Kämpetorpshallen 1






Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027071 Älvsjö AIK IBF (A) - FBI Tullinge (A)
September
2020-09-26 15:30 Herrar division 3 norra 150002007 Älvsjö AIK IBF (B) - Sundbybergs IK
2020-09-26 17:00 Herrar division 5 Mellersta 150004010 Älvsjö AIK IBF (C) - Älta IF
Oktober
2020-10-03 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330008 Älvsjö AIK IBF - Västerhaninge IBK
2020-10-04 18:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Södra 150303008 Älvsjö AIK IBF - Åkersberga IBF (B)
2020-10-04 19:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014008 Älvsjö AIK IBF (B) - Sköndals IK
2020-10-10 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353013 Älvsjö AIK IBF (A) - Ekerö IK (A)
2020-10-10 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323010 Örby IS (A) - Tumba GOIF
2020-10-10 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345023 Älvsjö AIK IBF (C) - Segeltorps IF
2020-10-10 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323014 Älvsjö AIK IBF (B) - Värmdö IF (C)
2020-10-10 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377015 Älvsjö AIK IBF/Örby IS (A) - Tungelsta IF (A)
2020-10-10 15:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372008 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS
2020-10-10 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Södra 150303015 Älvsjö AIK IBF - Nynäshamns IBK
2020-10-10 17:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327011 Älvsjö AIK IBF/Örby IS (B) - Tungelsta IF (B)
2020-10-17 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373020 Älvsjö AIK IBF - Högdalens AIS
2020-10-17 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354023 Älvsjö AIK IBF (C) - Värmdö IF (A)
2020-10-17 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354022 Älvsjö AIK IBF (B) - Värmdö IF (B)
2020-10-17 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330021 Älvsjö AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK
2020-10-17 14:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314021 Älvsjö AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (A)
2020-10-17 15:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331011 Älvsjö AIK IBF - Ingarö IF
2020-10-17 17:00 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035021 Älvsjö AIK IBF ( B ) - Täby FC (C)
2020-10-24 09:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365018 Örby IS - Huddinge IBS (A)
2020-10-24 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345045 Älvsjö AIK IBF (C) - Västerhaninge IBK
2020-10-24 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323030 Älvsjö AIK IBF (B) - Örby IS (A)
2020-10-24 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Södra 150336017 Älvsjö AIK IBF - Nynäshamns IBK
2020-10-24 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Södra 150303029 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK
2020-10-24 17:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301032 Älvsjö AIK IBF - Rotebro IS IBK
2020-10-31 10:30 Herrar division 5 Mellersta 150004041 Älvsjö AIK IBF (C) - Högalids IF (B)
2020-10-31 12:15 Herrar division 3 norra 150002029 Älvsjö AIK IBF (B) - Vaxholms IBF (A)
2020-10-31 13:45 Damer division 3 norra 150036032 Älvsjö AIK IBF (C) - Väsby AIK (B)
November
2020-11-07 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353043 Älvsjö AIK IBF (D) - Segeltorps IF (B)
2020-11-07 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354045 Älvsjö AIK IBF (C) - Sörskogens IF
2020-11-07 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353042 Älvsjö AIK IBF (A) - Sköndals IK
2020-11-07 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354044 Älvsjö AIK IBF (B) - Tungelsta IF
2020-11-07 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320037 Älvsjö AIK IBF (B) - Ekerö IK
2020-11-07 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330034 Älvsjö AIK IBF - Tungelsta IF
2020-11-07 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377026 Älvsjö AIK IBF/Örby IS (A) - FBI Tullinge (A)
2020-11-07 16:45 Damer division 1 150012038 Älvsjö AIK IBF (B) - Täby FC (A)
2020-11-14 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373034 Älvsjö AIK IBF - Tungelsta IF
2020-11-14 10:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365028 Älvsjö AIK IBF (B) - Tungelsta IF
2020-11-14 11:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361038 Älvsjö AIK IBF - Åkersberga IBF (A)
2020-11-14 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323040 Örby IS (A) - Nynäshamns IBK
2020-11-14 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344065 Älvsjö AIK IBF (A) - Åkersberga IBF (C)
2020-11-14 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Södra 150336028 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK
2020-11-14 17:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317037 Älvsjö AIK IBF - Västerhaninge IBK
2020-11-21 09:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350047 Älvsjö AIK IBF - Saltsjöbadens IF
2020-11-21 11:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330047 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK
2020-11-21 12:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377037 Älvsjö AIK IBF/Örby IS (A) - Salems IF
2020-11-21 13:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027041 Älvsjö AIK IBF (A) - Farsta IBK (B)
2020-11-21 15:30 Damer division 1 150012050 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge (A)
2020-11-21 17:30 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035043 Älvsjö AIK IBF ( B ) - Nynäshamns IBK (B)
2020-11-28 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353065 Älvsjö AIK IBF (D) - Mariebergs SK
2020-11-28 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354066 Älvsjö AIK IBF (B) - Saltsjöbadens IF
2020-11-28 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354067 Älvsjö AIK IBF (C) - Nynäshamns IBK
2020-11-28 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323060 Örby IS (A) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2020-11-28 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323056 Älvsjö AIK IBF (B) - Nynäshamns IBK
2020-11-28 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345089 Älvsjö AIK IBF (C) - Huddinge IBS
2020-11-28 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344087 Älvsjö AIK IBF (A) - Täby FC (A)
2020-11-28 16:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330051 Älvsjö AIK IBF - Mariebergs SK (A)
2020-11-28 17:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Södra 150303057 Älvsjö AIK IBF - Hässelby SK IBK (B)
December
2020-12-05 10:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Södra 150303068 Örby IS - Täby FC (B)
2020-12-06 17:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377048 Älvsjö AIK IBF/Örby IS (A) - Ekerö IK (B)
2020-12-06 18:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372044 Älvsjö AIK IBF (B) - Ingarö IF
2020-12-06 19:30 Herrar division 3 norra 150002047 Älvsjö AIK IBF (B) - Bro IK
2020-12-12 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354089 Älvsjö AIK IBF (C) - Fullersta IBK
2020-12-12 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353086 Älvsjö AIK IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A)
2020-12-12 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353087 Älvsjö AIK IBF (D) - Högalids IF
2020-12-12 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330063 Älvsjö AIK IBF - Saltsjöbadens IF
2020-12-12 13:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Södra 150303071 Älvsjö AIK IBF - Högdalens AIS
2020-12-12 14:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372048 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge
2020-12-12 15:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327051 Älvsjö AIK IBF/Örby IS (B) - Farsta IBK (C)
2020-12-12 17:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323076 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2020-12-19 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320080 Älvsjö AIK IBF (B) - Hammarby IF IBF (B)
2020-12-19 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344109 Älvsjö AIK IBF (A) - Duvbo IK (B)
2020-12-19 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Södra 150336046 Älvsjö AIK IBF - Hammarby IF IBF (B)
2020-12-19 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330068 Älvsjö AIK IBF - Skogås/Trångsunds IBK
2020-12-19 16:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014068 Älvsjö AIK IBF (B) - Sickla IF
Januari
2021-01-09 11:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027061 Älvsjö AIK IBF (A) - Vendelsö IK (A)
2021-01-09 12:45 Herrar division 3 norra 150002058 Älvsjö AIK IBF (B) - Erikslunds KF
2021-01-09 14:30 Damer division 1 150012074 Älvsjö AIK IBF (B) - Råsunda IS
2021-01-09 16:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317073 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK
2021-01-16 09:30 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353109 Älvsjö AIK IBF (D) - Ekerö IK (A)
2021-01-16 11:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345119 Älvsjö AIK IBF (C) - Värmdö IF (B)
2021-01-16 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377065 Älvsjö AIK IBF/Örby IS (A) - Vendelsö IK
2021-01-16 14:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372059 Älvsjö AIK IBF (B) - Vendelsö IK
2021-01-16 16:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014081 Älvsjö AIK IBF (B) - Salems IF (B)
2021-01-16 17:30 Herrar division 5 Mellersta 150004083 Älvsjö AIK IBF (C) - Hammarby IF IBF (B)
2021-01-23 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320094 Älvsjö AIK IBF (B) - Högalids IF (A)
2021-01-23 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354119 Älvsjö AIK IBF (C) - Värmdö IF (B)
2021-01-23 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354120 Älvsjö AIK IBF (B) - Älta IF
2021-01-23 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350095 Älvsjö AIK IBF - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2021-01-23 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Södra 150336057 Älvsjö AIK IBF - Segeltorps IF
2021-01-23 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330081 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK
2021-01-23 15:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323096 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2021-01-23 16:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014094 Älvsjö AIK IBF (B) - Vendelsö IK (B)
Februari
2021-02-06 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354138 Älvsjö AIK IBF (B) - Vendelsö IK (A)
2021-02-06 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353140 Älvsjö AIK IBF (A) - Åkersberga IBF (C)
2021-02-06 11:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317097 Älvsjö AIK IBF - IK Tomtberga (B)
2021-02-06 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330094 Älvsjö AIK IBF - Segeltorps IF
2021-02-06 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377076 Älvsjö AIK IBF/Örby IS (A) - Värmdö IF (C)
2021-02-06 16:00 Damer division 1 150012098 Älvsjö AIK IBF (B) - Vendelsö IK (A)
2021-02-13 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327081 Älvsjö AIK IBF/Örby IS (B) - Värmdö IF (B)
2021-02-13 11:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014107 Älvsjö AIK IBF (B) - Älta IF
2021-02-20 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354156 Älvsjö AIK IBF (B) - Segeltorps IF (A)
2021-02-20 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354155 Älvsjö AIK IBF (C) - Saltsjöbadens IF
2021-02-20 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353158 Älvsjö AIK IBF (A) - Nockebyhovs IF
2021-02-20 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344157 Älvsjö AIK IBF (A) - Täby FC (C)
2021-02-20 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Södra 150330107 Älvsjö AIK IBF - Djurö-Vindö IF (A)
2021-02-20 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel E 150377087 Älvsjö AIK IBF/Örby IS (A) - Älta IF
2021-02-27 09:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327091 Älvsjö AIK IBF/Örby IS (B) - Huddinge IBS (A)
2021-02-27 11:00 Herrar division 5 Mellersta 150004113 Älvsjö AIK IBF (C) - Hässelby SK IBK (B)
2021-02-27 12:30 Damer division 3 norra 150036072 Älvsjö AIK IBF (C) - Hässelby SK IBK (C)
Mars
2021-03-06 12:00 Damer division 1 150012122 Älvsjö AIK IBF (B) - Rotebro IS IBK
2021-03-06 14:15 Herrar division 3 norra 150002083 Älvsjö AIK IBF (B) - Danderyds SK IBF
2021-03-13 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366084 Älvsjö AIK IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2021-03-13 10:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333082 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2021-03-13 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323139 Örby IS (A) - Vendelsö IK (B)
2021-03-13 12:15 Damer division 1 150012127 Älvsjö AIK IBF (B) - AIK IBF (A)
2021-03-13 14:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350144 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK
2021-03-13 15:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323143 Älvsjö AIK IBF (B) - Sörskogens IF
2021-03-13 16:30 Pantamera Flickor Blå Svår 150361141 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (B)
2021-03-13 17:30 Herrar division 5 Mellersta 150004125 Älvsjö AIK IBF (C) - Nacka Wallenstam IBK (C)
2021-03-20 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344175 Älvsjö AIK IBF (A) - Duvbo IK (C)
2021-03-20 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Södra 150345173 Älvsjö AIK IBF (C) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2021-03-20 13:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372084 Älvsjö AIK IBF (B) - Täby FC (C)
2021-03-20 16:45 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027101 Älvsjö AIK IBF (A) - Djurgårdens IF IBS (B)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis