Glömstahallen

Adress
Bergavägen 1, 14135 Huddinge
Telefon
08-53534556 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349013 Sörskogens IF - Älvsjö AIK IBF (H)
September
2019-09-29 08:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354003 Segeltorps IF - Vendelsö IK (A)
2019-09-29 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349004 Segeltorps IF (B) - Sörskogens IF
2019-09-29 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345011 Segeltorps IF (B) - Tumba GOIF
2019-09-29 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345010 Segeltorps IF (A) - Tungelsta IF (A)
Oktober
2019-10-06 09:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358018 Sörskogens IF - Hammarby IF IBF
2019-10-06 10:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345022 Segeltorps IF (B) - Segeltorps IF (A)
2019-10-13 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354023 Segeltorps IF - IBF Offensiv Lidingö (B)
2019-10-13 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350028 Segeltorps IF (A) - Älvsjö AIK IBF (A)
2019-10-20 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349031 Sörskogens IF - IBF Offensiv Lidingö
2019-10-27 08:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354043 Segeltorps IF - Sköndals IK
2019-10-27 09:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350050 Segeltorps IF (A) - Värmdö IF (A)
2019-10-27 10:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349042 Sörskogens IF - Hammarby IF IBF (B)
2019-10-27 11:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349048 Segeltorps IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2019-10-27 12:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345043 Segeltorps IF (A) - Nynäshamns IBK
2019-10-27 13:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345042 Segeltorps IF (B) - Sickla IF
November
2019-11-10 08:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350060 Segeltorps IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK
2019-11-10 09:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345053 Segeltorps IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2019-11-17 08:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358058 Sörskogens IF - AIK IBF (B)
2019-11-17 09:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349064 Sörskogens IF - FBI Tullinge
2019-11-17 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349070 Segeltorps IF (B) - Tumba GOIF
2019-11-24 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359070 Fullersta IBK - Sickla IF
2019-11-24 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354063 Segeltorps IF - Örby IS
2019-11-24 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345062 Segeltorps IF (B) - FBI Tullinge (B)
2019-11-24 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345063 Segeltorps IF (A) - Huddinge IBS (A)
December
2019-12-01 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350078 Segeltorps IF (A) - Huddinge IBS (C)
2019-12-01 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349080 Segeltorps IF (B) - Älta IF
2019-12-08 08:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359094 Fullersta IBK - Nynäshamns IBK
2019-12-08 09:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345082 Segeltorps IF (B) - Älta IF (A)
2019-12-08 10:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345083 Segeltorps IF (A) - Älta IF (C)
2019-12-15 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354089 Segeltorps IF - Norrtulls SK
2019-12-15 11:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349086 Sörskogens IF - Huddinge IBS (A)
Januari
2020-01-12 08:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359101 Segeltorps IF - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2020-01-12 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349098 Segeltorps IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK
2020-01-12 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350096 Segeltorps IF (A) - Värmdö IF (B)
2020-01-12 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345103 Segeltorps IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (C)
2020-01-12 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345102 Segeltorps IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2020-01-19 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373063 Sörskogens IF - Salems IF
2020-01-19 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359118 Fullersta IBK - Huddinge IBS
2020-01-19 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358114 Sörskogens IF - Karlbergs BK
2020-01-19 14:45 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354105 Segeltorps IF - Hässelby SK IBK (D)
2020-01-26 08:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349108 Sörskogens IF - Älta IF
2020-01-26 09:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345122 Segeltorps IF (B) - FBI Tullinge (A)
2020-01-26 10:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345123 Segeltorps IF (A) - Tumba GOIF
Februari
2020-02-02 08:45 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350114 Segeltorps IF (A) - Västerhaninge IBK
2020-02-02 09:45 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349116 Segeltorps IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (D)
2020-02-02 10:45 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345134 Segeltorps IF (B) - Saltsjöbadens IF
2020-02-09 08:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354121 Segeltorps IF - Ingarö IF (B)
2020-02-09 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349130 Sörskogens IF - Skogås/Trångsunds IBK
2020-02-16 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349140 Sörskogens IF - Huddinge IBS (B)
2020-02-16 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349134 Segeltorps IF (B) - Farsta IBK
2020-02-16 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350132 Segeltorps IF (A) - Djurö-Vindö IF
2020-02-16 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345157 Segeltorps IF (A) - Sickla IF
2020-02-16 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345158 Segeltorps IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A)
Mars
2020-03-01 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358162 Sörskogens IF - Ängby IF (B)
2020-03-01 10:00 Herrar division 5 Södra 150010073 Segeltorps IF - Mellansjö MK
2020-03-04 19:15 Juniorallsvenskan F HJ18 580705077 Huddinge IBS - Farsta IBK
2020-03-08 10:45 Herrar division 5 Södra 150010079 Fullersta IBK (B) - Balrog B/S IK (B)
2020-03-08 12:15 Herrar division 5 Södra 150010076 Segeltorps IF - Älvsjö AIK IBF (C)
2020-03-08 13:45 Herrar veteraner division 2 södra 150022092 Sörskogens IF - Enebybergs IF (B)
2020-03-08 19:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027083 Huddinge IBS (B) - Vendelsö IK (A)
2020-03-11 19:15 Juniorallsvenskan F HJ18 580705086 Huddinge IBS - FBI Tullinge
2020-03-15 08:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349152 Segeltorps IF (B) - Norrtulls SK (B)
2020-03-15 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329119 Segeltorps IF - Silverdals IF
2020-03-15 10:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305061 Segeltorps IF - Högdalens AIS (B)
2020-03-15 11:30 Herrar division 3 södra 150003100 Fullersta IBK - Huddinge IBS
2020-03-15 13:00 Herrar division 5 Södra 150010081 Segeltorps IF - Högdalens AIS (B)
2020-03-15 14:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022098 Segeltorps IF - FBI Tullinge (B)
2020-03-15 19:30 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025088 Huddinge IBS (A) - Salems IF (A)
2020-03-22 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D 150359183 Segeltorps IF - Älvsjö AIK IBF (E)
2020-03-22 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358186 Sörskogens IF - Älta IF
2020-03-22 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345181 Segeltorps IF (A) - FBI Tullinge (B)
2020-03-22 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350163 Segeltorps IF (A) - Hammarby IF IBF (C)
2020-03-22 13:00 Herrar division 5 Södra 150010087 Segeltorps IF - IBK Bandhagen
2020-03-22 17:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022087 Segeltorps IF - Sörskogens IF
2020-03-25 19:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327082 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2020-03-29 08:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354164 Segeltorps IF - Huddinge IBS
2020-03-29 09:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C 150349176 Sörskogens IF - Högalids IF
2020-03-29 11:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Södra 150305070 Segeltorps IF - Vendelsö IK
2020-03-29 13:00 Herrar veteraner division 2 södra 150022109 Segeltorps IF - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2020-03-29 14:30 Herrar veteraner division 2 södra 150022106 Sörskogens IF - Kvarnbergsplans IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis