Oktober |
2023-10-22 09:30 |
Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 8 |
204339003 |
Skövde IBF P15 Svart - Stöpen IBK P2015/16 |
|
2023-10-22 10:30 |
Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 8 |
204339004 |
Skövde IBF P15 Svart - Stöpen IBK P2015/16 |
|
2023-10-22 12:30 |
Pantamera Flickor Grön Fortsättning Grupp 1 |
204341001 |
Skövde IBF F14 (F8) - BK Halna F13-15 |
|
2023-10-22 13:30 |
Pantamera Flickor Grön Fortsättning Grupp 1 |
204341002 |
Skövde IBF F14 (F8) - BK Halna F13-15 |
|
November |
2023-11-26 09:30 |
Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 6 |
204323014 |
Skövde IBF P13 (P9) - IBK Lockerud Mariestad P13 1 |
|
December |
2023-12-09 09:00 |
Pantamera Pojkar Grön Fortsättning Grupp 8 |
204331007 |
Skövde IBF P14 (P8) - HG 2020 IBF P13 |
|
2023-12-09 10:00 |
Pantamera Pojkar Grön Fortsättning Grupp 8 |
204331008 |
HG 2020 IBF P13 - IBK Lockerud Mariestad P14 1 |
|
2023-12-09 11:00 |
Pantamera Pojkar Grön Fortsättning Grupp 8 |
204331009 |
IBK Lockerud Mariestad P14 1 - Skövde IBF P14 (P8) |
|
2023-12-10 10:30 |
Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 6 |
204337008 |
IBK Lidköping P15 1 - Skara IBK P16 |
|
Februari |
2024-02-10 10:30 |
Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 6 |
204323038 |
Skövde IBF P13 (P9) - Fröjereds IBF P13 lag 1 |
|
2024-02-25 09:00 |
Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 6 |
204371004 |
Skövde IBF P15 Röd - IBK Lockerud Mariestad P15 |
|
2024-02-25 10:00 |
Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 6 |
204371005 |
IBK Lockerud Mariestad P15 - Tibro IBK FP15 |
|
2024-02-25 11:00 |
Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 6 |
204371006 |
Tibro IBK FP15 - Skövde IBF P15 Röd |
|
2024-02-25 12:00 |
Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 11 |
204376004 |
Skövde IBF P16 Svart - IBK Lockerud Mariestad P16 |
|
2024-02-25 13:00 |
Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 11 |
204376005 |
IBK Lockerud Mariestad P16 - Tibro IBK FP16 |
|
2024-02-25 14:00 |
Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 11 |
204376006 |
Tibro IBK FP16 - Skövde IBF P16 Svart |
|
Mars |
2024-03-10 12:00 |
Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 6 |
204382007 |
Skövde IBF P14 - Fröjereds IBF P14 |
|
2024-03-10 13:00 |
Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 6 |
204382008 |
Fröjereds IBF P14 - IBK Lidköping P14 2 |
|
2024-03-10 14:00 |
Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 6 |
204382009 |
IBK Lidköping P14 2 - Skövde IBF P14 |
|
2024-03-10 15:30 |
Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 7 |
204372007 |
Skövde IBF P15 Svart - Fröjereds IBF P15 lag 2 |
|
2024-03-10 16:30 |
Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 7 |
204372008 |
Fröjereds IBF P15 lag 2 - HG 2020 IBF P15 |
|
2024-03-10 17:30 |
Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 7 |
204372009 |
HG 2020 IBF P15 - Skövde IBF P15 Svart |
|
2024-03-16 09:30 |
Pantamera Pojkar Blå 1 Norra |
204315048 |
Skövde IBF P12 (P10) - Stöpen IBK P2012 (p11) |
|
April |
2024-04-06 13:00 |
Pantamera Pojkar Röd serie 1 |
204301117 |
Skövde IBF P07/08 - IBK Vänersborg P07 |
|