Wahlbeckshallen A

Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2022-11-06 09:30 Pojkar Blå Klass D 233003025 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart
2022-11-06 10:15 Pojkar Blå Klass D 233003026 Finspång IBK PF 11/12 Vit - Bergs IK P 11/12 Vit
2022-11-06 11:00 Pojkar Blå Klass D 233003027 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Bergs IK P 11/12 Vit
2022-11-06 11:45 Pojkar Blå Klass D 233003028 Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart - Finspång IBK PF 11/12 Vit
2022-11-06 12:30 Pojkar Blå Klass D 233003029 Bergs IK P 11/12 Vit - Linköping IBK Ungdom P 11:06 Svart
2022-11-06 13:15 Pojkar Blå Klass D 233003030 Finspång IBK PF 11/12 Vit - Ledberg IBF P 11/12 Vit
2022-11-06 14:15 Pojkar Blå Klass C 233002019 Ledberg IBF P 11/12 Grön - KFUM Norrköping IBF P 11/12
2022-11-06 16:30 Pojkar Blå Klass C 233002022 KFUM Norrköping IBF P 11/12 - Linghems SK P 11 Svart
2022-11-06 18:00 Pojkar Blå Klass C 233002024 Linghems SK P 11 Svart - Ledberg IBF P 11/12 Grön
Januari
2023-01-14 08:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001053 Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit - Rimforsa IF P-13/14 svart
2023-01-14 09:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001055 Solfjäderstaden IBK P 14 Blå - Brokinds IF P 13/14
2023-01-14 09:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001057 Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit - Solfjäderstaden IBK P 14 Blå
2023-01-14 10:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001059 Rimforsa IF P-13/14 svartvit - Solfjäderstaden IBK P 14 Grön
2023-01-14 10:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001061 Solfjäderstaden IBK P 14 Blå - Solfjäderstaden IBK P 14 Grön
2023-01-14 11:00 Pojkar Grön Klass A Västra 234001063 Rimforsa IF P-13/14 svartvit - Linköping IBK Ungdom P13:34 Vit
2023-01-14 11:30 Pojkar Grön Klass A Västra 234001065 Rimforsa IF P-13/14 svartvit - Brokinds IF P 13/14
2023-01-15 09:00 Pojkar Grön Klass A Östra 234000041 Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart - Linköping IBK Ungdom P13/14 Sturefors Svart
2023-01-15 09:30 Pojkar Grön Klass A Östra 234000043 KFUM Norrköping IBF P13 Grön 1 - Finspång IBK PF 13 Röd
2023-01-15 10:00 Pojkar Grön Klass A Östra 234000045 Svärtinge SK P 12/13 - Linköping IBK Ungdom P13:30 Vit
2023-01-15 10:30 Pojkar Grön Klass A Östra 234000047 KFUM Norrköping IBF P13 Grön 1 - Linköping IBK Ungdom P13/14 Sturefors Svart
2023-01-15 11:00 Pojkar Grön Klass A Östra 234000049 Finspång IBK PF 13 Röd - Svärtinge SK P 12/13
2023-01-15 11:30 Pojkar Grön Klass A Östra 234000051 Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart - KFUM Norrköping IBF P13 Grön 1
2023-01-15 12:00 Pojkar Grön Klass A Östra 234000053 Linköping IBK Ungdom P13/14 Sturefors Svart - Finspång IBK PF 13 Svart
2023-01-15 12:30 Pojkar Grön Klass A Östra 234000055 Svärtinge SK P 12/13 - KFUM Norrköping IBF P13 Grön 1
2023-01-15 13:00 Pojkar Grön Klass A Östra 234000057 Finspång IBK PF 13 Röd - Linköping IBK Ungdom P13:30 Svart
2023-01-15 13:30 Pojkar Grön Klass A Östra 234000059 Linköping IBK Ungdom P13/14 Sturefors Svart - Åby IBK Ungdom P12/13 Svart
2023-01-15 14:00 Flickor Grön Klass A 234200077 Hjulsbro IK Grön (Orange:F14) - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Vit
2023-01-15 14:40 Flickor Grön Klass A 234200079 Borensberg IBC F12/15 Orange - Hjulsbro IK Grön (Orange:F14)
2023-01-15 15:20 Flickor Grön Klass A 234200081 Borensberg IBC F12/15 Svart - Hjulsbro IK Grön (Orange:F14)
2023-01-15 16:00 Flickor Grön Klass A 234200083 Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Vit - Borensberg IBC F12/15 Svart
Februari
2023-02-05 12:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001058 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Vit - Finspång IBK PF 06/08
2023-02-05 13:30 Pantamera Pojkar Röd Klass E 232004065 Linköping IBK Ungdom P 09:90 - Boxholms IBK
2023-02-05 15:00 Pantamera Pojkar Röd Klass F 232005065 Linköping IBK Ungdom P 09:93 - Rimforsa IF P 09 Vit
2023-02-12 10:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003097 Linköping IBK Ungdom P14:40 Mjärdevi - Rimforsa IF P-13/14 vit
2023-02-12 10:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003099 Bergs IK P 14/15 Gul - Ledberg IBF P 14/15 Röd
2023-02-12 11:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003101 Rimforsa IF P-13/14 vit - Bergs IK P 14/15 Gul
2023-02-12 11:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003103 Ledberg IBF P 14/15 Röd - Linköping IBK Ungdom P14:40 Mjärdevi
2023-02-12 12:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003105 Rimforsa IF P-13/14 vit - Ledberg IBF P 14/15 Röd
2023-02-12 12:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003107 Linköping IBK Ungdom P14:40 Mjärdevi - Bergs IK P 14/15 Gul
2023-02-12 13:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003109 Linköping IBK Ungdom P14:40 Mjärdevi - Rimforsa IF P-13/14 Vitsvart
2023-02-12 13:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003111 Bergs IK P 14/15 Gul - Ekängens IF P14
Mars
2023-03-05 09:30 Pantamera Flickor Röd Klass C 232202103 Linköping IBK Ungdom F 09 - IBK Mantorp F 10/11 Röd
2023-03-05 11:00 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006071 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - BK Vingen P 10/11
2023-03-05 12:30 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001072 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Vit - Linköping IBK Ungdom P 08:86
2023-03-05 14:00 Pantamera Pojkar Röd Klass B 232001071 Linköping IBK Ungdom P 06/08 - Finspång IBK PF 06/08
2023-03-05 15:30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000069 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 Svart - Solfjäderstaden IBK P 07 Röd
2023-03-10 19:00 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000035 Linköping IBK Ungdom P 06/07:71 - Solfjäderstaden IBK P 07 Röd
2023-03-12 11:00 HJ A 231001047 Bergs IK HJ - Katrineholms IBF
2023-03-12 13:30 HJ A 231001046 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 - Telge SIBK
2023-03-12 16:00 HJ B 231002047 Hjulsbro IK HJ - Strängnäs IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis