Jubileumshallen Teg

Adress
Domarevägen 35, 904 33 Umeå
Underlag
Gummi 
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2023-11-19 14:30 Pantamera P Div. 9 193109009 Team Thorengruppen SK/P11-2 - Hörnefors IF
2023-11-25 11:30 Pantamera P Div. 12 193312008 IBF Dalen /Södra - Gimonäs Umeå IF /Tomtebo
December
2023-12-02 Pantamera P Div. 6 193306010 Team Thorengruppen SK/P11-1 - IBF Dalen/Svart
2023-12-02 12:30 Pantamera P Div. 7 193107012 Team Thorengruppen SK/P11-1 - IBF Dalen/Svart
2023-12-02 14:30 Pantamera F Div. 13 194213012 IBF Dalen/Södra - Spöland Vännäs IF
2023-12-09 12:30 Pantamera F Div. 12 193412011 IBF Dalen /Södra - Gimonäs Umeå IF/Syd
2023-12-10 12:30 Pantamera P Div. 12 193312013 IBF Dalen /Södra - IBF Dalen
2023-12-17 13:30   Uppskj. Pantamera P Div. 1 193101023 IBF Dalen/Södra/Svart - Obbola IK
Januari
2024-01-20 13:30 Pantamera P Div. 12 193312017 IBF Dalen /Södra - Sandåkerns SK
2024-01-27 Pantamera P Div. 10 193310019 Team Thorengruppen SK/P11-2 - Täfteå IK
2024-01-27 12:30 Pantamera P Div. 9 193109019 Team Thorengruppen SK/P11-2 - Täfteå IK
2024-01-28 Pantamera P Div. 12 193312019 IBF Dalen /Södra - IBF Dalen /Vit
2024-01-28 12:30 Pantamera P Div. 11 193111019 IBF Dalen/Södra - IBF Dalen/Vit
Februari
2024-02-11 12:30 Pantamera F Div. 13 194213024 IBF Dalen/Södra - Obbola IK/F11
2024-02-11 16:00 Damer Utveckling Serie C 192123003 Umeå City IBF - Holmsund City IBC
2024-02-17 13:30   Uppskj. Damer Utveckling Serie D 192124075 Umeå City IBF - Spöland Vännäs IF
Mars
2024-03-09 12:00 Juniorallsvenskan A HJ18 580700085 IBF Dalen - RIG Umeå IBF
2024-03-09 15:00 Damer Allsvenskan Norra 580026084 IBF Dalen - Sundsvalls IBF
2024-03-10 11:30 Pantamera P Div. 4 193304037 Umeå City IBF/Teg1 - Röbäcks IF/Blå
2024-03-10 12:30 Pantamera P Div. 4 193304036 IBF Dalen/Södra/Grön - IBF Dalen/Vit
2024-03-10 16:30 Herrar Div 1 Norra 580038127 Gimonäs Umeå IF - Vattjoms IK
2024-03-16 Pantamera F Div. 12 193412027 IBF Dalen /Södra - Sävar IK
2024-03-16 Pantamera P Div. 6 193306027 Team Thorengruppen SK/P11-1 - Umeå City IBF/Teg2
2024-03-16 11:20 Pantamera F Div. 19 194619028 Umeå City IBF/Teg1 - Holmsund City IBC
2024-03-16 12:30 Pantamera F Div. 13 194213030 IBF Dalen/Södra - Sävar IK
2024-03-16 13:30 Pantamera P Div. 2 193302049 IBF Dalen/Södra/Vit - Vindelns IF/SSK
2024-03-16 14:30 Pantamera P Div. 7 193107030 Team Thorengruppen SK/P11-1 - Umeå City IBF/Teg2
2024-03-17 Pantamera F Div. 4 193404026 IBF Dalen/Södra F10Svart - Umeå City IBF/Vit-1
2024-03-17 Pantamera P Div. 10 193310026 Team Thorengruppen SK/P11-2 - Röbäcks IF/Röd
2024-03-17 Pantamera P Div. 12 193312026 IBF Dalen /Södra - Umeå City IBF
2024-03-17 11:30 Pantamera P Div. 9 193109029 Team Thorengruppen SK/P11-2 - Röbäcks IF/Röd
2024-03-17 12:30 Pantamera F Div. 3 193203029 IBF Dalen/Södra F10Svart - Umeå City IBF/Vit-1
2024-03-17 13:30 Pantamera P Div. 11 193111029 IBF Dalen/Södra - Umeå City IBF
2024-03-23 11:30 Pantamera P Div. 4 193304041 Umeå City IBF/Teg1 - Gimonäs Umeå IF/Grå
2024-03-23 13:00 Damer Utveckling Serie C 192123054 Team Thorengruppen SK - Gamla Stan IBK
2024-03-23 15:00 Pantamera P Div. 1 193101044 IBF Dalen/Södra/Svart - IBF Dalen
2024-03-23 16:00 Pantamera F Div. 6 193406028 IBF Dalen/Södra F10Vit - Sävar IK
2024-03-24 11:30 Pantamera P Div. 6 193306030 Umeå City IBF/Teg2 - Bygdeå GIF
2024-03-24 12:30 Pantamera P Div. 16 194316029 IBF Dalen /Södra - Obbola IK
2024-03-24 13:30 Pantamera P Div. 20 194320030 IBF Dalen - Hörnefors IF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis