Hägerneholmshallen






Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Februari
2020-02-15 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309083 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK
2020-02-15 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328104 Täby FC (B) - Töjnan IBK
2020-02-23 13:30 Herrar veteraner division 1 150019003 Täby FC (A) - Nyboda IBK
2020-02-24 19:15 SSL - Svenska Superligan Dam 580020144 Täby FC IBK - Pixbo Wallenstam IBK
2020-02-29 10:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313107 Täby FC (D) - Väsby IBK
Mars
2020-03-01 11:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313106 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A)
2020-03-01 12:30 Damer division 1 150012117 Täby FC - Vendelsö IK (A)
2020-03-01 16:00 Herrar veteraner division 1 150019073 Täby FC (A) - IBF Offensiv Lidingö
2020-03-01 17:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020087 Täby FC (B) - Lokomotiv Kista IBF
2020-03-06 19:15 SSL - Svenska Superligan Dam 580020156 Täby FC IBK - Endre IF
2020-03-07 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326072 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (C)
2020-03-07 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327075 Täby FC (D) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2020-03-07 12:45 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025083 Täby FC (A) - Farsta IBK (A)
2020-03-07 14:30 Juniorallsvenskan D DJ17 580733077 Täby FC - Endre IF
2020-03-07 16:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029122 Täby FC (B) - Järfälla IBK (B)
2020-03-07 17:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028124 Täby FC (C) - Mariebergs SK
2020-03-08 09:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329113 Täby FC (A) - Segeltorps IF
2020-03-08 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321095 Täby FC (C) - Tyresö Trollbäcken IBK
2020-03-08 12:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316109 Täby FC (B) - Värmdö IF (A)
2020-03-08 13:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319114 Täby FC (A) - Sundbybergs IK
2020-03-08 16:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032125 Täby FC - Balrog B/S IK
2020-03-13 19:30 Juniorallsvenskan D DJ17 580733086 Täby FC - Sköndals IK
2020-03-14 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324077 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (A)
2020-03-14 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309096 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK (A)
2020-03-14 11:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel B 150371077 Täby FC (B) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2020-03-14 13:00 Damer division 2 Norra 150013079 Täby FC (B) - Järfälla IBK (A)
2020-03-14 14:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029127 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (B)
2020-03-14 16:00 Herrar veteraner division 2 norra 150020098 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK
2020-03-14 17:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328117 Täby FC (B) - Stäkets IF / Jakobsbergs IBF
2020-03-14 18:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår B 150374008 Täby FC (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2020-03-15 09:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317117 Täby FC (C) - Värmdö IF (B)
2020-03-15 10:45 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315120 Täby FC (C) - Tyresö Trollbäcken IBK
2020-03-15 13:30 SSL - Svenska Superligan Dam 580020172 Täby FC IBK - IBK Dalen
2020-03-15 16:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313119 Täby FC (A) - Vallentuna IBK
2020-03-15 17:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312062 Täby FC (B) - Farsta IBK
2020-03-20 18:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324088 Täby FC (A) - Vallentuna IBK
2020-03-20 19:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315108 Täby FC (C) - FBI Tullinge (A)
2020-03-21 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328130 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK (A)
2020-03-21 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334067 Täby FC - IK Frej Täby IBK
2020-03-21 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325083 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2020-03-21 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322102 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK (B)
2020-03-21 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321105 Täby FC (C) - Huddinge IBS (A)
2020-03-21 15:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313123 Täby FC (D) - Täby FC (A)
2020-03-22 10:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316121 Täby FC (B) - Ängby IF (B)
2020-03-22 11:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314121 Täby FC (B) - Ängby IF
2020-03-22 12:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331065 Täby FC (C) - Ängby IF
2020-03-22 14:00 Herrar veteraner division 1 150019087 Täby FC (A) - Västerhaninge IBK
2020-03-22 15:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel A 150370083 Täby FC (A) - Väsby IBK
2020-03-22 16:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329125 Täby FC (A) - Huddinge IBS
2020-03-22 18:00 Pantamera Ljusröd Svår B 150351011 Täby FC (B) - Ängby IF
2020-03-28 10:00 Pantamera Ljusröd Svår A 150307019 Täby FC (A) - Väsby IBK
2020-03-29 09:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315132 Täby FC (C) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2020-03-29 10:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312071 Täby FC (B) - FBI Tullinge (A)
2020-03-29 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326086 Täby FC (C) - Djurgårdens IF IBS (B)
2020-03-29 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309107 Täby FC (A) - Åkersberga IBF
2020-03-29 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel B 150371088 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2020-03-29 17:45 Herrar veteraner division 2 norra 150020109 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis