Baggebohallen, Tibro

Adress
Tibro
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 6 204323006 Tibro IBK P13 - Fröjereds IBF P13 lag 2
November
2023-11-26 11:00 Pantamera Pojkar grön Nybörjare Grupp 7 204338004 Tibro IBK FP15 - Skara IBK P15
2023-11-26 12:00 Pantamera Pojkar grön Nybörjare Grupp 7 204338005 Skara IBK P15 - Vara IBK P 2015
2023-11-26 13:00 Pantamera Pojkar grön Nybörjare Grupp 7 204338006 Vara IBK P 2015 - Tibro IBK FP15
December
2023-12-17 11:00 Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 9 204340007 Tibro IBK FP16 - IBK Lidköping P15 2
2023-12-17 12:00 Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 9 204340008 IBK Lidköping P15 2 - IBK Lockerud Mariestad P16
2023-12-17 13:00 Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 9 204340009 IBK Lockerud Mariestad P16 - Tibro IBK FP16
2023-12-17 14:30 Pantamera Pojkar Grön Fortsättning Grupp 3 204326007 Tibro IBK FP14 - Fröjereds IBF P14
2023-12-17 15:30 Pantamera Pojkar Grön Fortsättning Grupp 3 204326008 Fröjereds IBF P14 - IFK Hjo P14/15
2023-12-17 16:30 Pantamera Pojkar Grön Fortsättning Grupp 3 204326009 IFK Hjo P14/15 - Tibro IBK FP14
Januari
2024-01-20 13:00 Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 6 204323029 Tibro IBK P13 - Mullsjö AIS P13
Februari
2024-02-03 13:00 Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 6 204323036 Tibro IBK P13 - Stöpen IBK 2013/14
2024-02-24 13:00 Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 6 204323062 Tibro IBK P13 - BK Halna P13/14
Mars
2024-03-02 13:00 Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 11 204376007 Tibro IBK FP16 - IBK Lockerud Mariestad P16
2024-03-02 14:00 Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 11 204376008 IBK Lockerud Mariestad P16 - Skövde IBF P16 Svart
2024-03-02 15:00 Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 11 204376009 Skövde IBF P16 Svart - Tibro IBK FP16
2024-03-03 11:30 Herrjunior B-slutspelsserie vår 201402004 Tibro IBK junior - Mullsjö AIS Utveckling HJ
2024-03-03 14:00 Pantamera Pojkar Röd serie 5 Norra 204307054 Tibro IBK P11 - IBK Lockerud Mariestad P11
2024-03-03 16:00 Pantamera Flickor Blå 2 204313053 Tibro IBK F12/13 - BK Halna F13-15
2024-03-08 19:30 Pantamera Pojkar Röd serie 4 Norra 204305060 Tibro IBK 09/10 Blå - Stöpen IBK 2 2010/11 (P13)
2024-03-09 14:30 Herrar Division 2 204314155 Tibro IBK Senior - IBK Tygriket 99 Herr-22
2024-03-10 11:00 Herrjunior B-slutspelsserie vår 201402016 Tibro IBK junior - Wårgårda IBK Juniorlag
2024-03-10 14:00 Pantamera Pojkar Röd serie 5 Norra 204307060 Tibro IBK P11 - IFK Hjo P10/11 (10)
2024-03-10 16:00 Pantamera Pojkar Röd serie 3 Norra 204303064 Tibro IBK P09/10 - IBK Vänersborg P09
2024-03-16 13:00 Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 6 204323048 Tibro IBK P13 - Fröjereds IBF P13 lag 1
2024-03-16 15:30 Pantamera Flickor Blå 2 204313065 Tibro IBK F12/13 - Skövde IBF F12/13
2024-03-17 13:00 Pantamera Flickor Blå 2 204313058 Tibro IBK F12/13 - IBK Lockerud Mariestad F13/14 1
2024-03-17 15:30 Herrjunior B-slutspelsserie vår 201402007 Tibro IBK junior - Fritsla IF Junior
2024-03-23 13:00 Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 6 204371007 Tibro IBK FP15 - IBK Lockerud Mariestad P15
2024-03-23 14:00 Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 6 204371008 IBK Lockerud Mariestad P15 - Skövde IBF P15 Röd
2024-03-23 15:00 Pantamera Pojkar Grön Lätt Grupp 6 204371009 Skövde IBF P15 Röd - Tibro IBK FP15
2024-03-23 16:00 Pantamera Pojkar Röd serie 2 204302087 Tibro IBK P07/08 - Fröjereds IBF P09
2024-03-24 14:00 Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 5 204381007 Tibro IBK FP14 - HG 2020 IBF P13
2024-03-24 15:00 Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 5 204381008 HG 2020 IBF P13 - IFK Hjo P14/15
2024-03-24 16:00 Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 5 204381009 IFK Hjo P14/15 - Tibro IBK FP14
2024-03-27 19:30 Herr U Norra 200501062 Tibro IBK U - BK Halna U-Lag

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis