Brokindshallen






Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2023-09-14 19:30 Träningsmatcher Dam/Flick 235810008 Brokinds IF F 09/10 - Linköping IBK Ungdom F09 Svart
Oktober
2023-10-07 10:00 Flickor Blå Klass A 233200007 Brokinds IF F 12 - Ledberg IBF F 10/13
2023-10-07 10:45 Flickor Blå Klass A 233200008 Mjölby IBK F Blå 1 - Rimforsa IF F-11/12
2023-10-07 11:30 Flickor Blå Klass A 233200009 Brokinds IF F 12 - Rimforsa IF F-11/12
2023-10-07 12:15 Flickor Blå Klass A 233200010 Ledberg IBF F 10/13 - Mjölby IBK F Blå 1
2023-10-07 13:00 Flickor Blå Klass A 233200011 Rimforsa IF F-11/12 - Ledberg IBF F 10/13
2023-10-07 13:45 Flickor Blå Klass A 233200012 Mjölby IBK F Blå 1 - Brokinds IF F 12
2023-10-08 10:00 Pojkar Blå Klass A 233000001 Brokinds IF P 11/12 - KFUM Norrköping IBF P10/11 Blå
2023-10-08 10:45 Pojkar Blå Klass A 233000002 Ledberg IBF P 11/12 - Linghems SK P 12 svart
2023-10-08 11:30 Pojkar Blå Klass A 233000003 Brokinds IF P 11/12 - Linghems SK P 12 svart
2023-10-08 12:15 Pojkar Blå Klass A 233000004 KFUM Norrköping IBF P10/11 Blå - Ledberg IBF P 11/12
2023-10-08 13:00 Pojkar Blå Klass A 233000005 Linghems SK P 12 svart - KFUM Norrköping IBF P10/11 Blå
2023-10-08 13:45 Pojkar Blå Klass A 233000006 Ledberg IBF P 11/12 - Brokinds IF P 11/12
2023-10-13 19:15 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002004 Brokinds IF P 08/10 - IBF Norrköping P 09
2023-10-19 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003008 Brokinds IF P 09/12 - BK Vingen P 10/11
2023-10-21 10:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201009 Brokinds IF F 09/10 - Åby IBK Ungdom F07/09 Svart
2023-10-21 11:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202006 Brokinds IF F 11 - Borensberg IBC F10/11
2023-10-28 10:00 Pojkar Grön Klass C Södra 234005017 Brokinds IF PF 15 Blå - Mjölby IBK P Grön 3 (2016)
2023-10-28 10:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003024 Brokinds IF P 09/12 - Vidingsjö MOIF P 11
2023-10-28 10:25 Pojkar Grön Klass C Södra 234005019 Ekängens IF P14/15 Blå - Rimforsa IF P-15/16 svart
2023-10-28 10:50 Pojkar Grön Klass C Södra 234005021 Mjölby IBK P Grön 3 (2016) - Ekängens IF P14/15 Blå
2023-10-28 11:15 Pojkar Grön Klass C Södra 234005023 Rimforsa IF P-15/16 svart - Brokinds IF PF 15 Blå
2023-10-28 11:40 Pojkar Grön Klass C Södra 234005025 Mjölby IBK P Grön 3 (2016) - Rimforsa IF P-15/16 svart
2023-10-28 12:05 Pojkar Grön Klass C Södra 234005027 Brokinds IF PF 15 Blå - Ekängens IF P14/15 Blå
2023-10-28 12:30 Pojkar Grön Klass C Södra 234005029 Brokinds IF PF 15 Blå - Mjölby IBK P Grön 4 (2016)
2023-10-28 12:55 Pojkar Grön Klass C Södra 234005031 Ekängens IF P14/15 Blå - Rimforsa IF P-15/16 vit
November
2023-11-09 19:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201017 Brokinds IF F 09/10 - Hjulsbro IK F10/11 Grå
2023-11-11 10:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002019 Brokinds IF P 08/10 - Solfjäderstaden IBK P 10
2023-11-18 10:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202020 Brokinds IF F 11 - Hjulsbro IK F10/12 Gul
2023-11-18 11:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003033 Brokinds IF P 09/12 - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92
2023-11-25 10:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003042 Brokinds IF P 09/12 - Linghems SK P 09/10
2023-11-25 11:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002027 Brokinds IF P 08/10 - KFUM Norrköping IBF P 09
December
2023-12-01 19:15 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202027 Brokinds IF F 11 - Solfjäderstaden IBK F 11 Blå
2023-12-02 10:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201033 Brokinds IF F 09/10 - Solfjäderstaden IBK F 10
2023-12-09 10:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202031 Brokinds IF F 11 - Åby IBK Ungdom F10/12
2023-12-09 11:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003059 Brokinds IF P 09/12 - IBF Kolmården P10
2023-12-14 19:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201045 Brokinds IF F 09/10 - Linghems SK F 10/11
2023-12-16 10:30 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002043 Brokinds IF P 08/10 - Åby IBK Ungdom P10/11 Svart
Januari
2024-01-12 19:15 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201050 Brokinds IF F 09/10 - Borensberg IBC F08/09
2024-01-13 10:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003070 Brokinds IF P 09/12 - Åby IBK Ungdom P10/11 Vit
2024-01-20 10:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202040 Brokinds IF F 11 - Boxholms IBK F Röd 2
2024-01-20 11:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003081 Brokinds IF P 09/12 - Söderköpings IBK P 10/11
2024-01-20 13:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002055 Brokinds IF P 08/10 - Hjulsbro IK P07-09 Vit
2024-01-20 14:30 Pojkar Grön Klass A Södra 234001071 Brokinds IF P 13/14 - Hjulsbro IK P14 Gul
2024-01-20 14:55 Pojkar Grön Klass A Södra 234001073 Ledberg IBF P 14/15 Grön - Hjulsbro IK P14 Vit
2024-01-20 15:20 Pojkar Grön Klass A Södra 234001075 Hjulsbro IK P14 Gul - Linköping IBK Ungdom P14/15 Vikingstad
2024-01-20 15:45 Pojkar Grön Klass A Södra 234001077 Ledberg IBF P 14/15 Grön - Hjulsbro IK P14 Vit
2024-01-20 16:10 Pojkar Grön Klass A Södra 234001079 Ledberg IBF P 14/15 Rosa - Hjulsbro IK P14 Gul
2024-01-20 16:35 Pojkar Grön Klass A Södra 234001081 Ledberg IBF P 14/15 Grön - Brokinds IF P 13/14
2024-01-20 17:00 Pojkar Grön Klass A Södra 234001083 Hjulsbro IK P14 Vit - Ledberg IBF P 14/15 Rosa
2024-01-21 10:00 Pojkar Blå Klass A 233000037 Brokinds IF P 11/12 - Linghems SK P 12 svart
2024-01-21 10:45 Pojkar Blå Klass A 233000038 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart
2024-01-21 11:30 Pojkar Blå Klass A 233000039 Brokinds IF P 11/12 - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart
2024-01-21 12:15 Pojkar Blå Klass A 233000040 Linghems SK P 12 svart - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit
2024-01-21 13:00 Pojkar Blå Klass A 233000041 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - Linghems SK P 12 svart
2024-01-21 13:45 Pojkar Blå Klass A 233000042 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit - Brokinds IF P 11/12
2024-01-21 15:00 Flickor Grön Klass A 234200037 Brokinds IF F 13/14 - IBF Linköping F 13/14
2024-01-21 15:25 Flickor Grön Klass A 234200039 Sturefors IF F 13/15 Röd - Solfjäderstaden IBK F 14 Röd
2024-01-21 15:50 Flickor Grön Klass A 234200041 Åby IBK Ungdom F 13/15 - Rimforsa IF F-14
2024-01-21 16:15 Flickor Grön Klass A 234200043 Solfjäderstaden IBK F 14 Röd - Brokinds IF F 13/14
2024-01-21 16:40 Flickor Grön Klass A 234200045 Åby IBK Ungdom F 13/15 - Sturefors IF F 13/15 Vit
2024-01-21 17:05 Flickor Grön Klass A 234200047 Hjulsbro IK F 13/14 - Sturefors IF F 13/15 Röd
2024-01-21 17:30 Flickor Grön Klass A 234200049 Solfjäderstaden IBK F 14 Röd - Åby IBK Ungdom F 13/15
2024-01-21 17:55 Flickor Grön Klass A 234200051 Rimforsa IF F-14 - Solfjäderstaden IBK F 14 Svart
2024-01-21 18:20 Flickor Grön Klass A 234200053 Åby IBK Ungdom F 13/15 - Hjulsbro IK F 13/14
2024-01-25 19:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201058 Brokinds IF F 09/10 - Rimforsa IF F-08-10
2024-01-26 19:15 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002060 Brokinds IF P 08/10 - Rimforsa IF P-09 vit
2024-01-27 10:00 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202041 Brokinds IF F 11 - IBK Mantorp F 10/11 Svart
2024-01-28 10:00 Flickor Blå Klass A 233200073 Brokinds IF F 12 - IBF Kolmården F 11/12
2024-01-28 10:45 Flickor Blå Klass A 233200074 Ledberg IBF F 10/13 - IBF Linköping F 11/12
2024-01-28 11:30 Flickor Blå Klass A 233200075 Brokinds IF F 12 - IBF Linköping F 11/12
2024-01-28 12:15 Flickor Blå Klass A 233200076 IBF Kolmården F 11/12 - Ledberg IBF F 10/13
2024-01-28 13:00 Flickor Blå Klass A 233200077 IBF Linköping F 11/12 - IBF Kolmården F 11/12
2024-01-28 13:45 Flickor Blå Klass A 233200078 Ledberg IBF F 10/13 - Brokinds IF F 12
Februari
2024-02-02 19:15 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003095 Brokinds IF P 09/12 - Linköping IBK Ungdom P 10/11
2024-02-10 13:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201066 Brokinds IF F 09/10 - Solfjäderstaden IBK F 09 Röd
Mars
2024-03-01 19:15 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201072 Brokinds IF F 09/10 - Bergs IK F 09/11 Gul
2024-03-08 19:15 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002076 Brokinds IF P 08/10 - Ledberg IBF P 10 Vit
2024-03-09 10:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003118 Brokinds IF P 09/12 - Ledberg IBF P 10 Grön
2024-03-14 19:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201084 Brokinds IF F 09/10 - Linköping IBK Ungdom F09 Svart
2024-03-16 10:00 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002082 Brokinds IF P 08/10 - Bergs IK P 10
2024-03-23 10:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003132 Brokinds IF P 09/12 - Ekängens IF P10/11

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis