Jönköpings Idrottshus C-hall

Adress
Jönköping





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2019-11-16 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 5 142912013 Jönköpings IK U P11/3 - Jönköpings IK U P11/1
2019-11-16 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 5 142912014 KFUM Jönköping P11/2 - KFUM Jönköping P11/3
2019-11-16 11:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 5 142912015 KFUM Jönköping P11/3 - Jönköpings IK U P11/3
2019-11-16 11:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 5 142912016 Jönköpings IK U P11/1 - KFUM Jönköping P11/2
2019-11-16 12:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 5 142912017 KFUM Jönköping P11/3 - Jönköpings IK U P11/1
2019-11-16 12:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 5 142912018 KFUM Jönköping P11/2 - Jönköpings IK U P11/3
Mars
2020-03-20 18:40 FPC P06 grupp C 144602001 KFUM Jönköping 2 - Mullsjö AIS
2020-03-20 19:20 FPC F04/03 grupp B 143301001 Husqvarna IK - IBK Lockerud Mariestad
2020-03-20 20:00 FPC F06 grupp C 143502001 Hovslätts IK - Fröjereds IF
2020-03-20 20:40 FPC P06 grupp C 144602002 Åsa IF - IK Zenith
2020-03-20 21:20 FPC F04/03 grupp B 143301002 KaRo IBF - Vetlanda IBF
2020-03-21 08:00 FPC P08 grupp C 144802001 Vallentuna IBK 3 - KFUM Jönköping 2
2020-03-21 08:40 FPC P06 grupp H 144607003 Skillingaryds IK - Ingelstad IBK
2020-03-21 09:20 FPC P06 grupp H 144607004 Månsarps IBK 1 - Röke IBK
2020-03-21 10:00 FPC F06 grupp F 143505003 CL98IC - IBK Lockerud Mariestad
2020-03-21 10:40 FPC F06 grupp F 143505004 Tenhults IF - Pixbo Wallenstam IBF
2020-03-21 11:20 FPC F04/03 grupp D 143303004 IBF Tranås - Skillingaryds IK 2
2020-03-21 13:40 FPC P06 grupp B 144601006 Lindås Rasta IBK - Nässjö IBF
2020-03-21 14:20 FPC P06 grupp F 144605005 Träslövsläge IF - FBC Kalmarsund Ungdom
2020-03-21 15:00 FPC F06 grupp C 143502006 Partille IBS - Hovslätts IK
2020-03-21 15:40 FPC P06 grupp G 144606005 CL98IC Blå - IF Ariel
2020-03-21 16:20 FPC F04/03 grupp H 143307006 Växjö IBK Utveckling - Jönköpings IK Ungdom Röd
2020-03-21 17:00 FPC F04/03 grupp C 143302006 Värnamo IK - Farsta IBK
2020-03-21 18:00 FPC F04/03 grupp G 143306006 Skillingaryds IK 1 - Hjulsbro IK
2020-03-21 18:40 FPC P04 grupp A 144400005 Växjö IBK Utveckling - Lindome IBK Lila
2020-03-21 19:20 FPC P04 grupp D 144403005 Pixbo Wallenstam IBF 1 - Gränna AIS
2020-03-22 08:00 FPC F04/03 A-slutspel 143308004 Ettan Grupp H - Tvåan Grupp D
2020-03-22 08:45 FPC P04 A-slutspel 144406002 Tvåan Grupp D - Tvåan Grupp F
2020-03-22 09:30 FPC P04 A-slutspel 144406007 Ettan Grupp B - Tredje 3:a
2020-03-22 10:15 FPC P08 grupp A 144800010 Jönköpings IK Ungdom 1 - Bankeryds SMK 1
2020-03-22 11:00 FPC F04/03 A-slutspel 143308009 Vinnare i match 143308002 - Vinnare i match 143308001
2020-03-22 11:45 FPC F06 A-slutspel 143506009 Vinnare i match 143506002 - Vinnare i match 143506001
2020-03-22 13:15 FPC P04 A-slutspel 144406012 Vinnare i match 144406008 - Vinnare i match 144406007
2020-03-22 14:00 FPC F08 grupp B 143701014 Månsarps IBK - Vetlanda IBF
2020-03-22 14:45 FPC F04/03 B-slutspel 143309014 Vinnare i match 143309012 - Vinnare i match 143309011
2020-03-22 15:30 FPC F06 B-slutspel 143507006 Vinnare i match 143507004 - Vinnare i match 143507003
2020-03-22 16:15 FPC P04 A-slutspel 144406013 Vinnare i match 144406010 - Vinnare i match 144406009
2020-03-22 17:45 FPC F06 B-slutspel 143507007 Vinnare i match 143507006 - Vinnare i match 143507005
April
2020-04-03 18:00 FPC F07 grupp D 143603001 Månsarps IBK - Nässjö IBF
2020-04-03 18:40 FPC P07 grupp F 144705001 Jönköpings IK Ungdom 1 - Linköping IBK Ungdom Svart
2020-04-03 19:20 FPC F05 grupp D 143403001 Växjö IBK Utveckling - Ryds SK
2020-04-03 20:00 FPC F07 grupp D 143603002 Landvetter IBK Blå - Mullsjö AIS
2020-04-03 20:40 FPC F05 grupp D 143403002 Ale IBF - Täby FC
2020-04-03 21:20 FPC F05 grupp B 143401004 Fröjereds IF - Hovshaga AIF F05
2020-04-04 08:00 FPC Para 2 gr A 144910001 Craftstadens IBK Fighters - Skövde HIF Grön
2020-04-04 08:45 FPC Para 2 gr A 144910002 Arosstadens IS - DIF Lions
2020-04-04 09:30 FPC para 2 gr B 144911001 Jönköping Jifa - IK Carlstad
2020-04-04 10:15 FPC para 2 gr B 144911002 Borlänge IBF - FBC Nyköping
2020-04-04 11:00 FPC Para 2 gr C 144912001 Skövde HIF Gul - HIK Kick Off
2020-04-04 11:45 FPC Para 2 gr C 144912002 Pershagen SK - Värnamo IK
2020-04-04 12:30 FPC Para 2 gr A 144910003 Craftstadens IBK Fighters - Arosstadens IS
2020-04-04 13:15 FPC Para 2 gr A 144910004 Skövde HIF Grön - DIF Lions
2020-04-04 14:00 FPC para 2 gr B 144911003 Jönköping Jifa - Borlänge IBF
2020-04-04 14:45 FPC para 2 gr B 144911004 IK Carlstad - FBC Nyköping
2020-04-04 15:30 FPC Para 2 gr C 144912003 Skövde HIF Gul - Pershagen SK
2020-04-04 16:15 FPC Para 2 gr C 144912004 HIK Kick Off - Värnamo IK
2020-04-04 17:00 FPC Para 2 gr A 144910005 Arosstadens IS - Skövde HIF Grön
2020-04-04 18:00 FPC para 2 gr B 144911005 Borlänge IBF - IK Carlstad
2020-04-04 18:45 FPC Para 2 gr C 144912005 Pershagen SK - HIK Kick Off
2020-04-04 19:30 FPC P07 B-slutspel 144710007 Femte 4:a - Sjätte 4:a
2020-04-04 20:30 FPC F07 B-slutspel 143606007 Fyran Grupp D - Fyran Grupp E
2020-04-05 08:45 FPC Para 2 A-slutspel 144913001 Ettan Grupp A - Bästa 3:a
2020-04-05 09:30 FPC Para 2 A-slutspel 144913002 Ettan Grupp B - Tvåan Grupp C
2020-04-05 10:15 FPC Para 2 A-slutspel 144913003 Ettan Grupp C - Andra 3:a
2020-04-05 11:00 FPC Para 2 A-slutspel 144913004 Tvåan Grupp A - Tvåan Grupp B
2020-04-05 11:45 FPC Para 2 B-slutspel 144914001 Fyran Grupp A - Fyran Grupp C
2020-04-05 12:30 FPC Para 2 B-slutspel 144914002 Fjärde 3:a - Fyran Grupp B

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis