge IBS (B) - Andino United IF
2021-01-17 08:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358083 Sörskogens IF (A) - Hammarby IF IBF
2021-01-17 09:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326065 Huddinge IBS (C) - Väsby AIK (C)
2021-01-17 10:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022049 Segeltorps IF - FBI Tullinge (B)
2021-01-17 12:30 Herrar division 2 150001111 Fullersta IBK (A) - Sörskogens IF
2021-01-17 14:30 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034067 Huddinge IBS (C) - FBI Tullinge (C)
2021-01-17 17:45 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035071 Huddinge IBS (B) - Älvsjö AIK IBF (A)
2021-01-17 19:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027067 Huddinge IBS (B) - Farsta IBK (B)
2021-01-24 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344127 Segeltorps IF (B) - Duvbo IK (B)
2021-01-24 10:00 Herrar division 5 Södra 150010087 Fullersta IBK (B) - Nynäshamns IBK (B)
2021-01-24 11:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022054 Sörskogens IF - Vendelsö IK
2021-01-24 13:00 Herrar division 5 Södra 150010090 Segeltorps IF - Mellansjö MK
2021-01-24 14:30 Herrar division 5 Södra 150010088 Huddinge IBS (B) - Västerhaninge IBK (B)
2021-01-24 16:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027078 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2021-01-30 18:15 Pantamera Damjuniorer division 1 150033061 Huddinge IBS (A) - Sköndals IK
2021-01-31 08:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381069 Sörskogens IF - Huddinge IBS
2021-01-31 10:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381067 Segeltorps IF (A) - Salems IF (A)
2021-01-31 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330085 Segeltorps IF - Sköndals IK
2021-01-31 14:00 Herrar division 2 150001123 Fullersta IBK (A) - Högalids IF (A)
2021-01-31 16:15 Damer division 3 norra 150036058 Huddinge IBS C) - Älvsjö AIK IBF (C)
Februari
2021-02-07 09:45 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354134 Fullersta IBK - Segeltorps IF (A)
2021-02-07 10:45 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366068 Sörskogens IF - Farsta IBK (A)
2021-02-07 11:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305068 Segeltorps IF - Tyresö Trollbäcken IBK
2021-02-07 13:00 Herrar division 5 Södra 150010102 Segeltorps IF - Andino United IF
2021-02-07 14:30 Herrar division 5 Södra 150010099 Fullersta IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2021-02-14 09:45 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381082 Sörskogens IF - FBI Tullinge
2021-02-14 10:45 Herrar veteraner division 2 södra 150022065 Segeltorps IF - Kvarnbergsplans IBK
2021-02-14 12:15 Herrar veteraner division 2 södra 150022064 Sörskogens IF - Älta IF
2021-02-14 14:00 Herrar division 2 150001135 Fullersta IBK (A) - Hässelby SK IBK (A)
2021-02-14 16:15 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025103 Huddinge IBS (A) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2021-02-20 18:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028109 Huddinge IBS (C) - Järfälla IBK (B)
2021-02-21 08:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345159 Segeltorps IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2021-02-21 09:30 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366079 Sörskogens IF - Älvsjö AIK IBF (B)
2021-02-21 11:45 Herrar division 5 Södra 150010103 Huddinge IBS (B) - Fullersta IBK (B)
2021-02-21 13:15 Herrar veteraner division 2 södra 150022066 Sörskogens IF - Nacka Wallenstam IBK
2021-02-21 15:00 Pantamera Damjuniorer division 1 150033071 Huddinge IBS (A) - Värmdö IF (A)
2021-02-21 16:30 Damer division 3 norra 150036069 Huddinge IBS C) - IBF Offensiv Lidingö
Mars
2021-03-07 14:30 Herrar division 5 Södra 150010116 Huddinge IBS (B) - Balrog B/S IK (B)
2021-03-14 08:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354169 Sörskogens IF - Vendelsö IK (B)
2021-03-14 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381095 Sörskogens IF - Skogås/Trångsunds IBK
2021-03-14 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt D 150381093 Segeltorps IF (A) - FBI Tullinge
2021-03-14 13:00 Herrar division 5 Södra 150010126 Segeltorps IF - Huddinge IBS (B)
2021-03-14 14:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022077 Sörskogens IF - IK Malmen
2021-03-14 16:15 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025116 Huddinge IBS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2021-03-21 09:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330121 Segeltorps IF - Vendelsö IK
2021-03-21 10:45 Damer division 3 södra 150042082 Huddinge IBS (B) - Kungsängens IF (B)
2021-03-21 12:15 Herrar veteraner division 2 södra 150022085 Segeltorps IF - Sörskogens IF
2021-03-21 14:00 Herrar division 2 150001173 Fullersta IBK (A) - Åkersberga IBF (A)
2021-03-21 16:15 Pantamera Damjuniorer division 1 150033081 Huddinge IBS (A) - Åkersberga IBF (A)
2021-03-21 17:45 Damer division 3 norra 150036083 Huddinge IBS C) - Örby IS
2021-03-26 19:30   Uppskj. Juniorallsvenskan D HJ18 580703030 Huddinge IBS - Värmdö IF
2021-03-28 10:00 Herrar division 5 Södra 150010128 Fullersta IBK (B) - Segeltorps IF
2021-03-28 11:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022088 Sörskogens IF - Kvarnbergsplans IBK
2021-03-28 13:15 Herrar division 5 Södra 150010129 Huddinge IBS (B) - Mellansjö MK
2021-03-28 14:45 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025129 Huddinge IBS (A) - Farsta IBK (A)
April
2021-04-09 19:30   Uppskj. Juniorallsvenskan D DJ17 580733027 Huddinge IBS - Trosa Edanö IBK
2021-04-16 19:30   Uppskj. Juniorallsvenskan D HJ18 580703044 Huddinge IBS - Tungelsta IF/Västerhaninge IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis