Lerbäckshallen A

Adress
Öresundsvägen 2, 22764 Lund





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2020-09-12 13:00 Träningsmatcher Herrar 136556003 IBK Lund Elit H1 - Malmö FBC Herr A
Oktober
2020-10-02 19:30 Pantamera Flickor B 132021002 IBK Lund F05/06S - Åstorp/Kvidinge IBS F05
2020-10-03 14:00 Damer Div 2 Skåne 132002003 IBK Lund B - Munka Ljungby IBK Akademi
2020-10-03 18:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020010 IBK Lund Elit - Endre IF
2020-10-04 11:30 Pantamera Pojkar D (P07) 131063003 IBK Lund P06/07 L - Urdraget lag (Röke)
2020-10-04 13:00 Pantamera Flickor C 132022002 IBK Lund F05/06L - Bjärreds IBK F06/08-1
2020-10-10 13:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035014 IBK Lund Elit - IK Zenith
2020-10-10 16:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005018 IBK Lund B - Burlöv HIBF
2020-10-11 10:00 Pantamera Pojkar A (P04) 131030014 IBK Lund P04/05 - Munka Ljungby IBK Akademi
2020-10-11 13:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020028 IBK Lund Elit - KAIS Mora IF
2020-10-11 16:10 Damer Div 1 Skåne 132001013 IBK Lund - Malmö FBC B
2020-10-17 11:30 Pantamera Pojkar E Höst (P08) Västra 131073009 IBK Lund P08 L - Malmhaug IBF P08
2020-10-17 13:00 Pantamera Herrjunior 18 131020021 IBK Lund - FBC Engelholm
2020-10-17 15:00 Damer Div 2 Skåne 132002014 IBK Lund B - Kävlinge AIK
2020-10-18 09:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303001 IBK Lund P11 NV - Hofterups IBF P11/12-1
2020-10-18 09:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303002 IBK Lund P11 NV 2 - Bjärreds IBK P11
2020-10-18 10:15 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303003 Hofterups IBF P11/12-1 - Eslövs IBF
2020-10-18 10:15 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303004 Bjärreds IBK P11 - Hofterups IBF P11/12-2
2020-10-18 11:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303005 Eslövs IBF - IBK Lund P11 NV
2020-10-18 11:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303006 Hofterups IBF P11/12-2 - IBK Lund P11 NV 2
2020-10-18 12:30 Pantamera Flickor E 132024008 IBK Lund F08/09 SÖ - Gårdarike IBK F07/08
2020-10-18 14:00 Pantamera Flickor C 132022013 IBK Lund F05/06L - Urdraget lag (Åkarp)
2020-10-18 16:00 Juniorallsvenskan J HJ18 580709002 IBK Lund - Bjärreds IBK
2020-10-23 19:30 Juniorallsvenskan H DJ17 580737007 IBK Lund/IBK Lund Elit - Malmö FBC
2020-10-24 11:00 Pantamera Pojkar A (P04) 131030017 IBK Lund P04/05 - IBK Landskrona P04/05
2020-10-24 13:00 Herrar Div 2 Skåne 131001032 IBK Lund - Höllvikens IBF B
2020-10-24 15:30 Damer Div 1 Skåne 132001025 IBK Lund - Åstorp/Kvidinge IBS
2020-10-25 11:00 Pantamera Pojkar D (P07) 131063014 IBK Lund P06/07 L - Bjärreds IBK P07/08 Gul
2020-10-25 12:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005030 IBK Lund B - Lomma FBC B
2020-10-25 16:30 Damer Div 2 Skåne 132002017 IBK Lund B - Lönsboda IBK
November
2020-11-06 19:30 Pantamera Flickor B 132021016 IBK Lund F05/06S - Gantofta IBK F04
2020-11-07 09:30 Pantamera Pojkar D (P07) Svår 131060009 IBK Lund P07/08S Grön - Eslövs IBF P06
2020-11-07 11:00 Pantamera Pojkar B (P05) Svår 131040019 IBK Lund P05 Sandby - Skurups IBK P05-1
2020-11-07 13:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035036 IBK Lund Elit - FBC Partille
2020-11-07 17:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020054 IBK Lund Elit - Nacka Wallenstam IBK
2020-11-08 11:00 Pantamera Pojkar E Höst (P08) Västra 131073019 IBK Lund P08 L - FC Helsingborg P08/09
2020-11-08 12:30 Pantamera Flickor C 132022016 IBK Lund F05/06L - FC Helsingborg F07
2020-11-08 14:00 Pantamera Pojkar D (P07) 131063017 IBK Lund P06/07 L - Örkelljunga IF P07
2020-11-08 15:40 Juniorallsvenskan J HJ18 580709022 IBK Lund - IBK Genarp
2020-11-14 13:10 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005039 IBK Lund B - Malmhaug IBF B
2020-11-14 15:30 Damer Div 1 Skåne 132001037 IBK Lund - FBC Engelholm
2020-11-15 09:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403028 IBK Lund P10 L 2 - Malmhaug IBF P11-3
2020-11-15 10:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403029 Malmhaug IBF P11-3 - Höllvikens IBF P10
2020-11-15 11:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403030 Höllvikens IBF P10 - IBK Lund P10 L 2
2020-11-15 14:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102019 IBK Lund F 10/11 SÖ - Bjärreds IBK F09/10
2020-11-15 15:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102020 Bjärreds IBK F09/10 - Åkarps IBK F10/11
2020-11-15 16:00 Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel 133102021 Åkarps IBK F10/11 - IBK Lund F 10/11 SÖ
2020-11-21 13:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035051 IBK Lund Elit - Munka-Ljungby IBK
2020-11-21 15:30 Pantamera Flickor E 132024022 IBK Lund F08/09 SÖ - Åstorp/Kvidinge IBS F08
2020-11-22 09:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301067 IBK Lund P09 L - Höllvikens IBF P10
2020-11-22 10:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301068 Höllvikens IBF P10 - IBS Svedala P09
2020-11-22 11:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301069 IBS Svedala P09 - IBK Lund P09 L
2020-11-22 14:10 Juniorallsvenskan H DJ17 580737013 IBK Lund/IBK Lund Elit - FBC Engelholm
2020-11-27 19:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020068 IBK Lund Elit - Pixbo Wallenstam IBK
2020-11-28 09:00 Pantamera Flickor C 132022035 IBK Lund F05/06L - Åstorp/Kvidinge IBS F06
2020-11-28 10:30 Pantamera Herrjunior 18 131020054 IBK Lund - Malmö FBC
2020-11-28 13:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035057 IBK Lund Elit - Olofströms IBK
2020-11-28 16:00 Damer Div 1 Skåne 132001050 IBK Lund - Röke IBK
2020-11-29 09:30 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134505031 IBK Lund P13 SÖ - Kävlinge IBK P13/14
2020-11-29 09:30 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134505032 IBK Lund P13 NV - Malmö FBC Mix 12-14 Slottsstaden Magenta
2020-11-29 10:15 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134505033 Kävlinge IBK P13/14 - Malmö FBC Mix 12-14 Slottsstaden Svart
2020-11-29 10:15 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134505034 Malmö FBC Mix 12-14 Slottsstaden Magenta - Eslövs IBF
2020-11-29 11:00 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134505035 Malmö FBC Mix 12-14 Slottsstaden Svart - IBK Lund P13 SÖ
2020-11-29 11:00 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134505036 Eslövs IBF - IBK Lund P13 NV
2020-11-29 12:30 Pantamera Flickor E 132024030 IBK Lund F08/09 SÖ - Lomma FBC F08/09
2020-11-29 14:15 Juniorallsvenskan J HJ18 580709035 IBK Lund - FBC Kalmarsund/Ungdom
2020-11-29 16:30 Pantamera Pojkar E Höst (P08) Västra 131073035 IBK Lund P08 L - Malmö FBC P07-08
December
2020-12-05 16:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020082 IBK Lund Elit - IBF Falun
2020-12-06 09:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302031 IBK Lund P11 SÖ - Malmö FBC P12
2020-12-06 09:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302032 Skurups IBK F/P11-12 - Höllvikens IBF P11
2020-12-06 10:15 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302033 Malmö FBC P12 - Malmhaug IBF P12
2020-12-06 10:15 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302034 Höllvikens IBF P11 - Gårdarike IBK P11/12
2020-12-06 11:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302035 Malmhaug IBF P12 - IBK Lund P11 SÖ
2020-12-06 11:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134302036 Gårdarike IBK P11/12 - Skurups IBK F/P11-12
2020-12-06 12:20 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403061 IBK Lund P10 L 2 - Näsets IBF PF10-12
2020-12-06 13:20 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403062 Näsets IBF PF10-12 - IK Stanstad P10/11 Blå
2020-12-06 14:20 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133403063 IK Stanstad P10/11 Blå - IBK Lund P10 L 2
2020-12-06 15:40 Juniorallsvenskan H DJ17 580737021 IBK Lund/IBK Lund Elit - FBC Kalmarsund/Ungdom
2020-12-08 20:15 Damer Div 1 Skåne 132001061 IBK Lund - Willands IBK
2020-12-11 19:30 Damer Div 2 Skåne 132002045 IBK Lund B - Burlöv HIBF
2020-12-12 11:30 Pantamera Pojkar E Höst (P08) Västra 131073043 IBK Lund P08 L - Gantofta IBK P08
2020-12-12 13:00 Pantamera Pojkar D (P07) 131063045 IBK Lund P06/07 L - Kävlinge IBK P07/08
2020-12-12 14:30 Pantamera Flickor C 132022044 IBK Lund F05/06L - Höllvikens IBF F05
2020-12-12 16:10 Juniorallsvenskan J HJ18 580709015 IBK Lund - Gransholms IF/Hovshaga AIF
2020-12-13 09:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001091 IBK Lund F08/09 SÖ-1 - Tygelsjö IK
2020-12-13 10:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001092 Tygelsjö IK - Åstorp/Kvidinge IBS F09/10
2020-12-13 11:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001093 Åstorp/Kvidinge IBS F09/10 - IBK Lund F08/09 SÖ-1
2020-12-13 14:10 Pantamera Flickor E 132024039 IBK Lund F08/09 SÖ - Örkelljunga IF F07/10
2020-12-13 15:40 Pantamera Pojkar A (P04) 131030045 IBK Lund P04/05 - FBC Engelholm P04
2020-12-16 18:15 Juniorallsvenskan J HJ18 580709041 IBK Lund - Höllvikens IBF
2020-12-19 12:00 Damer Div 2 Skåne 132002093 IBK Lund B - Lomma FBC
2020-12-19 14:30 Herrar Div 2 Skåne 131001074 IBK Lund - Bjärreds IBK
Januari
2021-01-06 17:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020096 IBK Lund Elit - Warberg IC
2021-01-08 19:30 Juniorallsvenskan H DJ17 580737031 IBK Lund/IBK Lund Elit - FC Helsingborg
2021-01-09 13:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035075 IBK Lund Elit - Pixbo Wallenstam IBF
2021-01-09 16:00 Damer Div 1 Skåne 132001073 IBK Lund - IBK Landskrona
2021-01-10 11:30 Pantamera Pojkar A (P04) 131030053 IBK Lund P04/05 - Lönsboda IBK P04
2021-01-10 16:15 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005078 IBK Lund B - Västra Ingelstad IS
2021-01-16 11:30 Pantamera Flickor C 132022054 IBK Lund F05/06L - Häljarps SK F06/07
2021-01-16 13:00 Pantamera Flickor E 132024049 IBK Lund F08/09 SÖ - IBK Osby F07
2021-01-16 15:00 Damer Div 2 Skåne 132002053 IBK Lund B - Munka Ljungby IBK Akademi
2021-01-16 17:00 Herrar Div 2 Skåne 131001090 IBK Lund - FBC Helsingborg
2021-01-16 17:30 Pantamera Flickor B 132021054 IBK Lund F05/06S - FBC Engelholm F06
2021-01-17 11:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303037 IBK Lund P11 NV 2 - Eslövs IBF
2021-01-17 11:30 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303038 IBK Lund P11 NV - Bjärreds IBK P11
2021-01-17 12:15 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303039 Eslövs IBF - Gantofta IBK P11-2
2021-01-17 12:15 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303040 Bjärreds IBK P11 - Gantofta IBK P11-1
2021-01-17 13:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303041 Gantofta IBK P11-2 - IBK Lund P11 NV 2
2021-01-17 13:00 Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan 134303042 Gantofta IBK P11-1 - IBK Lund P11 NV
2021-01-17 14:30 Pantamera Pojkar D (P07) 131063053 IBK Lund P06/07 L - IBS Svedala P07-2
2021-01-22 20:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035086 IBK Lund Elit - Mölndals IBF
2021-01-23 12:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005090 IBK Lund B - IBS Svedala B
2021-01-23 16:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020123 IBK Lund Elit - IK Sirius FBC
2021-01-24 09:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301115 IBK Lund P09 L - Skurups IBK F/P08-10
2021-01-24 10:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301116 Skurups IBK F/P08-10 - Höllvikens IBF P10
2021-01-24 11:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133301117 Höllvikens IBF P10 - IBK Lund P09 L
2021-01-24 14:30 Juniorallsvenskan J HJ18 580709054 IBK Lund - CL98IC
2021-01-24 17:00 Damer Div 1 Skåne 132001085 IBK Lund - Skurups IBK
2021-01-30 13:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035096 IBK Lund Elit - Varla IBK
2021-01-30 15:45 Herrar Div 2 Skåne 131001107 IBK Lund - Skurups IBK
2021-01-31 09:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001127 IBK Lund F08/09 SÖ-2 - Hjärnarps IBK F08-10
2021-01-31 10:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001128 Hjärnarps IBK F08-10 - Höganäs IBF F08 Blå
2021-01-31 11:30 Blå Nivå Flickor B Poolspel 133001129 Höganäs IBF F08 Blå - IBK Lund F08/09 SÖ-2
2021-01-31 12:50 Pantamera Flickor E 132024058 IBK Lund F08/09 SÖ - Emmaljunga GOIF F07
2021-01-31 14:30 Pantamera Pojkar A (P04) 131030069 IBK Lund P04/05 - Kävlinge IBK P04
2021-01-31 18:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020129 IBK Lund Elit - Thorengruppen IBK
Februari
2021-02-02 20:15 Damer Div 1 Skåne 132001099 IBK Lund - IK Stanstad
2021-02-05 19:30 Damer Div 2 Skåne 132002069 IBK Lund B - Malmhaug IBF
2021-02-06 11:30 Pantamera Pojkar D (P07) 131063069 IBK Lund P06/07 L - Häljarps SK P07
2021-02-06 13:00 Pantamera Flickor E 132024065 IBK Lund F08/09 SÖ - FBC Engelholm F08
2021-02-06 14:30 Pantamera Flickor C 132022070 IBK Lund F05/06L - Gantofta IBK F06
2021-02-06 16:10 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005102 IBK Lund B - Palmstaden IK B
2021-02-07 09:30 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201065 IBK Lund F12/13 SÖ 2 - Malmö FBC F12
2021-02-07 09:30 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201066 IBK Lund F12/13 S - Palmstaden IK F12/13 Svart
2021-02-07 10:15 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201067 Malmhaug IBF F12/13 - IBK Lund F12/13 D
2021-02-07 10:15 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201068 Palmstaden IK F12/13 Vit - IBK Lund F12/13 SÖ 1
2021-02-07 11:00 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201069 Palmstaden IK F12/13 Svart - IBK Lund F12/13 SÖ 2
2021-02-07 11:00 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201070 Malmö FBC F12 - IBK Lund F12/13 S
2021-02-07 11:50 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201071 IBK Lund F12/13 D - Palmstaden IK F12/13 Vit
2021-02-07 11:50 Grön Nivå Flickor C Knatteligan 134201072 IBK Lund F12/13 SÖ 1 - Malmhaug IBF F12/13
2021-02-07 13:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402073 IBK Lund P10 L - IBK Landskrona P09
2021-02-07 13:45 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402074 Höllvikens IBF P11 - Hofterups IBF P09-10
2021-02-07 14:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402075 Hofterups IBF P09-10 - IBK Lund P10 L
2021-02-07 15:15 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402076 IBK Landskrona P09 - Höllvikens IBF P11
2021-02-07 16:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402077 Hofterups IBF P09-10 - IBK Landskrona P09
2021-02-07 16:45 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133402078 IBK Lund P10 L - Höllvikens IBF P11
2021-02-12 19:30 Damer Div 2 Skåne 132002096 IBK Lund B - Malmhaug IBF
2021-02-13 10:00 Herrar Div 2 Skåne 131001122 IBK Lund - Örkelljunga IF
2021-02-13 13:00 Damer Div 1 Skåne 132001110 IBK Lund - FC Helsingborg
2021-02-13 16:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020138 IBK Lund Elit - Västerås Rönnby IBK
2021-02-14 11:15 Pantamera Flickor C 132022072 IBK Lund F05/06L - Palmstaden IK F06-08
2021-02-14 13:00 Juniorallsvenskan J HJ18 580709063 IBK Lund - Växjö IBK Utveckling
2021-02-14 15:30 Juniorallsvenskan H DJ17 580737045 IBK Lund/IBK Lund Elit - CL98IC
2021-02-17 18:25 Juniorallsvenskan J HJ18 580709065 IBK Lund - Malmö FBC
2021-02-20 13:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035105 IBK Lund Elit - Lönsboda IBK
2021-02-20 16:00 Herrar Div 2 Skåne 131001127 IBK Lund - Lomma FBC
2021-02-24 19:30 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035110 IBK Lund Elit - IBK Landskrona
2021-02-27 16:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020150 IBK Lund Elit - Täby FC IBK
2021-02-28 14:30 Juniorallsvenskan H DJ17 580737053 IBK Lund/IBK Lund Elit - Växjö IBK/Utveckling
Mars
2021-03-06 11:00 Pantamera Pojkar A (P04) 131030080 IBK Lund P04/05 - FBC Viljan 04
2021-03-06 13:00 Damer Div 1 Skåne 132001121 IBK Lund - Häljarps SK
2021-03-06 15:30 Damer Div 2 Skåne 132002082 IBK Lund B - Lomma FBC
2021-03-07 11:15 Pantamera Pojkar D (P07) 131063080 IBK Lund P06/07 L - IK Stanstad P07
2021-03-07 13:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005117 IBK Lund B - Eslövs IBF B
2021-03-07 16:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020164 IBK Lund Elit - Jönköpings IK
2021-03-13 11:30 Pantamera Pojkar A (P04) 131030082 IBK Lund P04/05 - FC Helsingborg P04
2021-03-13 13:00 Pantamera Flickor C 132022083 IBK Lund F05/06L - Malmhaug IBF F06-08
2021-03-13 14:30 Pantamera Pojkar D (P07) 131063082 IBK Lund P06/07 L - Hofterups IBF P07-08
2021-03-13 17:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035127 IBK Lund Elit - Halmstads IBK
2021-03-14 09:30 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134403079 IBK Lund P12 NV - Höllvikens IBF P12 Svart
2021-03-14 09:30 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134403080 Malmhaug IBF P13 - IBS Svedala P11
2021-03-14 10:15 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134403081 Höllvikens IBF P12 Svart - Oxie SK P10-13
2021-03-14 10:15 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134403082 IBS Svedala P11 - Höllvikens IBF P12 Vit
2021-03-14 11:00 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134403083 Oxie SK P10-13 - IBK Lund P12 NV
2021-03-14 11:00 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134403084 Höllvikens IBF P12 Vit - Malmhaug IBF P13
2021-03-20 12:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005127 IBK Lund B - Teknologkårens IF
2021-03-20 15:00 SSL - Svenska Superligan Dam 580020181 IBK Lund Elit - Karlstad IBF
2021-03-21 09:30 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134505067 IBK Lund P13 NV - Bjärreds IBK P12 svart
2021-03-21 09:30 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134505068 IBK Lund P13 SÖ - Lomma FBC P13-2
2021-03-21 10:15 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134505069 Bjärreds IBK P12 svart - Lomma FBC P13-2
2021-03-21 10:15 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134505070 Lomma FBC P13-1 - Bjärreds IBK P12 gul
2021-03-21 11:00 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134505071 Lomma FBC P13-1 - IBK Lund P13 NV
2021-03-21 11:00 Grön Nivå Pojkar C Västra Knatteligan 134505072 Bjärreds IBK P12 gul - IBK Lund P13 SÖ
2021-03-21 12:40 Pantamera Flickor E 132024087 IBK Lund F08/09 SÖ - Förslövs IF F07-09

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis