CIK A

Adress
Parkvägen 31 A,, 741 40 Knivsta





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2023-09-16 DM damer grupp 3 170099006 SK Vide D3 - Uppsala Life IF D2
Oktober
2023-10-14 09:30 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 170914003 SK Vide P14 - Tierp IBK P14
2023-10-14 11:00 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 170917005 SK Vide P14 Blå - Storvreta Ungdom IBK P14
2023-10-21 09:30 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 170917010 SK Vide P14 Blå - Hagunda IF P13/14 blå3
2023-10-28 09:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 170915013 SK Vide P13 - Vaksala SK P 2013 Svart 2
2023-10-28 10:30 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 3 170916011 SK Vide P13 - Vaksala SK P 2014 Svart 2
2023-10-28 12:00 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 170914017 SK Vide P14 - IFK Dannemora/Ö P14
November
2023-11-11 11:30 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 170917018 SK Vide P14 Blå - Vaksala SK P 2014 Röd
2023-11-18 09:00 Pantamera Flickor blå 2 171916023 SK Vide Flickor Blå - Alunda IBF F13-14
2023-11-18 10:30 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 170915025 SK Vide P13 - Örsundsbro IF P-13
2023-11-18 12:00 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 170917022 SK Vide P14 Blå - Rosersberg Arlanda IBK P13/14
December
2023-12-02 11:30 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 170917026 SK Vide P14 Blå - Bälinge IF P14 gul
2023-12-02 16:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 170915028 SK Vide PF11/12 - Frötuna IBF P-13 röd
2023-12-09 10:00 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 170917032 SK Vide P14 Blå - Enköpings IBK P13/14
2023-12-09 11:30 Pantamera Flickor blå 2 171916045 SK Vide Flickor Blå - Enköpings IBK F12-14
2023-12-16 09:30 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 170914045 SK Vide P14 - FBC Uppsala P13/14 Vit
2023-12-16 11:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 170915038 SK Vide P13 - Storvreta Ungdom IBK P13
2023-12-16 16:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 170915036 SK Vide PF11/12 - Björklinge BK P13 svart
Januari
2024-01-13 09:00 Pantamera Flickor blå 2 171916061 SK Vide Flickor Blå - Björklinge BK F13
2024-01-13 10:30 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 170917044 SK Vide P14 Blå - Frötuna IBF P14
2024-01-13 12:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 170915044 SK Vide P13 - Storvreta Ungdom IBK P13
2024-01-20 10:00 Träningsmatcher Uppland 175555148 SK Vide PF11/12 - Bälinge IF P13
2024-01-20 11:30 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 170915046 SK Vide P13 - Björklinge BK P13 svart
2024-01-20 13:00 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 170914055 SK Vide P14 - Björklinge BK P14
2024-01-27 09:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 170915054 SK Vide PF11/12 - Vaksala SK P 2013 Svart 2
2024-01-27 13:30 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 3 170916051 SK Vide P13 - Bålsta FBC P14:1
2024-01-27 15:00 Pantamera Flickor blå 2 171916077 SK Vide Flickor Blå - Vaksala SK F 2013
2024-01-27 16:30 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 170915052 SK Vide P13 - Frötuna IBF P-13 röd
Februari
2024-02-03 15:00 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 170914062 SK Vide P14 - Stenhagens KK P13/14 röd
2024-02-10 09:30 Pantamera Flickor blå 2 171916084 SK Vide Flickor Blå - Rosersberg Arlanda IBK F13/14
2024-02-10 11:00 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 170917059 SK Vide P14 Blå - IK Sirius FBC P14
2024-02-17 10:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 170915064 SK Vide P13 - Örsundsbro IF P-13
2024-02-17 13:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 3 170916061 SK Vide P13 - Västerlöfsta IBF Pojkar VIBF 13/14
2024-02-29 19:30 H4 170004107 SK Vide - Storvreta AIK (Nej till uppflytt)
Mars
2024-03-02 09:00 Pantamera Pojkar röd div 7 grupp 2 171226109 SK Vide PF11/12 - Björklinge BK P11
2024-03-02 10:30 Pantamera Pojkar röd div 6 slutspelsgrupp 1 171232025 SK Vide PF10/11 - Tierp IBK P10/11
2024-03-02 13:45 D3 Supertrean 170107014 SK Vide - Tobo/Örbyhus FF
2024-03-02 15:30 Pantamera Pojkar röd div 2 slutspelsgrupp 2 171229010 SK Vide P08 - Wåhla IBK P07-08
2024-03-09 09:30 Pantamera Flickor blå 2 171916096 SK Vide Flickor Blå - Alunda IBF F13-14 Blå
2024-03-09 11:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 3 170916071 SK Vide P13 - Vaksala SK P 2013 Svart 1
2024-03-09 14:45 H4 170004117 SK Vide - Löjte IBK
2024-03-16 09:30 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 170914090 SK Vide P14 - IBF Roslagsalliansen P14Ne Röd
2024-03-16 14:00 Pantamera Pojkar röd div 7 grupp 1 171222121 SK Vide PF10/11 Vit - Bålsta FBC PF11/12
2024-03-23 09:00 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 170915079 SK Vide P13 - Frötuna IBF P-13 röd
2024-03-23 10:30 Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 170915077 SK Vide PF11/12 - Storvreta Ungdom IBK P13
2024-03-23 12:00 Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 170914096 SK Vide P14 - Tobo/Örbyhus FF P13/14
2024-03-23 13:30 H4 170004127 SK Vide - Fyris Nabla IBK (Nej till uppflytt)
2024-03-23 15:45 D3 Supertrean 170107027 SK Vide - Wåhla IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis