Kämpetorpshallen 2






Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035033 Älvsjö AIK IBF ( B ) - Huddinge IBS (B)
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331021 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF
Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314034 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK
Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Mellersta 150379041 Älvsjö AIK IBF (A) - FBI Tullinge (C)
September
2020-09-26 09:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391004 Älvsjö AIK IBF - Järfälla IBK
Oktober
2020-10-03 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373009 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge
2020-10-03 11:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365007 Örby IS - FBI Tullinge (B)
2020-10-03 12:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361012 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK
2020-10-10 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320019 Älvsjö AIK IBF (B) - Hässelby SK IBK (A)
2020-10-10 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353012 Älvsjö AIK IBF (D) - Töjnan IBK (A)
2020-10-10 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350015 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge (A)
2020-10-10 14:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391015 Älvsjö AIK IBF - Ekerö IK
2020-10-24 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353031 Älvsjö AIK IBF (A) - AIK IBF
2020-10-24 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350031 Älvsjö AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (D)
2020-10-24 11:15 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365017 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge (A)
2020-10-24 12:15 Pantamera Flickor Blå Svår 150361028 Älvsjö AIK IBF - Bele Barkarby IF IBF
November
2020-11-21 09:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391037 Älvsjö AIK IBF - Bele Barkarby IF IBF
2020-11-21 10:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Mellersta 150379031 Älvsjö AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2020-11-21 12:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331031 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK
2020-11-21 13:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 C 150014051 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2020-11-21 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Södra 150336102 Älvsjö AIK IBF - Sickla IF
2020-11-28 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358053 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2020-11-28 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320055 Älvsjö AIK IBF (B) - Täby FC (B)
2020-11-28 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327041 Älvsjö AIK IBF /Örby IS (B) - Sickla IF
2020-11-28 13:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333032 Älvsjö AIK IBF (A) - Norrtulls SK
2020-11-28 14:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365039 Älvsjö AIK IBF (B) - Örby IS
2020-11-28 15:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361058 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (C)
2020-11-28 16:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314051 Älvsjö AIK IBF - Åkersberga IBF (C)
2020-11-28 17:15 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366034 Älvsjö AIK IBF (B) - Sörskogens IF
December
2020-12-05 09:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301069 Älvsjö AIK IBF - Väsby AIK
2020-12-05 10:15 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035051 Älvsjö AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK
2020-12-12 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358071 Älvsjö AIK IBF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (B)
2020-12-12 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354088 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS
2020-12-12 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350075 Älvsjö AIK IBF - IBF Offensiv Lidingö (B)
2020-12-12 13:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365042 Älvsjö AIK IBF (B) - Nynäshamns IBK
2020-12-12 15:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331041 Älvsjö AIK IBF - Hässelby SK IBK
2020-12-12 16:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314063 Älvsjö AIK IBF - Täby FC (B)
2020-12-19 11:30 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365046 Älvsjö AIK IBF (B) - Vendelsö IK (A)
Januari
2021-01-09 09:15 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366048 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS
2021-01-09 15:30 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035064 Älvsjö AIK IBF (A) - FBI Tullinge (B)
2021-01-16 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354110 Älvsjö AIK IBF (B) - Älvsjö AIK IBF (C)
2021-01-16 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353108 Älvsjö AIK IBF (A) - Ekerö IK (B)
2021-01-16 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358088 Älvsjö AIK IBF (A) - Saltsjöbadens IF
2021-01-16 12:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333052 Älvsjö AIK IBF (A) - Åkersberga IBF (B)
2021-01-16 13:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391065 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK (B)
2021-01-16 14:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Mellersta 150379051 Älvsjö AIK IBF (A) - Sickla IF/Ingarö IF
2021-01-16 15:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314081 Älvsjö AIK IBF - Bele Barkarby IF IBF (B)
2021-01-16 16:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331051 Älvsjö AIK IBF - FBI Tullinge (B)
2021-01-23 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366059 Älvsjö AIK IBF (B) - Farsta IBK (A)
2021-01-23 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358096 Älvsjö AIK IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2021-01-23 11:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365057 Älvsjö AIK IBF (B) - FBI Tullinge (B)
2021-01-23 12:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317085 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK
2021-01-23 13:30 Damer division 1 150012086 Älvsjö AIK IBF (B) - Hässelby SK IBK (A)
2021-01-31 16:15 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323107 Örby IS (A) - Huddinge IBS (B)
2021-01-31 17:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331061 Älvsjö AIK IBF - Huddinge IBS (A)
2021-01-31 18:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 södra 150027081 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IBS (B)
Februari
2021-02-06 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353139 Älvsjö AIK IBF (D) - Sköndals IK
2021-02-06 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373084 Älvsjö AIK IBF - Nynäshamns IBK
2021-02-06 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354137 Älvsjö AIK IBF (C) - Tungelsta IF
2021-02-06 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350115 Älvsjö AIK IBF - Segeltorps IF
2021-02-06 13:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391076 Älvsjö AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK
2021-02-06 14:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Mellersta 150379061 Älvsjö AIK IBF (A) - Täby FC (C)
2021-02-06 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Södra 150336105 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK
2021-02-06 16:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372074 Älvsjö AIK IBF (B) - Saltsjöbadens IF
2021-02-06 17:30 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323116 Älvsjö AIK IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2021-02-13 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358110 Älvsjö AIK IBF (A) - Älta IF
2021-02-13 10:00 Pantamera Flickor Bå Lätt Svår Mellersta 150333072 Älvsjö AIK IBF (A) - Sköndals IK
2021-02-13 11:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366074 Älvsjö AIK IBF (B) - Västerhaninge IBK
2021-02-13 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320108 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (C)
2021-02-13 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt E 150323123 Örby IS (A) - Sörskogens IF
2021-02-13 14:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365068 Älvsjö AIK IBF (B) - Huddinge IBS (A)
2021-02-13 15:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365069 Örby IS - Tungelsta IF
2021-02-13 16:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361125 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF
2021-02-13 17:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314107 Älvsjö AIK IBF - Värmdö IF (B)
2021-02-20 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra 150373094 Älvsjö AIK IBF - Ingarö IF (A)
2021-02-20 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D 150350135 Älvsjö AIK IBF - Vendelsö IK (A)
2021-02-20 12:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt B 150391087 Älvsjö AIK IBF - Farsta IBK
2021-02-20 12:30 Träningsmatcher Flickor 155000003 Älvsjö AIK IBF (B) F B MS - FBI Tullinge (B) F B MS
2021-02-20 13:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Mellersta 150379071 Älvsjö AIK IBF (A) - Värmdö IF
2021-02-20 15:30 Damer division 1 150012110 Älvsjö AIK IBF (B) - Sundbybergs IK (A)
Mars
2021-03-13 09:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365079 Älvsjö AIK IBF (B) - Salems IF
2021-03-13 10:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301048 Älvsjö AIK IBF - Bele Barkarby IF IBF (C)
2021-03-13 11:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Södra 150303050 Älvsjö AIK IBF - Sköndals IK
2021-03-20 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt C 150358124 Älvsjö AIK IBF (A) - Mariebergs SK
2021-03-20 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353175 Älvsjö AIK IBF (D) - IBF Offensiv Lidingö (A)
2021-03-20 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B 150353176 Älvsjö AIK IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (B)
2021-03-20 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354173 Älvsjö AIK IBF (C) - Huddinge IBS
2021-03-20 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C 150354174 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2021-03-20 15:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Mellersta 150379081 Älvsjö AIK IBF (A) - Vendelsö IK (B)
2021-03-20 16:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365083 Örby IS - Älvsjö AIK IBF (B)
2021-03-20 17:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314123 Älvsjö AIK IBF - Sundbybergs IK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis