Fortnox Arena B-hall

Adress
Hejaregatan 5, Växjö
Telefon
0470-51 50 50 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912008 Ingelstad IBK P12/2 - Carlshamns IBK P12/1
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912010 Hovmantorps GOIF P12/1 - Ingelstad IBK P12/2
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912011 Carlshamns IBK P12/1 - Hovmantorps GOIF P12/1
Oktober
2020-10-17 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915013 Växjö IBK Utveckling P13/5 - Öjaby Sport IBK P12/2
2020-10-17 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915014 Gransholms IF P13/2 - Carlshamns IBK P13/2
2020-10-17 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915015 Växjö IBK Utveckling P13/5 - Carlshamns IBK P13/2
2020-10-17 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915016 Öjaby Sport IBK P12/2 - Gransholms IF P13/2
2020-10-17 12:15 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915017 Carlshamns IBK P13/2 - Öjaby Sport IBK P12/2
2020-10-17 12:15 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915018 Gransholms IF P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/5
2020-10-24 10:45 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602001 Växjö IBK Utveckling F10/1 - Olofströms IBK F09
2020-10-24 11:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602002 Olofströms IBK F09 - CL98IC F11
2020-10-24 12:15 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602003 CL98IC F11 - Växjö IBK Utveckling F10/1
2020-10-24 14:00 Pantamera PÖRöd Gr3(-06) 141457012 Växjö IBK Utveckling P06/2 - Hovmantorps GOIF P06
2020-10-24 16:00 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406015 Växjö IBK Utveckling F07/1 - FBC Karlskrona F07-08
2020-10-24 18:00 Pantamera PVBlå Gr1(-08) 142805011 Växjö IBK Utveckling P08/2 - Hovshaga AIF P08
2020-10-25 09:45 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603007 Växjö IBK Utveckling F11/2 - Gransholms IF F11-12
2020-10-25 09:45 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603008 Älmhults IBK F11 - Hovshaga AIF F11/2
2020-10-25 10:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603009 Växjö IBK Utveckling F11/2 - Hovshaga AIF F11/2
2020-10-25 10:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603010 Gransholms IF F11-12 - Älmhults IBK F11
2020-10-25 11:15 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603011 Hovshaga AIF F11/2 - Gransholms IF F11-12
2020-10-25 11:15 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603012 Älmhults IBK F11 - Växjö IBK Utveckling F11/2
2020-10-25 13:00 Pantamera FSöRöd Gr3(-06) 141405011 Växjö IBK Utveckling F07/2 - Ljungby IB F05-06
2020-10-25 15:00 Pantamera PÖRöd Gr6(-07) 142706006 Växjö IBK Utveckling P08/3 - Nybro IBK P07-08
2020-10-31 10:45 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903004 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Ingelstad IBK P10-11/2
2020-10-31 11:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903005 Ingelstad IBK P10-11/2 - Växjö IBK Utveckling P11/1
2020-10-31 12:15 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903006 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Växjö IBK Utveckling P10/2
November
2020-11-01 09:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912013 Växjö IBK Utveckling P13/2 - FBC Karlskrona P12/2
2020-11-01 09:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912014 FBC Karlskrona P12/3 - FBC Karlskrona P12/1
2020-11-01 10:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912015 Växjö IBK Utveckling P13/2 - FBC Karlskrona P12/1
2020-11-01 10:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912016 FBC Karlskrona P12/2 - FBC Karlskrona P12/3
2020-11-01 11:15 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912017 FBC Karlskrona P12/1 - FBC Karlskrona P12/2
2020-11-01 11:15 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912018 FBC Karlskrona P12/3 - Växjö IBK Utveckling P13/2
2020-11-01 13:00 Pantamera PÖRöd Gr3(-06) 141457002 Växjö IBK Utveckling P06/2 - CL98IC P06/2
2020-11-01 15:30 Herrjunior 18 Södra 142611003 Växjö IBK Utveckling HJ S - Gransholms IF HJ
2020-11-06 18:30 Pantamera PVRöd Gr3(-06) 141456017 Växjö IBK Utveckling P07/1 - Ingelstad IBK P05-06
2020-11-07 10:45 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602019 Växjö IBK Utveckling F10/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10
2020-11-07 11:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602020 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - FBC Karlskrona F10-11/2
2020-11-07 12:15 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602021 FBC Karlskrona F10-11/2 - Växjö IBK Utveckling F10/2
2020-11-07 14:00 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406019 Växjö IBK Utveckling F07/1 - CL98IC F07-08
2020-11-07 16:00 Pantamera PÖRöd Gr6(-07) 142706009 Växjö IBK Utveckling P07/3 - Slätafly/SK IBK P06-07
2020-11-08 09:15 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903025 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Växjö IBK Utveckling P10/1
2020-11-08 10:00 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903026 Växjö IBK Utveckling P10/1 - Alvesta IBK P10/2
2020-11-08 10:45 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903027 Alvesta IBK P10/2 - Växjö IBK Utveckling P11/1
2020-11-08 13:00 Juniorallsvenskan J HJ18 580709024 Växjö IBK Utveckling - Bjärreds IBK
2020-11-13 19:00 Damjunior 20 141320023 Växjö IBK Utveckling DJ20 - Värnamo IK DJ20
2020-11-14 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915032 Gransholms IF P13/2 - Carlshamns IBK P13/2
2020-11-14 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915033 Växjö IBK Utveckling P13/4 - Carlshamns IBK P13/2
2020-11-14 12:15 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915036 Gransholms IF P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/4
2020-11-14 14:00 Pantamera PÖRöd Gr6(-07) 142706016 Växjö IBK Utveckling P07/3 - FBC Kalmarsund P07-08
2020-11-14 16:00 Pantamera PVBlå Gr3(-09) 142807015 Växjö IBK Utveckling P09/3 - Öjaby Sport IBK P09-10/1
2020-11-15 09:30 Pantamera PSvBlå Gr3(-09) 142810024 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Gransholms IF P09
2020-11-15 11:30 Pantamera PVRöd Gr3(-06) 141456024 Växjö IBK Utveckling P07/1 - Carlshamns IBK P06-07
2020-11-15 15:30 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503016 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F09/2
2020-11-21 10:30 Pantamera PVRöd Gr2(-05) 141455029 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Gransholms IF P05-06
2020-11-21 12:30 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406028 Växjö IBK Utveckling F07/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08
2020-11-21 14:30 Pantamera PÖRöd Gr6(-07) 142706020 Växjö IBK Utveckling P08/3 - IF Ariel P06-08
2020-11-22 11:30 Pantamera PVRöd Gr7(-07) 142705030 Växjö IBK Utveckling P08/1 - Lagan IBK P07-08/1
2020-11-28 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908073 Växjö IBK Utveckling P11/2 - Lagan IBK P11-12
2020-11-28 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908074 Ljungby IB P10-11/2 - Väckelsångs IK P12/1
2020-11-28 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908075 Växjö IBK Utveckling P11/2 - Väckelsångs IK P12/1
2020-11-28 12:15 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908077 Väckelsångs IK P12/1 - Lagan IBK P11-12
2020-11-28 12:15 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908078 Ljungby IB P10-11/2 - Växjö IBK Utveckling P11/2
2020-11-28 14:00 Pantamera PSvBlå Gr3(-09) 142810034 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Olofströms IBK P08-09
2020-11-29 09:45 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903034 Växjö IBK Utveckling P10/1 - Vislanda IF P10-11
2020-11-29 10:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903035 Vislanda IF P10-11 - Älmhults IBK P11
2020-11-29 11:15 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903036 Älmhults IBK P11 - Växjö IBK Utveckling P10/1
2020-11-29 13:00 Pantamera PVRöd Gr3(-06) 141456003 Växjö IBK Utveckling P07/1 - Värnamo IK P05-06
December
2020-12-04 19:00 Damjunior 20 141320040 Växjö IBK Utveckling DJ20 - Hovshaga AIF DJ20
2020-12-05 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908079 Växjö IBK Utveckling P11/3 - Moheda IBK P11
2020-12-05 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908080 Väckelsångs IK P12/2 - Växjö IBK Utveckling P12/2
2020-12-05 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908081 Växjö IBK Utveckling P11/3 - Växjö IBK Utveckling P12/2
2020-12-05 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908082 Moheda IBK P11 - Väckelsångs IK P12/2
2020-12-05 12:15 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908083 Växjö IBK Utveckling P12/2 - Moheda IBK P11
2020-12-05 12:15 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908084 Väckelsångs IK P12/2 - Växjö IBK Utveckling P11/3
2020-12-05 14:00 Pantamera PVRöd Gr3(-06) 141456039 Växjö IBK Utveckling P06/3 - Ingelstad IBK P05-06
2020-12-05 16:00 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406037 Växjö IBK Utveckling F07/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F07-08
2020-12-06 09:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142911043 Växjö IBK Utveckling P12/1 - Gransholms IF P12
2020-12-06 09:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142911044 Ingelstad IBK P12/1 - Öjaby Sport IBK P12/1
2020-12-06 10:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142911045 Växjö IBK Utveckling P12/1 - Öjaby Sport IBK P12/1
2020-12-06 10:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142911046 Gransholms IF P12 - Ingelstad IBK P12/1
2020-12-06 11:15 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142911047 Öjaby Sport IBK P12/1 - Gransholms IF P12
2020-12-06 11:15 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142911048 Ingelstad IBK P12/1 - Växjö IBK Utveckling P12/1
2020-12-06 13:00 Pantamera PÖRöd Gr6(-07) 142706023 Växjö IBK Utveckling P07/3 - CL98IC P07/1
2020-12-06 16:00 Pantamera PVRöd Gr2(-05) 141455038 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Växjö IBK Utveckling P05/2
2020-12-12 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908085 Växjö IBK Utveckling P11/4 - Ryds SK P10-12
2020-12-12 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908086 Växjö IBK Utveckling P12/3 - Växjö IBK Utveckling P11/5
2020-12-12 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908087 Växjö IBK Utveckling P11/4 - Växjö IBK Utveckling P11/5
2020-12-12 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908088 Ryds SK P10-12 - Växjö IBK Utveckling P12/3
2020-12-12 12:15 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908089 Växjö IBK Utveckling P11/5 - Ryds SK P10-12
2020-12-12 12:15 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908090 Växjö IBK Utveckling P12/3 - Växjö IBK Utveckling P11/4
2020-12-12 14:00 Pantamera PVBlå Gr1(-08) 142805045 Växjö IBK Utveckling P08/2 - Moheda IBK P07-08
2020-12-12 Pantamera PÖRöd Gr1(-04) 141453028 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Carlshamns IBK P03-04
2020-12-13 11:30 Pantamera PÖRöd Gr3(-06) 141457030 Växjö IBK Utveckling P06/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P06/2
2020-12-13 13:30 Pantamera PVRöd Gr2(-05) 141455042 Växjö IBK Utveckling P05/2 - KaRo IBF P04-06
2020-12-13 15:30 Pantamera FÖBlå Gr1(-08) 141503030 Växjö IBK Utveckling F08-09/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F09/1
2020-12-18 18:30 Pantamera PVRöd Gr3(-06) 141456047 Växjö IBK Utveckling P06/3 - Alvesta IBK P06-07
2020-12-19 10:30 Pantamera PVRöd Gr7(-07) 142705047 Växjö IBK Utveckling P08/1 - Rottne IF/Braås GoIF P06-08
2020-12-19 12:30 Pantamera PSvBlå Gr3(-09) 142810049 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Växjö IBK Utveckling P10/3
2020-12-20 11:30 Pantamera PVRöd Gr6(-07) 142704050 Växjö IBK Utveckling P07/2 - Ljungby IB P06-07
Januari
2021-01-08 18:30 Pantamera PVRöd Gr3(-06) 141456053 Växjö IBK Utveckling P07/1 - Växjö IBK Utveckling P06/3
2021-01-09 10:45 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602046 Växjö IBK Utveckling F10/1 - Jämjö IBK F09-12
2021-01-09 11:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602047 Jämjö IBK F09-12 - Nybro IBK F09-10
2021-01-09 12:15 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602048 Nybro IBK F09-10 - Växjö IBK Utveckling F10/1
2021-01-09 13:15 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908097 Växjö IBK Utveckling P11/6 - Hovshaga AIF P12/2
2021-01-09 13:15 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908098 Ryds SK P10-12 - Väckelsångs IK P11
2021-01-09 14:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908099 Växjö IBK Utveckling P11/6 - Väckelsångs IK P11
2021-01-09 14:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908100 Hovshaga AIF P12/2 - Ryds SK P10-12
2021-01-09 14:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908101 Väckelsångs IK P11 - Hovshaga AIF P12/2
2021-01-09 14:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908102 Ryds SK P10-12 - Växjö IBK Utveckling P11/6
2021-01-09 16:30 Pantamera PÖRöd Gr6(-07) 142706036 Växjö IBK Utveckling P07/3 - FBC Karlskrona P06-07
2021-01-10 09:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908091 Växjö IBK Utveckling P11/5 - Ingelstad IBK P10-11/1
2021-01-10 09:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908092 Ljungby IB P10-11/2 - Väckelsångs IK P12/2
2021-01-10 10:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908093 Växjö IBK Utveckling P11/5 - Väckelsångs IK P12/2
2021-01-10 10:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908094 Ingelstad IBK P10-11/1 - Ljungby IB P10-11/2
2021-01-10 11:15 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908095 Väckelsångs IK P12/2 - Ingelstad IBK P10-11/1
2021-01-10 11:15 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908096 Ljungby IB P10-11/2 - Växjö IBK Utveckling P11/5
2021-01-10 13:15 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908109 Växjö IBK Utveckling P12/3 - Moheda IBK P11
2021-01-10 13:15 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908110 Väckelsångs IK P12/1 - Växjö IBK Utveckling P11/2
2021-01-10 14:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908111 Växjö IBK Utveckling P12/3 - Växjö IBK Utveckling P11/2
2021-01-10 14:00 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908112 Moheda IBK P11 - Väckelsångs IK P12/1
2021-01-10 14:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908113 Växjö IBK Utveckling P11/2 - Moheda IBK P11
2021-01-10 14:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908114 Väckelsångs IK P12/1 - Växjö IBK Utveckling P12/3
2021-01-15 18:30 Pantamera PVRöd Gr7(-07) 142705058 Växjö IBK Utveckling P08/1 - Väckelsångs IK P07-08
2021-01-16 10:45 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903049 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Ljungby IB P10-11/1
2021-01-16 11:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903050 Ljungby IB P10-11/1 - IFK Lammhult P10
2021-01-16 12:15 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903051 IFK Lammhult P10 - Växjö IBK Utveckling P10/2
2021-01-16 14:00 Pantamera PVRöd Gr2(-05) 141455057 Växjö IBK Utveckling P06/1 - Nybro IBK P05-06
2021-01-16 16:00 Pantamera FMBlå Gr1(-08) 141502056 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Ljungby IB F07-08
2021-01-17 09:15 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142911055 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Alvesta IBK P12
2021-01-17 09:15 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142911056 Gransholms IF P12 - Ingelstad IBK P12/1
2021-01-17 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142911057 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Ingelstad IBK P12/1
2021-01-17 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142911058 Alvesta IBK P12 - Gransholms IF P12
2021-01-17 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142911059 Ingelstad IBK P12/1 - Alvesta IBK P12
2021-01-17 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3 142911060 Gransholms IF P12 - Växjö IBK Utveckling P13/1
2021-01-17 12:30 Pantamera PÖRöd Gr6(-07) 142706040 Växjö IBK Utveckling P08/3 - CL98IC P07/1
2021-01-17 14:30 Pantamera PSvBlå Gr3(-09) 142810060 Växjö IBK Utveckling P10/2 - KaRo IBF P08-09
2021-01-22 18:30 Pantamera FSöRöd Gr3(-06) 141405065 Växjö IBK Utveckling F07/2 - Hovshaga AIF F06/2
2021-01-23 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908103 Växjö IBK Utveckling P12/2 - Gantesbo IBK P10-12
2021-01-23 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908104 Lagan IBK P11-12 - Växjö IBK Utveckling P11/4
2021-01-23 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908105 Växjö IBK Utveckling P12/2 - Växjö IBK Utveckling P11/4
2021-01-23 11:30 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908106 Gantesbo IBK P10-12 - Lagan IBK P11-12
2021-01-23 12:15 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908107 Växjö IBK Utveckling P11/4 - Gantesbo IBK P10-12
2021-01-23 12:15 Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4 142908108 Lagan IBK P11-12 - Växjö IBK Utveckling P12/2
2021-01-23 14:00 Pantamera PVBlå Gr1(-08) 142805065 Växjö IBK Utveckling P08/2 - IFK Lammhult P06-08
2021-01-23 16:00 Pantamera PSvBlå Gr3(-09) 142810064 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Öjaby Sport IBK P09-10/2
2021-01-24 09:45 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 5 141606043 Växjö IBK Utveckling F13 - Ingelstad IBK F13
2021-01-24 09:45 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 5 141606044 Carlshamns IBK F12-13 - Älmhults IBK F13
2021-01-24 10:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 5 141606045 Växjö IBK Utveckling F13 - Älmhults IBK F13
2021-01-24 10:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 5 141606046 Ingelstad IBK F13 - Carlshamns IBK F12-13
2021-01-24 11:15 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 5 141606047 Älmhults IBK F13 - Ingelstad IBK F13
2021-01-24 11:15 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 5 141606048 Carlshamns IBK F12-13 - Växjö IBK Utveckling F13
2021-01-24 13:15 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603061 Växjö IBK Utveckling F11/1 - Alvesta IBK F11/1
2021-01-24 13:15 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603062 Älmhults IBK F11 - Hovshaga AIF F11/1
2021-01-24 14:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603063 Växjö IBK Utveckling F11/1 - Hovshaga AIF F11/1
2021-01-24 14:00 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603064 Alvesta IBK F11/1 - Älmhults IBK F11
2021-01-24 14:45 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603065 Hovshaga AIF F11/1 - Alvesta IBK F11/1
2021-01-24 14:45 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603066 Älmhults IBK F11 - Växjö IBK Utveckling F11/1
2021-01-29 18:30 Pantamera FMBlå Gr1(-08) 141502068 Växjö IBK Utveckling F08-09/1 - Rottne IF F07-09
2021-01-30 10:45 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602064 Växjö IBK Utveckling F10/2 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10
2021-01-30 11:30 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602065 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10
2021-01-30 12:15 Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2 141602066 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - Växjö IBK Utveckling F10/2
2021-01-30 14:00 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406069 Växjö IBK Utveckling F07/1 - IF Ariel F06-08
2021-01-31 09:45 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903070 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Moheda IBK P/F10
2021-01-31 10:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903071 Moheda IBK P/F10 - Växjö IBK Utveckling P10/2
2021-01-31 11:15 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903072 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Växjö IBK Utveckling P11/1
2021-01-31 13:15 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912086 Hovmantorps GOIF P12/1 - FBC Karlskrona P12/3
2021-01-31 14:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912088 Växjö IBK Utveckling P13/2 - Hovmantorps GOIF P12/1
2021-01-31 14:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912089 FBC Karlskrona P12/3 - Växjö IBK Utveckling P13/2
Februari
2021-02-05 18:30 Pantamera PVBlå Gr1(-08) 142805075 Växjö IBK Utveckling P08/2 - Rottne IF/Braås GoIF P07-08
2021-02-06 10:45 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603079 Växjö IBK Utveckling F11/2 - Ingelstad IBK F11
2021-02-06 10:45 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603080 Alvesta IBK F11/1 - Hovshaga AIF F11/2
2021-02-06 11:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603081 Växjö IBK Utveckling F11/2 - Hovshaga AIF F11/2
2021-02-06 11:30 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603082 Ingelstad IBK F11 - Alvesta IBK F11/1
2021-02-06 12:15 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603083 Hovshaga AIF F11/2 - Ingelstad IBK F11
2021-02-06 12:15 Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2 141603084 Alvesta IBK F11/1 - Växjö IBK Utveckling F11/2
2021-02-06 14:15 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915085 Växjö IBK Utveckling P13/5 - Hovshaga AIF P13/2
2021-02-06 14:15 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915086 Öjaby Sport IBK P12/2 - Gransholms IF P13/2
2021-02-06 15:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915087 Växjö IBK Utveckling P13/5 - Gransholms IF P13/2
2021-02-06 15:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915088 Hovshaga AIF P13/2 - Öjaby Sport IBK P12/2
2021-02-06 15:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915089 Gransholms IF P13/2 - Hovshaga AIF P13/2
2021-02-06 15:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915090 Öjaby Sport IBK P12/2 - Växjö IBK Utveckling P13/5
2021-02-07 09:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912091 Växjö IBK Utveckling P13/2 - Carlshamns IBK P12/1
2021-02-07 10:30 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912094 Carlshamns IBK P12/1 - FBC Karlskrona P12/2
2021-02-07 11:15 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4 142912096 FBC Karlskrona P12/2 - Växjö IBK Utveckling P13/2
2021-02-07 16:00 Juniorallsvenskan H DJ17 580737048 Växjö IBK/Utveckling - FC Helsingborg
2021-02-19 18:30 Pantamera PVRöd Gr7(-07) 142705080 Växjö IBK Utveckling P08/1 - Hovmantorps GOIF P07-08
2021-02-20 10:45 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903079 Växjö IBK Utveckling P10/1 - Växjö IBK Utveckling P10/2
2021-02-20 11:30 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903080 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Vislanda IF P10-11
2021-02-20 12:15 Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3 142903081 Vislanda IF P10-11 - Växjö IBK Utveckling P10/1
2021-02-20 14:00 Pantamera PÖRöd Gr6(-07) 142706046 Växjö IBK Utveckling P07/3 - Nybro IBK P07-08
2021-02-20 16:00 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406078 Växjö IBK Utveckling F07/1 - Ljungbyholms GOIF F05-06
2021-02-21 09:15 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915103 Växjö IBK Utveckling P13/4 - Vislanda IF P12
2021-02-21 09:15 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915104 Hovshaga AIF P13/2 - Gransholms IF P13/2
2021-02-21 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915105 Växjö IBK Utveckling P13/4 - Gransholms IF P13/2
2021-02-21 10:00 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915106 Vislanda IF P12 - Hovshaga AIF P13/2
2021-02-21 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915107 Gransholms IF P13/2 - Vislanda IF P12
2021-02-21 10:45 Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7 142915108 Hovshaga AIF P13/2 - Växjö IBK Utveckling P13/4
2021-02-21 13:00 Juniorallsvenskan J HJ18 580709068 Växjö IBK Utveckling - Höllvikens IBF
2021-02-21 15:30 Pantamera FÖRöd Gr1(-04) 141402079 Växjö IBK Utveckling F05 - Slätafly/SK IBK F05-06
2021-02-27 10:30 Pantamera PVBlå Gr1(-08) 142805085 Växjö IBK Utveckling P08/2 - Ryds SK P07-09
Mars
2021-03-07 17:00 Damer Division 2 Östra 141204128 Växjö IBK Utveckling - Hovmantorps GOIF
2021-03-12 18:30 Pantamera PÖRöd Gr1(-04) 141453063 Växjö IBK Utveckling P05/1 - Hovshaga AIF P04
2021-03-13 12:30 Pantamera PVRöd Gr3(-06) 141456089 Växjö IBK Utveckling P06/3 - Carlshamns IBK P06-07
2021-03-13 14:30 Pantamera FÖRöd Gr4(-07) 141406087 Växjö IBK Utveckling F07/1 - IBK Svala F07-08
2021-03-14 11:30 Pantamera PVRöd Gr7(-07) 142705089 Växjö IBK Utveckling P08/1 - Vetlanda IBF P07-08

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis