Sandbyhovshallen






Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2022-11-20 10:00 Pojkar Blå Klass E 233004019 KFUM Norrköping IBF P 12 - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart
2022-11-20 10:45 Pojkar Blå Klass E 233004020 Linghems SK P 12 - Ekängens IF P 12/13
2022-11-20 11:30 Pojkar Blå Klass E 233004021 KFUM Norrköping IBF P 12 - Ekängens IF P 12/13
2022-11-20 12:15 Pojkar Blå Klass E 233004022 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - Linghems SK P 12
2022-11-20 13:00 Pojkar Blå Klass E 233004023 Ekängens IF P 12/13 - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart
2022-11-20 13:45 Pojkar Blå Klass E 233004024 Linghems SK P 12 - KFUM Norrköping IBF P 12
2022-11-27 09:00 Pojkar Blå Klass C 233002025 KFUM Norrköping IBF P 11/12 - Finspång IBK PF 11/12 Svart
2022-11-27 09:45 Pojkar Blå Klass C 233002026 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Bergs IK P 11/12 Svart
2022-11-27 10:30 Pojkar Blå Klass C 233002027 KFUM Norrköping IBF P 11/12 - Bergs IK P 11/12 Svart
2022-11-27 11:15 Pojkar Blå Klass C 233002028 Finspång IBK PF 11/12 Svart - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit
2022-11-27 12:00 Pojkar Blå Klass C 233002029 Bergs IK P 11/12 Svart - Finspång IBK PF 11/12 Svart
2022-11-27 12:45 Pojkar Blå Klass C 233002030 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - KFUM Norrköping IBF P 11/12
Februari
2023-02-04 09:00 Pojkar Blå Klass D 233003079 IBF Norrköping P 10/11 Vit - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart
2023-02-04 09:45 Pojkar Blå Klass D 233003080 Bergs IK P 11/12 Vit - Finspång IBK PF 11/12 Vit
2023-02-04 10:30 Pojkar Blå Klass D 233003081 IBF Norrköping P 10/11 Vit - Finspång IBK PF 11/12 Vit
2023-02-04 11:15 Pojkar Blå Klass D 233003082 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Bergs IK P 11/12 Vit
2023-02-04 12:00 Pojkar Blå Klass D 233003083 Finspång IBK PF 11/12 Vit - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart
2023-02-04 12:45 Pojkar Blå Klass D 233003084 Bergs IK P 11/12 Vit - IBF Norrköping P 10/11 Vit
2023-02-05 09:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002103 KFUM Norrköping IBF P 14/15 lag 1 - Linköping IBK Ungdom P14 Vidingsjö Svart
2023-02-05 10:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002105 Linghems SK P 14 Grön - Ledberg IBF P 14/15 Grön
2023-02-05 10:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002107 Åby IBK Ungdom P14/15 Svart - BK Vingen P 13-15
2023-02-05 11:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002109 Ledberg IBF P 14/15 Grön - KFUM Norrköping IBF P 14/15 lag 1
2023-02-05 11:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002111 Åby IBK Ungdom P14/15 Svart - Linghems SK P 14 Svart
2023-02-05 12:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002113 KFUM Norrköping IBF P14/15 lag 2 - Linghems SK P 14 Grön
2023-02-05 12:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002115 Ledberg IBF P 14/15 Grön - Åby IBK Ungdom P14/15 Svart
2023-02-05 13:00 Pojkar Grön Klass B Östra 234002117 BK Vingen P 13-15 - Ledberg IBF P 14/15 Gul
2023-02-05 13:30 Pojkar Grön Klass B Östra 234002119 Åby IBK Ungdom P14/15 Svart - KFUM Norrköping IBF P14/15 lag 2
2023-02-05 15:30 Herrar Division 2 230100095 KFUM Norrköping IBF - Linköpings Universitets AIF IBK
2023-02-18 13:00 Herrar Division 2 230100103 IBF Norrköping - Linköping IBK Ungdom
2023-02-18 16:00 Herrar Division 3 230200105 IBF Norrköping U-lag - Linköping AIS
2023-02-19 10:00 HJ B 231002036 IBF Norrköping HJ A - Hjulsbro IK HJ
2023-02-25 11:00 Herrar Division 2 230100113 KFUM Norrköping IBF - IBF Antvarden
Mars
2023-03-07 20:00 Herrar Division 2 230100122 IBF Norrköping - Hjulsbro IK
2023-03-18 09:00 Pojkar Grön Klass A Östra 234000081 KFUM Norrköping IBF P13 Grön 1 - Finspång IBK PF 13 Röd
2023-03-18 09:25 Pojkar Grön Klass A Östra 234000083 Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart - Linköping IBK Ungdom P13/14 Sturefors Vit
2023-03-18 09:50 Pojkar Grön Klass A Östra 234000085 Åby IBK Ungdom P12/13 Svart - KFUM Norrköping IBF P13 Grön 1
2023-03-18 10:15 Pojkar Grön Klass A Östra 234000087 Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart - Finspång IBK PF 13 Röd
2023-03-18 10:40 Pojkar Grön Klass A Östra 234000089 Linköping IBK Ungdom P13/14 Sturefors Svart - Åby IBK Ungdom P12/13 Svart
2023-03-18 11:05 Pojkar Grön Klass A Östra 234000091 KFUM Norrköping IBF P13 Grön 1 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart
2023-03-18 11:30 Pojkar Grön Klass A Östra 234000093 Finspång IBK PF 13 Röd - Linköping IBK Ungdom P13/14 Sturefors Svart
2023-03-18 11:55 Pojkar Grön Klass A Östra 234000095 Åby IBK Ungdom P12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart
2023-03-18 12:20 Pojkar Grön Klass A Östra 234000097 Linköping IBK Ungdom P13/14 Sturefors Svart - KFUM Norrköping IBF P13 Grön 1
2023-03-18 12:45 Pojkar Grön Klass A Östra 234000099 Finspång IBK PF 13 Röd - Åby IBK Ungdom P12/13 Svart
2023-03-18 15:00 Herrar Division 3 230200129 IBF Norrköping U-lag - Bergs IK U-lag

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis