Valkebohallen






Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2022-08-23 19:15 Träningsmatcher Dam 235810005 IBF Linköping JAS - Bergs IK DJ
2022-08-27 14:30 Träningsmatcher Herr 235800012 Linköping IBK Ungdom H2 - Katrineholms IBF H2
2022-08-28 14:30 Träningsmatcher Herr 235800013 Linköping IBK Ungdom H2 - KFUM Jönköping
September
2022-09-23 19:30 Träningsmatcher Herr 235800036 Linköping IBK Ungdom H2 - Linköpings IBS Herr
Oktober
2022-10-29 11:30 Flickor Blå Klass C 233202013 IBF Linköping F 11/12 - IBF Kolmården F11/12
2022-10-29 12:15 Flickor Blå Klass C 233202014 Solfjäderstaden IBK F 13 Svart - Ekängens IF F12/13
2022-10-29 13:00 Flickor Blå Klass C 233202015 IBF Linköping F 11/12 - Ekängens IF F12/13
2022-10-29 13:45 Flickor Blå Klass C 233202016 IBF Kolmården F11/12 - Solfjäderstaden IBK F 13 Svart
2022-10-29 14:30 Flickor Blå Klass C 233202017 Ekängens IF F12/13 - IBF Kolmården F11/12
2022-10-29 15:15 Flickor Blå Klass C 233202018 Solfjäderstaden IBK F 13 Svart - IBF Linköping F 11/12
November
2022-11-26 11:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003049 Linköping IBK Ungdom P 14/15 Vikingstad Svart - Linköping IBK Ungdom P14:40 Mjärdevi
2022-11-26 11:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003050 Linköping IBK Ungdom P14/15 Vikingstad Vit - Solfjäderstaden IBK P 15 Blå
2022-11-26 12:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003051 Borensberg IBC P14/15 Orange - Solfjäderstaden IBK P 14 Röd
2022-11-26 12:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003052 Borensberg IBC P14/15 Svart - Solfjäderstaden IBK P 14 Svart
2022-11-26 12:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003053 Linköping IBK Ungdom P14:40 Mjärdevi - Borensberg IBC P14/15 Orange
2022-11-26 12:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003054 Solfjäderstaden IBK P 15 Blå - Borensberg IBC P14/15 Svart
2022-11-26 13:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003055 Solfjäderstaden IBK P 14 Röd - Linköping IBK Ungdom P 14/15 Vikingstad Svart
2022-11-26 13:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003056 Solfjäderstaden IBK P 14 Svart - Linköping IBK Ungdom P14/15 Vikingstad Vit
2022-11-26 13:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003057 Linköping IBK Ungdom P14:40 Mjärdevi - Solfjäderstaden IBK P 14 Röd
2022-11-26 13:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003058 Solfjäderstaden IBK P 15 Blå - Solfjäderstaden IBK P 14 Svart
2022-11-26 14:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003059 Linköping IBK Ungdom P 14/15 Vikingstad Svart - Borensberg IBC P14/15 Orange
2022-11-26 14:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003060 Linköping IBK Ungdom P14/15 Vikingstad Vit - Borensberg IBC P14/15 Svart
2022-11-26 14:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003061 Linköping IBK Ungdom P 14/15 Vikingstad Svart - Solfjäderstaden IBK P 15 Blå
2022-11-26 14:30 Pojkar Grön Klass B Västra 234003062 Linköping IBK Ungdom P14/15 Vikingstad Vit - Linköping IBK Ungdom P14:40 Mjärdevi
2022-11-26 15:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003063 Borensberg IBC P14/15 Orange - Solfjäderstaden IBK P 14 Svart
2022-11-26 15:00 Pojkar Grön Klass B Västra 234003064 Borensberg IBC P14/15 Svart - Solfjäderstaden IBK P 14 Röd
Januari
2023-01-07 13:30 Träningsmatcher Dam 235810017 IBF Linköping - IBK Mantorp
2023-01-14 11:30 Flickor Grön Klass A 234200061 IBF Linköping F 13/14 - Linghems SK F 12/13 Grön
2023-01-14 11:30 Flickor Grön Klass A 234200062 Brokinds IF F 13/14 - Bergs IK F 13/14
2023-01-14 12:00 Flickor Grön Klass A 234200063 Solfjäderstaden IBK F 14 Grön - Boxholms IBK F Grön
2023-01-14 12:00 Flickor Grön Klass A 234200064 Solfjäderstaden IBK F 14 Röd - IBF Linköping F 13/14
2023-01-14 12:30 Flickor Grön Klass A 234200065 Brokinds IF F 13/14 - Linghems SK F 12/13 Grön
2023-01-14 12:30 Flickor Grön Klass A 234200066 Bergs IK F 13/14 - Solfjäderstaden IBK F 14 Grön
2023-01-14 13:00 Flickor Grön Klass A 234200067 Boxholms IBK F Grön - IBF Linköping F 13/14
2023-01-14 13:00 Flickor Grön Klass A 234200068 Brokinds IF F 13/14 - Solfjäderstaden IBK F 14 Röd
2023-01-14 13:30 Flickor Grön Klass A 234200069 Linghems SK F 12/13 Grön - Solfjäderstaden IBK F 14 Grön
2023-01-14 13:30 Flickor Grön Klass A 234200070 Boxholms IBK F Grön - Bergs IK F 13/14
2023-01-14 14:00 Flickor Grön Klass A 234200071 Solfjäderstaden IBK F 14 Röd - Linghems SK F 12/13 Grön
2023-01-14 14:00 Flickor Grön Klass A 234200072 IBF Linköping F 13/14 - Bergs IK F 13/14
2023-01-14 14:30 Flickor Grön Klass A 234200073 Brokinds IF F 13/14 - Solfjäderstaden IBK F 14 Grön
2023-01-14 14:30 Flickor Grön Klass A 234200074 Boxholms IBK F Grön - Solfjäderstaden IBK F 14 Röd
Februari
2023-02-04 14:00 Damer Division 1 230300103 IBF Linköping - Bergs IK U-lag
2023-02-11 11:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006066 IBF Linköping - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92
2023-02-11 13:15 Juniorallsvenskan F1 DJ18 580735039 IBF Linköping - Bergs Innebandyklubb (IK)
2023-02-11 15:15 Damer Division 2 230350075 IBF Linköping U-lag - Solfjäderstaden IBK
2023-02-25 13:00 Damer Division 1 230300122 IBF Linköping - IFK Gnesta
2023-02-28 19:30 Juniorallsvenskan F1 DJ18 580735044 Bergs Innebandyklubb (IK) - Onyx IBS
Mars
2023-03-04 11:30 Flickor Blå Klass C 233202073 IBF Linköping F 11/12 - IBK Åtvidaberg F 10/13
2023-03-04 12:15 Flickor Blå Klass C 233202074 Solfjäderstaden IBK F 13 Svart - Ledberg IBF F 10/13
2023-03-04 13:00 Flickor Blå Klass C 233202075 IBF Linköping F 11/12 - Ledberg IBF F 10/13
2023-03-04 13:45 Flickor Blå Klass C 233202076 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Solfjäderstaden IBK F 13 Svart
2023-03-04 14:30 Flickor Blå Klass C 233202077 Ledberg IBF F 10/13 - IBK Åtvidaberg F 10/13
2023-03-04 15:15 Flickor Blå Klass C 233202078 Solfjäderstaden IBK F 13 Svart - IBF Linköping F 11/12
2023-03-04 16:30 Pantamera Pojkar Röd Klass G 232006072 IBF Linköping - Söderköpings IBK P 10/11
2023-03-18 11:45 Pojkar Blå Klass C 233002073 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit
2023-03-18 12:30 Pojkar Blå Klass C 233002074 Borensberg IBC P 10/11 Orange - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå
2023-03-18 13:15 Pojkar Blå Klass C 233002075 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Solfjäderstaden IBK P 11 Blå
2023-03-18 14:00 Pojkar Blå Klass C 233002076 Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit - Borensberg IBC P 10/11 Orange
2023-03-18 14:45 Pojkar Blå Klass C 233002077 Solfjäderstaden IBK P 11 Blå - Vidingsjö MOIF P/F 11 Vit
2023-03-18 15:30 Pojkar Blå Klass C 233002078 Borensberg IBC P 10/11 Orange - Ledberg IBF P 11/12 Grön
2023-03-25 11:30 HJ B 231002056 Hjulsbro IK HJ - Onyx IBS HJ
2023-03-25 13:45 HJ A 231001055 Linköping IBK Ungdom P 06/07:77 - Nykvarns IF
2023-03-25 16:00 HJ B 231002054 Linköping IBK Ungdom P 02-07 - Strängnäs IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis