Valkebohallen






Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2023-08-19 12:00 Träningsmatcher Dam/Flick 235810001 IBF Linköping JAS - Onyx IBS DJAS
2023-08-20 14:00 Träningsmatcher Dam/Flick 235810003 IBF Linköping - Bergs IK Dam A
2023-08-26 15:00 Träningsmatcher Dam/Flick 235810002 IBF Linköping - Hovslätts IK A
September
2023-09-17 12:15 Träningsmatcher Herr/Pojk 235800033 Linköping IBK Ungdom P 08:88 - Boxholms IBK P Röd
November
2023-11-18 11:30 Flickor Blå Klass A 233200025 IBF Linköping F 11/12 - Mjölby IBK F Blå 1
2023-11-18 12:15 Flickor Blå Klass A 233200026 Solfjäderstaden IBK F 12 Svart - Westerviks IBK F 10/12 Röd
2023-11-18 13:00 Flickor Blå Klass A 233200027 IBF Linköping F 11/12 - Westerviks IBK F 10/12 Röd
2023-11-18 13:45 Flickor Blå Klass A 233200028 Mjölby IBK F Blå 1 - Solfjäderstaden IBK F 12 Svart
2023-11-18 14:30 Flickor Blå Klass A 233200029 Westerviks IBK F 10/12 Röd - Mjölby IBK F Blå 1
2023-11-18 15:15 Flickor Blå Klass A 233200030 Solfjäderstaden IBK F 12 Svart - IBF Linköping F 11/12
Februari
2024-02-10 11:30 Flickor Blå Klass A 233200091 IBF Linköping F 11/12 - Bergs IK F 11/12
2024-02-10 12:15 Flickor Blå Klass A 233200092 Brokinds IF F 12 - Westerviks IBK F 10/12 Röd
2024-02-10 13:00 Flickor Blå Klass A 233200093 IBF Linköping F 11/12 - Westerviks IBK F 10/12 Röd
2024-02-10 13:45 Flickor Blå Klass A 233200094 Bergs IK F 11/12 - Brokinds IF F 12
2024-02-10 14:30 Flickor Blå Klass A 233200095 Westerviks IBK F 10/12 Röd - Bergs IK F 11/12
2024-02-10 15:15 Flickor Blå Klass A 233200096 Brokinds IF F 12 - IBF Linköping F 11/12
Mars
2024-03-02 11:00 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201075 Linköping IBK Ungdom F09 Svart - Rimforsa IF F-08-10
2024-03-02 12:30 Pantamera Flickor Röd Klass A 232200042 Linköping IBK Ungdom F07/09 - Hjulsbro IK F07/09 Vit
2024-03-02 14:00 Damer Division 2 230350089 IBF Linköping U-lag/Hjulsbro IK - IBK Mantorp
2024-03-02 16:00 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003110 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - Linköping IBK Ungdom P 10/11
2024-03-02 17:30 Pantamera Pojkar Röd Klass A 232000107 Linköping IBK Ungdom P 08:88 - Solfjäderstaden IBK P 08/09
2024-03-05 20:00 Herrjunior A 231000004 Bergs IK - Solfjäderstaden IBK
2024-03-08 19:30 Herrar Division 4 Södra 230251080 Ledberg IBF U-lag - Bergs IK U-lag H4
2024-03-09 12:30 Herrar Div 1 Mellersta 580033128 Bergs IK - Surahammars IBF
2024-03-09 15:30 Herrjunior B 231001015 Hjulsbro IK - Onyx IBS
2024-03-13 19:30 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003080 Ledberg IBF P 10 Grön - BK Vingen P 10/11
2024-03-16 11:45 Pantamera Pojkar Röd Klass D 232003121 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - BK Vingen P 10/11
2024-03-16 13:15 Pantamera Pojkar Röd Klass C 232002083 Hjulsbro IK P07-09 Vit - Solfjäderstaden IBK P 10
2024-03-24 11:30 Flickor Grön Klass C 234202097 IBF Linköping F 15/16 - Solfjäderstaden IBK F 16 Röd
2024-03-24 11:30 Flickor Grön Klass C 234202098 Brokinds IF F 15/16 - Solfjäderstaden IBK F 16 svart
2024-03-24 12:00 Flickor Grön Klass C 234202099 Bergs IK F 15/16 Gul - IBK Åtvidaberg F 14/16
2024-03-24 12:00 Flickor Grön Klass C 234202100 Bergs IK F 15/16 Svart - Hjulsbro IK F 16 Vit
2024-03-24 12:30 Flickor Grön Klass C 234202101 Solfjäderstaden IBK F 16 Röd - Bergs IK F 15/16 Gul
2024-03-24 12:30 Flickor Grön Klass C 234202102 Solfjäderstaden IBK F 16 svart - Bergs IK F 15/16 Svart
2024-03-24 13:00 Flickor Grön Klass C 234202103 IBK Åtvidaberg F 14/16 - IBF Linköping F 15/16
2024-03-24 13:00 Flickor Grön Klass C 234202104 Hjulsbro IK F 16 Vit - Brokinds IF F 15/16
2024-03-24 13:30 Flickor Grön Klass C 234202105 Solfjäderstaden IBK F 16 Röd - IBK Åtvidaberg F 14/16
2024-03-24 13:30 Flickor Grön Klass C 234202106 Solfjäderstaden IBK F 16 svart - Hjulsbro IK F 16 Vit
2024-03-24 14:00 Flickor Grön Klass C 234202107 IBF Linköping F 15/16 - Bergs IK F 15/16 Gul
2024-03-24 14:00 Flickor Grön Klass C 234202108 Brokinds IF F 15/16 - Bergs IK F 15/16 Svart
2024-03-24 14:30 Flickor Grön Klass C 234202109 IBF Linköping F 15/16 - Solfjäderstaden IBK F 16 svart
2024-03-24 14:30 Flickor Grön Klass C 234202110 Brokinds IF F 15/16 - Solfjäderstaden IBK F 16 Röd
2024-03-24 15:00 Flickor Grön Klass C 234202111 Bergs IK F 15/16 Gul - Hjulsbro IK F 16 Vit
2024-03-24 15:00 Flickor Grön Klass C 234202112 Bergs IK F 15/16 Svart - IBK Åtvidaberg F 14/16

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis