Lerum Arena A

Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-10 16:00 Damer träningsmatcher 2022 069001009 FBC Lerum D1 - Fristads GoIF Dam div 1
Oktober
2022-10-08 13:15 Damer Div. 2 621301001 FBC Lerum D2 - Kärra IBK D1
2022-10-15 15:30 Herrar Allsvenskan Södra 580011027 FBC Lerum - Skoghalls IBK
2022-10-16 14:00 Pantamera Pojk Mörkröd D Höst 066703010 FBC Lerum Utveckling Vit - Dingle AIK P05/06/07
2022-10-22 13:15 Newbody P-13 O Höst 066016013 FBC Lerum Utveckling P13/P14 - Lindome IBK P13 Vit
2022-10-22 16:00 Damer Div. 1 621201019 FBC Lerum D1 - Landvetter IBK D1
2022-10-23 14:15 Damer Div. 2 621301011 FBC Lerum D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2
2022-10-26 19:30 Herrar Allsvenskan Södra 580011039 FBC Lerum - Hovslätts IK
2022-10-28 20:00 Pantamera Flick Mörköd B Höst 066201011 FBC Lerum Röd Akademi - Onsala IBK DJ
2022-10-29 13:10 Pantamera Flick Mörköd A Höst 066200010 FBC Lerum Svart Akademi - Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd
2022-10-29 13:15 Herrar Div. 6 606001042 FBC Lerum Utveckling H6 - FBC Vinga H6
2022-10-29 14:40 Pantamera Pojk Mörkröd D Höst 066703018 FBC Lerum Utveckling Vit - IK Zenith HJ
November
2022-11-12 13:30 Pantamera Flick Mörköd A Höst 066200014 FBC Lerum Svart Akademi - Landvetter IBK D utveckling
2022-11-12 15:10 Herrar Div. 6 606001054 FBC Lerum Utveckling H6 - IBF Backadalen H6
2022-11-12 16:10 Damer Veteraner 621701011 FBC Lerum DV - Kärra IBK DV
2022-11-18 20:00 Damer Div. 2 621301021 FBC Lerum D2 - Ale IBF D2
2022-11-19 16:00 Damer Div. 1 621201043 FBC Lerum D1 - IBK Kungälv D1
2022-11-20 14:30 Pantamera Pojk Röd I Höst FörD 065328017 FBC Lerum Utveckling P09 Svart - IBF Älvstranden P08/P09 Svart
2022-11-26 15:30 Herrar Allsvenskan Södra 580011050 FBC Lerum - Fagerhult Habo IBK
December
2022-12-04 15:10 Herrar Allsvenskan Södra 580011055 FBC Lerum - Lillån IBK
2022-12-11 16:00 Newbody F-12 G Höst 065005055 FBC Lerum F12 Svart - Landvetter IBK F12 Blå
2022-12-17 15:30 Herrar Allsvenskan Södra 580011070 FBC Lerum - Karlstad IBF
2022-12-18 14:15 Damer Div. 2 621301041 FBC Lerum D2 - Öckerö IBK / IK Zenith D2
Januari
2023-01-13 20:00 Herrar Div. 6 606001102 FBC Lerum Utveckling H6 - Surte IS IBK H6
2023-01-14 16:00 Damer Div. 1 621201073 FBC Lerum D1 - IBF Backadalen D1
2023-01-21 13:15 Damer Div. 1 621201079 FBC Lerum D1 - IK Zenith D1
2023-01-21 16:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011090 FBC Lerum - FBC Partille
2023-01-28 13:00 Herrar Div. 6 606001118 FBC Lerum Utveckling H6 - Mölndals IBF H6
Februari
2023-02-04 14:00 Damer Div. 1 621201091 FBC Lerum D1 - Mölndals IBF D1
2023-02-08 19:30 Herrar Allsvenskan Södra 580011098 FBC Lerum - Malmö FBC
2023-02-18 13:15 Damer Div. 1 621201103 FBC Lerum D1 - Lindås Waves IBF D1
2023-02-18 16:00 Herrar Allsvenskan Södra 580011109 FBC Lerum - Warberg IC
2023-02-25 13:00 Herrar Div. 6 606001151 FBC Lerum Utveckling H6 - Stenungsunds IBK H6
Mars
2023-03-01 19:30 Damer Div. 1 621201115 FBC Lerum D1 - Burås IK D1
2023-03-10 20:00 Damer Div. 2 621301071 FBC Lerum D2 - Lindome IBK Utv D2
2023-03-11 12:30 Herrar Allsvenskan Södra 580011129 FBC Lerum - Lindås IBK
2023-03-11 15:15 Damer Div. 1 621201127 FBC Lerum D1 - Pixbo Wallenstam IBF D1
2023-03-24 20:00 Damer Div. 2 621301081 FBC Lerum D2 - IBK Kungälv D2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis