September |
2023-09-23 12:30 |
Träningsmatcher Ungdom |
136555007 |
Gantofta IBK F11/12 - Höganäs IBF F11 |
|
2023-09-23 14:00 |
Träningsmatcher Ungdom |
136555005 |
Gantofta IBK F11/12 - Höganäs IBF F11 |
|
Oktober |
2023-10-01 13:30 |
Träningsmatcher Ungdom |
136555006 |
Gantofta IBK F11/12 - Bjärreds IBK F09/10 |
|
2023-10-21 14:45 |
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel |
133301007 |
Gantofta IBK P12-1 - Lomma FBC P12 |
|
2023-10-21 15:45 |
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel |
133301008 |
Lomma FBC P12 - Willands IBK PF12 |
|
2023-10-21 16:45 |
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel |
133301009 |
Willands IBK PF12 - Gantofta IBK P12-1 |
|
2023-10-22 13:00 |
Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan |
134501001 |
Gantofta IBK P16 - Hjärnarps IBK P15-16 Grön |
|
2023-10-22 13:00 |
Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan |
134501002 |
Häljarps SK P15/16 - FC Helsingborg P15 svart |
|
2023-10-22 13:45 |
Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan |
134501003 |
Hjärnarps IBK P15-16 Grön - FC Helsingborg P15 blå |
|
2023-10-22 13:45 |
Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan |
134501004 |
FC Helsingborg P15 svart - Hjärnarps IBK P15-16 Vit |
|
2023-10-22 14:30 |
Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan |
134501005 |
FC Helsingborg P15 blå - Gantofta IBK P16 |
|
2023-10-22 14:30 |
Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan |
134501006 |
Hjärnarps IBK P15-16 Vit - Häljarps SK P15/16 |
|
2023-10-22 16:00 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405004 |
Gantofta IBK P13-2 - Lomma FBC P14 |
|
2023-10-22 17:00 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405005 |
Lomma FBC P14 - IBK Landskrona P13 |
|
2023-10-22 18:00 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405006 |
IBK Landskrona P13 - Gantofta IBK P13-2 |
|
November |
2023-11-12 12:00 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303025 |
Gantofta IBK P12-2 - Eslövs IBF FP12/13 |
|
2023-11-12 12:40 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303026 |
Malmhaug IBF P12/13 Svart - IK Stanstad P12 Blå |
|
2023-11-12 13:20 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303027 |
IK Stanstad P12 Blå - Gantofta IBK P12-2 |
|
2023-11-12 14:00 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303028 |
Eslövs IBF FP12/13 - Malmhaug IBF P12/13 Svart |
|
2023-11-12 14:40 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303029 |
IK Stanstad P12 Blå - Eslövs IBF FP12/13 |
|
2023-11-12 15:20 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303030 |
Gantofta IBK P12-2 - Malmhaug IBF P12/13 Svart |
|
2023-11-18 14:45 |
Grön Nivå Flickor C Knatteligan |
134201021 |
Gantofta IBK F16 - IK Stanstad F15-17 |
|
2023-11-18 14:45 |
Grön Nivå Flickor C Knatteligan |
134201022 |
Hjärnarps IBK F16/17 - Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen |
|
2023-11-18 15:30 |
Grön Nivå Flickor C Knatteligan |
134201023 |
IK Stanstad F15-17 - Palmstaden IK F14-16 Svart |
|
2023-11-18 15:30 |
Grön Nivå Flickor C Knatteligan |
134201024 |
Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen - Röke IBK F15/16 |
|
2023-11-18 16:15 |
Grön Nivå Flickor C Knatteligan |
134201025 |
Palmstaden IK F14-16 Svart - Hjärnarps IBK F16/17 |
|
2023-11-18 16:15 |
Grön Nivå Flickor C Knatteligan |
134201026 |
Röke IBK F15/16 - Gantofta IBK F16 |
|
2023-11-19 13:30 |
Grön Nivå Flickor B Knatteligan |
134101018 |
Gantofta IBK F15-1 - Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 svart |
|
2023-11-19 13:30 |
Grön Nivå Flickor B Knatteligan |
134101019 |
IBK Lund F14-15 Dalby - Gantofta IBK F15-2 |
|
2023-11-19 14:15 |
Grön Nivå Flickor B Knatteligan |
134101020 |
Gantofta IBK F15-2 - Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 vit |
|
2023-11-19 14:15 |
Grön Nivå Flickor B Knatteligan |
134101021 |
Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 svart - IBK Lund F14-15 Dalby |
|
2023-11-19 15:00 |
Grön Nivå Flickor B Knatteligan |
134101022 |
Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 vit - Gantofta IBK F15-1 |
|
December |
2023-12-03 13:30 |
Blå Nivå Flickor A Poolspel |
133000016 |
Gantofta IBK F11 - Malmhaug IBF F12/13 |
|
2023-12-03 14:30 |
Blå Nivå Flickor A Poolspel |
133000017 |
Malmhaug IBF F12/13 - IBK Lund F2012-2013 DS |
|
2023-12-03 15:30 |
Blå Nivå Flickor A Poolspel |
133000018 |
IBK Lund F2012-2013 DS - Gantofta IBK F11 |
|
2023-12-17 13:30 |
Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan |
134401025 |
Gantofta IBK P15-1 - Höganäs IBF P15 Röd |
|
2023-12-17 13:30 |
Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan |
134401026 |
Gantofta IBK P15-2 - Åstorp/Kvidinge IBS P 15 vit |
|
2023-12-17 14:15 |
Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan |
134401027 |
Höganäs IBF P15 Röd - Åstorp/Kvidinge IBS P 15 svart |
|
2023-12-17 14:15 |
Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan |
134401028 |
Åstorp/Kvidinge IBS P 15 vit - Höganäs IBF P15 Blå |
|
2023-12-17 15:30 |
Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan |
134401029 |
Åstorp/Kvidinge IBS P 15 svart - Gantofta IBK P15-1 |
|
2023-12-17 15:30 |
Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan |
134401030 |
Höganäs IBF P15 Blå - Gantofta IBK P15-2 |
|
Januari |
2024-01-14 12:00 |
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel |
133301049 |
Gantofta IBK P12-1 - FBC Engelholm P13 |
|
2024-01-14 13:00 |
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel |
133301050 |
FBC Engelholm P13 - Bromölla IBK 12/13 |
|
2024-01-14 14:00 |
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel |
133301051 |
Bromölla IBK 12/13 - Gantofta IBK P12-1 |
|
2024-01-21 13:30 |
Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel |
133101043 |
Gantofta IBK F13 - Höganäs IBF F12/13 |
|
2024-01-21 14:10 |
Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel |
133101044 |
Röke IBK F13-14 - Häljarps SK F13/14/15 |
|
2024-01-21 14:50 |
Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel |
133101045 |
Häljarps SK F13/14/15 - Gantofta IBK F13 |
|
2024-01-21 15:30 |
Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel |
133101046 |
Höganäs IBF F12/13 - Röke IBK F13-14 |
|
2024-01-21 16:10 |
Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel |
133101047 |
Häljarps SK F13/14/15 - Höganäs IBF F12/13 |
|
2024-01-21 16:50 |
Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel |
133101048 |
Gantofta IBK F13 - Röke IBK F13-14 |
|
2024-01-28 12:00 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303085 |
Gantofta IBK P12-2 - IBK Landskrona P13 |
|
2024-01-28 12:40 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303086 |
IK Stanstad P12 Vit - Malmö FBC P11-12 Husie |
|
2024-01-28 13:20 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303087 |
Malmö FBC P11-12 Husie - Gantofta IBK P12-2 |
|
2024-01-28 14:00 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303088 |
IBK Landskrona P13 - IK Stanstad P12 Vit |
|
2024-01-28 14:40 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303089 |
Malmö FBC P11-12 Husie - IBK Landskrona P13 |
|
2024-01-28 15:20 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303090 |
Gantofta IBK P12-2 - IK Stanstad P12 Vit |
|
Februari |
2024-02-03 12:30 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405055 |
Gantofta IBK P13-2 - Bjärreds IBK P13 Gul |
|
2024-02-03 13:10 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405056 |
Lomma FBC P14 - FC Helsingborg P14 svart |
|
2024-02-03 13:50 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405057 |
FC Helsingborg P14 svart - Gantofta IBK P13-2 |
|
2024-02-03 14:30 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405058 |
Bjärreds IBK P13 Gul - Lomma FBC P14 |
|
2024-02-03 15:10 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405059 |
FC Helsingborg P14 svart - Bjärreds IBK P13 Gul |
|
2024-02-03 15:50 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel |
133405060 |
Gantofta IBK P13-2 - Lomma FBC P14 |
|
2024-02-04 13:30 |
Grön Nivå Flickor B Knatteligan |
134101045 |
Gantofta IBK F15-1 - Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 svart |
|
2024-02-04 13:30 |
Grön Nivå Flickor B Knatteligan |
134101046 |
Gantofta IBK F15-2 - Hjärnarps IBK F14-16 |
|
2024-02-04 14:15 |
Grön Nivå Flickor B Knatteligan |
134101047 |
Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 svart - Röke IBK F15/16 |
|
2024-02-04 14:15 |
Grön Nivå Flickor B Knatteligan |
134101048 |
Hjärnarps IBK F14-16 - Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 vit |
|
2024-02-04 15:00 |
Grön Nivå Flickor B Knatteligan |
134101049 |
Röke IBK F15/16 - Gantofta IBK F15-1 |
|
2024-02-04 15:00 |
Grön Nivå Flickor B Knatteligan |
134101050 |
Åstorp/Kvidinge IBS F14/16 vit - Gantofta IBK F15-2 |
|
2024-02-04 15:45 |
Grön Nivå Flickor C Knatteligan |
134201060 |
Hjärnarps IBK F16/17 - Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen |
|
2024-02-04 15:45 |
Grön Nivå Flickor C Knatteligan |
134201061 |
Gantofta IBK F16 - Palmstaden IK F14-16 Vit |
|
2024-02-04 16:30 |
Grön Nivå Flickor C Knatteligan |
134201062 |
Malmö FBC F15-16 Västra Hamnen - Palmstaden IK F14-16 Vit |
|
2024-02-04 16:30 |
Grön Nivå Flickor C Knatteligan |
134201063 |
Malmhaug IBF F16 Bunkeflo - Palmstaden IK F14-16 Svart |
|
2024-02-04 17:15 |
Grön Nivå Flickor C Knatteligan |
134201064 |
Malmhaug IBF F16 Bunkeflo - Hjärnarps IBK F16/17 |
|
2024-02-04 17:15 |
Grön Nivå Flickor C Knatteligan |
134201065 |
Palmstaden IK F14-16 Svart - Gantofta IBK F16 |
|
Mars |
2024-03-02 12:30 |
Blå Nivå Flickor A Poolspel |
133000034 |
Gantofta IBK F11 - IBK Lund F2012-2013 DS |
|
2024-03-02 13:30 |
Blå Nivå Flickor A Poolspel |
133000035 |
IBK Lund F2012-2013 DS - Båstads GIF F11/12 |
|
2024-03-02 14:30 |
Blå Nivå Flickor A Poolspel |
133000036 |
Båstads GIF F11/12 - Gantofta IBK F11 |
|
2024-03-03 12:00 |
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel |
133301079 |
Gantofta IBK P12-1 - Röke IBK Pojkar 11-12 |
|
2024-03-03 13:00 |
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel |
133301080 |
Röke IBK Pojkar 11-12 - Hjärnarps IBK P11/12 |
|
2024-03-03 14:00 |
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel |
133301081 |
Hjärnarps IBK P11/12 - Gantofta IBK P12-1 |
|
2024-03-09 14:45 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303112 |
Gantofta IBK P12-2 - Malmhaug IBF P12/13 Svart |
|
2024-03-09 15:45 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303113 |
Malmhaug IBF P12/13 Svart - IK Stanstad P12 Blå |
|
2024-03-09 16:45 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel |
133303114 |
IK Stanstad P12 Blå - Gantofta IBK P12-2 |
|
2024-03-10 11:45 |
Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan |
134501052 |
Gantofta IBK P16 - Munka-Ljungby IBK P16/17 |
|
2024-03-10 11:45 |
Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan |
134501053 |
VV-84 SK Bjuv 15-17 - Höganäs IBF P16 |
|
2024-03-10 12:30 |
Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan |
134501054 |
VV-84 SK Bjuv 15-17 Röd - Gantofta IBK P16 |
|
2024-03-10 12:30 |
Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan |
134501065 |
Munka-Ljungby IBK P16/17 - VV-84 SK Bjuv 15-17 |
|
2024-03-10 13:15 |
Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan |
134501066 |
Höganäs IBF P16 - VV-84 SK Bjuv 15-17 Röd |
|
2024-03-16 14:45 |
Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan |
134401061 |
Gantofta IBK P15-2 - FBC Engelholm P16 Röd |
|
2024-03-16 14:45 |
Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan |
134401062 |
Gantofta IBK P15-1 - Båstads GIF PF 14/15 vit |
|
2024-03-16 15:30 |
Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan |
134401063 |
FBC Engelholm P16 Röd - Båstads GIF PF 14/15 svart |
|
2024-03-16 15:30 |
Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan |
134401064 |
Båstads GIF PF 14/15 vit - FBC Engelholm P16 Blå |
|
2024-03-16 16:15 |
Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan |
134401065 |
Båstads GIF PF 14/15 svart - Gantofta IBK P15-2 |
|
2024-03-16 16:15 |
Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan |
134401066 |
FBC Engelholm P16 Blå - Gantofta IBK P15-1 |
|
April |
2024-04-20 08:00 |
Skånemästerskapen Flickor E Grupp C |
137062001 |
Bjärreds IBK F11/12 - Gantofta IBK F11 |
|
2024-04-20 08:45 |
Skånemästerskapen Flickor B Grupp A |
137030001 |
Gantofta IBK F13 - Munka-Ljungby IBK F08 |
|
2024-04-20 09:30 |
Skånemästerskapen Flickor E Grupp C |
137062002 |
Gantofta IBK F11 - FBC Engelholm F11 |
|
2024-04-20 10:15 |
Skånemästerskapen Flickor B Grupp A |
137030002 |
Örkelljunga IF F07/09 - IBK Lund F08/09 |
|
2024-04-20 11:00 |
Skånemästerskapen Flickor E Grupp C |
137062003 |
FBC Engelholm F11 - Bjärreds IBK F11/12 |
|
2024-04-20 12:00 |
Skånemästerskapen Flickor B Grupp A |
137030003 |
IBK Lund F08/09 - Gantofta IBK F13 |
|
2024-04-20 12:45 |
Skånemästerskapen Flickor E Grupp C |
137062004 |
Gantofta IBK F11 - Bjärreds IBK F11/12 |
|
2024-04-20 13:30 |
Skånemästerskapen Flickor B Grupp A |
137030004 |
Munka-Ljungby IBK F08 - Örkelljunga IF F07/09 |
|
2024-04-20 14:15 |
Skånemästerskapen Flickor E Grupp C |
137062005 |
FBC Engelholm F11 - Gantofta IBK F11 |
|
2024-04-20 15:15 |
Skånemästerskapen Flickor B Grupp A |
137030005 |
IBK Lund F08/09 - Munka-Ljungby IBK F08 |
|
2024-04-20 16:00 |
Skånemästerskapen Flickor E Grupp C |
137062006 |
Bjärreds IBK F11/12 - FBC Engelholm F11 |
|
2024-04-20 16:45 |
Skånemästerskapen Flickor B Grupp A |
137030006 |
Gantofta IBK F13 - Örkelljunga IF F07/09 |
|