Gnesta Sporthall

Adress
Sigtunavägen 54, 646 30 Gnesta
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-15 09:30 Flickor Grön A 167500004 IFK Gnesta Blå - Telge SIBK
2022-10-15 09:30 Flickor Grön A 167500005 IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK
2022-10-15 09:55 Flickor Grön A 167500006 Onyx IBS Oxelösund - Telge SIBK
2022-10-15 09:55 Flickor Grön A 167500007 Onyx IBS Oxelösund Svart - Trosa Edanö IBK
2022-10-15 10:20 Flickor Grön A 167500008 Onyx IBS Oxelösund - IFK Gnesta Blå
2022-10-15 10:20 Flickor Grön A 167500009 Onyx IBS Oxelösund Svart - IFK Gnesta
2022-10-15 10:45 Flickor Grön A 167500010 Telge SIBK - IFK Gnesta
2022-10-15 10:45 Flickor Grön A 167500011 Trosa Edanö IBK - IFK Gnesta Blå
2022-10-15 11:25 Flickor Grön A 167500012 Onyx IBS Oxelösund - Trosa Edanö IBK
2022-10-15 11:25 Flickor Grön A 167500013 Onyx IBS Oxelösund Svart - Telge SIBK
2022-10-15 11:50 Flickor Grön A 167500014 IFK Gnesta Blå - Onyx IBS Oxelösund Svart
2022-10-15 11:50 Flickor Grön A 167500015 IFK Gnesta - Onyx IBS Oxelösund
2022-10-15 12:30 Pojkar Blå B 168005001 IFK Gnesta - Järna SK
2022-10-15 13:15 Pojkar Blå B 168005002 Telge SIBK Röd - Trosa Edanö IBK
2022-10-15 14:00 Pojkar Blå B 168005003 IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK
2022-10-15 14:45 Pojkar Blå B 168005004 Järna SK - Telge SIBK Röd
2022-10-15 15:30 Pojkar Blå B 168005005 Trosa Edanö IBK - Järna SK
2022-10-15 16:15 Pojkar Blå B 168005006 Telge SIBK Röd - IFK Gnesta
2022-10-22 10:00 Flickor Blå C 168505001 IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK
2022-10-22 10:45 Flickor Blå C 168505002 Onyx IBS - Nykvarns IF
2022-10-22 11:30 Flickor Blå C 168505003 IFK Gnesta - Nykvarns IF
2022-10-22 12:15 Flickor Blå C 168505064 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS
2022-10-22 13:00 Flickor Blå C 168505065 Nykvarns IF - Trosa Edanö IBK
2022-10-22 13:45 Flickor Blå C 168505066 Onyx IBS - IFK Gnesta
2022-10-23 09:30 Pojkar Grön B 167001019 IFK Gnesta Blå/Vit - Nykvarns IF Vit
2022-10-23 09:30 Pojkar Grön B 167001020 IFK Gnesta Vit - Nykvarns IF Svart/Vit
2022-10-23 09:55 Pojkar Grön B 167001021 Telge SIBK Röd - Nykvarns IF Vit
2022-10-23 09:55 Pojkar Grön B 167001022 Telge SIBK Röd 2 - Nykvarns IF Svart/Vit
2022-10-23 10:20 Pojkar Grön B 167001023 Telge SIBK Röd - IFK Gnesta Blå/Vit
2022-10-23 10:20 Pojkar Grön B 167001024 Telge SIBK Röd 2 - IFK Gnesta Vit
2022-10-23 10:45 Pojkar Grön B 167001025 Nykvarns IF Vit - IFK Gnesta Vit
2022-10-23 10:45 Pojkar Grön B 167001026 Nykvarns IF Svart/Vit - IFK Gnesta Blå/Vit
2022-10-23 11:25 Pojkar Grön B 167001027 Telge SIBK Röd - Nykvarns IF Svart/Vit
2022-10-23 11:25 Pojkar Grön B 167001028 Telge SIBK Röd 2 - Nykvarns IF Vit
2022-10-23 11:50 Pojkar Grön B 167001029 IFK Gnesta Blå/Vit - Telge SIBK Röd 2
2022-10-23 11:50 Pojkar Grön B 167001030 IFK Gnesta Vit - Telge SIBK Röd
November
2022-11-26 13:30   Uppskj. Pantamera Flickor Röd B 166001030 IFK Gnesta - Katrineholms IBF
2022-11-27 10:30 Pojkar Blå C 168010061 IFK Gnesta - Katrineholms IBF Svart
2022-11-27 11:15 Pojkar Blå C 168010062 Torshälla IBK SVART - Onyx IBS Orange/Svart
2022-11-27 12:00 Pojkar Blå C 168010063 IFK Gnesta - Onyx IBS Orange/Svart
2022-11-27 12:45 Pojkar Blå C 168010064 Katrineholms IBF Svart - Torshälla IBK SVART
2022-11-27 13:30 Pojkar Blå C 168010065 Onyx IBS Orange/Svart - Katrineholms IBF Svart
2022-11-27 14:15 Pojkar Blå C 168010066 Torshälla IBK SVART - IFK Gnesta
December
2022-12-18 10:00 Pojkar Grön B 167001064 IFK Gnesta Vit - Onyx IBS Nyköping
2022-12-18 10:00 Pojkar Grön B 167001065 IFK Gnesta Blå/Vit - Onyx IBS Nyköping Orange
2022-12-18 10:25 Pojkar Grön B 167001066 IFK Mariefred - Onyx IBS Nyköping
2022-12-18 10:25 Pojkar Grön B 167001067 Telge SIBK Vit/Röd - Onyx IBS Nyköping Orange
2022-12-18 10:50 Pojkar Grön B 167001068 IFK Mariefred - IFK Gnesta Vit
2022-12-18 10:50 Pojkar Grön B 167001069 Telge SIBK Vit/Röd - IFK Gnesta Blå/Vit
2022-12-18 11:15 Pojkar Grön B 167001070 Onyx IBS Nyköping - IFK Gnesta Blå/Vit
2022-12-18 11:15 Pojkar Grön B 167001071 Onyx IBS Nyköping Orange - IFK Gnesta Vit
2022-12-18 11:55 Pojkar Grön B 167001072 IFK Mariefred - Onyx IBS Nyköping Orange
2022-12-18 11:55 Pojkar Grön B 167001073 Telge SIBK Vit/Röd - Onyx IBS Nyköping
2022-12-18 12:30 Pojkar Grön B 167001074 IFK Gnesta Vit - Telge SIBK Vit/Röd
2022-12-18 12:30 Pojkar Grön B 167001075 IFK Gnesta Blå/Vit - IFK Mariefred
Januari
2023-01-08 10:00 Pojkar Grön B 167001164 IFK Gnesta Blå - Vakant plats
2023-01-08 10:00 Pojkar Grön B 167001165 IFK Gnesta - Torshälla IBK
2023-01-08 10:25 Pojkar Grön B 167001162 Torshälla IBK - Strängnäs IBK Röd
2023-01-08 10:25 Pojkar Grön B 167001163 Vakant plats - Strängnäs IBK
2023-01-08 10:50 Pojkar Grön B 167001154 IFK Gnesta Blå - Strängnäs IBK
2023-01-08 10:50 Pojkar Grön B 167001155 IFK Gnesta - Strängnäs IBK Röd
2023-01-08 11:15 Pojkar Grön B 167001156 Torshälla IBK - Strängnäs IBK
2023-01-08 11:15 Pojkar Grön B 167001157 Vakant plats - Strängnäs IBK Röd
2023-01-08 11:55 Pojkar Grön B 167001158 Torshälla IBK - IFK Gnesta Blå
2023-01-08 11:55 Pojkar Grön B 167001159 Vakant plats - IFK Gnesta
2023-01-08 12:20 Pojkar Grön B 167001160 Strängnäs IBK - IFK Gnesta
2023-01-08 12:20 Pojkar Grön B 167001161 Strängnäs IBK Röd - IFK Gnesta Blå
2023-01-21 10:30 Flickor Blå C 168505031 IFK Gnesta - Hölö-Mörkö IF Blå
2023-01-21 12:00 Flickor Blå C 168505032 Hölö-Mörkö IF Blå - Nykvarns IF
2023-01-21 13:30 Flickor Blå C 168505033 Nykvarns IF - IFK Gnesta
2023-01-22 14:30   Uppskj. Pantamera Pojkar Röd B 165001056 IFK Gnesta - Telge SIBK
2023-01-29 11:00 Pojkar Blå B 168005061 IFK Gnesta - Järna SK Röd
2023-01-29 11:45 Pojkar Blå B 168005062 Trosa Edanö IBK Svart - Eskilstuna Nyfors IK
2023-01-29 12:30 Pojkar Blå B 168005063 IFK Gnesta - Eskilstuna Nyfors IK
2023-01-29 14:00 Pojkar Blå B 168005065 Eskilstuna Nyfors IK - Järna SK Röd
2023-01-29 14:45 Pojkar Blå B 168005066 Trosa Edanö IBK Svart - IFK Gnesta
2023-01-29 16:00 Damjunior 231100056 IFK Gnesta DJ - Onyx IBS DJ
2023-01-31 19:00 Damer Division 1 230300100 IFK Gnesta - Nykvarns IBF Ungdom
Februari
2023-02-17 19:30 Pantamera Pojkar Röd E 165003080 IFK Gnesta - Telge SIBK
2023-02-18 14:30 Damer Division 1 230300116 IFK Gnesta - Bergs IK U-lag
2023-02-19 14:45 Damjunior 231100074 IFK Gnesta DJ - Linköping IBK Ungdom DJ
2023-02-19 16:45 Pantamera Pojkar Röd B 165001077 IFK Gnesta - Onyx IBS
2023-02-25 13:00 Herrar Division 2 161110079 IFK Gnesta - FBC Nyköping U-lag
Mars
2023-03-03 19:00 Herrar Division 3 161200109 IFK Gnesta U-lag - Eskilstuna Nyfors IK U-Lag
2023-03-12 12:30 Pantamera Flickor Röd B 166001080 IFK Gnesta - Nykvarns IF Vit
2023-03-12 14:30 Damjunior 231100089 IFK Gnesta DJ - Nykvarns IBF Ungdom DJ
2023-03-18 10:00 Flickor Grön A 167500109 IFK Gnesta - Onyx IBS Oxelösund Svart
2023-03-18 10:00 Flickor Grön A 167500110 IFK Gnesta Blå - Onyx IBS Oxelösund
2023-03-18 10:25 Flickor Grön A 167500111 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Oxelösund Svart
2023-03-18 10:25 Flickor Grön A 167500112 Nykvarns IF - Onyx IBS Oxelösund
2023-03-18 10:50 Flickor Grön A 167500113 Nykvarns IF Vit - IFK Gnesta
2023-03-18 10:50 Flickor Grön A 167500114 Nykvarns IF - IFK Gnesta Blå
2023-03-18 11:15 Flickor Grön A 167500115 Onyx IBS Oxelösund Svart - IFK Gnesta Blå
2023-03-18 11:15 Flickor Grön A 167500116 Onyx IBS Oxelösund - IFK Gnesta
2023-03-18 11:55 Flickor Grön A 167500117 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Oxelösund
2023-03-18 11:55 Flickor Grön A 167500118 Nykvarns IF - Onyx IBS Oxelösund Svart
2023-03-18 12:20 Flickor Grön A 167500119 IFK Gnesta - Nykvarns IF
2023-03-18 12:20 Flickor Grön A 167500120 IFK Gnesta Blå - Nykvarns IF Vit
2023-03-18 13:30 Pantamera Pojkar Röd B 165001086 IFK Gnesta - Katrineholms IBF
2023-03-19 13:00 Pantamera Pojkar Röd E 165003089 IFK Gnesta - Nykvarns IF Svart
2023-03-25 11:00 Pantamera Flickor Röd B 166001089 IFK Gnesta - Telge SIBK
2023-03-26 10:00 Pojkar Blå C 168010205 IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK Svart
2023-03-26 10:45 Pojkar Blå C 168010206 FM 21 Röd - Torshälla IBK
2023-03-26 11:30 Pojkar Blå C 168010207 IFK Gnesta - Torshälla IBK
2023-03-26 12:15 Pojkar Blå C 168010208 Trosa Edanö IBK Svart - FM 21 Röd
2023-03-26 13:00 Pojkar Blå C 168010209 Torshälla IBK - Trosa Edanö IBK Svart
2023-03-26 13:45 Pojkar Blå C 168010210 FM 21 Röd - IFK Gnesta
April
2023-04-02 10:30 Flickor Blå C 168505061 IFK Gnesta - Nykvarns IF Vit
2023-04-02 12:00 Flickor Blå C 168505062 Nykvarns IF Vit - Telge SIBK Röd
2023-04-02 13:30 Flickor Blå C 168505063 Telge SIBK Röd - IFK Gnesta

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis