Sporthallen Lärkan






Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Damer Division 2 Östra 211132008 IBK Sala D2 - IBK Hallsta D2
Oktober
2019-10-20 12:00 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015018 IBK Sala FK1 - IBK Köping Ung FK1
2019-10-20 14:00 Pantamera FK 3 VIBF/ÖLIBF 211017012 IBK Sala FK3 - Lillån IBK FK3
2019-10-20 16:00 Herrar Div 3 Västmanland 211001020 IBK Sala H3 - IBK Hallsta H3
2019-10-20 18:30 Damer Division 2 Östra 211132015 IBK Sala D2 - Surahammars IBF D2
2019-10-26 11:00 Pantamera PK5 VIBF 211012010 IBK Sala PK5 - Tillberga IK Ung PK5
2019-10-26 15:00 Pantamera PK2 Röd 211009025 IBK Sala PK2 - Askersunds IBK PK2
2019-10-26 17:00 Herrar Junior 211004011 IBK Sala HJ - WSK Lindesberg HJ
2019-10-27 11:00 Pantamera PK7 VIBF 211014008 IBK Sala PK7 - IBK Hallsta PK7
2019-10-27 12:30 Pantamera PK4 Röd VIBF 211011015 IBK Sala PK4 - Per-Ols IBF PK4
2019-10-27 14:00 Herrar Div 4 Västmanland 211002024 IBK Sala H4 - Knäppmora AIK H4
2019-10-27 16:30 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010006 IBK Sala PK3 - Lillån IBK PK3 (VIBF)
November
2019-11-03 13:00 Herrar Div 3 Västmanland 211001032 IBK Sala H3 - Tillberga IK Roosters H3
2019-11-03 16:00 Damer Division 2 Östra 211132022 IBK Sala D2 - IFK Arboga IBK D2
2019-11-08 19:00 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010017 IBK Sala PK3 - Västerås IBS Ung Svart PK3
2019-11-10 09:00 Pantamera FK 5 VIBF 211019018 IBK Sala FK5 - Rönnby IBK Ung Orange FK5
2019-11-10 10:30 Pantamera PK4 Röd VIBF 211011021 IBK Sala PK4 - Västerås IBS Ung PK4
2019-11-10 12:00 Herrar Junior 211004015 IBK Sala HJ - Lillån IBK HJ
2019-11-10 14:00 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015029 IBK Sala FK1 - IBF Örebro Utv FK1
2019-11-10 16:00 Pantamera PK2 Röd 211009037 IBK Sala PK2 - Nora IBK PK2
2019-11-15 19:00 Damer Juniorer 211124027 IBK Sala DJ - Västerås IBS DJ
2019-11-17 10:00 Pantamera PK7 VIBF 211014019 IBK Sala PK7 - Surahammars IBF PK7
2019-11-17 11:30 Pantamera PK5 VIBF 211012020 IBK Sala PK5 - IFK Arboga PK5
2019-11-17 13:00 Pantamera PK4 Röd VIBF 211011026 IBK Sala PK4 - Skogsgymnastikens IBS PK4
2019-11-17 16:45 Pantamera FK 3 VIBF/ÖLIBF 211017027 IBK Sala FK3 - KFUM Örebro FK3
2019-11-24 11:00 Pantamera PK5 VIBF 211012024 IBK Sala PK5 - Knäppmora AIK PK5
2019-11-24 12:30 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010028 IBK Sala PK3 - Örebro SK Ung PK3 (VIBF)
2019-11-24 14:00 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015043 IBK Sala FK1 - Rönnby IBK Ung FK1
2019-11-24 16:30 Herrar Div 3 Västmanland 211001054 IBK Sala H3 - Knäppmora AIK H3
2019-11-25 19:00 Pantamera PK4 Röd VIBF 211011035 IBK Sala PK4 - Skälby IBK PK4
2019-11-26 19:00 Pantamera FK 5 VIBF 211019032 IBK Sala FK5 - Västerås IBS Ung FK5
2019-11-27 19:30 Herrar Junior 211004023 IBK Sala HJ - Västerås IBS Ung HJ
2019-11-28 19:00 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015047 IBK Sala FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1
2019-11-29 19:30 Herrar Junior 211004021 IBK Sala HJ - IBK Köping HJ
2019-11-30 16:00 Herrar Div 3 Västmanland 211001060 IBK Sala H3 - Sala IBF H3
December
2019-12-07 18:00 Pantamera FK 3 VIBF/ÖLIBF 211017039 IBK Sala FK3 - Knäppmora AIK FK3
2019-12-08 10:00 Pantamera PK5 VIBF 211012030 IBK Sala PK5 - Västerås IBS Ung PK5
2019-12-08 11:30 Pantamera PK7 VIBF 211014034 IBK Sala PK7 - IBK Köping PK7
2019-12-08 13:00 Pantamera FK 5 VIBF 211019043 IBK Sala FK5 - Kungsörs IBK FK5
2019-12-08 17:00 Damer Division 2 Östra 211132038 IBK Sala D2 - Rönnby IBK Ung D2 (B-lag)
2019-12-08 19:30 Herrar Div 4 Västmanland 211002059 IBK Sala H4 - Per-Ols IBF H4
2019-12-10 19:00 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015058 IBK Sala FK1 - Surahammars IBF FK1
2019-12-14 10:00 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010039 IBK Sala PK3 - Per-Ols IBF PK3
2019-12-14 11:30 Pantamera PK4 Röd VIBF 211011047 IBK Sala PK4 - IBK Köping PK4
2019-12-14 13:30 Herrar Div 3 Västmanland 211001072 IBK Sala H3 - Skogsgymnastikens IBS H3
2019-12-15 13:00 Pantamera PK2 Röd 211009075 IBK Sala PK2 - KFUM Örebro PK2
2019-12-15 14:30 Herrar Junior 211004028 IBK Sala HJ - IFK Arboga HJ
2019-12-15 17:00 Damer Juniorer 211124043 IBK Sala DJ - Askersunds IBK DJ
2019-12-21 12:30 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015069 IBK Sala FK1 - Lillån IBK FK1
2019-12-21 15:00 Damer Division 2 Östra 211132047 IBK Sala D2 - Skogsgymnastikens IBS D2
2019-12-21 17:30 Herrar Junior 211004032 IBK Sala HJ - WSK Lindesberg HJ
Januari
2020-01-06 19:00 Pantamera PK4 Röd VIBF 211011054 IBK Sala PK4 - IFK Arboga PK4
2020-01-11 10:00 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010046 IBK Sala PK3 - Skälby IBK PK3
2020-01-11 11:30 Pantamera PK2 Röd 211009091 IBK Sala PK2 - Lillån IBK PK2
2020-01-11 13:30 Herrar Div 4 Västmanland 211002070 IBK Sala H4 - Tillberga IK Ung Roosters H4
2020-01-12 10:00 Pantamera PK7 VIBF 211014044 IBK Sala PK7 - IFK Arboga PK7
2020-01-12 11:30 Pantamera PK5 VIBF 211012043 IBK Sala PK5 - Skälby IBK PK5
2020-01-12 13:00 Herrar Div 3 Västmanland 211001083 IBK Sala H3 - Västerås IBS
2020-01-18 11:00 Pantamera PK7 VIBF 211014048 IBK Sala PK7 - Skiljebo SK PK7
2020-01-18 12:00 Pantamera FK 3 VIBF/ÖLIBF 211017054 IBK Sala FK3 - Ekeby IF FK3
2020-01-18 14:00 Damer Juniorer 211124055 IBK Sala DJ - Surahammars IBF DJ
2020-01-19 12:30 Herrar Junior 211004039 IBK Sala HJ - Surahammars IBF Hj
2020-01-19 15:00 Damer Division 2 Östra 211132056 IBK Sala D2 - Örebro SK Ung D2
2020-01-21 19:00 Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF 211015083 IBK Sala FK1 - IBK Hallsta FK1
2020-01-24 19:00 Damer Juniorer 211124060 IBK Sala DJ - IBK Köping Ung DJ
2020-01-25 11:00 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010057 IBK Sala PK3 - Västerås IBS Ung Vit PK3
2020-01-25 12:30 Herrar Div 4 Västmanland 211002081 IBK Sala H4 - IBK Hallsta H4
2020-01-26 15:00 Herrar Junior 211004042 IBK Sala HJ - IBK Köping HJ
2020-01-26 17:30 Herrar Div 3 Västmanland 211001091 IBK Sala H3 - Köpings IS Ung H3
Februari
2020-02-02 11:00 Pantamera PK7 VIBF 211014059 IBK Sala PK7 - Västerås IBS Ung PK7
2020-02-02 12:30 Pantamera PK5 VIBF 211012055 IBK Sala PK5 - IBK Köping PK5
2020-02-08 12:00 Pantamera FK 3 VIBF/ÖLIBF 211017064 IBK Sala FK3 - Per-Ols IBF FK3
2020-02-08 16:00 Herrar Div 3 Västmanland 211001108 IBK Sala H3 - Skälby IBK Ung H3
2020-02-15 13:15 Pantamera PK5 VIBF 211012061 IBK Sala PK5 - IBK Hallsta PK5
2020-02-15 15:00 Damer Juniorer 211124068 IBK Sala DJ - SMÅ IF DJ
2020-02-16 11:00 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010068 IBK Sala PK3 - Rönnby SK / Dingtuna PK3
2020-02-16 12:30 Pantamera FK 3 VIBF/ÖLIBF 211017066 IBK Sala FK3 - Skogsgymnastikens IBS FK3
2020-02-16 15:00 Herrar Div 3 Västmanland 211001114 IBK Sala H3 - Barkarö SK H3
Mars
2020-03-03 19:00 Pantamera PK5 VIBF 211012066 IBK Sala PK5 - Tillberga IK Ung PK5
2020-03-07 11:30 Herrar Div 4 Västmanland 211002113 IBK Sala H4 - Surahammars IBF H4
2020-03-08 10:00 Pantamera PK7 VIBF 211014074 IBK Sala PK7 - Rönnby IBK Ung PK7
2020-03-08 12:00 Herrar Div 3 Västmanland 211001130 IBK Sala H3 - IBK Gurkstaden Västerås H3
2020-03-14 11:00 Pantamera PK5 VIBF 211012076 IBK Sala PK5 - IFK Arboga PK5
2020-03-14 12:30 Pantamera PK3 Röd VIBF 211010079 IBK Sala PK3 - IBK Hallsta PK3 VIBF
2020-03-14 14:00 Damer Juniorer 211124076 IBK Sala DJ - IBK Hallsta DJ
2020-03-14 16:30 Pantamera FK 3 VIBF/ÖLIBF 211017077 IBK Sala FK3 - IFK Arboga FK3
2020-03-15 15:30 Herrar Junior 211004057 IBK Sala HJ - Lillån IBK HJ
2020-03-22 10:00 Pantamera PK7 VIBF 211014084 IBK Sala PK7 - Tillberga IK Ung PK7
2020-03-22 11:30 Pantamera PK5 VIBF 211012080 IBK Sala PK5 - Knäppmora AIK PK5
2020-03-22 13:00 Damer Juniorer 211124082 IBK Sala DJ - WSK Lindesberg DJ
2020-03-29 11:00 Pantamera FK 3 VIBF/ÖLIBF 211017088 IBK Sala FK3 - IBK Hallsta FK3
2020-03-29 12:30 Herrar Div 4 Västmanland 211002132 IBK Sala H4 - Köpings IS Ung H4

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis