Sunderby Sp

Adress
Sunderbyn





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2020-11-13 19:45 Pantamera Pojkar Röd 10 110309004 Sunderby SK Pröd 10 - Alviks IK Pröd 9/10
December
2020-12-02 20:00 Pantamera Flickor Röd 3 110402013 Luleå SK Västra Fröd 3 - Öjebyns IBF Fröd 2/3
2020-12-16 09:00 Pantamera Pojkar Röd 9 110308003 Sunderby SK Pröd 9/10 - Öjebyns IBF Pröd 8/9
2020-12-16 20:00 Pantamera Flickor Röd 3 110402019 Luleå SK Västra Fröd 3 - Wibax IBF Piteå Fröd 3/4
2020-12-19 11:30 Pantamera Pojkar Röd 9 110308011 Sunderby SK Pröd 9/10 - K 4 IF Pröd 8/9
Januari
2021-01-15 18:00 Pantamera Pojkar Röd 10 110309011 Sunderby SK Pröd 10 - Notvikens IK Pröd 10
2021-01-25 19:30 Pantamera Pojkar Röd 10 110309014 Sunderby SK Pröd 10 - Wibax IBF Piteå Pröd 10
2021-01-29 19:45 Pantamera Pojkar Röd 10 110309016 Sunderby SK Pröd 10 - Alviks IK Pröd 9/10
Februari
2021-02-08 19:45 Pojkar Blå 1/2 Grp 1 110351002 Sunderby SK P07/08 - Luleå SK P08
2021-02-13 18:30 Pojkar Grön 1/2 Grp 2 110503001 Sunderby SK P11/12 L1 - IBK Luleå P12 L2
2021-02-15 18:45   Uppskj. Pantamera Pröd 10 Enskilda matcher 110315001 Sunderby SK Pröd 10 - Wibax IBF Piteå Pröd 10
2021-02-20 10:30 Pantamera Pojkar Röd 9 110308016 Sunderby SK Pröd 9/10 - Alviks IK Pröd 9/10
2021-02-20 12:30 Pantamera Pojkar Röd 5 110304031 Gammelstads IF Pröd 5/6 - K 4 IF Pröd 5/6
2021-02-21 14:30 Pojkar Blå 1/2 Grp 4 110354003 Sunderby SK P09 - Team Kalix IBK P09
Mars
2021-03-06 11:30 Pojkar Grön 1/2 Grp 3 110504008 Sunderby SK P11/12 L2 - Luleå SK P11
2021-03-06 13:30 Pojkar Grön 1/2 Grp 2 110503007 Sunderby SK P11/12 L1 - Team Kalix IBK P11 L1
2021-03-06 13:30 Pantamera Pojkar Röd 9 110308017 Sunderby SK Pröd 9/10 - IBK Boden Pröd 8/9
2021-03-06 15:30 Pojkar Blå 4 Grp 4 110361007 Gammelstads IF P11 L2 - IBK Luleå P11 L3
2021-03-07 10:30 Pojkar Blå 3 Grp 3 110357008 Sunderby SK P10 - Gammelstads IF P09/10 L2
2021-03-07 12:45 Pantamera Pröd 10 Enskilda matcher 110315005 Sunderby SK Pröd 10 - Notvikens IK Pröd 10
2021-03-07 14:30 Pojkar Blå 1/2 Grp 1 110351008 Sunderby SK P07/08 - Team Kalix IBK P08
2021-03-13 12:45 Pojkar Grön 1/2 Grp 3 110504003 Sunderby SK P11/12 L2 - IBK Luleå P12 L3
2021-03-15 18:45 Pantamera Pröd 10 Enskilda matcher 110315007 Sunderby SK Pröd 10 - Wibax IBF Piteå Pröd 10
2021-03-19 19:30 Pantamera Pröd 9 Enskilda matcher 110314020 Sunderby SK Pröd 9/10 - IBK Boden Pröd 8/9
2021-03-19 19:45 Pantamera Pojkar Röd 10 110309023 Sunderby SK Pröd 10 - Notvikens IK Pröd 10
2021-03-20 18:45 Pojkar Blå 3 Grp 3 110357014 Sunderby SK P10 - Notvikens IK P10
2021-03-21 10:30 Pojkar Grön 1/2 Grp 3 110504011 Sunderby SK P11/12 L2 - Team Kalix IBK P11 L2
2021-03-29 19:45 Pantamera Pröd 10 Enskilda matcher 110315011 Sunderby SK Pröd 10 - Notvikens IK Pröd 10
April
2021-04-09 19:45 Pojkar Blå 1/2 Grp 1 110351020 Sunderby SK P07/08 - Wibax IBF Piteå P08
2021-04-10 18:45 Pojkar Blå 1/2 Grp 4 110354012 Sunderby SK P09 - Luleå SK P09 L2
2021-04-11 12:30 Pojkar Blå 3 Grp 3 110357020 Sunderby SK P10 - Bensby UFF P10/11

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis