Hägerneholmshallen






Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317077 Täby FC (C) - Djurö-Vindö IF
Oktober
2019-10-18 19:30 Damer division 2 Norra 150013017 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B)
2019-10-19 09:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315024 Täby FC (C) - Tungelsta IF
2019-10-19 10:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331009 Täby FC (C) - Värmdö IF
2019-10-19 11:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312012 Täby FC (B) - Västerhaninge IBK / Tungelsta IF
2019-10-19 14:15 Pantamera Damjuniorer division 1 150033018 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2019-10-19 17:30 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025018 Täby FC (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A)
2019-10-20 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329023 Täby FC (A) - Ekerö IK (A)
2019-10-20 10:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313021 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF
2019-10-20 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324014 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (D)
2019-10-20 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308031 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF
2019-10-20 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308035 Täby FC (A) - Väsby AIK (A)
2019-10-20 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel B 150371014 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö
2019-10-20 17:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301024 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF
2019-10-20 19:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029026 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK (C)
2019-10-26 09:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319030 Täby FC (A) - Vaxholms IBF
2019-10-26 10:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel A 150370018 Täby FC (A) - Vaxholms IBF
2019-10-26 11:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316025 Täby FC (B) - Örby IS
2019-10-26 12:45 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314025 Täby FC (B) - FBI Tullinge (B)
2019-10-26 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329029 Täby FC (A) - Mariebergs SK
2019-10-26 15:30 Damer division 1 150012031 Täby FC - Hässelby SK IBK (A)
2019-10-27 09:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311016 Täby FC (A) - Åkersberga IBF
2019-10-27 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309023 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF
2019-10-27 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321025 Täby FC (C) - Tungelsta IF
2019-10-27 16:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032032 Täby FC - Älvsjö AIK IBF
November
2019-11-02 12:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029038 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B)
2019-11-02 13:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028040 Täby FC (C) - Tungelsta IF (C)
2019-11-02 16:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032042 Täby FC - Jakobsbergs IBF
2019-11-03 13:30 Svenska Superligan Dam 580020046 Täby FC IBK - Nacka Wallenstam IBK
2019-11-03 17:15 Herrar veteraner division 2 norra 150020026 Täby FC (B) - Enebybergs IF (A)
2019-11-06 20:00 Slutspel Herr DM 150085004 Täby FC (Div 1) - Bele Barkarby IF IBF (Allsv)
2019-11-08 19:30 Juniorallsvenskan D DJ17 580733027 Täby FC - Hammarby IF IBF
2019-11-09 09:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313033 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B)
2019-11-09 10:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317031 Täby FC (C) - Tumba GOIF
2019-11-09 11:45 Pantamera Damjuniorer division 1 150033029 Täby FC (A) - Huddinge IBS (A)
2019-11-09 13:30 Damer division 1 150012044 Täby FC - FBI Tullinge (A)
2019-11-09 15:45 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025029 Täby FC (A) - Salems IF (A)
2019-11-09 17:15 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034037 Täby FC (B) - FBI Tullinge (B)
2019-11-10 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334015 Täby FC - Norrtulls SK
2019-11-10 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328031 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK (A)
2019-11-10 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326022 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (B)
2019-11-10 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327025 Täby FC (D) - Vendelsö IK (A)
2019-11-10 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322029 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö (A)
2019-11-10 15:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313034 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (A)
2019-11-10 16:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315012 Täby FC (C) - Västerhaninge IBK
2019-11-10 17:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310031 Täby FC - FBI Tullinge
2019-11-10 19:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301041 Täby FC (A) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2019-11-16 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329041 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF
2019-11-16 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325029 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (B)
2019-11-16 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324026 Täby FC (A) - Töjnan IBK (A)
2019-11-16 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309033 Täby FC (A) - Danderyds SK IBF (B)
2019-11-16 14:15 Damer division 2 Norra 150013028 Täby FC (B) - AIK IBF (B)
2019-11-16 15:45 Pantamera Damjuniorer division 1 150033033 Täby FC (A) - Hammarby IF IBF (A)
2019-11-16 17:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319042 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
2019-11-17 09:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314037 Täby FC (B) - Sköndals IK
2019-11-17 10:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331017 Täby FC (C) - FBI Tullinge (B)
2019-11-17 11:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311019 Täby FC (A) - Väsby IBK
2019-11-17 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321035 Täby FC (C) - FBI Tullinge
2019-11-17 16:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308063 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (A)
2019-11-17 18:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310038 Täby FC - Nynäshamns IBK
2019-11-17 19:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028052 Täby FC (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (B)
2019-11-18 19:15 Svenska Superligan Dam 580020059 Täby FC IBK - Malmö FBC
2019-11-22 19:30 Juniorallsvenskan D HJ18 580703034 Täby FC - Bele Barkarby IF IBF
2019-11-23 09:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319011 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF
2019-11-23 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308067 Täby FC (A) - Hammarby IF IBF
2019-11-23 11:30 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313047 Täby FC (D) - Vallentuna IBK
2019-11-23 13:00 Damer division 1 150012057 Täby FC - Sköndals IK
2019-11-23 16:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032050 Täby FC - IFK Gnesta
2019-11-24 09:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334024 Täby FC - Bro IK
2019-11-24 10:45 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313046 Täby FC (A) - Väsby IBK
2019-11-24 13:30 Svenska Superligan Dam 580020077 Täby FC IBK - IKSU
2019-11-24 15:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312021 Täby FC (B) - Huddinge IK (C)
2019-11-24 18:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel B 150371026 Täby FC (B) - Väsby AIK (B)
2019-11-29 18:45 Herrar veteraner division 1 150019036 Täby FC (A) - Nacka Wallenstam IBK
2019-11-29 20:30 DM DJ Slutspel 150166002 Täby FC (A) - Hammarby IF IBF (A)
2019-11-30 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329053 Täby FC (A) - FBI Tullinge (B)
2019-11-30 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325033 Täby FC (B) - Silverdals IF
2019-11-30 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327035 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (A)
2019-11-30 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326032 Täby FC (C) - Ängby IF (B)
2019-11-30 15:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301060 Täby FC (B) - Täby FC (A)
2019-11-30 16:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310009 Täby FC - Åkersberga IBF (A)
December
2019-12-01 09:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319054 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK
2019-12-01 11:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314049 Täby FC (B) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2019-12-01 12:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311027 Täby FC (A) - Vaxholms IBF
2019-12-01 14:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331025 Täby FC (C) - Sköndals IK
2019-12-01 15:30 Damer division 2 Norra 150013039 Täby FC (B) - Vaxholms IBF
2019-12-01 17:15 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025043 Täby FC (A) - Ekerö IK (A)
2019-12-06 19:30 Juniorallsvenskan D HJ18 580703044 Täby FC - Vallentuna IBK
2019-12-07 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328057 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (A)
2019-12-07 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324037 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2019-12-07 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309046 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
2019-12-07 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308083 Täby FC (B) - Huddinge IBS
2019-12-07 15:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313059 Täby FC (A) - Täby FC (D)
2019-12-07 16:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312030 Täby FC (B) - Salems IF
2019-12-07 17:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310022 Täby FC - Huddinge IK (A)
2019-12-08 09:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317057 Täby FC (C) - Vendelsö IK
2019-12-08 10:30 Damer division 2 Norra 150013042 Täby FC (B) - Sundbybergs IK (A)
2019-12-08 12:15 Pantamera Damjuniorer division 1 150033043 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A)
2019-12-08 13:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301066 Täby FC (A) - Västerhaninge IBK
2019-12-08 16:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032064 Täby FC - Värmdö IF
2019-12-08 18:15 Herrar veteraner division 2 norra 150020048 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK
2019-12-08 19:45 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034048 Täby FC (B) - Väsby AIK
2019-12-13 19:30 Juniorallsvenskan D HJ18 580703049 Täby FC - AIK IBF
2019-12-14 09:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316061 Täby FC (B) - Ekerö IK
2019-12-14 10:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313063 Täby FC (D) - Järfälla IBK
2019-12-14 15:30 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025047 Täby FC (A) - Huddinge IBS (A)
2019-12-15 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334034 Täby FC - Jakobsbergs IBF / Stäkets IF
2019-12-15 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329065 Täby FC (A) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2019-12-15 11:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311035 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK
2019-12-15 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322052 Täby FC (B) - Djurgårdens IF IBS
2019-12-15 14:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331033 Täby FC (C) - Hammarby IF IBF
2019-12-15 15:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319066 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK
2019-12-15 16:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028069 Täby FC (C) - Ekerö IK
2019-12-22 16:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032071 Täby FC - Järfälla IBK
2019-12-29 13:30 Svenska Superligan Dam 580020089 Täby FC IBK - Warberg IC
Januari
2020-01-04 14:15 Damer division 1 150012077 Täby FC - Sollentuna IBF
2020-01-05 10:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317017 Täby FC (C) - Salems IF
2020-01-05 13:30 Svenska Superligan Dam 580020097 Täby FC IBK - Karlstad IBF
2020-01-10 19:30 Juniorallsvenskan D DJ17 580733054 Täby FC - Huddinge IBS
2020-01-11 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322057 Täby FC (B) - AIK IBF
2020-01-11 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321060 Täby FC (C) - Ingarö IF
2020-01-11 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308095 Täby FC (B) - Sköndals IK
2020-01-11 12:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel A 150370047 Täby FC (A) - Vallentuna IBK
2020-01-11 14:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313068 Täby FC (D) - Vaxholms IBF
2020-01-11 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329070 Täby FC (A) - AIK IBF
2020-01-11 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308079 Täby FC (A) - Järfälla IBK/Stäkets IF
2020-01-12 09:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319071 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B)
2020-01-12 10:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313067 Täby FC (A) - Järfälla IBK
2020-01-12 11:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311039 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2020-01-12 13:00 Damer division 2 Norra 150013046 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK
2020-01-12 14:30 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034065 Täby FC (B) - Töjnan IBK
2020-01-12 16:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029074 Täby FC (B) - Vaxholms IBF
2020-01-12 18:15 Pantamera Damjuniorer division 1 150033007 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A)
2020-01-15 19:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032084 Täby FC - Rotebro IS IBK
2020-01-17 18:45 Juniorallsvenskan D HJ18 580703060 Täby FC - Järfälla IBK/Ekerö IK
2020-01-17 20:30 Juniorallsvenskan D DJ17 580733056 Täby FC - Trosa Edanö IBK /IFK Gnesta
2020-01-18 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334038 Täby FC - Danderyds SK IBF
2020-01-18 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325047 Täby FC (B) - Ängby IF (A)
2020-01-18 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327049 Täby FC (D) - Huddinge IBS
2020-01-18 12:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel B 150371054 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK
2020-01-18 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309063 Täby FC (A) - Järfälla IBK/Stäkets IF
2020-01-18 16:45 Pantamera Damjuniorer division 1 150033058 Täby FC (A) - Värmdö IF
2020-01-19 09:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028082 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (B)
2020-01-19 13:30 Svenska Superligan Dam 580020113 Täby FC IBK - Skoghalls IBK
2020-01-19 15:45 Damer division 1 150012089 Täby FC - Huddinge IBS
2020-01-19 18:00 Herrar veteraner division 1 150019053 Täby FC (A) - Hammarby IF IBF (A)
2020-01-19 19:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020065 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK
2020-01-25 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329083 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (B)
2020-01-25 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324054 Täby FC (A) - Väsby AIK (A)
2020-01-25 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326052 Täby FC (C) - Töjnan IBK (B)
2020-01-25 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322068 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF
2020-01-25 14:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301098 Täby FC (B) - Örby IS
2020-01-25 15:30 Damer division 1 150012091 Täby FC - Nacka Wallenstam IBK (B)
2020-01-25 17:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029086 Täby FC (B) - Väsby AIK (B)
2020-01-26 09:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317089 Täby FC (C) - Älvsjö AIK IBF (A)
2020-01-26 10:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316085 Täby FC (B) - Älvsjö AIK IBF (B)
2020-01-26 11:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315084 Täby FC (C) - Tumba GOIF
2020-01-26 12:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331041 Täby FC (C) - Huddinge IK (B)
2020-01-26 16:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032095 Täby FC - Åkersberga IBF
Februari
2020-02-01 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328089 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK
2020-02-01 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325058 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF
2020-02-01 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309073 Täby FC (A) - Väsby AIK
2020-02-01 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321075 Täby FC (C) - Värmdö IF
2020-02-01 14:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel A 150370058 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK
2020-02-01 15:15 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034076 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK Damjunior
2020-02-01 16:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334047 Täby FC - Vaxholms IBF
2020-02-02 09:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317091 Täby FC (C) - Nacka Wallenstam IBK
2020-02-02 10:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314085 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF
2020-02-02 11:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311048 Täby FC (A) - Järfälla IBK
2020-02-02 13:15 Damer division 2 Norra 150013057 Täby FC (B) - Turebergs IF
2020-02-02 15:00 Pantamera Damjuniorer division 1 150033069 Täby FC (A) - AIK IBF (A)
2020-02-02 16:45 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025069 Täby FC (A) - FBI Tullinge (A)
2020-02-02 18:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028095 Täby FC (C) - Duvbo IK / Sundbybergs IK
2020-02-02 19:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301101 Täby FC (A) - Tyresö Trollbäcken IBK
2020-02-04 20:00 Juniorallsvenskan D DJ17 580733068 Täby FC - Åkersberga IBF
2020-02-08 09:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316097 Täby FC (B) - Högdalens AIS
2020-02-08 10:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319102 Täby FC (A) - Vallentuna IBK
2020-02-08 11:30 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315096 Täby FC (C) - Salems IF
2020-02-08 12:45 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313093 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF
2020-02-08 14:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331049 Täby FC (C) - Ekerö IK (B)
2020-02-08 15:30 Damer division 1 150012104 Täby FC - Värmdö IF (A)
2020-02-08 17:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029098 Täby FC (B) - AIK IBF (C)
2020-02-09 09:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328091 Täby FC (B) - Ekerö IK (B)
2020-02-09 10:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324064 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK
2020-02-09 13:30 Svenska Superligan Dam 580020132 Täby FC IBK - Jönköpings IK
2020-02-09 15:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322079 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF (A)
2020-02-09 18:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327065 Täby FC (D) - Älta IF (B)
2020-02-09 19:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel B 150371064 Täby FC (B) - Järfälla IBK
2020-02-14 19:30 Juniorallsvenskan D HJ18 580703074 Täby FC - Väsby AIK
2020-02-15 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334056 Täby FC - Sundbybergs IK
2020-02-15 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329101 Täby FC (A) - Silverdals IF
2020-02-15 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325069 Täby FC (B) - Väsby AIK (B)
2020-02-15 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321085 Täby FC (C) - IBF Offensiv Lidingö (B)
2020-02-15 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309083 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK
2020-02-15 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel A 150370069 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (B)
2020-02-16 09:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324066 Täby FC (A) - Vaxholms IBF
2020-02-16 11:45 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314097 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK
2020-02-16 13:00 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312053 Täby FC (B) - Huddinge IBS
2020-02-16 14:15 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034087 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B)
2020-02-16 15:45 Herrar veteraner division 2 norra 150020076 Täby FC (B) - Bro IK
2020-02-22 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328104 Täby FC (B) - Töjnan IBK
2020-02-22 10:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029110 Täby FC (B) - Arlanda IBK
2020-02-22 11:45 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028112 Täby FC (C) - Hammarby IF IBF
2020-02-22 13:15 Damer division 2 Norra 150013068 Täby FC (B) - Duvbo IK (A)
2020-02-22 16:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032113 Täby FC - Rosersbergs IK
2020-02-23 10:30 Juniorallsvenskan D DJ17 580733077 Täby FC - Endre IF
2020-02-23 13:30 Svenska Superligan Dam 580020144 Täby FC IBK - Pixbo Wallenstam IBK
2020-02-29 10:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313107 Täby FC (D) - Väsby IBK
Mars
2020-03-01 09:45 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313106 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A)
2020-03-01 11:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315108 Täby FC (C) - FBI Tullinge (A)
2020-03-01 12:30 Damer division 1 150012117 Täby FC - Vendelsö IK (A)
2020-03-01 14:30 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034098 Täby FC (B) - Vallentuna IBK
2020-03-01 16:00 Herrar veteraner division 1 150019073 Täby FC (A) - IBF Offensiv Lidingö
2020-03-01 17:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020087 Täby FC (B) - Lokomotiv Kista IBF
2020-03-06 19:00 Svenska Superligan Dam 580020156 Täby FC IBK - Endre IF
2020-03-07 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326072 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (C)
2020-03-07 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327075 Täby FC (D) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2020-03-07 12:45 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025083 Täby FC (A) - Farsta IBK (A)
2020-03-07 14:30 Pantamera Damjuniorer division 1 150033083 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK
2020-03-07 16:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029122 Täby FC (B) - Järfälla IBK (B)
2020-03-07 17:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 B 150028124 Täby FC (C) - Mariebergs SK
2020-03-08 09:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329113 Täby FC (A) - Segeltorps IF
2020-03-08 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321095 Täby FC (C) - Tyresö Trollbäcken IBK
2020-03-08 12:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316109 Täby FC (B) - Värmdö IF (A)
2020-03-08 13:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319114 Täby FC (A) - Sundbybergs IK
2020-03-08 16:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032125 Täby FC - Balrog B/S IK
2020-03-13 19:30 Juniorallsvenskan D DJ17 580733086 Täby FC - Sköndals IK
2020-03-14 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324077 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (A)
2020-03-14 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309096 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK (A)
2020-03-14 11:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel B 150371077 Täby FC (B) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2020-03-14 13:00 Damer division 2 Norra 150013079 Täby FC (B) - Järfälla IBK (A)
2020-03-14 14:30 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029127 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (B)
2020-03-14 16:00 Herrar veteraner division 2 norra 150020098 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK
2020-03-14 17:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328117 Täby FC (B) - Stäkets IF / Jakobsbergs IBF
2020-03-15 09:30 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317117 Täby FC (C) - Värmdö IF (B)
2020-03-15 10:45 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315120 Täby FC (C) - Tyresö Trollbäcken IBK
2020-03-15 13:30 Svenska Superligan Dam 580020172 Täby FC IBK - IBK Dalen
2020-03-15 16:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313119 Täby FC (A) - Vallentuna IBK
2020-03-15 17:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312062 Täby FC (B) - Farsta IBK
2020-03-21 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334067 Täby FC - IK Frej Täby IBK
2020-03-21 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325083 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2020-03-21 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322102 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK (B)
2020-03-21 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321105 Täby FC (C) - Huddinge IBS (A)
2020-03-21 15:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313123 Täby FC (D) - Täby FC (A)
2020-03-22 09:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319126 Täby FC (A) - Jakobsbergs IBF
2020-03-22 10:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316121 Täby FC (B) - Ängby IF (B)
2020-03-22 11:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314121 Täby FC (B) - Ängby IF
2020-03-22 12:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331065 Täby FC (C) - Ängby IF
2020-03-22 14:00 Herrar veteraner division 1 150019087 Täby FC (A) - Västerhaninge IBK
2020-03-22 15:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel A 150370083 Täby FC (A) - Väsby IBK
2020-03-22 16:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329125 Täby FC (A) - Huddinge IBS
2020-03-29 09:00 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315132 Täby FC (C) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2020-03-29 10:15 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312071 Täby FC (B) - FBI Tullinge (A)
2020-03-29 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328130 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK (A)
2020-03-29 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324088 Täby FC (A) - Vallentuna IBK
2020-03-29 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel C 150326086 Täby FC (C) - Djurgårdens IF IBS (B)
2020-03-29 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309107 Täby FC (A) - Åkersberga IBF
2020-03-29 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel B 150371088 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2020-03-29 17:45 Herrar veteraner division 2 norra 150020109 Täby FC (B) - Bele Barkarby IF IBF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis