Hackelhallen

Adress
Smedjeviksvägen 3 , 590 44 Rimforsa
Underlag
Plast 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-09 11:45 Pojkar Blå Klass D 233003007 Rimforsa IF P 11/12 Vit - KFUM Norrköping IBF P 10/11
2022-10-09 12:30 Pojkar Blå Klass D 233003008 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Bergs IK P 11/12 Vit
2022-10-09 13:15 Pojkar Blå Klass D 233003009 Rimforsa IF P 11/12 Vit - Bergs IK P 11/12 Vit
2022-10-09 14:00 Pojkar Blå Klass D 233003010 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart
2022-10-09 14:45 Pojkar Blå Klass D 233003011 Bergs IK P 11/12 Vit - KFUM Norrköping IBF P 10/11
2022-10-09 15:30 Pojkar Blå Klass D 233003012 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Rimforsa IF P 11/12 Vit
2022-10-22 10:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003017 Rimforsa IF P-13/14 vit - Solfjäderstaden IBK P 14 Röd
2022-10-22 10:25 Pojkar Grön Klass B Västra 234003019 Ledberg IBF P 14/15 Röd - Linköping IBK Ungdom P14/15 Vikingstad Vit
2022-10-22 10:50 Pojkar Grön Klass B Västra 234003021 Solfjäderstaden IBK P 14 Röd - Linköping IBK Ungdom P 14/15 Vikingstad Svart
2022-10-22 11:15 Pojkar Grön Klass B Västra 234003023 Linköping IBK Ungdom P14/15 Vikingstad Vit - Rimforsa IF P-13/14 vit
2022-10-22 11:40 Pojkar Grön Klass B Västra 234003025 Solfjäderstaden IBK P 14 Röd - Linköping IBK Ungdom P14/15 Vikingstad Vit
2022-10-22 12:05 Pojkar Grön Klass B Västra 234003027 Rimforsa IF P-13/14 vit - Linköping IBK Ungdom P 14/15 Vikingstad Svart
2022-10-22 12:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003029 Rimforsa IF P-13/14 vit - Solfjäderstaden IBK P 14 Svart
2022-10-22 12:55 Pojkar Grön Klass B Västra 234003031 Linköping IBK Ungdom P 14/15 Vikingstad Svart - Ledberg IBF P 14/15 Röd
2022-10-23 11:45 Pojkar Blå Klass E 233004001 Rimforsa IF P 11/12 Svart - KFUM Norrköping IBF P 12
2022-10-23 12:30 Pojkar Blå Klass E 233004002 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit - Solfjäderstaden IBK P 12 Röd
2022-10-23 13:15 Pojkar Blå Klass E 233004003 Rimforsa IF P 11/12 Svart - Solfjäderstaden IBK P 12 Röd
2022-10-23 14:00 Pojkar Blå Klass E 233004004 KFUM Norrköping IBF P 12 - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit
2022-10-23 14:45 Pojkar Blå Klass E 233004005 Solfjäderstaden IBK P 12 Röd - KFUM Norrköping IBF P 12
2022-10-23 15:30 Pojkar Blå Klass E 233004006 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit - Rimforsa IF P 11/12 Svart
2022-10-30 10:45 Flickor Grön Klass B 234201019 Rimforsa IF F-15 - Sturefors IF F 13/15 Röd
2022-10-30 11:10 Flickor Grön Klass B 234201021 Hjulsbro IK Grön (Gul:F15) - Sturefors IF F 13/15 Orange
2022-10-30 11:35 Flickor Grön Klass B 234201023 Sturefors IF F 13/15 Röd - Hjulsbro IK Grön (Gul:F15)
2022-10-30 12:00 Flickor Grön Klass B 234201025 Sturefors IF F 13/15 Orange - Rimforsa IF F-15
2022-10-30 12:25 Flickor Grön Klass B 234201027 Sturefors IF F 13/15 Röd - Sturefors IF F 13/15 Orange
2022-10-30 12:50 Flickor Grön Klass B 234201029 Rimforsa IF F-15 - Hjulsbro IK Grön (Gul:F15)
2022-10-30 13:15 Flickor Grön Klass B 234201031 Rimforsa IF F-15 - Linköping IBK Ungdom F13/14
2022-10-30 13:40 Flickor Grön Klass B 234201033 Hjulsbro IK Grön (Gul:F15) - Solfjäderstaden IBK F 15
November
2022-11-19 11:15 Flickor Blå Klass B 233201019 Rimforsa IF F-10-12 - Hjulsbro IK Blå (Gul:F12)
2022-11-19 12:00 Flickor Blå Klass B 233201020 Westerviks IBK F 10-13 - Åby IBK Ungdom F10/12 Svart
2022-11-19 12:45 Flickor Blå Klass B 233201021 Rimforsa IF F-10-12 - Åby IBK Ungdom F10/12 Svart
2022-11-19 13:30 Flickor Blå Klass B 233201022 Hjulsbro IK Blå (Gul:F12) - Westerviks IBK F 10-13
2022-11-19 14:15 Flickor Blå Klass B 233201023 Åby IBK Ungdom F10/12 Svart - Hjulsbro IK Blå (Gul:F12)
2022-11-19 15:00 Flickor Blå Klass B 233201024 Westerviks IBK F 10-13 - Rimforsa IF F-10-12
2022-11-20 11:45 Pojkar Grön Klass A Västra 234001027 Rimforsa IF P-13/14 svart - Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit
2022-11-20 12:10 Pojkar Grön Klass A Västra 234001029 Hjulsbro IK Grön (Orange:P13) - Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart
2022-11-20 12:35 Pojkar Grön Klass A Västra 234001031 Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit - Brokinds IF P 13/14
2022-11-20 13:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001033 Hjulsbro IK Grön (Orange:P13) - Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit
2022-11-20 13:25 Pojkar Grön Klass A Västra 234001035 Rimforsa IF P-13/14 svart - Brokinds IF P 13/14
2022-11-20 13:50 Pojkar Grön Klass A Västra 234001037 Hjulsbro IK Grön (Orange:P13) - Rimforsa IF P-13/14 svartvit
2022-11-20 14:15 Pojkar Grön Klass A Västra 234001039 Rimforsa IF P-13/14 svart - Hjulsbro IK Grön (Orange:P13)
December
2022-12-04 11:45 Flickor Grön Klass A 234200047 Rimforsa IF F-13/14 - Solfjäderstaden IBK F 13 Röd
2022-12-04 12:10 Flickor Grön Klass A 234200049 Brokinds IF F 13/14 - IBF Linköping F 13/14
2022-12-04 12:35 Flickor Grön Klass A 234200051 Boxholms IBK F Grön - Solfjäderstaden IBK F 13 Röd
2022-12-04 13:00 Flickor Grön Klass A 234200053 IBF Linköping F 13/14 - Rimforsa IF F-13/14
2022-12-04 13:25 Flickor Grön Klass A 234200055 Solfjäderstaden IBK F 13 Röd - Brokinds IF F 13/14
2022-12-04 13:50 Flickor Grön Klass A 234200057 Bergs IK F 13/14 - Solfjäderstaden IBK F 13 Röd
2022-12-04 14:15 Flickor Grön Klass A 234200059 Boxholms IBK F Grön - Brokinds IF F 13/14
Januari
2023-01-29 11:45 Pojkar Blå Klass E 233004085 Rimforsa IF P 11/12 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit
2023-01-29 12:30 Pojkar Blå Klass E 233004086 IBF Kolmården P 12/13 Röd - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart
2023-01-29 13:15 Pojkar Blå Klass E 233004087 Rimforsa IF P 11/12 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart
2023-01-29 14:00 Pojkar Blå Klass E 233004088 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit - IBF Kolmården P 12/13 Röd
2023-01-29 14:45 Pojkar Blå Klass E 233004089 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit
2023-01-29 15:30 Pojkar Blå Klass E 233004090 IBF Kolmården P 12/13 Röd - Rimforsa IF P 11/12 Svart
2023-01-31 19:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202088 Rimforsa IF F 08/09 - Ekängens IF F 10/11
Februari
2023-02-02 19:30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000060 Rimforsa IF P 06/07 - Solfjäderstaden IBK P 07 Röd
2023-02-03 19:00 Herrar Division 3 230200096 Rimforsa IF - Linköping AIS
2023-02-04 13:00 Herrar Division 4 230250096 Rimforsa IF U-lag - Ledberg IBF U-lag
2023-02-05 11:45 Pojkar Blå Klass D 233003074 Rimforsa IF P 11/12 Vit - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2023-02-05 13:15 Pojkar Blå Klass D 233003075 Ledberg IBF P 11/12 Vit - KFUM Norrköping IBF P 10/11
2023-02-05 14:45 Pojkar Blå Klass D 233003078 KFUM Norrköping IBF P 10/11 - Rimforsa IF P 11/12 Vit
2023-02-10 18:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004066 Rimforsa IF P 09 Svart - Ekängens IF P 09
2023-02-11 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005069 Rimforsa IF P 09 Vit - IBF Norrköping P 09
2023-02-18 15:00 Herrar Division 3 230200106 Rimforsa IF - Åby IBK Ungdom U-lag
2023-02-19 12:00 Herrar Division 4 230250106 Rimforsa IF U-lag - Söderköpings IBK U-lag
Mars
2023-03-02 19:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003106 Rimforsa IF P 08 - Solfjäderstaden IBK P 09
2023-03-05 11:45 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202105 Rimforsa IF F 08/09 - Borensberg IBC F10/11
2023-03-05 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004072 Rimforsa IF P 09 Svart - Mjölby IBK P Röd 2
2023-03-10 19:00 Herrar Division 3 230200125 Rimforsa IF - Mjölby IBK
2023-03-11 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005077 Rimforsa IF P 09 Vit - Westerviks IBK P 10
2023-03-12 10:45 Pojkar Grön Klass C Västra 234005099 Rimforsa IF P-15 - Brokinds IF PF 15 Blå
2023-03-12 11:10 Pojkar Grön Klass C Västra 234005101 IBK Åtvidaberg P 14/15 Svart - IBK Mantorp PF -14 Blå
2023-03-12 11:35 Pojkar Grön Klass C Västra 234005103 Brokinds IF PF 15 Blå - IBK Mantorp PF -14 Svart
2023-03-12 12:00 Pojkar Grön Klass C Västra 234005105 IBK Åtvidaberg P 14/15 Svart - Brokinds IF PF 15 Vit
2023-03-12 12:25 Pojkar Grön Klass C Västra 234005107 IBK Mantorp PF -14 Blå - Brokinds IF PF 15 Blå
2023-03-12 12:50 Pojkar Grön Klass C Västra 234005109 IBK Åtvidaberg P 14/15 Svart - Rimforsa IF P-15
2023-03-12 13:15 Pojkar Grön Klass C Västra 234005111 Brokinds IF PF 15 Vit - IBK Mantorp PF -14 Blå
2023-03-14 19:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202116 Rimforsa IF F 08/09 - IBK Mantorp F 10/11 Röd
2023-03-18 11:15 Pojkar Grön Klass A Västra 234001105 Rimforsa IF P-13/14 svart - Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit
2023-03-18 11:40 Pojkar Grön Klass A Västra 234001107 Hjulsbro IK Grön (Orange:P13) - Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart
2023-03-18 12:05 Pojkar Grön Klass A Västra 234001109 Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit - Linköping IBK Ungdom P13:34 Svart
2023-03-18 12:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001111 Hjulsbro IK Grön (Orange:P13) - Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit
2023-03-18 12:55 Pojkar Grön Klass A Västra 234001113 Rimforsa IF P-13/14 svart - Brokinds IF P 13/14
2023-03-18 13:20 Pojkar Grön Klass A Västra 234001115 Hjulsbro IK Grön (Orange:P13) - Rimforsa IF P-13/14 svartvit
2023-03-18 13:45 Pojkar Grön Klass A Västra 234001117 Rimforsa IF P-13/14 svart - Hjulsbro IK Grön (Orange:P13)
2023-03-18 14:45 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004084 Rimforsa IF P 09 Svart - Ledberg IBF P 09 Vit
2023-03-18 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003125 Rimforsa IF P 08 - Ledberg IBF P 09 Grön
2023-03-19 11:45 Flickor Blå Klass B 233201067 Rimforsa IF F-10-12 - Brokinds IF F 12
2023-03-19 12:30 Flickor Blå Klass B 233201068 Boxholms IBK F Blå - Åby IBK Ungdom F10/12 Svart
2023-03-19 13:15 Flickor Blå Klass B 233201069 Rimforsa IF F-10-12 - Åby IBK Ungdom F10/12 Svart
2023-03-19 14:00 Flickor Blå Klass B 233201070 Brokinds IF F 12 - Boxholms IBK F Blå
2023-03-19 14:45 Flickor Blå Klass B 233201071 Åby IBK Ungdom F10/12 Svart - Brokinds IF F 12
2023-03-19 15:30 Flickor Blå Klass B 233201072 Boxholms IBK F Blå - Rimforsa IF F-10-12
2023-03-25 11:15 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202129 Rimforsa IF F 08/09 - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
2023-03-26 11:45 Pojkar Grön Klass B Västra 234003145 Rimforsa IF P-13/14 Vitsvart - Linköping IBK Ungdom P 14/15 Vikingstad Svart
2023-03-26 12:10 Pojkar Grön Klass B Västra 234003147 Solfjäderstaden IBK P 14 Röd - Linköping IBK Ungdom P14:40 Mjärdevi
2023-03-26 12:35 Pojkar Grön Klass B Västra 234003149 Linköping IBK Ungdom P 14/15 Vikingstad Svart - Solfjäderstaden IBK P 14 Röd
2023-03-26 13:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003151 Linköping IBK Ungdom P14:40 Mjärdevi - Rimforsa IF P-13/14 Vitsvart
2023-03-26 13:25 Pojkar Grön Klass B Västra 234003153 Linköping IBK Ungdom P 14/15 Vikingstad Svart - Linköping IBK Ungdom P14:40 Mjärdevi
2023-03-26 13:50 Pojkar Grön Klass B Västra 234003155 Rimforsa IF P-13/14 Vitsvart - Solfjäderstaden IBK P 14 Röd
2023-03-26 14:15 Pojkar Grön Klass B Västra 234003157 Rimforsa IF P-13/14 Vitsvart - Linköping IBK Ungdom P14/15 Vikingstad Vit
2023-03-26 14:40 Pojkar Grön Klass B Västra 234003159 Solfjäderstaden IBK P 14 Röd - Solfjäderstaden IBK P 15 Blå

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis